forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 05:39:40

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  LEKARZE POWINNI
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 13 Do dou Drukuj
Autor Wtek: LEKARZE POWINNI  (Przeczytany 98887 razy)
toan
Go


Email
LEKARZE POWINNI
« : 2007-04-21, 08:40:42 »

zarabiać i po jeden milion zł miesięcznie pod warunkiem, że nie będą to pieniądze z kasy państwowej, a jedynie zarobione z prywatnej praktyki. W takim przypadku, to niech zarabiają po trzy mln i więcej i to w €. Słoawcy wprowadzili po 5zł za przywitanie z lekarzem w przychodni i nie mają kolejek znudzonych "pacjentów" Very Happy. W Polsce doskonale sprywatyzowano Służbę Zdrowia Zwierząt - czyli weterynarię, bo u nas przyzwoiciej traktuje się zwierzęta niż ludzi.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #1 : 2007-04-21, 09:57:28 »

Problem w tym ,że wszyscy są zozliczani z wyników swojej pracy (w każdym jednym zawodzie) tylko nie lekarze.
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #2 : 2007-04-21, 10:12:28 »

Problem w tym ,że wszyscy są zozliczani z wyników swojej pracy (w każdym jednym zawodzie) tylko nie lekarze.


i urząd skarbowy Smile Smile
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #3 : 2007-04-21, 10:50:06 »

Problem w tym ,że wszyscy są zozliczani z wyników swojej pracy (w każdym jednym zawodzie) tylko nie lekarze.

i nauczyciele. Swoją nieudolność przerzucają na dzieci i ich rodziców.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #4 : 2007-04-21, 10:53:09 »

... zarobione z prywatnej praktyki. W takim przypadku, to niech zarabiają po trzy mln i więcej i to w €.

Już od dawna popieram prywatną służbę zdrowia i tylko taka ma sens istnienia.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #5 : 2007-04-21, 11:04:05 »

Co do samych nauczycieli, to bym sie spierała,bo:
-kiedyś "myślałam" ,że to wina nauczycielki ,że "przeskakuje" kilka kartek w książce,omijając ważne rzeczy do nauczenia dziecka.
-Ale to nie wina nauczycielki/eli ,tylko wina raczej ministerstwa edukacji,który ustala program nauczania ,którym z kolei posługuje sie nauczyciel "ucząc" dzieci.

A prywatna służba zdrowia-jak najbardziej TAK.
Żeby lekarze wreszcie mięli płacone za to co zrobią i odpowiednio oceniani za to ,czego nie zrobią lub zrobią źle.

Zapisane
markos
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #6 : 2007-04-21, 11:16:57 »

Ostatnio słyszano w telewizorze i w radio,że jak tym razem "lekarze" nie dostaną tego czego chcą to wszyscy wyjadą z kraju. Shocked
Mam nadzieję,że jak się tak stanie,stan zdrowia społeczeństwa zacznie się diametralnie poprawiać Very Happy Laughing
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #7 : 2007-04-21, 11:27:11 »

Ostatnio słyszano w telewizorze i w radio,że jak tym razem "lekarze" nie dostaną tego czego chcą to wszyscy wyjadą z kraju. Shocked
Mam nadzieję,że jak się tak stanie,stan zdrowia społeczeństwa zacznie się diametralnie poprawiać Very Happy Laughing

A niech tam wyjeżdżają  Shocked

Stan zdrowia społeczeństwa na pewno się poprawi  Laughing
Ludzie zaczną dbać sami o siebie ,a nie o to ile wziąść recept i od jakiego lekarza.
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #8 : 2007-04-21, 12:38:59 »

A niech tam wyjeżdżają  Shocked

optymalni też? Wink
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #9 : 2007-04-21, 12:48:41 »

A niech tam wyjeżdżają  Shocked

optymalni też? Wink

Ja mówię o tych co "jak nie dostaną tego czego chcą ,to powyjeżdżają"  Wink (vide post markos)  Wink
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #10 : 2007-04-21, 13:05:57 »

Ja mówię o tych co "jak nie dostaną tego czego chcą ,to powyjeżdżają"

no ja też Smile
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #11 : 2007-04-21, 13:15:39 »

Ja mówię o tych co "jak nie dostaną tego czego chcą ,to powyjeżdżają"

no ja też Smile

Widziałeś lekarza optymalnego ,który mowi ,że jak nie dostanie podwyżki ,to wyjedzie za granicę ?  Laughing  Laughing  Laughing
 
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #12 : 2007-04-21, 13:34:21 »

Należy wprowadzić chinski system wynagradzania- im mniej pacjentów w gabinecie tym wieksza wypłata - i niech to bedzie nawet mln zlotych . Profilaktyka sie kłania , czyli DIETA OPTYMALNA - innej opcji nie ma !
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #13 : 2007-04-21, 13:49:17 »

Widziałeś lekarza optymalnego ,który mowi ,że jak nie dostanie podwyżki ,to wyjedzie za granicę ?  Laughing  Laughing  Laughing

że niby tacy patrioci? Wink czy więcej zarabiają? Wink
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #14 : 2007-04-21, 14:01:46 »

Widziałeś lekarza optymalnego ,który mowi ,że jak nie dostanie podwyżki ,to wyjedzie za granicę ?  Laughing  Laughing  Laughing

że niby tacy patrioci? Wink czy więcej zarabiają? Wink

Nie wiem  Cool Idź w teren i popytaj  Cool  Wink
Zapisane
mateoosh12
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #15 : 2007-04-21, 14:41:58 »

Tylko w pełni prywatna służba zdrowia. Aktualnie jesteśmy w "magicznym kręgu", z którego nie ma wyjścia. Nam podnosi się składki (czytaj: zabiera więcej pieniędzy), po to, żeby ktoś w Warszawie pozwolił iść nam "bezpłatnie" (takie jest wrażenie, zabierają pieniądze, których nawet na oczy nie widzimy) do lekarza. Tam odstać swoje w kolejce i dać kopertę. Jaka bezpłatna służba? Prosze pamiętać, jeśli ktoś, ktokolwiek z państwowego aparatu mówi, że coś/cokolwiek będzie bezpłatne to jest to kłamca i oszust. Odpada odwieczny argument: "a co z biednymi?". A co z nimi jest teraz? Mają opiekę społeczną, "bezpłatną" służbe zdrowia, rząd, który ma o nich dbać. Dziwne, bo dalej są biedni. Może gdyby im nie zabierac wszystkich pieniędzy jakie mają (przypominam, że nawet w opakowaniu małego serka topionego, parze najtańszych butów, czekoladzie i mydle są już zawarte podatki), to nie byliby tacy biedni i stać by ich było na te 10-20 zł miesięcznie na prywatną opiekę? Ale jak wiadomo "Myślec nie trzeba". Sprywatyzowana jest weterynaria (ściślej usługi). Nie ma afer, przekrętów (weterynarz sam siebie oszuka na sprzęcie?zastrajkuje?weźmie łapówkę? Ma to w cenniku)-nikt nie powie, że działa źle. Więc skoro zwierzęta mają kulturalną opiekę, to czemu nie ludzie? Wszelkiej maści niedowiarkom powiem tak: boicie się, że takie usługi będa bardzo drogie? A stac ludzi na chleb z prywatnych piekarń? Jeśli zamiast 1 szpitala w mieście powstaną 4 mniejsze przychodnie, to naprawdę w naiwności swojej myślicie, że nie będą chciały przyciągnąć klientów? Jedne będą dla najbogatszych, z ładnymi pielęgniarkami i klimatyzacją. Inne skromniejsze. O, następny argument: będzie podział na biednych i bogatych? A teraz nie ma? Kto pierwszy dostanie się na operację; ten kto zapłaci, czy ten kto nie zapłaci? A nawet minimalne opłaty rzędu 5 zł za wizyte powstzrymają od zajmowania czasu przez hipochondryków, którzy nie mają co robić i siedzą w przychodni dla zabicia czasu. A dla wszystkich nieprzekonanych: jeżeli ta państwowa słuzba zdrowia z całymi ubezpieczeniami jest niezbędna do życia i taka dobra, to dlaczego przynależność do niej nie jest dobrowolna? Smile
Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #16 : 2007-04-21, 15:58:49 »

Ja mówię o tych co "jak nie dostaną tego czego chcą ,to powyjeżdżają"

no ja też Smile

Widziałeś lekarza optymalnego ,który mowi ,że jak nie dostanie podwyżki ,to wyjedzie za granicę ?  Laughing  Laughing  Laughing
 



 No ale ile kosztuje wizyta u optymalnego? Maja się nieżle.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #17 : 2007-04-21, 16:47:30 »

Czy Wy potraficie dobrze zinterpretować choćby jeden post??

Przciecież nie chodziło o lekarzy optymalnych!

Przeczytać wystarczy post markosa i wszystko jasne  Rolling Eyes Exclamation Wink Mr. Green

Po kilku postach ,dochodzi do tego ,że niby chodzi o lekarzy optymalnych  Shocked No świat nie widział  Exclamation Idea Shocked

Wygląda to jak plotki  Laughing  Mr. Green
Zapisane
markos
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #18 : 2007-04-21, 17:22:10 »

Przepraszam,a co to znaczy "LEKARZ OPTYMALNY'? bo o ile sobie dobrze przypominam to już raz była dyskusja na temat definicji "optymalnego".I jakoś nie przypominam sobie konkluzji tamtej dysputy Smile
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: LEKARZE POWINNI
« Odpowiedz #19 : 2007-04-21, 18:31:12 »

Po kilku postach ,dochodzi do tego ,że niby chodzi o lekarzy optymalnych  Shocked No świat nie widział  Exclamation Idea Shocked

no co Ty Smile ja tylko byłem ciekawy czy na pewno wszyscy.
Teraz już wiem - optymalny, nie optymalny, chirurg, anestezjolog itd. - straszy, że wyjedzie - to wypad stąd Smile
Czym mniej ich będzie tym lepiej dla nas Smile
Podoba mi się, że jesteś konsekwentna Smile

Moim zdaniem taki weterynarz wystarczy i taniej będzie... Wink
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 13 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 18 zapytaniami.