forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 11:43:36

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
658441 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Jak dobrzy ludzie zamieniają się w złych
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Jak dobrzy ludzie zamieniają się w złych  (Przeczytany 118081 razy)
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Jak dobrzy ludzie zamieniają się w złych
« Odpowiedz #160 : 2007-05-15, 20:49:05 »


Nie ma czegoś takiego jak dzieci "jadące " na węglowodanach i jednocześnie mające znakomite wyniki w nauce.czegoś takiego nie ma !

[

I tu się zgodzę z Tobą. Masz dzieci w wieku szkolnym i wiesz to z praktyki.

A przysłuchaj się tekstom dorastającej młodzieży, nic tylko usiąść i płakać!
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Jak dobrzy ludzie zamieniają się w złych
« Odpowiedz #161 : 2007-05-15, 20:55:40 »

 Cenię Doktora za wiedzę o fundemantalnej BTW, ale choćby poziom agresji (swoją sobie uświadomiłem, zaakceptowałem i WIDZĘ ją, a zatem panuję nad nią) niektórych Forumowiczów, przeczy po całości teorii o odnalezieniu etyki i empatii na talerzu, a co dopiero pozostała część rzeczywistości.  

Tomek
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Jak dobrzy ludzie zamieniają się w złych
« Odpowiedz #162 : 2007-05-15, 21:08:12 »

Cenię Doktora za wiedzę o fundemantalnej BTW, ale choćby poziom agresji (swoją sobie uświadomiłem, zaakceptowałem i WIDZĘ ją, a zatem panuję nad nią) niektórych Forumowiczów, przeczy po całości teorii o odnalezieniu etyki i empatii na talerzu, a co dopiero pozostała część rzeczywistości.  

Tomek

Tracisz przez takie postepowanie duzo ENERGII, ktora mogl bys spozytkowac na wyzsze cele.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jak dobrzy ludzie zamieniają się w złych
« Odpowiedz #163 : 2007-05-15, 21:11:03 »

Halino ,jestem w szkole codziennie i codziennie widze ,ze większość dzieci trzyma w ręku paczkę chipsów i ze smakiem zajada.
Nie ma wątpliwości ,że dieta korytkowa nie służy dzieciom pod każdym względem.
Ostatnio moja córka była na wycieczce i mieli w planie pójście do Mc Donald-Poszli.
Na drugi dzień pani nauczycielka pyta mnie czemu Zuzia nie chciała odpowiedzieć na pytanie ,co będzie jadła;czy cheeseburgera  czy hamburgera .
Ja odpowiedziałam;bo ona nawet nie ma pojęcia co to jest.Mówię ,ze odkąd są dzieci nie chodzimy do takich lokali i ,że moje dzieci są żywione w inny sposób.Nauczycielka w sumie była mile zaskoczona i powiedziała ,że to rzadkość  Wink

Moja Zuzia przed pójściem do szkoły zjada omleta z 3 jajek ,i tak codziennie (przyzwyczaiła sie do nich i jej bardzo smakują).
Na kolację również chce omleta.W sumie to zjada dziennie średnio 4 jajka. Jest niska i szczuplutka i to jest bardzo miły widok na tle otyłych ,wielkich ośmiolatków z brzuszkiem .
Jestem pewna ,że ŻO jej służy ,tak samo jak mojej drugiej córeczce i mężowi ,po prostu mam przykład w domu.  Wink
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Jak dobrzy ludzie zamieniają się w złych
« Odpowiedz #164 : 2007-05-15, 21:16:44 »

 Hano, nic nie tracę. Uczę się siebie, uczę się świadomych uczuć - jakie by one nie były. Nabywam zdolności do własciwego kierunkowania emocji. Przeżywam, to piękne. nie ma wyższych celów niż poznanie siebie. To może być jedyny gwarant oznania drugiego człowieka. Ja wiem, ze jest.

Tomek
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Jak dobrzy ludzie zamieniają się w złych
« Odpowiedz #165 : 2007-05-15, 21:24:22 »

P.S. Każde uczucie, które przeżywamy jest potrzebne. Tylko nieprzeżyte, wyparte i źle ukierunkowane uczucia są zagrożeniem zarówno dla nas jak i dla innych. To właśnie one, a nie świadomie przeżyte uczucia, tworzą negatywną energię.

Marishka
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Jak dobrzy ludzie zamieniają się w złych
« Odpowiedz #166 : 2007-05-15, 21:28:17 »

.... nie ma wyższych celów niż poznanie siebie.
Ale dlaczego poprzez agresje?
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Jak dobrzy ludzie zamieniają się w złych
« Odpowiedz #167 : 2007-05-15, 21:29:30 »

Hano, poprzez WSZYSTKIE uczucia, które przeżywamy.

M
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Jak dobrzy ludzie zamieniają się w złych
« Odpowiedz #168 : 2007-05-15, 21:34:21 »

Osobiscie jest mi uczucie AGRESJI obce.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Jak dobrzy ludzie zamieniają się w złych
« Odpowiedz #169 : 2007-05-15, 22:07:46 »

Tomkiewicze wy chyba za krótko żywicie się optymalnie.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Jak dobrzy ludzie zamieniają się w złych
« Odpowiedz #170 : 2007-05-15, 22:38:34 »

 Halino, musisz być specjalistką od wytyczania granic czasowych , od których żywienie optymalne staje się remedium na wszystko Smile
         Tego rodzaju zabieg słowny był do przewidzenia, bo jak teoria do faktów niezbyt "przylega" to........

Tomek

ps: Nie poznaje się Hano poprzez agresję, poznaje się agresję. Jak tłumisz u siebie to uczucie, skoro jest Ci obce ? Nie łapiesz się nigdy na tym, że wychodzi w innej postaci, której być może nie zauważasz ? Nie ma ludzi wolnych od agresji, sa jedynie tacy, co albo się jej wypierają (a ona i tak musi znalećź ujście) albo tacy, co ją dostrzegają, uświadamiają i wówczas agresja nie ma nad nimi władzy.  I pamiętaj również, że agresja dzieli się na 3 rodzaje: WERBALNĄ, FIZYCZNĄ oraz IGNORANCJĘ.
     
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: Jak dobrzy ludzie zamieniają się w złych
« Odpowiedz #171 : 2007-05-15, 23:38:07 »

A co to jest ta WERBALNA?
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Jak dobrzy ludzie zamieniają się w złych
« Odpowiedz #172 : 2007-05-15, 23:56:18 »

 Fewa, idę o zakład, że wiesz doskonale, co znaczy "agresja werbalna".
               
Tomek

Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: Jak dobrzy ludzie zamieniają się w złych
« Odpowiedz #173 : 2007-05-16, 00:09:27 »

Przyznaję się bez bicia  Laughing nie wiem Question Idea
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Jak dobrzy ludzie zamieniają się w złych
« Odpowiedz #174 : 2007-05-16, 00:21:41 »

     Nie wierzę, ale mimo wszystko polecam głęboki i rozległy jak Rów Mariański internet. Tam znajdziesz odpowiedź - oczywiście przy udziale dobrej woli. Wtedy nie zajdzie potrzeba przekomarzania się bez celu.

  Tomek


Zapisane
Tymon
Go


Email
Odp: Jak dobrzy ludzie zamieniają się w złych
« Odpowiedz #175 : 2007-05-16, 08:37:55 »

"Każde uczucie, które przeżywamy jest potrzebne."
To bardzo mądre zdanie. Zakłada, że nasze intencje są w założeniu zawsze pozytywne. Uczymy się całe życie, które nie jest przecież stacją przeznaczenia, tylko raczej sposobem podróżowania.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jak dobrzy ludzie zamieniają się w złych
« Odpowiedz #176 : 2007-05-16, 08:52:02 »

...polecam głęboki i rozległy jak Rów Mariański internet. Tam znajdziesz odpowiedź - oczywiście przy udziale dobrej woli.

  Tomek


 

Tak! Tomek ma rację .Internet jest jak Rów Mariański,ale jeszcze niestety niewielu potrafi z niego korzystać ,a wystarczy ,że się wpisze tam gdzie trzeba, słowa "klucze";wpisze odpowiednie cyfry w odpowiednie miejsca i mamy wszystko jak na dłoni.
Możemy znaleźć dosłownie wszystko ,wszystko co nas interesuje ,oczywiście tak jak Tomek wspomniał ;przy udziale dobrej woli   Cool  Idea



Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Jak dobrzy ludzie zamieniają się w złych
« Odpowiedz #177 : 2007-05-16, 09:26:04 »

     Nie wierzę, ale mimo wszystko polecam głęboki i rozległy jak Rów Mariański internet. Tam znajdziesz odpowiedź - oczywiście przy udziale dobrej woli. Wtedy nie zajdzie potrzeba przekomarzania się bez celu.

  Tomek


A ja proponuję życie, 'rozległe, głębokie', rozmawiaj z ludźmi i SŁUCHAJ  ich, którzy więcej mają mądrości niż największy komputer świata.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Jak dobrzy ludzie zamieniają się w złych
« Odpowiedz #178 : 2007-05-16, 09:31:55 »

Halino, musisz być specjalistką od wytyczania granic czasowych , od których żywienie optymalne staje się remedium na wszystko Smile
         Tego rodzaju zabieg słowny był do przewidzenia, bo jak teoria do faktów niezbyt "przylega" to........

Tomek


Nic nie muszę, a specjalistką jestem od podatków.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Jak dobrzy ludzie zamieniają się w złych
« Odpowiedz #179 : 2007-05-16, 09:38:31 »


Tak! Tomek ma rację .Internet jest jak Rów Mariański,ale jeszcze niestety niewielu potrafi z niego korzystać ,a wystarczy ,że się wpisze tam gdzie trzeba, słowa "klucze";wpisze odpowiednie cyfry w odpowiednie miejsca i mamy wszystko jak na dłoni.
Możemy znaleźć dosłownie wszystko ,wszystko co nas interesuje ,oczywiście tak jak Tomek wspomniał ;przy udziale dobrej woli   Cool  Idea


Ja uważam internet za największy śmietnik świata. Można w nim znaleść 'prawdziwe perełki' i największe buble. W 'śmietniku' trzeba umieć grzebać.
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 17 zapytaniami.