forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-16, 19:39:53

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
659610 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Podejrzenie łuszczycowego zapalenia stawów
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Podejrzenie łuszczycowego zapalenia stawów  (Przeczytany 71371 razy)
Matti
Go


Email
Odp: Podejrzenie łuszczycowego zapalenia stawów
« Odpowiedz #80 : 2007-08-27, 21:54:16 »

Radziłbym wpierdzielać Smile wdg.apetytu Smile.

Nie licz ale wrzucaj aż nie będzisz chciał dojeśc tłuszczem i nie wiecej aż będzie ci nie dobrze ja mam zawsze masło niedaleko żeby sobie dojeść.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Podejrzenie łuszczycowego zapalenia stawów
« Odpowiedz #81 : 2007-08-28, 15:15:31 »

Cytuj
Na razie zmniejszę białko do 0,8  węglowodany 0,8 i tłuszcze 2 będzię ciężko,

Kosiarz,a przeciez  miales   skontaktowac  sie z lekarka,
jezeli ona cie prowadzi,to po wnosisz zamieszanie do swojego odzywiania i proporcji??
wystarczy,ze zastosujesz dokladnie to co ona ci zalecila  Smile
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Podejrzenie łuszczycowego zapalenia stawów
« Odpowiedz #82 : 2007-08-28, 15:27:08 »

Kosiarz idzie dobrym tropem. Nasza "Lekarka", jak będzie uważała za słuszne, tez mu doradzi.
A co tam u ciebie, Kodar? Smile
Zapisane
Kosiarz
Go


Email
Odp: Podejrzenie łuszczycowego zapalenia stawów
« Odpowiedz #83 : 2007-08-28, 18:50:00 »

tak też robię , stosuję się do zaleceń Lekark Laughing :lol:i
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Podejrzenie łuszczycowego zapalenia stawów
« Odpowiedz #84 : 2007-08-29, 08:59:46 »

Pani Ewo tak się zastanawiam.Właśnie czytam prof.Aleksandrowicza Kuchnia i Medycyna i w opisie o Magnezie stoi,że jego niedobór to zawroty głowy i utrata równowagi. Zdaję sobie sprawę,że mamy problemy z zawrotami leczone Betaserciem to w dużej części problem jej kręgosłupa i tętnic szyjnych jeśli dobrze pamiętam opis po polsku lekarza ale coś mi się przypomniało.Mama przez kilka lat łykała magnez.Podejrzewam,że do kupienia w sklepie był pewnie w połączeniu z wapniem. Kiedyś ktoś jej powiedział,że kawa wypłukje Magnez a ona lubiła kawę więc łykała te tabletki. Wiem,że teraz ich nie łyka. Gdyby spróbować od tej storny powalczyć z jej zawrotami do tego dochodzi lekko zniekształcony,zamazany obraz widzenia to co mogłaby jesć przy ŁZS i grzybicy(na paznokciach u nóg ustępuje ma już z 1/3 paznokci u dużego palców czystych!)no i przy gronkowcu. Czy kakao z wodą plus gorzką czekoladą coś da czy zielone warzywa albo tabletki.Bo inaczej znów będzie musiała kupić Betaserc do tego brała Cavinton. Czy Betaserc pomaga bo ma w składzie Magnez czy te leki działają zupełnie inaczej?
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Podejrzenie łuszczycowego zapalenia stawów
« Odpowiedz #85 : 2008-04-04, 17:09:27 »

tak też robię , stosuję się do zaleceń Lekark Laughing :lol:i
Kosiarz...
Juz dawno nic nie pisales,jak tam twoje dolegliwosci?czy uporales sie juz z wysokim cholesterolem??
Czy LZS zostalo potwierdzone?.Interesujace bylyby twoje odpowiedzi rowniez na temat proporcji i diety.
Zachecam w miare czasowych mozliwosci do podzielenia sie z nami wlasnymi doswiadczeniami. Smile
Zapisane
estro
Go


Email
Odp: Podejrzenie łuszczycowego zapalenia stawów
« Odpowiedz #86 : 2008-04-23, 21:15:14 »

witam , mozę mi ktoś pomóc z ułożeniem diety tak samo jak kolega  trenuje od 11 lat, waże co prawda 100 kg i mam raczej mały poziom tk. tłuszczowej,
przy takiej wadze pow. zjadać ok 80-100 g b , tyle samo ww jem pewnie mniej i z 300 tł ale z tym problem jest tego pewnie mniej.
myslałem ze mam napady dny , bo łuszczyce mam od 10 lat, ale teraz reumatolog powiedział ze to raczej moze być łuszczycowe zapalenie stawów. 
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Podejrzenie łuszczycowego zapalenia stawów
« Odpowiedz #87 : 2008-04-29, 21:04:32 »

Estro, jeśli do tej pory diagnoza jaką Ci postawili lekarze była  łuszcyca a teraz dodają, że łuszczycowe zapalenie stawów to być może cały czas było to ŁZS tylko do tej pory nie objawiało się inaczej tylko na skórze. Widzę,że nikt Ci nie odpowiedział ale tak przez internet to jest trudno. Znajdz przez wyszukiwarkę na tym forum o łuszczycy a znajdziesz m.in. informacje "lekarki " co jeść przy łuszczycy i ŁZS oraz innych pochodnych chorobach. Moja mama ma ŁZS które wczesniej diagnozowano jako Reumatoidalne zapalenie stawów i się nie poznali. Naprawdę nie jedzenie przede wszystkim mącznych rzeczy ani nawet otrąb w chlebie optymalnym i jedzenie mlecznych co 5 dni i pozstałych z listy pomogło bo na skórze nie ma tak jak kiedyś wyprysków łuszczycowych a bóle kości czy stawów (ja lekarzem nie jestem) przechodzą a nie mogła przewrócić się na łózku w nocy tak ją bolał kręgosłup.  Jak chcesz to napisz na priv a mogę Ci jeszcze opisać mamy obserwacje. Każdy jednak musi przetransponować je na swój organizm bo jednemu kawa codziennie będzie szkodzić w mniejszym stopniu niz mnie a inny moze jeść jajka z majonezem a nie lubi warzyw z majonezem. Mysle też, że np. w przypadku ojej mamy która nie ma 20 lat obciążenie stawów pracą np. przenoszeniem ciężarów ma też znaczenie.Szczególnie jeśli zboczy z diety np jedząc coś słodkiego nieoptymalnego częściej niż raz na 5 dni. Zbożowych jednak nie je cały czas , bo jesli zje to najszybciej ma po tym wypryski skórne i bóle stawów.  Pozdrawiam.
Zapisane
tulipan
Go


Email
Odp: Podejrzenie łuszczycowego zapalenia stawów
« Odpowiedz #88 : 2008-09-22, 08:01:58 »

Kosiarz możesz napisać jak toczy się dalej twoja walka ze stawami ?
Zapisane
tulipan
Go


Email
Odp: Podejrzenie łuszczycowego zapalenia stawów
« Odpowiedz #89 : 2008-12-26, 08:08:33 »

Niestety dalej cisza ......
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Podejrzenie łuszczycowego zapalenia stawów
« Odpowiedz #90 : 2014-01-15, 21:47:43 »

"od kilku lat stosowała DO na "oko"   

Wiem jak bardzo sie martwisz Sad
Niestety wiekszosc ludzi dziala  "na "oko""
Faktycznie jednak "bez oka",  co w wypadku zdrowia-(czasu trwania zycia) daje fatalne rezultaty.
Napisz ile lat ma twoja mama?  Czy jej wiek kalendarzowy pokrywa sie z "biologicznym"(tak na oko)
Czy stosowala inne podstawowe!!!!!!  dzialania "pro zdrowotne" czy jedynie "na oko" tylko DO?

...

Tak to z "okiem" bywało.
Umiejętność liczenia to skarb, a twierdzenie, że "nie liczą" i "nie będą" i "nie potrzebują", to jak "przedmaturalne opowieści". Bajki. Very Happy
Nie liczą, ale się uczą- na coś jednak liczą. Kpinka. Laughing
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 17 zapytaniami.