forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 19:25:11

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660285 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Parametrt długowieczności.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 28 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Parametrt długowieczności.  (Przeczytany 406700 razy)
elmo
Go


Email
Odp: Re: Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #180 : 2007-07-29, 20:55:24 »

Może coś w klimacie nowych stron Microsoftu z czytelnymi okienkami...

Nie testuj stron IE ,tylko Firefox'em i Operą .
Jak się będzie źle wyświetlać w tych przeglądarkach,to nie płać faktury webmasterowi.
PS.Za 5 lat nie będzie Microsoftu,więc nie warto się angażować (szczególnie uczuciowo).
PS.2 .Na jakim systemie chodzi serwer Forum?

 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

 Razz
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #181 : 2007-07-29, 21:06:45 »


Edyto Wink Jan kwaśniewski czyta jakieś teksty i to jest nagrywane;) później Tomek zamieszcza to nagranie na stronce, nasza prośba do niego to aby umieścił także to co czyta JK w formie tekstu. Ponieważ wklepywanie do kompa zajmuje czas, sugerujemy mu żeby użył skanera Wink

Sławku.A może Dr. J.Kwaśniewski pisze tekst własnoręcznie na kartce papieru, długopisem.Może ma mało czytelne pismo dla kogoś i ktoś nie mógłby odczytać .
Po co więc skanowanie?
Z resztą Sławku przecież słuchasz Wiadomości  Smile i nie piszesz do TV,aby zamieszczali teksty pisane  Wink  Razz 
Pozdrawiam  Very Happy
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #182 : 2007-07-29, 21:09:00 »

Pozdrawiam  Very Happy

Ja też pozdrawiam Wink
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #183 : 2007-07-29, 21:31:20 »


Sławku.A może Dr. J.Kwaśniewski pisze tekst własnoręcznie na kartce papieru, długopisem.Może ma mało czytelne pismo dla kogoś i ktoś nie mógłby odczytać .
Po co więc skanowanie?
Z resztą Sławku przecież słuchasz Wiadomości  Smile i nie piszesz do TV,aby zamieszczali teksty pisane  Wink  Razz 
Pozdrawiam  Very Happy

Uczepilismy sie pewnego problemu i moim zdaniem, nie ma sensu go wiecej drazyc. Toan wyraznie napisal, ze nie bedzie klepal w klawiature. Wiec nie bedzie tekstu czytanego.
Znam, lub znamy osobe, ktora od wielu lat przepisuje i publikuje na grupie lub forum, teksty z plikow dzwiekowych.  Dziekuje Ci Krystyno /takze za kasety video z oryginalnymi wystapieniami dr Jana Kwasniewskiego/. Mam juz mala biblioteke, kasety video, ksiazki z autografami (ostatnie z autografem Morgano).
Pozdr
maf

Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #184 : 2007-07-29, 22:37:29 »

W zasadzie, nie jest to w temacie watku, ale temat i tak sie zmienil. Rozmawiamy tutaj o stronie internetowej.
Ja na forum wchodze przez strone glowna. Strona glowna jest w zasadzie niezmienna. Nie zauwazylem nowych linkow, lub informacji, ze cos /nowe artykuly, np pliki dzwiekowe zostaly dodane gdzies w glebokiej strukturze serwisu/. O tym, ze cos zostalo dodane mozna przeczytac tyko na forum. Chyba 3 dni temu czytalem na forum, ze Toan dodal jakis plik dzwiekowy o kolejnym uddokumentowanym przypadku wyleczenia z cukrzycy. Z calym szacunkiem dla Toana, nie potrafie/jak sie upre to potrafie/ znalezc tego posta. Musialbym go szukac we wszystkich watkach i nie wiadomo w jakiej kategorii.
To robie test, wpisuje w szukajke na forum "cukrzyca" - mam w wynikach 4 strony glownie temat "dr. Kwasniewski odpowiada - artyukuly opublikowane"; "anry"; "wolne tematy"
No to przechodze na strone glowna, dr.kwasniewski.pl , wpisuje w szukajke "cukrzyca".... hmmm
Jest - nowy - "IDDM", dodany 29.07.07, zalozylem sluchawki, slucham. Juz to czytalem.
Jest jeszcze 8 tematow, ale starszych z poprzednich lat. Nie ma udokumentowanego przypadku.
Jestem "doswiadczonym" internauta, spedzam dziennie przynajmniej 10 godz w necie. Moge skromnie nazwac sie webmasterem, przegladam statystyki /interesuje mnie przede wszystkim czego ludzie szukaja i jak im to "podac"/.
To narazie na tyle
Pozdr
maf

Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #185 : 2007-07-29, 23:42:22 »

Znam, lub znamy osobe, ktora od wielu lat przepisuje i publikuje na grupie lub forum, teksty z plikow dzwiekowych.  Dziekuje Ci Krystyno /takze za kasety video z oryginalnymi wystapieniami dr Jana Kwasniewskiego/. Mam juz mala biblioteke, kasety video, ksiazki z autografami (ostatnie z autografem Morgano).
Pozdr
maf



Zapewne chodzi o Krystynę Opty  Smile
No,to skoro mamy takiego specjalistę od przepisywania tekstów,to po co odbierać mu pracę,którą lubi  Smile 
Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #186 : 2007-07-30, 09:07:29 »

Jestem "doswiadczonym" internauta,

Jako doświadczony internauta powinieneś się bardzo cieszyć, że tyle i takich materiałów możesz sobie pobrać do osobistego archiwum internetowego - ZA DARMO. Ja bym walnęła na miejscu Toana dostęp do strony na SMS-a i nawet na takiej stronie można pewniwnie by było ponarzekać. A tak wogóle to tak się niektórym w głowach pomieszało, że odnoszę wrażenie - jakby łaskę robili Dr-JK, że stosują jego zalecenia Very Happy.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #187 : 2007-07-30, 10:00:21 »

łaskę robili Dr-JK, że stosują jego zalecenia ...

 Laughing - nie ma obowiązku ani stosowania zaleceń, ani odwiedzania tego serwisu.
Nie przewiduję również przekształcenia tej strony w komercyjną.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #188 : 2007-07-30, 12:21:56 »

nie potrafie/jak sie upre to potrafie/ znalezc tego posta...

Wystarczy wpisać swój adres e-mail w "subskrypcja".
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #189 : 2007-07-30, 19:37:05 »

A ja niestety ubolewam z powodu braku testowych plików. Juz kiedyś o tym pisałam. Teraz nie mam szans zapoznać się z treścią nowości, bo nie mam czasu przesłuchiwać plików dzwiękowych.

- Przesłuchać nagranie można raz. Do tekstu mam mozliwość powracac
- Czyta się w swoim tempie, a wysłuchać trzeba od deski do deski w tempie nagrania.
- Nie wiadomo dokładnie, co jest w treści , więc czy się zna temat czy nie, nalezałoby wysłuchać całosci.
- Nie mozna wybiórczo przewertować takiego pliku. Słuchanie w ciemno.
- Nie da się juz nic wyszukać po słowie kluczowym  przy pomocy google. W zasadzie, tak podane informacje giną odłożone i zapomniane.

Pozdrawiam Sad
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #190 : 2008-06-14, 22:34:01 »

Dzisiaj w Planete:
"Długowiecznych na Okinawie jest 3 x wiecej niż w całych Stanach".
Duzo spędzają czasu z przyrodą,duzo chodzą, lubią sie bawić i duzo tańczą, mało jedzą.
Preferowane przez nich zestawy: wieprzowina+ warzywa  Shocked. Akceptujemy  Very Happy.
Tofu+ goja (gorzki melon; podobna do ogórka; należy do dyniowatych). Może być sporadycznie  Very Happy.

Inne parametry długowiecznych to : niskie płytki we krwi i niska homocysteina (nam Optymalnym nie grozi):
http://pl.wikipedia.org/wiki/Homocysteina
Po przeanalizowaniu przyczyn można pomyśleć (dla nas) o wzięciu pod uwagę
- większej ilości spożywanego kwasu foliowego (surowe warzywa) i
- normalizację spożywanego białka (homocysteina powstaje z metioniny) - do tego wrócimy.


Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #191 : 2008-06-14, 23:03:03 »

Pomidor i ogórek to tez surowe warzywa -chyba nie znam innych -kapusta kiszona?
akurat to lubie
   Tofu  raz przypadkowo byłam tym poczęstowana  ,ale czy to nie jest ze soji modyfikowanej.?
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #192 : 2008-06-15, 09:18:49 »

Z soji  Sad.
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #193 : 2008-06-15, 21:49:31 »

 Matkooo...to z czego jest tofu ? z mleka?
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #194 : 2008-06-16, 07:35:41 »

Jakieś miesiąc temu odwiedziłam lekarza z którym zaczynaliśmy przygodę z DO w 1995r. W miarę chodzi. Powiedziałam:
- "słuchaj możesz chodzić normalnie, tak jak ja, stosując DIETĘ OPTYMALNĄ NADAL!" odpowiedział:
- "mnie tak wystarczy, oby było tak jak jest", ja na to:
-  "byś mógł jeździć na rowerze, wycieczki, itd", odpowiedział:
- "mnie wystarczy że wyjdą na ogródek", a ja:
-  "będziesz mógł samodzielnie czytać! on:
- "czyta mi mama, tak jest dobrze".
Nie drążyłam wiecej tematu. Wystarczy 2, 3 pytania i człowiek nabywa pokory przed CZYJĄŚ WOLĄ.
W czasie spotkania popijał kawę ze śmietanką (na pewno 30%) i sok pomarańczowy.
Ma 60 lat. Optymalny.
Widze różnicę między mną (45 lat) a moją córką (15 lat).
Starzenie się zaczyna się (wg mnie) od lęku przed zmianą, od braku chęci ZMIANY. Konsekwencją jest SZTYWNOŚĆ naczyń/naczyńka.
Wg mnie największą formą szacunku dla człowieka jest NIE WMUSZAĆ MU swojego życia.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #195 : 2008-06-29, 14:56:00 »

Ci z Okinawy nie używają okularów do czytania gazet  Very Happy.
Zaburzenia akomodacji należy leczyć dietą (placki ziemniaczane optymalne BEZ MĄKI).
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #196 : 2008-06-29, 17:39:08 »

No i trening, bo mięśnie stale potrzebują zmian.(mięśnie oka) Coś co nie jest używane starzeje się i umiera.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #197 : 2008-06-29, 20:59:41 »

...No i trening, bo mięśnie stale potrzebują zmian.(mięśnie oka) Coś co nie jest używane starzeje się i umiera...

Tak naprawde to TYLKO Shocked wprowadzenie calego-pelnego "pakietu procedur"
daje pozadane rezultaty w "zahamowaniu opadania wieka trumny" Cool

Wszelkie "amatorskie" i darmowe "usilowania" sa po prostu karykatura optymalnego
wykorzystania swojego "genetycznego potencjalu" co do "dlugosci pobierania emerytury"  Cool

Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #198 : 2008-06-30, 07:54:48 »

Tak naprawde to TYLKO Shocked wprowadzenie calego-pelnego "pakietu procedur"
daje pozadane rezultaty w "zahamowaniu opadania wieka trumny" Cool
Cytuj

Zgadzam się z Tobą.
W kwestiach, w których Ty masz wątpliwości, ja też je mam...
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #199 : 2008-06-30, 10:51:45 »

A jesteście pewni, że ten "pełny pakiet procedurę" jest kompletny?
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 28 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 17 zapytaniami.