forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 15:11:40

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660584 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Parametrt długowieczności.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 28 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Parametrt długowieczności.  (Przeczytany 407292 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #240 : 2008-09-19, 10:27:49 »

Kangur.Wsadź se gdzieś te Twoje statystyki.Ja znam osoby,które piją mleko od dzieciństwa (tak mówiły) i jakoś nie mają zadnych choróbsk cywilizacyjnych i jakich kto tam ma na mysli...
Co by długo nie szukać ,pietro niżej mieszka kobieta koło dziewięćdziesiątki -opowiadała,że całe zycie cięzko charowała,odzywiała się miedzy innymi mlekiem.
Jak mnie widuje,to mówi,ze szkoda ,ze ona nie ma córek,bo by żyła jak królowa  Smile (nie wiem co ma na mysli  Rolling Eyes) ,a ma bodajże czterech synów o ile dobrze pamiętam...
Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #241 : 2008-09-19, 10:48:24 »

Kangur.Wsadź se gdzieś te Twoje statystyki.Ja znam osoby,które piją mleko od dzieciństwa (tak mówiły) i jakoś nie mają zadnych choróbsk cywilizacyjnych i jakich kto tam ma na mysli...
Co by długo nie szukać ,pietro niżej mieszka kobieta koło dziewięćdziesiątki -opowiadała,że całe zycie cięzko charowała,odzywiała się miedzy innymi mlekiem.
Jak mnie widuje,to mówi,ze szkoda ,ze ona nie ma córek,bo by żyła jak królowa  Smile (nie wiem co ma na mysli  Rolling Eyes) ,a ma bodajże czterech synów o ile dobrze pamiętam...
Edyta, nic sie nie zmienilas widze.
sa osoby ktorym mleko ewidentnie szkodzi, i sa takie ktorym nie szkodzi wcale, albo moze maja tak silny organizm, ze potrafi on zwalczyc  niekorzystne skutki picia mleka? A ja znam osoby,ktore codziennie jedza chleb,makaron, ciasta, pierogi i inne tego typu potrawy i tez zyja dlugo. Czy to znaczy, ze maka jest zdrowa???
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #242 : 2008-09-19, 10:50:28 »

JK powiedzial jak ktos lubi mleko, to niech pije.

 

Tak.Kto lubi mleko i mu nie szkodzi,to je może pić,ale nie wszyscy jednak to dobrze zrozumieli.Większość zrozumiała to w ten sposób,że DO to tez miedzy innymi smietana,sery itp.(i tak musi być) i zaczęła stosowac to w swoim menu,co więcej niektórzy lekarze nie patrzac na skutki również zalecają picie śmietany,bo również tak zrozumieli,że to poniekąd musi być w diecie.Ale trzeba być "idiotą" co by tu dużo nie mówić,żeby jeść to co szkodzi.I tak oto "lekarka" "forumowa" Ewa zaczęla myśleć za tych ludzi i "wynalazła" slowo :"rotacja" -"rotacja produktów mlecznych" . To słowko to w pewnym sensie "chwyt marketingowy"  ,bo bardziej finezyjnie brzmi "rotuję produkty mleczne",aniżeli :" zjadam co jakiś czas sery,piję co jakis czas mleko i smietanę ,bo widzę ,że mi to szkodzi  i nie mogę ich jadać codziennie" .
Jan Kwasniewski "na to nie wpadł",bo pewnie myslał,że ludzie zrozumieją,że DO/ŻO to taki sposób odzywiania ,który polega na tym, aby sobie przede wszystkim nie szkodzić.
Nie dziwię się oczywiscie ludziom,bo sama jestem człowiekiem i choć nie wiele mi brakuje do ideału  Rolling Eyes ,to jednak mi brakuje  Cool  Razz
Pozdrawiam fanów mleka i wrogów mleka!  Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #243 : 2008-09-19, 10:52:22 »


Edyta, nic sie nie zmienilas widze.

A mam się zmieniać ,zeby Ciebie zadowolić? Jaja se robisz,czy mówisz poważnie? 
Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #244 : 2008-09-19, 11:08:36 »


Edyta, tylko tyle wyczytalas z mojego postu? Z tego co wiem pare osob tutaj odeszlo przez to , ze  zachowuejsz sie w taki sposob.

Powaznie to zupelnie nie zrozumials co mam na mysli, wyrokujesz tutaj jakbys s pozjadala wszystkie rozumy, wiele osob krytykujesz, kto Ci dal takie prawo? Kto Ci dal prawo oceniania innych, troszke pokory by sie przydalo. Naigrywanie , nabijanie sie z innych swiadczy nie o tych innych zle ale o Tobie samej. Swoje poglady mozna wyrazac rowniez w inny sposob, no ale do tego trzeba dorosnac.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #245 : 2008-09-19, 11:10:41 »

A ja znam osoby,ktore codziennie jedza chleb,makaron, ciasta, pierogi i inne tego typu potrawy i tez zyja dlugo. Czy to znaczy, ze maka jest zdrowa???


To znaczy,ze pewnie się nie obżyrają , nie siedzą pewnie całymi godzinami przed TV  i co najważniejsze to nie mieszają paliw ,gdybys to wiedziała,to pewnie byś nie zadawała pytań w stylu ;"czy maka jest zdrowa?" .  Smile
Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #246 : 2008-09-19, 11:11:33 »

Nie chodzi o to CO mowisz ale o sposob w  jaki odnosisz sie do inynch, wyczuwa sie pogarde, probujesz innych osmieszac, zuplenie jakbys nie znala elementarnych zasad kulturalnej rozmowy Shocked
Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #247 : 2008-09-19, 11:13:17 »

"gdybys to wiedziała," i to jest twoja "klasa" Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #248 : 2008-09-19, 11:13:56 »


Edyta, tylko tyle wyczytalas z mojego postu? Z tego co wiem pare osob tutaj odeszlo przez to , ze  zachowuejsz sie w taki sposob.

 Powaznie to zupelnie nie zrozumials co mam na mysli, wyrokujesz tutaj jakbys s pozjadala wszystkie rozumy, wiele osob krytykujesz, kto Ci dal takie prawo? Kto Ci dal prawo oceniania innych, troszke pokory by sie przydalo. Naigrywanie , nabijanie sie z innych swiadczy nie o tych innych zle ale o Tobie samej. Swoje poglady mozna wyrazac rowniez w inny sposob, no ale do tego trzeba dorosnac.


Będziemy pisać o mnie?  Smile Czekam na dalsze wywody  Smile ,jak skończysz to potem popiszemy o Tobie,żeby było sprawiedliwie ,ok?  Smile
Nota bene to Ty zaczęłaś,żeby potem nie było jakichś niedorzeczności  Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #249 : 2008-09-19, 11:16:56 »

I kto tutaj pisze o kulturze? Wytykasz mi moje błedy,piszesz o mojej kulturze,próbujesz mnie osmieszyć -nie świecisz przykładem.jesli tak bardzo zalezy ci na świeceniu,to powinnaś brać przykład z "adama 319"  Smile

Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #250 : 2008-09-19, 11:17:16 »

robisz uniki Smile  zle odnosisz sie do ludzi tutaj ktorzy maja inne poglady od Twoich i to jest fakt i dobrze zebys wiedziala o tym, ze inni to widza.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #251 : 2008-09-19, 11:44:04 »

Pozwolę sobie do innych poglądów dołożyć inny sposób bycia. Gdybyśmy wszyscy jak Pani Edyta zajmowali się czyhaniem na możliwość ulokowania palca w cudzym oku, to forum byłoby chyba nie do przyjęcia, a i niczego pożytecznego by nie niosło.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #252 : 2008-09-19, 11:49:12 »

robisz uniki Smile  zle odnosisz sie do ludzi tutaj ktorzy maja inne poglady od Twoich i to jest fakt i dobrze zebys wiedziala o tym, ze inni to widza.

Nie swiecisz przykładem.Zaczęłaś pisać o mnie ,zaczęłaś mnie szkalować,tylko dlatego,ze jestem taka jaka jestem i Ty tego nie akceptujesz.
To takie chamskie zachowanie,czy nie możesz znieść,że jestem ja  tutaj na Forum,a nie osoby z którymi świetnie się dogadywałaś?    
Jak masz zamiar dalej pisać o mnie ,o tym ,ze jestem zła i taka tam  ,to nie trać czasu na Forum,tylko napisz książkę  Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #253 : 2008-09-19, 11:51:25 »

Pozwolę sobie do innych poglądów dołożyć inny sposób bycia. Gdybyśmy wszyscy jak Pani Edyta zajmowali się czyhaniem na możliwość ulokowania palca w cudzym oku, to forum byłoby chyba nie do przyjęcia, a i niczego pożytecznego by nie niosło.

Następna "orleańska dziewica",która zajmuje się moją osobą  Smile
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #254 : 2008-09-19, 11:57:39 »

Pozwolę sobie do innych poglądów dołożyć inny sposób bycia. Gdybyśmy wszyscy jak Pani Edyta zajmowali się czyhaniem na możliwość ulokowania palca w cudzym oku, to forum byłoby chyba nie do przyjęcia, a i niczego pożytecznego by nie niosło.
Wypowiedzi niektórych osób najlepiej omijać, nie czytać a zaczepki ignorować i już.
Róbmy swoje bo to forum jest bardzo potrzebne ...

 
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #255 : 2008-09-19, 12:05:09 »

Ja tutaj pisze o mleku,o tym,że są ludzie ,którzy to mleko i jego przetwory spozywaja od dzieciństwa i cieszą się zdrowiem,dziećmi,wnukami,prawnukami,a tu ni stad ni zowąd wyskakują "owieczki" i mnie napadają,tylko dlatego,ze ja bronię tego mleka,a  "dziwice orleańskie" tego mleka pić nie mogą.

Powtarzam .Trzeba być "idiotą",zeby jeść to co szkodzi ewidentnie,trzeba być "idiota",żeby eksperymentować( ze złymi skutkami) na własnym organizmie.
No i trzeba być "idiotą" mając pretensje do" całego  świata",wytykając komuś zachowanie( i takie tam inne) ,bo to ma się do błedów popełnianych przez siebie jak przysłowiowe oko do d**y.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #256 : 2008-09-19, 12:09:12 »


Wypowiedzi niektórych osób najlepiej omijać, nie czytać a zaczepki ignorować i już.
Róbmy swoje bo to forum jest bardzo potrzebne ...

 

O! Widzę choć jedna mądra osoba!  Smile Ja nie czytam osób,których tresci postów mnie nie interesują i wcale mi nie zalezy na tym ,aby mnie tutaj czytała np. Pani Teresa Stachurska i osoby podobne do Niej,bo przecież i tak znajdą się inne osoby,które przeczytają moje posty.
MONIKAW mysl o mnie co chcesz,ja jednak napiszę Ci,że tym postem udowodniłaś,że masz rozum w głowie  Smile
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #257 : 2008-09-19, 12:11:09 »

Liczy Pani na to, że trafi na kogoś z kim będzie Pani po drodze w nadużywaniu słownika?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #258 : 2008-09-19, 12:17:35 »

Liczy Pani na to, że trafi na kogoś z kim będzie Pani po drodze w nadużywaniu słownika?

No przecie sama Pani widzi,ze pisuję tutaj z paroma Forumowiczami  Smile Co prawda pewnie mnie "nie kochają" ,ale czy wszyscy muszą mnie "kochać"?             
Lepiej dla człowieka ,jak ma niewielu przyjaciół ,bo jak to się mówi "boże chroń mnie od moich przyjaciół,a od wrogów sam się obronię" -czy jakoś tak..... Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #259 : 2008-09-19, 12:20:43 »

...bo jak to się mówi "boże chroń mnie od moich przyjaciół,a od wrogów sam się obronię" -czy jakoś tak..... Smile

...bo nigdy nie wiadomo,co i kiedy jakiemu "przyjacielowi" do "łba strzeli"   .
Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 28 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 17 zapytaniami.