forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 20:56:02

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
660526 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Parametrt długowieczności.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 28 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Parametrt długowieczności.  (Przeczytany 407242 razy)
grizzly
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #260 : 2008-09-19, 12:23:31 »

...Powtarzam .Trzeba być "idiotą",zeby jeść to co szkodzi ewidentnie,trzeba być "idiota",żeby eksperymentować( ze złymi skutkami) na własnym organizmie.
No i trzeba być "idiotą" mając pretensje do" całego  świata",wytykając komuś zachowanie( i takie tam inne) ,bo to ma się do błedów popełnianych przez siebie jak przysłowiowe oko do d**y...

Wezykiem, wezykiem  Cool

Zapisane
minimax
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #261 : 2008-09-19, 12:24:46 »

A jak!,
"planktoniczno-elitarnie i antykomuszo" rzecz ujmujac to przede wsztstkim trzeba uwazac, aby sie wlasnych palow(cy)? nie prztrzaselo opadajacym wiekiem wlasnej trumny. A w szczegole to zdrowe zycie takie jest piekne!.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #262 : 2008-09-19, 12:26:32 »

Liczy Pani na to, że trafi na kogoś z kim będzie Pani po drodze w nadużywaniu słownika?

No przecie sama Pani widzi,ze pisuję tutaj z paroma Forumowiczami  Smile Co prawda pewnie mnie "nie kochają" ,ale czy wszyscy muszą mnie "kochać"?             
Lepiej dla człowieka ,jak ma niewielu przyjaciół ,bo jak to się mówi "boże chroń mnie od moich przyjaciół,a od wrogów sam się obronię" -czy jakoś tak..... Smile



Nie zauważyłam, aby te osoby dostosowały się do Pani sposobu bycia, raczej Panią mitygują. Pani udaje, że nie widzi, czy wnioski tych osób są wyrażane zbyt, jak na Pani potrzeby/możliwości percepcyjne, delikatnie?
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #263 : 2008-09-19, 12:29:13 »

Liczy Pani na to, że trafi na kogoś z kim będzie Pani po drodze w nadużywaniu słownika?

Teresa, a czy chciala bys, aby forum bylo "GĘGAJĄCO WERSALOWE"
i nudne jak "DIALOGI Z MLOTKOWYMI" !!! ???  Shocked Shocked Shocked

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #264 : 2008-09-19, 12:29:33 »

...bo jak to się mówi "boże chroń mnie od moich przyjaciół,a od wrogów sam się obronię" -czy jakoś tak..... Smile

...bo nigdy nie wiadomo,co i kiedy jakiemu "przyjacielowi" do "łba strzeli"   .




Powyższe stwierdzenie wydaje się być zgodne z przekonaniem przysłowiowego złodzieja że wszyscy kradną.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #265 : 2008-09-19, 12:32:29 »

Liczy Pani na to, że trafi na kogoś z kim będzie Pani po drodze w nadużywaniu słownika?

Teresa, a czy chciala bys, aby forum bylo "GĘGAJĄCO WERSALOWE"
i nudne jak "DIALOGI Z MLOTKOWYMI" !!! ???  Shocked Shocked Shocked





Nie jestem widać z tej samej gliny co Pan. Nudne dla mnie jest to co czytam i widzę powyżej. Przykro mi, jednak jeśli to wynik choroby to chylę czoła.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #266 : 2008-09-19, 12:33:20 »

...bo jak to się mówi "boże chroń mnie od moich przyjaciół,a od wrogów sam się obronię" -czy jakoś tak..... Smile

...bo nigdy nie wiadomo,co i kiedy jakiemu "przyjacielowi" do "łba strzeli"   .




Powyższe stwierdzenie wydaje się być zgodne z przekonaniem przysłowiowego złodzieja że wszyscy kradną.

Jak się ma takiego "swietego" przyjaciela jak Pani,to faktycznie nie wiadomo,co mu może potem "strzelić do łba" .Ze "świętymi" lepiej nie przystawać.Mam dwóch,może trzech przyjaciół sprawdzonych i wicej mi ich nie potrzeba.
Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #267 : 2008-09-19, 12:34:47 »

Trzeba byc zgorzkanialym i bardzo, ale to bardzo nieszczesliwym i zakompleksionym czlowiekiem, zeby  bawic sie ponizajac innych, na innych budowac swoje nadwatlone poczucie wlasnej wartosci. Osoba szczerze szczesliwa NIGDY nie zrani drugiej, nie ponizy jej, nie wysmieje ale bedzie starala sie ja zrozumiec, tak ja droga Edyto probuje dociec czemu jestes taka zlosliwa i szydercza wobec innych. Dla mnie to ewenement socjologiczny jak mozna miec w sobie tyle pogardy  do myslacych inaczej.  Dobrego czlowieka cechuje empatia, serdecznosc, wspolczucie  i zyczliwosc,, zlego nabijanie sie z innych, radosc ze komus cos sie nie udalo, zamierzona zlosliwosc. Jestes ZLYM czlowiekiem Edyto, naprawde ZLYM.Wpadlas w agresje gdy pokazalam Ci jak obchodzisz sie z innymi, nie potrafisz sie inaczej obronic niz atakujac, to tez wiele mowi o Tobie . Na tym forum nie jestes tu sama i jesli mi sie cos nie podoba to o tym mowie, z tym ze sposoby w jakie wyrazasz i Ty i ja swoje niezadowolenie sa nieco rozne, na szczescie.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #268 : 2008-09-19, 12:37:27 »

Tereso,ja nie oczekuję,że przemieni się Pani we mnie,ani niech Pani nie oczekuje,że ja przemienię się w Panią,bo szkoda złudzeń,to jest mało mozliwe.
Święta nigdy nie byłam,nie jestem ,może kiedys będę...kto wie ...jak wspominałam życie jest jak pudełko czekoladek-nigdy nie wiadomo,co komu przypadnie.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #269 : 2008-09-19, 12:42:27 »

...bo jak to się mówi "boże chroń mnie od moich przyjaciół,a od wrogów sam się obronię" -czy jakoś tak..... Smile

...bo nigdy nie wiadomo,co i kiedy jakiemu "przyjacielowi" do "łba strzeli"   .




Powyższe stwierdzenie wydaje się być zgodne z przekonaniem przysłowiowego złodzieja że wszyscy kradną.

Jak się ma takiego "swietego" przyjaciela jak Pani,to faktycznie nie wiadomo,co mu może potem "strzelić do łba" .Ze "świętymi" lepiej nie przystawać.Mam dwóch,może trzech przyjaciół sprawdzonych i wicej mi ich nie potrzeba.





To jak z dwiema parami rękawiczek? Pozwolę sobie na znamienny cytat z Karen Horney :

"Samorealizacja nie zmierza wyłącznie ani nawet głównie do rozwijania specyficznych zdolności indywidualnych.

Jądrem tego procesu jest ogólny rozwój potencjalnych sił ludzkiej istoty.

Obejmuje on zatem przede wszystkim rozwijanie w jednostce zdolności do dobrego współżycia  z innymi ludźmi."
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #270 : 2008-09-19, 12:42:56 »

Trzeba byc zgorzkanialym i bardzo, ale to bardzo nieszczesliwym i zakompleksionym czlowiekiem, zeby  bawic sie ponizajac innych, na innych budowac swoje nadwatlone poczucie wlasnej wartosci. Osoba szczerze szczesliwa NIGDY nie zrani drugiej, nie ponizy jej, nie wysmieje ale bedzie starala sie ja zrozumiec, tak ja droga Edyto probuje dociec czemu jestes taka zlosliwa i szydercza wobec innych. Dla mnie to ewenement socjologiczny jak mozna miec w sobie tyle pogardy  do myslacych inaczej.  Dobrego czlowieka cechuje empatia, serdecznosc, wspolczucie  i zyczliwosc,, zlego nabijanie sie z innych, radosc ze komus cos sie nie udalo, zamierzona zlosliwosc. Jestes ZLYM czlowiekiem Edyto, naprawde ZLYM.Wpadlas w agresje gdy pokazalam Ci jak obchodzisz sie z innymi, nie potrafisz sie inaczej obronic niz atakujac, to tez wiele mowi o Tobie . Na tym forum nie jestes tu sama i jesli mi sie cos nie podoba to o tym mowie, z tym ze sposoby w jakie wyrazasz i Ty i ja swoje niezadowolenie sa nieco rozne, na szczescie.


Dobra,jestem zakompleksiona,nieszczęsliwa,znudzona,zła i tak dalej ... a Ty jesteś święta,szczęśliwa,niezakompleksiona i tak dalej ,bo zbudowałaś to na tym,że o mnie wciąż piszesz  bzdety,zamiast zając się tym,zeby znów nie spierniczyć sobie coś w swoim zyciu na własne życzenie.
Mam to gdzieś Moniko co wypisujesz pod moim adresem.Mozesz sobie pisać powieści s-f nie obchodzi mnie to  Smile
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #271 : 2008-09-19, 12:43:31 »

...Jestes ZLYM czlowiekiem Edyto, naprawde ZLYM...

Monika, ale dowalilas Cool Troche pomysl zanim napiszesz takie "brednie"
Wedle Ciebie: urodziwa, inteligentna, blyskotliwa, szczera, wesola, mloda, mama
jest "ZLYM CZLOWIEKIEM" ???  Shocked Shocked Shocked

Normalnie, "KATYN" i "komuszowatosc" WIDZE!!!  Shocked Shocked Shocked

Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #272 : 2008-09-19, 12:45:35 »

Wedle Ciebie: urodziwa, inteligentna, blyskotliwa, szczera, wesola, mloda, mama-.kurde ale teraz mi glupio Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #273 : 2008-09-19, 12:49:05 »

...Jestes ZLYM czlowiekiem Edyto, naprawde ZLYM...

Monika, ale dowalilas Cool Troche pomysl zanim napiszesz takie "brednie"
Wedle Ciebie: urodziwa, inteligentna, blyskotliwa, szczera, wesola, mloda, mama
jest "ZLYM CZLOWIEKIEM" ???  Shocked Shocked Shocked

Normalnie, "KATYN" i "komuszowatosc" WIDZE!!!  Shocked Shocked Shocked



Nie grizzly,człowiek ,który mówi o drugim człowieku,że jest zły,nawet go nie znając,nigdy nie rozmawiając z nim ,nie widząc go jest CZŁOWIEKIEM ŚWIĘTYM.
Moniko jesteś święta za życia,pójdziesz do nieba jak NIC! Powinni Cie uświęcić i to zaraz ,Twoja delikatność,szczerość,dobroć,zasługuje z uznanie i naśladowanie!  Smile
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #274 : 2008-09-19, 12:49:37 »

Wedle Ciebie: urodziwa, inteligentna, blyskotliwa, szczera, wesola, mloda, mama-.kurde ale teraz mi glupio Laughing

No wlasnie !!!  Cool

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #275 : 2008-09-19, 12:50:11 »

Tereso,ja nie oczekuję,że przemieni się Pani we mnie,ani niech Pani nie oczekuje,że ja przemienię się w Panią,bo szkoda złudzeń,to jest mało mozliwe.
Święta nigdy nie byłam,nie jestem ,może kiedys będę...kto wie ...jak wspominałam życie jest jak pudełko czekoladek-nigdy nie wiadomo,co komu przypadnie.



Czekoladek, powiada Pani? Chyba pomyłka? To nie są czekoladki, przecież one wyglądają, smakują i pachną nieprzyjemnie. Choć i czekoladki też już zasłużenie marną sławę mają, dzięki doktorowi Janowi Kwaśniewskiemu.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #276 : 2008-09-19, 12:50:58 »

Wedle Ciebie: urodziwa, inteligentna, blyskotliwa, szczera, wesola, mloda, mama-.kurde ale teraz mi glupio Laughing

Zidiociałaś Moniko? Czy to zwykła zazdrość? A moze mi zazdrościsz reklamy cifu?  Smile
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #277 : 2008-09-19, 12:52:48 »

...... o mnie wciąż piszesz  bzdety,zamiast zając się tym,zeby znów nie spierniczyć sobie coś w swoim zyciu na własne życzenie.
Mam to gdzieś Moniko co wypisujesz pod moim adresem.Mozesz sobie pisać powieści s-f nie obchodzi mnie to  Smile

Cytuj
Radziłabym ostrożniej z takimi wypowiedziami nawet złość i uszczypliwość ma swoje granice...
Nigdy nie wiadomo co i kto jeszcze "spierniczy"
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #278 : 2008-09-19, 12:57:02 »

Jesteśta święte za życia,wszyscy powinni brać z was przykład  Smile Brawo!  Smile       
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #279 : 2008-09-19, 12:57:25 »

...Zidiociałaś Moniko? Czy to zwykła zazdrość? A moze mi zazdrościsz reklamy cifu?  Smile...

Edyta doskonale wiesz, ze to "WSCIEKLA BABSKA zazdrosc"  Razz Razz Razz



Zapisane
Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 28 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 17 zapytaniami.