forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 16:56:22

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660505 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Parametrt długowieczności.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 28 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Parametrt długowieczności.  (Przeczytany 407237 razy)
grizzly
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #280 : 2008-09-19, 13:02:03 »

...Chyba pomyłka? To nie są czekoladki, przecież one wyglądają, smakują i pachną nieprzyjemnie...

Teresa? Czy naprawde masz taki "sztywny sposob bycia"
gdzie sie u ciebie podziala "kobiecosc" ???  Shocked Rolling Eyes Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #281 : 2008-09-19, 13:04:36 »

...Zidiociałaś Moniko? Czy to zwykła zazdrość? A moze mi zazdrościsz reklamy cifu?  Smile...

Edyta doskonale wiesz, ze to "WSCIEKLA BABSKA zazdrosc"  Razz Razz Razz





Druga opcja to całkowite zidiocenie,ale to chyba na jedno wychodzi  Smile
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #282 : 2008-09-19, 13:07:04 »

...A jak!,...

Musze przyznac, ze nie bardzo rozumiem co Ty chcesz chlopie napisac???  Shocked
Czy to aluzja, krytyka, solidaryzowanie sie, czy grozba?  Shocked

Moze napisz jasniej, chyba sie nie boisz?  Cool



Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #283 : 2008-09-19, 13:08:28 »

...Chyba pomyłka? To nie są czekoladki, przecież one wyglądają, smakują i pachną nieprzyjemnie...

Teresa? Czy naprawde masz taki "sztywny sposob bycia"
gdzie sie u ciebie podziala "kobiecosc" ???  Shocked Rolling Eyes Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad





Pozwoli Pan, że nie odniosę się do Pańskiego wpisokomentarza.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #284 : 2008-09-19, 13:14:19 »

"Bosze" ,gdzie ja tutej sie znalazłam ???  Smile Same swięte kobiety  Smile o dobrym sercu,które przenigdy nie powiedziały złego słowa o drugim człowieku,zawsze pomocne i spiesza z dobrym słowem,aby pokrzepić człowieka  ."Tosz" to "łaka radosci","oliwny gaik"  Smile
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #285 : 2008-09-19, 13:19:28 »

Pozwoli Pan, że nie odniosę się do Pańskiego wpisokomentarza.

Moze warto wyzwolic to "piekno", ktore drzemie gleboko skrywane. Cool

Dla Ciebie Teresko: "gorace serduszko" od grizzly  Very Happy

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #286 : 2008-09-19, 13:20:04 »

Ja to rozszyfrowałam .Te dziewczyny poprostu zazdroszą mi "reklamy" "cifu"  Smile A przecież jest jeszcze wiele innych środków,które mozna reklamować -"kret","domestos" ,cilit bang" i takie tam ....  Smile
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #287 : 2008-09-19, 13:22:49 »

Kodar - pomagają zapiski co się zjadło. Zaburzenia widzenia - trzeba się cofnąć 24 godziny - tam jest błąd. Błąd już widać 2-3 doby przed objawem zabureń akomodacji pod postacją zaburzeń w diecie. Namierzysz go. Jeżelibyś miała problem z namierzaniem wrzuć jadłospis sprzed 24 godzin, przed zaburzeniem wzroku.
Sprawdzałabym to porównując widzenie druku codziennie rano NAJPIERW JEDNYM OKIEM POTEM DRUGIM odnośnie diety uprzedniego dnia.
Niedojadanie Hana - super - moja metoda z dzieciństwa  Smile.
Kangur - jasnowidz.
dzieki i zmobilizuje sie do zapisywania,bo w poludnie czytam ksiazke bez,a po poludniu juz z Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #288 : 2008-09-19, 13:53:04 »

Nie czarujmy się ,ktoś kto eksperymentuje na własnym organizmie ,ktoś kto doprowadza siebie świadomie niemal do śmierci ,a potem "wini za to cały świat" nie jest normalną osobą i nikt mi nie wmówi ,że jest inaczej-to całkowite zidiocenie i watpię,że taka osoba cokolwiek się nauczy.Założe się ,ze prędzej czy poźniej znów cos zmaści  Sad
Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #289 : 2008-09-19, 14:03:44 »

Droga Edyto Smile
Nie jadlam niczego na wlasne zyczenie, tylko, gdybys dokladnie doczytala co pisze Monika probowalam po 7dnaich wprowadzic mleczne i to zakonczylo sie tragicznie, poza tym po raz drugi stalo sie identycznie. Zastanawiajacee , ze wykorzystujesz moja chorobe , i ciezki rzut reumatyczny, ktory ledwo przezylam jako argument  w naszej rozmowie. Przeciez  tu nie rozmawialysmy o rzs-e tylko o tym jak traktujesz innych userow, wyrazilam swoj poglad , ze mi sie to nie podoba. Cieszysz sie, ze ktos sie rozchorowal? Powiedz, ale tak szczerze.

Dziwi mnie ze administracja tego forum pozwala na to zebys innych nazywala idiotami czy mowila ze zidiocieli.

Jesli chodzi o rekalme cifu, nie wiem jak inne dziewczyny, ale ja nie musze sie wdzieczyc do obiektywu, i zmieniac awatarki co dwa dni zeby "robic na kims wrazenie". Nie mam takiej potrzeby, a wiec z zazdroscia : pudlo. Szukasz drugiego dna, dopisujesz scenariusze ze podobno  kogos mi tu brakuje , a to jest tylko i wylacznie sprawa Twojego chamstwa wobec innych, niczego wiecej. Zmienaisz szybko teamt, robisz unik, zeby nie zajac staniwiska, DLACZEGO w taki sposob traktujesz ludzi. Nie masz w tej rozmowie zadnych innych argumentow, pota atakowaniem mnie czy dzika satysfakcja ze ciezko chorowalam? Oj slabiutko, slabiutko. Moze jedz wiecej mozdzku?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #290 : 2008-09-19, 14:16:41 »

Droga Edyto Smile
Nie jadlam niczego na wlasne zyczenie, tylko, gdybys dokladnie doczytala co pisze Monika probowalam po 7dnaich wprowadzic mleczne i to zakonczylo sie tragicznie, poza tym po raz drugi stalo sie identycznie. Zastanawiajacee , ze wykorzystujesz moja chorobe , i ciezki rzut reumatyczny, ktory ledwo przezylam jako argument  w naszej rozmowie. Przeciez  tu nie rozmawialysmy o rzs-e tylko o tym jak traktujesz innych userow, wyrazilam swoj poglad , ze mi sie to nie podoba. Cieszysz sie, ze ktos sie rozchorowal? Powiedz, ale tak szczerze.

Zastanów się chwilkę  Smile Moze Ty lubisz chorować ,bo to już nie pierwszy raz ,ze coś zmasciłaś w swojej diecie.No wybacz,jak ja się dowiedziałam o tym,że zywienie ma wpływ na mój stan zdrowia,to nie jedłam niczego i nadal nie jadam niczego co by mi szkodziło-nie lubię chorować  Smile
Cytuj
Dziwi mnie ze administracja tego forum pozwala na to zebys innych nazywala idiotami czy mowila ze zidiocieli.
No wybacz,ale jak można nazwać osobę,która wypisuje o kimś bzdety w stylu "jesteś ZŁYM człowiekiem",nie znając go,nie rozmawiając z nim?
I jak nazwać osobę,która lubi chorować?No sory.Wiesz ,że masz rzs,a co jakisz czas jadasz ,to co Tobie szkodzi i omal nie doprowadzasz siebie do śmierci? Jesteś niebezpieczna dla siebie Moniko.

Dla mnie jesteś totalnym dnem (vide twoje komentarze) i nic tego nie zmieni,zapamiętaj to i jestem na 100% pewna,ze i tak coś zmascisz znów,bo jesteś dla siebie niebezpieczna,lubisz chorować .
Na zakończenie powiem Ci to na co zasługujesz :"spadaj dziadu"  i zajmij sie sobą,bo jesteś wstrętna i ohydna.
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #291 : 2008-09-19, 14:19:06 »

Nie czarujmy się ,ktoś kto eksperymentuje na własnym organizmie ,ktoś kto doprowadza siebie świadomie niemal do śmierci ,a potem "wini za to cały świat" nie jest normalną osobą i nikt mi nie wmówi ,że jest inaczej-to całkowite zidiocenie i watpię,że taka osoba cokolwiek się nauczy.Założe się ,ze prędzej czy poźniej znów cos zmaści  Sad

Napiszę tylko tyle, że to jest żałosne.
I szczerze Ci życzę abyś nigdy nie musiała w ten sposób poszukiwać przyczyn swoich chorób.
To nie był eksperyment tylko poszukiwania przyczyny rzutów w rzs - Moniki, Pani Ewy i moje.
Dzięki wiedzy i poświęceniu   Moniki udało się poprawic komfort zycia kilku osobom.
Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #292 : 2008-09-19, 14:21:42 »

Tutaj na tym forum dajesz swiadectow o tym jakim jestes czlowiekiem, jesli atakuejsz osoby chore, nabijasz sie z tego ze ktos zadal jakies pytanie, krytykujesz inny punkt widzenia, ale nie robisz tego konstruktywnie tylko szyderczo i zlosliwie to moiw o tym jakim jestes czlowiekiem, tu na forum .

Caly czas nie chcesz ustosunkowac sie do tego DLACZEGO w taki ponizajacy sposob odnosisz sie do innych userow.

Wiadomo, ze dla Ciebie jestem dnem, a wiesz dlaczego, Ty masz to gdzies co  zjadlam, dnem jestem dlatego ze Ci powiedzialam prawde w oczy, a tego nie lubisz, burze Twoje wyobrazenie o tym jaka to jestes inteligentna i madra. Powiedz mi Edyta, ale tak szczerze, sa ludzie ktorzy sie na to lapia????
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #293 : 2008-09-19, 14:22:42 »

Pani Edyto... Pani Edyto! Proszę o refleksję wpbec swoich wypowiedzi.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #294 : 2008-09-19, 14:23:08 »

Praca pójdzie na darmo.Bo jak ktos choruje,potem zdrowieje i znów coś zmasci i potem znów dochodzi do zdrowia,żeby potem znów zepsuć wszystko ,to nie jest "normalnym" człowiekiem.Monika lubi chorować,lubi aby się nią zajmowano i dlatego doprowadza siebie do takiego stanu,tymbardziej ,ze zna zasady DO ,a mimo to nadal sobie szkodzi,co wiecej nie poprzestanie na tym incydencie  Sad
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #295 : 2008-09-19, 14:26:06 »

Tutaj na tym forum dajesz swiadectow o tym jakim jestes czlowiekiem, jesli atakuejsz osoby chore, nabijasz sie z tego ze ktos zadal jakies pytanie, krytykujesz inny punkt widzenia, ale nie robisz tego konstruktywnie tylko szyderczo i zlosliwie to moiw o tym jakim jestes czlowiekiem, tu na forum .

Caly czas nie chcesz ustosunkowac sie do tego DLACZEGO w taki ponizajacy sposob odnosisz sie do innych userow.

Wiadomo, ze dla Ciebie jestem dnem, a wiesz dlaczego, Ty masz to gdzies co  zjadlam, dnem jestem dlatego ze Ci powiedzialam prawde w oczy, a tego nie lubisz, burze Twoje wyobrazenie o tym jaka to jestes inteligentna i madra. Powiedz mi Edyta, ale tak szczerze, sa ludzie ktorzy sie na to lapia????



Dobre pytanie. Są, do czasu, aż im się przytrafi "subtelne" podsumowanie... Taki syndrom.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #296 : 2008-09-19, 14:26:27 »

Tutaj na tym forum dajesz swiadectow o tym jakim jestes czlowiekiem, jesli atakuejsz osoby chore...

Już nie wykorzystuj swojej choroby ,bo na to się ja nie złapię.Zastanów się nad sobą i pomysl o tym,zeby znów nie napić się mleka,czy zjeść jakiegos ciasteczka,po to tylko,zeby stano nad toba i szlochano i zeby bebnić o tym na lewo i prawo,jaka to jesteś chora . Żałosne.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #297 : 2008-09-19, 14:29:09 »

Zastanów się kobito jaką ty mi prawde w oczy napisałaś? Bo ja tu takowej nie widzę,natomiast widzę,jak lubisz chorować i to nie od dziś   Sad
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #298 : 2008-09-19, 14:29:33 »

Nalepiej byłoby skończyć tą bezprzedmiotową dyskusję. Szkoda miejsca na serwerze.
A Ciebie Edyto wcześniej czy później życie pokory nauczy bo nie masz jej niestety za grosz.
Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #299 : 2008-09-19, 14:31:47 »

zobacz, teraz doczepilas sie do mojego sposobu odzywiania, i co Ty liczysz na to ze nikt tego nie zauwazy ze robisz unik Smile

Miej sobie inne zdanie, ale chwyty ponizej pasa, ponizanie innych, nabijanie sie z nich, ZLOSLIWOSC monstrualnych rozmiarow, to nie powinno miec miejsca na zadnym forum, a juz tym barzdiej na takim gdzie pojawia sie tyle osob ciezko chorych, czy szukajacych rady, ludzie szukaja rady i pomocy a nie Twojej uszczypliwosci i zarcikow na bardzo watpliwym poziomie. Bronisz sie w taki sposob jaki sie bronisz, jak juz mowilam wiele to mowi o Tobie jako o czlowieku, nikt nie jest bez wad, ale NIGDY, przenigdy w tego typu rozmwoie nie przyszloby mi do glowy wykorzystac czyjajs chorobe,jako argument , to mowi o Tobie wszystko. Zdajesz sobie sprawe, ze takim zachownaiem ranisz ludzi, jestes tego swiadomoa??? Nabijajac sie z innych , ktos o slabszej psychice moze to mocno przezyc. O to Ci chodzi??? Taki jest Twoj cel????
Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 28 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 17 zapytaniami.