forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 09:46:58

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
660541 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Parametrt długowieczności.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 28 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Parametrt długowieczności.  (Przeczytany 407274 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #300 : 2008-09-19, 14:32:42 »


A Ciebie Edyto wcześniej czy później życie pokory nauczy bo nie masz jej niestety za grosz.


Nawzajem  Smile

PS.Moniko też ci napisze prawdę w oczy : jesteś mądra jak stołowe nogi,w sumie to stołowe nogi są może mądrzejsze,bo przynajmniej jest z nich pożytek,a z ciebie taki,że wszystkich naokoło absorbujesz ,lubisz to,lubisz chorować-taka prawda i nie miej do mnie pretensji  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #301 : 2008-09-19, 14:34:00 »

zobacz, teraz doczepilas sie do mojego sposobu odzywiania, i co Ty liczysz na to ze nikt tego nie zauwazy ze robisz unik Smile



A czego mam się u licha czepiać,jak to Forum o odzywianiu? Ty zidiociałaś -taka prawda... Sad
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #302 : 2008-09-19, 14:36:18 »

Pa dzieweczki  Smile Jadę na basen  Smile A Wy nie piszcie o odzywianiu,tylko może o moim tyłku ,ok? albo o stopach...jak tam chcecie  Cool
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #303 : 2008-09-19, 14:36:43 »


A Ciebie Edyto wcześniej czy później życie pokory nauczy bo nie masz jej niestety za grosz.


Nawzajem  Smile

PS.Moniko też ci napisze prawdę w oczy : jesteś mądra jak stołowe nogi,w sumie to stołowe nogi są może mądrzejsze,bo przynajmniej jest z nich pożytek,a z ciebie taki,że wszystkich naokoło absorbujesz ,lubisz to,lubisz chorować-taka prawda i nie miej do mnie pretensji  Cool
Tak zgadza się wszyscy jesteśmy tu bo lubimy chorować. Stwierdzenie bardzo mądre tak jak i jego autor.
Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #304 : 2008-09-19, 14:38:20 »

MONICEW nie dorosniesz nigdy nawet do piet, to kobieta madra i z klasa Cool z ta prawdziwa klasa .

Wykorzystalas teraz chorobe Moniki zeby ja zranic, dokopac Jej, oj nieladnie, odkyrwasz sie coraz bardziej Laughing

Wpadlas w szal ,ze zaczelas nas obrzucac inwektywami Laughing A gdzie Twoja inteligencja??? Nie umeisz pogadac normalnie, jak ludzie? 

Jak ktos sie z Toba nie zgadza, rozumiem ze z gory ma przypisana kategorie "idiota", czy tak????

I sie tak nie denerwuj, po co Smile
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #305 : 2008-09-19, 14:40:03 »

Moniu dokopać,  raczej rozśmieszyć...
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #306 : 2008-09-19, 14:45:00 »



Jak ktos sie z Toba nie zgadza, rozumiem ze z gory ma przypisana kategorie "idiota", czy tak????



Tak .jesteś dla mnie zidiociala  Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #307 : 2008-09-19, 14:48:18 »

Jestem na tyle mądra i inteligentna,żeby sobie nie szkodzić idiotycznym żarciem,a ty ne tyle pusta,żeby sobie szkodzić -to jest ta twoja "mondrosc życiowa"  i nic powtarzam nic to nie zmieni  Very Happy
Zapisane
monikaf
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #308 : 2008-09-19, 14:58:36 »

Skarbie , Edytko, zupelnie niepotrzebnie te nerwy,ale mysmy nie mowily o tym czy ja jestem zidociala tylko o tym dlaczego traktujesz ludzi jak gorszych od siebie, czy kazdy kto mysli inaczej niz Ty albo ma odwage zwrocic Ci uwage jest dla Ciebie idiota??? Zupelnie nie rozumiem czemu dalas sie wyprowadzic z rownowagi, racja potrafi sie obronic, bez obrzucania inwektywami.

Powiedz, bo sie zastanawiam, tu wypominasz ludzim ze sa chorzy, a jak idziesz na basen to podstawiasz komus moze noge jak kuleje co? Shocked Shocked Shocked
Zapisane
adam319
Go


Email
Odpowiedź na małogrzecznego posta bez związku z tematem danego wątku.
« Odpowiedz #309 : 2008-09-19, 15:38:35 »

To już dwa wątki przeznaczone na darcie kotów nie wystarczą?
Miałem pomysł by wszystkie osobiste odpady od tematu danego wątku kontynuować w wątkach o właściwszym temacie:

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=3085.60

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=2452.340

To bardzo proste,
odpowiedź na małogrzecznego posta bez związku z tematem danego wątku umieszczamy w jednym z dwóch podanych powyżej wątków
 i wtedy szarpanina automatycznie się tam przenosi, co czyni wątki tematyczne bardziej przejrzystymi.

Bez Waszej pomocy i dyscypliny w tym zakresie nic się nie zmieni.


Pozostawiam jako propozycję do przemyślenia,
Pozdrawiam serdecznie,
Adam
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #310 : 2008-09-19, 15:52:26 »

 Shocked przedszkole proszę Was, przedszkole... Confused
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #311 : 2008-09-19, 18:10:36 »

Z tego co wiem pare osob tutaj odeszlo przez to , ze  zachowuejsz sie w taki sposob

 Powaznie to zupelnie nie zrozumials co mam na mysli, wyrokujesz tutaj jakbys s pozjadala wszystkie rozumy, wiele osob krytykujesz, kto Ci dal takie prawo? Kto Ci dal prawo oceniania innych, 1 troszke pokory by sie przydalo. Naigrywanie , nabijanie sie z innych swiadczy nie o tych innych zle ale o Tobie samej. Swoje poglady mozna wyrazac rowniez w inny sposob, no ale do tego trzeba dorosnac.


Święte Słowa. Uprzejmie proszę by nowo-odwiedzający Na nie stosowali się do zaleceń Elmo=Edyta. Edyta=Elmo nie rozumie bardzo wielu kwestii, szybciej pisze niż myśli. Rani kogokowiek się nawinie.

1.Ale trzeba być "idiotą" co by tu dużo nie mówić,żeby jeść to co szkodzi.2.I tak oto "lekarka" "forumowa" Ewa zaczęla myśleć za tych ludzi i "wynalazła" slowo :"rotacja" -"rotacja produktów mlecznych" . To słowko to w pewnym sensie 3. "chwyt marketingowy"  ,bo bardziej 4. finezyjnie brzmi "rotuję produkty mleczne",aniżeli :" zjadam co jakiś czas sery,piję co jakis czas mleko i smietanę ,bo widzę ,że mi to szkodzi  i nie mogę ich jadać codziennie" .
5.Jan Kwasniewski "na to nie wpadł",bo pewnie myslał,że ludzie zrozumieją,że DO/ŻO to taki sposób odzywiania ,który polega na tym, aby sobie przede wszystkim nie szkodzić.

1. Używanie takich słów rani.
2. Nie ja wynalazłam. Nie czytałaś mojej książki.
3. Mylisz się. Zależy mi na ozdrowieniu ludzi, nie na sprzedaży czegośtam.
4.To nie fiinazja to biochemia.
5. Zaleca dietę niskowęglowodanową - tłustą. To wiele tłumaczy - Ty nadal nie rozumiesz.
Nie czytam postów Elmo=Edyta. Nie są LOGICZNE - mimo, że autorka lubi matematykę, nie kontrolulje swoich emocji.

Nie chodzi o to CO mowisz ale o sposob w  jaki odnosisz sie do inynch, wyczuwa sie pogarde, probujesz innych osmieszac, zuplenie jakbys nie znala elementarnych zasad kulturalnej rozmowy Shocked

Zgadza się. Z postów Elmo+Edyta wynika brak szacunku dla każdej napotkanej osoby. Widać to w Jej życiorysie chorób. Ona (Edyta) i tak nie rozumie.

[Nota bene to Ty zaczęłaś,żeby potem nie było jakichś niedorzeczności  Smile

Zaczęła Edyta - Swoją niefrasobliwością=niezrozumieniem! Pio wielokroć była przyprowadzana do "pionu" - mimo to dalej NIE ROZUMIE.
Czytanie postów Elmo=Edyta jest równoznaczne z diagnostyką ... jakby to powiedzieć... wydolności psychicznej czytającego... Jestem ćwiczona non-stop w poradni NFZ - dlatego czytanie postów Edyty obciążałoby mnie dodatkowo.

,zaczęłaś mnie szkalować,

A w jaki sposób? Pisała (Monikaf) przecież PRAWDĘ.

1.Trzeba być "idiotą",zeby jeść to co szkodzi ewidentnie,2.trzeba być "idiota",żeby eksperymentować( ze złymi skutkami) na własnym organizmie.
No i trzeba być "idiotą" 3.mając pretensje do" całego  świata",wytykając komuś zachowanie( i takie tam inne) ,bo to ma się do 4.błedów popełnianych przez siebie jak przysłowiowe oko do d**y.

1. Działanie konstruktwne mówi co zmienić, działanie niekonstruktywne posługuje się takimi słowami jak Edyta=Elmo
2. Robimy to wszyscy. Sama eksperymentowałaś.
3. Ty masz pretensje do Monikaf.
4. Nie popełniasz błędów? Wiele osób (tak jak ja- zwykle) Ciebie nie czyta.

Liczy Pani na to, że trafi na kogoś z kim będzie Pani po drodze w nadużywaniu słownika?
Teresa, a czy chciala bys, aby forum bylo "GĘGAJĄCO WERSALOWE"
i nudne jak "DIALOGI Z MLOTKOWYMI" !!! ???  Shocked Shocked Shocked
Nie jestem widać z tej samej gliny co Pan. Nudne dla mnie jest to co czytam i widzę powyżej. Przykro mi, jednak jeśli to wynik choroby to chylę czoła.


Grizzli, przyznaj się - jaką masz chorobę?  Shocked

Osoba szczerze szczesliwa NIGDY nie zrani drugiej,

No ..tak...

piszesz  bzdety,zamiast zając się tym,zeby znów nie spierniczyć sobie coś w swoim zyciu na własne życzenie.

Baaardzo budujące  Shocked. Tylko podać dalej...Nawoływać do tego co robi Edyta...

Zidiociałaś Moniko? Czy to zwykła zazdrość? A moze mi zazdrościsz reklamy cifu?  Smile

Przykre. Dopatrywanie się u drugiej osoby zazdrości to posiadanie małej ilości pieniędzy...Edyta i tak i tak nie rozumie ...

Ja to rozszyfrowałam .Te dziewczyny poprostu zazdroszą mi "reklamy" "cifu"  Smile

Jednak czegoś innego.

Nie czarujmy się ,ktoś kto eksperymentuje na własnym organizmie ,ktoś kto doprowadza siebie świadomie niemal do śmierci ,a potem "wini za to cały świat"

Sama winiłaś LEKARZY (wide (posty na forum).

Dla mnie jesteś totalnym dnem
Na zakończenie powiem Ci to na co zasługujesz :"spadaj dziadu"  i zajmij sie sobą,bo jesteś wstrętna i ohydna.


Baaardzo ... TWÓRCZE... wręcz pomagają się ROZWIJAĆ  Very Happy.
Szkoda słów.

PS.Moniko też ci napisze prawdę w oczy : jesteś mądra jak stołowe nogi,w sumie to stołowe nogi są może mądrzejsze,bo przynajmniej jest z nich pożytek,a z ciebie taki,że wszystkich naokoło absorbujesz ,lubisz to,lubisz chorować-taka prawda i nie miej do mnie pretensji  Cool

Radzę NIE CZYTAĆ POSTÓW EDYTA=ELMO - nie są delikatnie umując ... budujące.

Ty zidiociałaś -taka prawda... Sad

To o Monicef, która raczyła wrócić do zdrowia. Ciekawe dlaczego Zofia nie pisze i nie broni Edyty=Elmo?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #312 : 2008-09-19, 19:22:29 »

Szczerze się uśmiałam z cytatów  Very Happy Te akurat były przeciętne kawałki ,no ale smieszne .Zachęcam lekarkę do napisania antologii moich cytatów ,pozwolę sobie podrzucić tutuł ;" Ogniu krocz za mną " ,albo lepiej  " Elmo-zagłada Internetu", bo dobra jest w pisaniu książek  Smile
PS. powyższe jej skromne dziełko nie w pełni oddaje mój geniusz,a skromna forma cokolwiek uwłacza mojemu majestatowi .
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #313 : 2008-09-19, 19:25:03 »

Dziś jako "admin" nie komentuję, ale jako Tomasz Kwaśniewski jest mi przykro czytać ten wątek, nie pierwszy na tym Forum! Dobranoc...  Confused
Zapisane
zilony
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #314 : 2008-09-19, 19:32:44 »

a jako skromny obserwartor (jeden z naprawde wielu bo niewiele jest osób ktore tu piszą ale bardzo dużo osob czytających, szukających odpowiedzi) dodam tylko ze patrząc na najnowsze posty omijam z daleka "spam" Smile

Lekarko duzo tu było wrzasku a twoja analiza wystarczyla zeby wszystko zrozumiec...

ps. że też ty masz jeszcze czas robić takie skomplikowane (wypunktowane) analizy!
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #315 : 2008-09-19, 19:37:01 »

Szkoda, że nie przyjęła się moja propozycja ograniczenia-skierowania dyskusji etycznej tylko do dwóch wyżej wymienionych wątków, a szkoda bo można by łatwo śledzić ewolucję postaw.

Niestety czasami Edyta wymusza swoimi postami odpowiedź, by nie być posądzonym o milczącą zgodę.

Z doświadczenia wiem, że jak przeniesie się dyskusję etyczną do innego wątku, to Edyta i tak przeczyta i odpowie.

Jednym z parametrów długowieczności jest pewnie to by taka dyskusja powodowała w zaangażowanym w nią organizmie uporządkowanie, a nie chaos przyspieszający katabolizm.
Wink
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #316 : 2008-09-19, 19:44:44 »

Pewnie gdybym wychwalała pod niebiosa rotacyje i konstruktywnie skrytykowała książkę ,no i non stop pisała "ach" i "ech" wkierując posty do lekarki,to pewni by uznała ,ze jestem dobrym człowiekiem,ale niestety nie zrobię tego i siła rzeczy pozostanę złym człowiekiem  Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #317 : 2008-09-19, 19:51:11 »

A wracając do tematu mleka ,smietan i serów,to przecież zrozumiałe jest,ze jak komuś to szkodzi,to nie powinien tego zjadać i nie ma o czym mówić.
Moja córka np. lubi zółty ser i smietanę i jej daję.Druga nie lubi więc o nie nie prosi -czy robie źle? Czy tej córce ,która nie prosi powinnam zacząc rotować?Jak sądzicie?  Smile
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #318 : 2008-09-19, 19:56:58 »

Dziś jako "admin" nie komentuję, ale jako Tomasz Kwaśniewski jest mi przykro czytać ten wątek, nie pierwszy na tym Forum! Dobranoc...  Confused

nie tylko przykro, ale i zenujaco

czy naprawde nie mozna (drogi adminie) przeniesc tej jalowej paplaniny do jakiegos osobnego watku? niech juz se beda, tylko z dala od cywilizacji
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Parametrt długowieczności.
« Odpowiedz #319 : 2008-09-19, 20:14:18 »

No i dostalo sie osobom niewinnym, za to ze DAMA KIER byla pod impasem.
Zapisane
Strony: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 28 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 17 zapytaniami.