forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 09:13:53

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
659888 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Artykuły opublikowane
| | |-+  DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (118)
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (118)  (Przeczytany 4143 razy)
MORGANO
Go


Email
DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (118)
« : 2007-05-15, 00:32:33 »

DOKTOR  JAN  KWAŚNIEWSKI (118)
ODPOWIADA  NA  LISTY CZYTELNIKÓW
KTÓRE UKAZYWAŁY SIĘ NA ŚLĄSKU W KATOWICACH
W DZIENNIKU ZACHODNIM

Zebrał i przepisał. Morgano

Upłynął cały rok od mojego listu do Was sprawie adresu p. doktora
J. Kwaśniewskiego. List przesłaliście do Ciechocinka a pan Kwaśniewski napisał do mnie osobiście. Za co serdecznie Wam dziękuję. Mimo że czekałem tak długo jak się to mówi: lepiej późno niż wcale. Wyrażam wielki szacunek dla redakcji "Dziennika Zachodniego", że podjęła się redagowania artykułów na temat "Żywienia optymalnego”, dzięki czemu tysiące ludzi nie muszą cierpieć i ja też, choć nie stosuję tego żywienia w 100% ze względu na nietolerancję drugiej osoby. Zawsze darzyłem sympatią Wasze pismo, bo jesteście dziennikiem wiarygodnym, ale mam też uwagę pod adresem Waszego pisma, że tysiące ludzi czekają na odpowiedzi, a Wy umieszczacie tylko dwie odpowiedzi tygodniowo. Czy nie można by było częściej umieszczać tych odpowiedzi?
                                                                                    Wasz stały czytelnik
                                                                                    ANTONI TARGOSZ
                                                                                            Andrychów


Szanowny Panie Doktorze Kwaśniewski
Mam 38 lat i choruję na stwardnienie rozsiane. W maju i czerwcu(1997) leżałam 3 tygodnie w szpitalu. Kartę wypisową załączam. Czuję się bardzo niepewnie na nogach, gdyż moje nogi są bardzo słabe. Wychodząc z domu córka zawsze bierze mnie pod rękę i wtedy czuję się pewniej. Moja prawa ręka drży, mam kłopoty z pisaniem. Proszę o pomoc. Jestem po prostu załamana. Obecnie jestem pod opieką neurologa z poradni rejonowej. Przepisany mam Mydocalm, Enerbol i biostyminę do picia.

                                Proszę o pomoc Załamana chora Elżbieta z Warszawy


   Choruje Pani na SM mniej niż rok. Choroba jest w stadium początkowym. Są szanse na całkowite wyleczenie. Jest to choroba z autoagresji, a jej przyczyną jest wyłącznie określone i złe odżywianie. Żywienie optymalne usuwa przyczynę i jest leczeniem przyczynowym w tej chorobie. Leków na SM nie ma. Te, które Pani ma przepisane, pomóc Pani nie mogą. Natomiast móżdżek pomóc może. Należy postarać się o książkę pt. " Dieta optymalna" i "Tłuste życie" - która to książka jest lekturą uzupełniającą, ale istotną. Trzeba jak najszybciej przejść na dietę optymalną, a skutki będą dobre. Bo zawsze w tej chorobie są dobre. Obie książki można obecnie nabyć na Śląsku, z tym, że zasadnicza -
"dieta optymalna " powinna być dostępna w księgarniach na Śląsku i w jednej księgarni w Elblągu dopiero w pierwszej połowie października. Powinna Pani poprosić kogoś z rodziny, czy znajomych mieszkających tam, gdzie książka będzie dostępna, o jej zakupienie i przesłanie na adres Pani.
 
                                                                                                        JAN KWAŚNIEWSKI

Szanowny Panie Doktorze
Mam 45 lat i już trochę cierpię: depresje lęki, kręgosłup, bóle nóg łącznie z piętami, ciężar w piersiach, mięśniak na macicy. Żywienie optymalne stosuję już 3 miesiące. Zafascynowana Pańską książką mam takie pytania:
1. Gdzie najbliżej Opola mogę poddać się leczeniu prądami selektywnymi i uzyskać konsultację? Najbardziej cierpię z powodu głowy - mam w niej "dym" i "czad", luki w pamięci, absolutny brak koncentracji, a więc kłopoty w pracy.
2. Co Pan sądzi o wynikach moich badań? Lekarz rejonowy każe mi zbijać kwas moczowy?
3. Jak poprawić HDL?
Nie wszystko rozumiem z Pańskiej książki. Jestem po "ogólniaku". Dziękuję za książkę i dietę.
                                                                                        Jolanta M. z Opola


Wymienione dolegliwości powinny stopniowo ustępować, mięśniak w macicy może zaniknąć - co dość często się zdarza. Najbliżej Opola może Pani uzyskać poradę i prądy selektywne ( o ile będą potrzebne) w Arkadii III w Gliwicach - tel. 2308976. Są szanse, że będą mogły one Pani pomóc na bóle głowy.
Wyniki Pani badań są dobre. Ogólny poziom cholesterolu (231mg%) jest dobry, trójglicerydy 100mg%, czyli również dobre. Cholesterolu HDL (40mg%) nie trzeba poprawiać. Jeśli organizm będzie potrzebował zwiększyć jego wytwarzanie, to poziom cholesterolu HDL wzrośnie. Gdy nie ma miażdżycy poziom cholesterolu HDL może być niski - i to jest prawidłowe.
W książce "Żywienie optymalne" podałem korzyści, jakie wynikają z wysokiego poziomu kwasu moczowego: wyższa inteligencja, największe osiągnięcia w nauce, wyższe zarobki, większa aktywność zawodowa, szybszy awans w pracy, lepsze osiągnięcia w sporcie, lepsze zdolności manualne i lepszy refleks. Gdy człowiek odżywia się lepiej od innych, we wszystkim jest od tych innych lepszy. Poziom kwasu moczowego u Pani (8,9mg%) wcale nie jest za wysoki. Mógłby być jeszcze wyższy,. Przy żywieniu optymalnym, niezależnie od poziomu kwasu moczowego we krwi, człowiek na dnę zachorować nie może. Żywienie optymalne szybko dnę leczy. Kwas moczowy jest bardzo ważnym i pożytecznym związkiem. Im jest go więcej - tym lepiej, szczególnie dla mózgu. Tylko człowiek, spośród wszystkich innych ssaków nie rozkłada dalej kwasu moczowego. Jedynym wyjątkiem jest świnka morska, którą "bogowie" używali do badań i genetycznie pozbawili ją możliwości rozkładania kwasu moczowego. Z wysokiego poziomu kwasu moczowego we krwi, człowiek powinien się tylko cieszyć.
                                                                                                            JAN KWAŚNIEWSKI
                                       

Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 17 zapytaniami.