forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 15:30:32

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
660423 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Artykuły opublikowane
| | |-+  DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (121)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (121)  (Przeczytany 23136 razy)
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (121)
« Odpowiedz #20 : 2007-06-05, 21:55:04 »

A nie brałeś pod uwagę, że Adax może siądzie po przeciwnej stronie szalki niż Tobie się zdaje

  Brałem, owszem. Ufam jednak, że Adax posiada klasę. Bo wówczas da się rozmawiać z KAŻDYM i jest prawie nieistotne na jakiej szalce siedzi.

  Tomek

 
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (121)
« Odpowiedz #21 : 2007-06-06, 06:33:32 »

Adax posiada klasę.

 Shocked Oj tak, każdy kto przeczyta, to co napisała powyżej, może to stwierdzić... Very Happy
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (121)
« Odpowiedz #22 : 2007-06-06, 12:39:54 »

         Toan, myślę, że warto różnicować między osobą rozczarowaną, może nawet skrzywdzoną a zwykłym chamstwem typu "ksiadz Cię zgwałcił" i wiele innych tego rodzaju.
    Bo widzisz, ja ten cytat podaję jedynie za przykład. Mnie te słowa nie bolą, acz osoba z zewnątrz mocno może się zastanowić, o co tu chodzi ? A wiesz, czemu mnie to nie rusza ? Bo wiem, znam przyczynę. Gdybym tego nie rozumiał....jad lałby się po ścianach Smile

  Tomek

ps: Uważam, że inteligentny, ostry język zawsze jest lepszy niż kurtuazja wynikła ze strachu i submisyjnej postawy mającej swe podłoże w nieświadomych urazach, a zwykle żądającej akceptacji. Zwróć uwagę, jak chorągiewki wieją tam gdzie wiatr każe. 
     
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (121)
« Odpowiedz #23 : 2007-06-06, 12:51:27 »

rodzaju.
    Bo widzisz, ja ten cytat podaję jedynie za przykład. Mnie te słowa nie bolą, acz osoba z zewnątrz mocno może się zastanowić, o co tu chodzi ? A wiesz, czemu mnie to nie rusza ? Bo wiem, znam przyczynę. Gdybym tego nie rozumiał....jad lałby się po ścianach Smile

  Tomek

A jednak coś Ci musieli księża zrobić skoro tak sie pienisz na ich "widok"  Smile Szczególnie JPII  Smile Mnie to w sumie nie obchodzi, ale chciałam wiedzieć kiedyś z kim mam do czynienia i zapisałam sobie Twoją chamską dyskusję z innego Forum ,z którego notabene dostałeś bana  Smile .Myślę ,że niektóre osoby z ciekawością by sobie poczytały ten wątek  Smile .
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (121)
« Odpowiedz #24 : 2007-06-06, 12:52:34 »

Racja, zawsze to przyjemniej dowiedzieć się w sposób inteligentny, że jest się...  Very Happy ... takie niedomówienie.
Ale wyłącznie w publicznej dyskusji w sposób inteligentny, a nie "waciakowy"  Cool.
Mądry będzie szukał przyczyny określonej oceny, głupi się "śmiertelnie" obrazi  Cool
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (121)
« Odpowiedz #25 : 2007-06-06, 13:07:13 »


Mądry będzie szukał przyczyny określonej oceny, głupi się "śmiertelnie" obrazi  Cool
Toan! Wiele się można od Ciebie nauczyć !  Smile
Zapisane
adax
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (121)
« Odpowiedz #26 : 2007-06-08, 09:55:37 »

O wielkie sumienie tego forum zabrało głos! taka szkoda że nie zabiera go w momentach gdy piszący zaczynają zwykłą pyskówkę lub zaczynają sobie ubliżać!
Natomiast swoimi wypowiedziami znalazłam się na liście obserwowanych - cóż jestem pod wrażeniem!
Super -  to skoro toan czytał to niech przeczyta i to...
Miernota intelektualna to opór przed przyjmowaniem jakichkolwiek argumentów choćby najbardziej oczywystych tylko ze względu na przekonanie że ja wiem lepiej lub że autorytet twierdzi inaczej - kto jak kto ale twój ojciec dowiedział się o tym najlepiej dziwię się że ty z tej wiedzy nie skorzystałeś.
Golem to bezwolne stworzenie (człowiek) niezdolne do samodzielnego podejmowania decyzji oraz brania za nie odpowiedzialności - bo tak im łatwiej się żyje (zamiast golem można powiedzieć homosowietikus ale kto jeszcze pamięta ten termin)
Co do klasy to był to chyba komplement Laughing (ale chyba nieuzasadniony bo jak można to stwiedzić na podstawie kilku wypowiedzi na forum)  natomiast twoja reakcja uuuuuu  Surprised
Natomiast o "wielkie sumienie" twoją klasę poznałam dość dobrze, merytoryczny poziom wypowiedzi naprawdę porażający (odnoszę wrażenie że sam od siebie nie potrafisz nic powiedzieć i dlatego tak chętnie posługujesz się cytatami lub odsyłasz do lektury książek ojca - ale powinieneś domyslić się że głównie pytają ci którzy po przeczytaniu książek JK nadal czegoś nie rozumią więc odsyłanie ich do lektury..... tak klasa!) pomijam "osobiste" doświadczenia.
Dziwię się tylko że tak różni (pozytywnie) są od ciebie np dr Pala lekarka lub morgano....
Mimo wszystko pozdrawiam cię i oczywiście pozdrawiam szanowną społeczność tłuszczojadów.     
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (121)
« Odpowiedz #27 : 2007-06-08, 14:26:49 »

Przeczytałem, przyjąłem do wiadomości, dziękuję za uwagi.
Życzę wszelkiej pomyślności.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (121)
« Odpowiedz #28 : 2007-06-08, 16:51:11 »

Przeczytałem, przyjąłem do wiadomości, dziękuję za uwagi.
Życzę wszelkiej pomyślności.

 Nie życzysz ani nie dziękujesz szczerze. To tylko figura słowna, za którą skrywasz tłumioną agresję.

Tomek
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (121)
« Odpowiedz #29 : 2007-06-08, 16:55:53 »

Normalnie prorok Wink) ciekawe co się tłumi za Toba ?? ;P
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (121)
« Odpowiedz #30 : 2007-06-08, 17:08:29 »

 toan :
Cytuj
Przeczytałem, przyjąłem do wiadomości, dziękuję za uwagi.
Życzę wszelkiej pomyślności
super,to jest wzor spokoju,
 T.T:
Cytuj
Nie życzysz ani nie dziękujesz szczerze. To tylko figura słowna, za którą skrywasz tłumioną agresję.

kT.nie moze nadal pojac,ze wewnetrzny spokoj mozna rowniez osiagnac inaczej....
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (121)
« Odpowiedz #31 : 2007-06-08, 17:32:09 »

  Toan, dlaczego Twoi apologeci zachowują się, jakbym Cię wyzywał, szkalował lub kłamał w Twoim temacie ?
                   
Tomek
                 
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (121)
« Odpowiedz #32 : 2007-06-08, 17:59:25 »

Lepiej odpowiem "nie wiem", niż miałbym kłamać. Very Happy
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (121)
« Odpowiedz #33 : 2007-06-08, 20:10:21 »

  Toan, dlaczego Twoi apologeci zachowują się, jakbym Cię wyzywał, szkalował lub kłamał w Twoim temacie ?
                   
Tomek
                 
Tomek nie schlebiaj sobie ;P po prostu mnie bawisz;P choć rzadko cię czytam Wink

P.S.
poprosze o interpretację co sobie wyparłem Wink
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (121)
« Odpowiedz #34 : 2007-06-08, 20:15:07 »

 Sławku, a raczysz mi wyjaśnić, czemu to "nożyce się odezwały" ? Nie przypominam sobie, bym wspominał coś o Tobie.
           
Tomek

 
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (121)
« Odpowiedz #35 : 2007-06-08, 20:19:23 »

Ponoć bawię się tu logami. Może "slawek" - to ja?. Z tego gorąca wszystko może się pomylić Shocked.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (121)
« Odpowiedz #36 : 2007-06-08, 20:36:26 »

  Toan, a przy okazji pytanie:
             Czy głupocie trzeba ustępować ?
             Czy uważasz, że "puszczanie oka" do osób, które nie mają bladego pojęcia co je trapi (bo im tego nie wolno) ma działane terapeutyczne ?
                           
  Osobiście stawiam na "nie" w dwóch przypadkach.

Tomek
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (121)
« Odpowiedz #37 : 2007-06-08, 20:49:03 »

  Toan, a przy okazji pytanie:
             Czy głupocie trzeba ustępować ?
             Czy uważasz, że "puszczanie oka" do osób, które nie mają bladego pojęcia co je trapi (bo im tego nie wolno) ma działane terapeutyczne ?
                           
  Osobiście stawiam na "nie" w dwóch przypadkach.

Tomek
Tomkiewicz czy kiedykolwiek brałeś pod uwagę własną "głupotę" lub to ,że się mylisz?
Bo widzisz ,każdy rozsądny człowiek rozważa czy przypadkiem nie tkwi w błędzie.Jednak odnoszę wrażenie ,że Ty jesteś totalnie "betonowy".
Jesteś bardzo zadufany w sobie ."Linia życia " (w sensie polityka) jest weryfikowana jednocześnie na bieżąco ,ale także pod koniec naszego istnienia ,wtedy okazuje się czy jesteśmy dumni czy żałujemy własnego życia.
Żeby dotarło do Ciebie (bo innych metod nie znam na Ciebie),powiem żebys zrozumiał ; "nie mów fuj póki się nie zes****sz...." W wersji tradycyjnej ;"nie chwal dnia przed zachodem słońca" ,ale Ty odrzucasz tradycję ,więc pierwsza wersja jak najbardziej pasuje do Ciebie  Smile
Może i jest to wulgarne ,ale jakże prawdziwe  Smile
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (121)
« Odpowiedz #38 : 2007-06-08, 20:52:14 »

Sławku, a raczysz mi wyjaśnić, czemu to "nożyce się odezwały" ? Nie przypominam sobie, bym wspominał coś o Tobie.
           
Tomek

 

To bardzo proste Tomku Wink przypuszczam że wyparłeś ze swojej świadomości fakt iż piszesz na publicznym forum, tymsamym ja pisze w odpowiedzi na twój konkretny post a ty w związku ze swoim wyparciem doszukujesz się wyimaginowanych podtekstów.


P.S.
Wink
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (121)
« Odpowiedz #39 : 2007-06-09, 07:51:18 »

doszukujesz się wyimaginowanych podtekstów...

 i wyjątkowa zdolność nakręcania skali "konfliktu".
Dwie cechy Twojego Tomkiewicz pisania, dzięki którym zbierasz "plony".
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 17 zapytaniami.