forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 21:40:28

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660441 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Od poniedziałku (21-05-07)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Od poniedziałku (21-05-07)  (Przeczytany 33756 razy)
kristan
Go


Email
Odp: Od poniedziałku (21-05-07)
« Odpowiedz #20 : 2007-05-30, 10:34:46 »

Min Religa  zauwazył to , prawdopodobnie dlatego, ze zmienił swoje sniadanowe menu.Kiedyś w programie z Najsztubem pochwalił sie ,że zjada  na sniadanie dwie kromki chleba z dżemem ,  które uwielbia od lat.
Musiał jednak nastąpić jakiś przełom żywieniowy - inaczej byłoby to niemożliwe. A to dobry znak.
Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: Od poniedziałku (21-05-07)
« Odpowiedz #21 : 2007-05-30, 17:43:01 »

Min Religa  zauwazył to , prawdopodobnie dlatego, ze zmienił swoje sniadanowe menu.Kiedyś w programie z Najsztubem pochwalił sie ,że zjada  na sniadanie dwie kromki chleba z dżemem ,  które uwielbia od lat.
 Musiał jednak nastąpić jakiś przełom żywieniowy - inaczej byłoby to niemożliwe. A to dobry znak.
 

Wlasnie też to słyszałam. A ŻO krytykował choć badań nie było. A dzis czytam :Religa ma raka płuc. Jutro podda się operacji. Nie do wiary taki mędrzec.

 
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Od poniedziałku (21-05-07)
« Odpowiedz #22 : 2007-05-30, 18:09:46 »

[. Nie do wiary taki mędrzec.

   Ten sarkastyczny ton nalezałoby również zastosować w bardziej spektakularnych przypadkach, wszak kremówki to orgia glukozowa. Tu jednak wszyscy milczą.

Tomek
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Od poniedziałku (21-05-07)
« Odpowiedz #23 : 2007-05-30, 18:22:24 »

[. Nie do wiary taki mędrzec.

   Ten sarkastyczny ton nalezałoby również zastosować w bardziej spektakularnych przypadkach, wszak kremówki to orgia glukozowa. Tu jednak wszyscy milczą.

Tomek

Dowaliłeś jak wczoraj o "szanse".  Laughing
Tak się akurat składa ,ze papież dożył osiemdziesiąt parę lat...na kremówkach (notabene z liceum )  Laughing A niektórym nawet kremówki nie pomogą   Sad
Ale nie...Ty musisz kwiczyć na papieża już parę lat,jeszcze Ci nie przeszło  Shocked   Laughing  a tak piszesz ,że już właściwie ukierunkowałeś swoją nienawiść ,cóż więc Ci takiego uczynił  JP II ? Co najmniej dziwne  Shocked 
Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: Od poniedziałku (21-05-07)
« Odpowiedz #24 : 2007-05-30, 21:55:03 »

[. Nie do wiary taki mędrzec.

   Ten sarkastyczny ton nalezałoby również zastosować w bardziej spektakularnych przypadkach, wszak kremówki to orgia glukozowa. Tu jednak wszyscy milczą.

Tomek

Papież mnie nie interesuje. Religa tak bo krytykuje coś czego nie sprawdził a swoje zdrowie zaprzepaścił. A jest aż ministrem zdrowia.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Od poniedziałku (21-05-07)
« Odpowiedz #25 : 2007-05-30, 22:03:38 »

.Papież mnie nie interesuje.

 Mnie również - z ta jednak różnicą, że mnie nie interesuje "inaczej".

Tomek
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Od poniedziałku (21-05-07)
« Odpowiedz #26 : 2007-05-30, 22:07:12 »

.Papież mnie nie interesuje.

 Mnie również - z ta jednak różnicą, że mnie nie interesuje "inaczej".

Tomek

No zdziwiłam się normalnie Shocked Nie interesuje go Papież , a ciągle kwiczy za nim  Shocked  Laughing dziwnie ten człowiek okazuje brak zainteresowania  Shocked
Pierwszy raz się spotykam z taką reakcją  Shocked  Laughing
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Od poniedziałku (21-05-07)
« Odpowiedz #27 : 2007-05-31, 07:39:51 »

zjada  na sniadanie dwie kromki chleba z dżemem , 

Taka dieta (typ ubogopastwiskowy) zapita słodką herbatą z niedoborem białka o WWB (wysoka wartość bilogiczna) powoduje "otyłość ubogich", cukrzycę typ I, arytmię serca i wiele innych powikłań zdrowotnych w tym znaczące skrócenie życia. Szkoda, że pan Religa nie przedstawił swojego całotygodniowego (lepiej miesięcznego) jadłospisu. Byłyby to bardzo ciekawe informacje do analizy.
Życzę obecnemu Ministrowi Zdrowia - DUŻO ZDROWIA!.
PS
Zdrowie gwarantuje poprawne stosowanie zaleceń Jana Kwaśniewskiego, niezależnie od poglądów "naukowych".
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Od poniedziałku (21-05-07)
« Odpowiedz #28 : 2007-05-31, 08:23:17 »



Zdrowie gwarantuje poprawne stosowanie zaleceń Jana Kwaśniewskiego, niezależnie od poglądów "naukowych".

Teraz , jedno co mogłoby pomóc ministrowi Relidze ,to właśnie DO a nie chleb z dżemem -tym jedynie karmi swój nowotwór   Confused
Ciekawe czy w ogóle bierze zmianę odżywiania pod uwagę ....
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Od poniedziałku (21-05-07)
« Odpowiedz #29 : 2007-05-31, 23:48:13 »

Elmo napisała:
Cytuj
Teraz , jedno co mogłoby pomóc ministrowi Relidze ,to właśnie DO a nie chleb z dżemem -tym jedynie karmi swój nowotwór  Ciekawe czy w ogóle bierze zmianę odżywiania pod uwagę ....

Jeśli rzuci palenie, to dieta sama mu się zmieni. Z moich doświadczeń - raczej na jeszcze gorszą. I zdziwiłabym się gdyby nie przytył... Czas pokaże.
Ja cukrowego nałogu nabawiłam się dopiero po rzuceniu palenia (rzuciłam z dnia na dzień w 1993 r.), a paliłam 25 lat ok. 15 papierosów dziennie...  Embarassed
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Od poniedziałku (21-05-07)
« Odpowiedz #30 : 2007-06-01, 10:05:24 »

Tato mojego męża też na raka płuc.Rok temu mu wykryli lekarze.Operować się nie dało ,przeszedł chemię -jako jedyny z tych co zaczynali z nim.Potem radioterapię.
Nie rzucił od razu palenia.Zrobił to jakies 2 mies. temu.Trzymam za niego kciuki.Je tłusto,ograniczył węglowodany,kazałam mu rzucić cukier-ograniczył,rzucić od razu nie mógł.Zobaczymy jak będzie dalej...
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Od poniedziałku (21-05-07)
« Odpowiedz #31 : 2007-06-01, 19:34:48 »

Dziś rozmawiałem ze znajomym przedsiębiorcą pogrzebowym. Nie zauważył żadnej różnicy w częstotliwości pochówku od pierwszego dnia strajku lekarzy do dziś, a okresem poprzedzającym strajk. Stawiam jednak, że przy odpowiednio długim strajku lekarzy i w Polsce wystąpi "paradoks izraelski".
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Od poniedziałku (21-05-07)
« Odpowiedz #32 : 2007-06-01, 19:42:09 »

... Stawiam jednak, że przy odpowiednio długim strajku lekarzy i w Polsce wystąpi "paradoks izraelski".

Ja jestem tego pewna w 100%-tach!
Zapisane
Krystyna77
Go


Email
Odp: Od poniedziałku (21-05-07)
« Odpowiedz #33 : 2007-06-01, 21:13:40 »

Witam serdecznie!!! Postanowiłam wejść na forum i też się wypowiedzieć.W zeszłym roku w maju zlamałam rękę w łokciu z przemieszczeniem odłamu.W pogotowiu unieruchomiono mi rękę na chuście i mialam to nosić przez 6 tygodni i ćwiczyć(zalecenie ortopedy w poradni).Żadne ćwiczenia i fizykoterapia nie pomogły.W międzyczasie zalatwilam sobie wizytę w Poznaniu w poradni chirurgii ręki ( w lipcu) i zostałam zakwalifikowana na operację w Ortopedycznym Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym nr 4 w Poznaniu.Operacja powinna była być wykonana w dniu wypadku, a nie była to raz.Dwa razy to to, że muszę czekać na nią 2 i pół roku taka jest kolejka na zabiegi operacyjne w wyżej wymienionym szpitalu.Gdyby lekarz rodzinny do którego należę nie zechciał mi dać skierowania do innej poradni niż ta w której mi udzielano pierwszych porad to w to w obecnej chwili nie miałabym już żadnej nadzieji na poprawę sprawności ręki.Chciałam w tym drobiazgowym opisie mojej historii pokazać, że są lekarze , którzy mają wielkie serce.Z drugiej zaś strony medalu patologia, czekać prawie 3 lata na operację ??? Gdzie są nasze środki na leczenie??? Pozdrawiam Krystyna 77.ś
Zapisane
Krystyna77
Go


Email
Odp: Od poniedziałku (21-05-07)
« Odpowiedz #34 : 2007-06-01, 21:50:53 »

Witam serdecznie!!! Postanowiłam wejść na forum i też się wypowiedzieć.W zeszłym roku w maju zlamałam rękę w łokciu z przemieszczeniem odłamu.W pogotowiu unieruchomiono mi rękę na chuście i mialam to nosić przez 6 tygodni i ćwiczyć(zalecenie ortopedy w poradni).Żadne ćwiczenia i fizykoterapia nie pomogły.W międzyczasie zalatwilam sobie wizytę w Poznaniu w poradni chirurgii ręki ( w lipcu) i zostałam zakwalifikowana na operację w Ortopedycznym Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym nr 4 w Poznaniu.Operacja powinna była być wykonana w dniu wypadku, a nie była to raz.Dwa razy to to, że muszę czekać na nią 2 i pół roku taka jest kolejka na zabiegi operacyjne w wyżej wymienionym szpitalu.Gdyby lekarz rodzinny do którego należę nie zechciał mi dać skierowania do innej poradni niż ta w której mi udzielano pierwszych porad to w to w obecnej chwili nie miałabym już żadnej nadzieji na poprawę sprawności ręki.Chciałam w tym drobiazgowym opisie mojej historii pokazać, że są lekarze , którzy mają wielkie serce.Z drugiej zaś strony medalu patologia, czekać prawie 3 lata na operację ??? Gdzie są nasze środki na leczenie??? Pozdrawiam Krystyna 77.ś
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: Od poniedziałku (21-05-07)
« Odpowiedz #35 : 2007-06-01, 23:08:59 »

cyt.Krystyna77

Gdzie są nasze środki na leczenie??? Pozdrawiam Krystyna 77.ś

==========================================
No właśnie gdzie?
Podobno na jednego lekarz przypada dwóch urzędników Shocked
A poza tym coraz więcej chorych nie tylko na jedną chorobę a składki tylko są takie jakie są. Jedni wogule nie chorują, natomiast inni z nawiązką wykozystają wszystkie razem z tymi którzy nie chorują składki. Tylko leczenie przyczynowe może coś z tm poradzic. Bo inaczej będziemy coraz więcej płacic na służbę zdrowia, a i tak to nie rozwiąze problemu.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Od poniedziałku (21-05-07)
« Odpowiedz #36 : 2007-06-01, 23:35:26 »


Tylko leczenie przyczynowe może coś z tm poradzic. Bo inaczej będziemy coraz więcej płacic na służbę zdrowia, a i tak to nie rozwiąze problemu.

No tak,tylko ,że każdy postrzega przyczynę inaczej  Shocked
To co się teraz dzieje w służbie zdrowia ,to jak równia pochyła ,albo jakaś reakcja jądrowa...tylko patrzeć jak będzie "wybuch" -sytuacja jest napięta.
Szkoda tylko ,że nikt nie bierze w tym cyrku pod uwagę pacjenta  Confused
tak sobie teraz myślę...jak byłam w tych wszystkich szpitalach ,to dużo ludzi leżało ze skierowaniem na badania.Robili im te badania.Zazwyczaj one dobrze wychodziły (kolonoskopie,gastroskopie itp.(tkanki nie zmienione)) okazywało się,zdaniem lekarzy ,że to na tle emocjonalnym (zespół jelita nadwrażliwego),tacy ludzie dostawali leki na tą przypadłość i wychodzili uszczęśliwieni ,Jak ktoś miał wrzody czy nadżerki ,to dostawał leki hamujące wydzielanie kwasu solnego.
Naoglądałam się tych przypadków,bo sama byłam jednym z nich i doszłam do wniosku,że gro z tych osób leżało zupełnie niepotrzebnie w tych szpitalach  Shocked Ja np. miałam candida albicans ,a podejrzewano u mnie niestworzone choróbska  Shocked Tak jak w większości przypadków.
I pytam się ;PO CO? Jaki był tego cel? gdy mówiłam ,ze mam rozrost candidy na 4 plusy ,to lekarz się uśmiechał i pytał w jakim labolatorium było robione  Shocked
No istny cyrk ,co ja z nimi przeszłam po tych operacjach  Laughing "Miałam wszystko" oprócz candidy  Shocked A ja zaufałam lekarzom i siedziałam niepotrzebnie w tych szpitalach  Shocked tak jak większość osób. I tylko się wymęczyłam, nic poza tym...
ehhh dobrze ,że trafiłam na tą książkę "Dieta Optymalna" ,bo nadal bym nic nie wiedziała  ,a jedynie wierzyła lekarzom  Shocked
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: Od poniedziałku (21-05-07)
« Odpowiedz #37 : 2007-06-01, 23:45:10 »

cyt. elmo
A ja zaufałam lekarzom i siedziałam niepotrzebnie w tych szpitalach
============================================
Jak to niepotrzebnie ? Zasilałaś konto szpitala.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Od poniedziałku (21-05-07)
« Odpowiedz #38 : 2007-06-01, 23:55:41 »



Jak to niepotrzebnie ? Zasilałaś konto szpitala.
Pocieszyłaś mnie  Laughing Od razu lepiej ,a ja się tak martwiłam ,że to czas stracony  Sad
A ile było takich jak ja  Shocked masa  Shocked To ci dopiero.... zasilaliśmy konto, człowiek był naiwny jak osioł  Laughing  Wierzył w te badania,cuda niewidy  Shocked
Zapisane
Krystyna77
Go


Email
Odp: Od poniedziałku (21-05-07)
« Odpowiedz #39 : 2007-06-02, 08:43:55 »

Skoro minister zdrowia jest chory na nowotwora w dodatku będąc lekarzem kardiologiem to jak ma nie toczyć nowotwór naszą całą służbę zdrowia??? Przecież to jakieś szaleństwo!!! Mając dostęp do wiedzy i nie móc z niej skorzystać? Nic dziwnego, że ludzie wtedy uważają chorobę za coś normalnego, a tego który jest zdrowy postrzegają z perspektywy przyszłej choroby.Ludzie chcą chorować.Przekonałam się o tym nawet rozmawiając z bliskimi i znajomymi.Choroba wpisana jest w ich umysły jak geny.I nie da się z tym nic zrobić.Mój chory sąsiad na cukrzycę gdy dowiedział się , że mój mąż wyleczył się z tego schorzenia to uznał, że pewnie nie był chory.A pożyczone przez nas miesięczniki optymalnych uznał za " znachorstwo".I tak z wieloma ludżmi jest.To bardzo przykre, że tak właśnie się dzieje, a co można na to poradzić??? Dookoła toczy się rak....Dobrze ,że są ludzie na tym forum którym można to powiedzieć i wiedzą o co chodzi.Bo reszta ma oczy i nie widzi i uszy, a nie słyszy!!!+s
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 17 zapytaniami.