forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 08:43:01

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
659887 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Od poniedziałku (21-05-07)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Od poniedziałku (21-05-07)  (Przeczytany 33720 razy)
elmo
Go


Email
Odp: Od poniedziałku (21-05-07)
« Odpowiedz #60 : 2007-07-11, 18:43:12 »


Pytałam go, ile zarabiają lekarze w Irlandii .Mówił,że ok. 10.000 tygodniowo.

coś mu się po.... albo baje opowiada
miesięcznie to może tyle zarobić

Ali,komu by się opłacało wyjechać,aby miesięcznie zarobić 10 tyś .PLN.? Na pewno nie lekarzom.  Na czysto wyszło by im tyle samo co w Polsce,albo jeszcze mniej.
 
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: Od poniedziałku (21-05-07)
« Odpowiedz #61 : 2007-07-11, 21:11:25 »

Mam znajomą pielegniarkę pracującą w szpitalu i mówiła, że lekarze zarabiają 7 do 8 tys razem z nadgodzinami.
Zapisane
evosonic
Go


Email
Re: Odp: Od poniedziałku (21-05-07)
« Odpowiedz #62 : 2007-07-11, 21:28:47 »

Bardzo chciałabym zobaczyć listę płac personelu medycznego obsługującą naszych posłow, ministrów itp urzędników.Czy oni też strajkują tzn. personel bo Ci drudzy nie mają powodów.A szkoda.  Very Happy

Dlaczego to dla Ciebie takie wazne?

poniewaz to jest caly czas publiczna sluzba zdrowia na ktora ida wasze podatki  Laughing
takie dane powinny byc dostepne
Zapisane
evosonic
Go


Email
Re: Odp: Od poniedziałku (21-05-07)
« Odpowiedz #63 : 2007-07-11, 21:37:32 »

Dziś rozmawiałem ze znajomym przedsiębiorcą pogrzebowym. Nie zauważył żadnej różnicy w częstotliwości pochówku od pierwszego dnia strajku lekarzy do dziś, a okresem poprzedzającym strajk. Stawiam jednak, że przy odpowiednio długim strajku lekarzy i w Polsce wystąpi "paradoks izraelski".

Dziś rozmawiałem ze znajomym przedsiębiorcą pogrzebowym.  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
forum robi sie bardzo ciekawe  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Od poniedziałku (21-05-07)
« Odpowiedz #64 : 2007-07-11, 23:25:17 »

Zdrowa -
mieszkałam i mieszkam w Polsce i  do tej pory nie poznałam ,żadnego komuniste
   chyba ,ze masz na myśli tych co przystępuja do komuni na mszy?
Halina -- zadziwiłas mnie swoimi poglądami -Kto z kim sie układał?
      podejrzewam ,ze masz jakies mentalne filtry w dysku.
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Od poniedziałku (21-05-07)
« Odpowiedz #65 : 2007-07-12, 08:50:20 »

Bo prawdziwi komuniści wymarli jeszcze przed wojną Wink a tak naprawdę to przecież nie chodzi o ustrój tylko o ludzi to oni są źli i podli, bez znaczenia czy mamy feudalizm, kapitalizm lub demokrację, smutne co najwyżej że ogól pozwala sobą manipulować i wystarczy kilka hasełek i już jeden na drugiego nalatuje, kiedy w końcu zrozumiemy że właśnie o to chodzi naciskającym guziki  Cool
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Od poniedziałku (21-05-07)
« Odpowiedz #66 : 2007-07-12, 09:27:18 »

kilka hasełek i już jeden na drugiego nalatuje, ...

Historia to głównie tłuszcza o której wkrótce nikt nie pamięta, łatwo dająca się "wodzić za nos" - myśląc, że sama decyduje, gdzie idzie!.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Od poniedziałku (21-05-07)
« Odpowiedz #67 : 2007-07-12, 10:27:01 »

... tylko o ludzi to oni są źli i podli, bez znaczenia czy mamy feudalizm, kapitalizm lub demokrację...
...chyba o to właściwie chodzi.Ludzie są jak nowotwór.I nie wiedzą ,że w ostateczności niszczą samych siebie.I wątpię,że kiedykolwiek to zrozumieją.
Zapisane
evosonic
Go


Email
Re: Odp: Od poniedziałku (21-05-07)
« Odpowiedz #68 : 2007-07-12, 18:44:16 »

... tylko o ludzi to oni są źli i podli, bez znaczenia czy mamy feudalizm, kapitalizm lub demokrację...
...chyba o to właściwie chodzi.Ludzie są jak nowotwór.I nie wiedzą ,że w ostateczności niszczą samych siebie.I wątpię,że kiedykolwiek to zrozumieją.

moze nie jak nowotwor , tylko wlasnie jak ludzie ... ludziki ktore nie sa w stanie zrozumiec ze sa  mieszkancami planety ziemia,planety ktorej dobro i karma powinna byc najwazniejsza w ich zyciu .
czy tak trudno  to pojac   patrzac na to wszystko z daleka , nasze spory , religie , wojny , jakies " panstwa " , narody , uprzedzenia rasowe itd  sa po prostu niezrozumiale ?
  ludzie powinni zdawac sobie sprawe ze sa jak mrowki ktore ktos przypadkowo moze nadepnac  Sad Sad
... nadepnac , wcale tego nie zauwazajac , bez zlosci i bez nienawisci dla mrowek , tak po prostu ...
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Re: Odp: Od poniedziałku (21-05-07)
« Odpowiedz #69 : 2007-07-12, 19:28:33 »


... ludziki ...


Dobre określenie.Przynajmniej na dzień dzisiejszy ja się czuję, jak taki mały ludzik  na planecie Ziemia  Sad
Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: Od poniedziałku (21-05-07)
« Odpowiedz #70 : 2007-07-24, 07:57:08 »

A co tak z tym strajkiem lekarskim ucichło?. Dogadali się po cichu, czy jak?
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Od poniedziałku (21-05-07)
« Odpowiedz #71 : 2007-07-24, 09:23:20 »

Mają "wakacje" strajkowe za sprawą jaśnie nam miłościwie panujących ;P
Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: Od poniedziałku (21-05-07)
« Odpowiedz #72 : 2007-07-24, 09:36:19 »

A to dobrze sobie bliźniacy z tym problemem poradziły, bo we wrześniu ogłoszą termin wyborów, po wyborach będzie rządził kto inny i "służba zdrowia", co nie chce się sprywatyzować  Laughing będzie musiała trochę poczekać. Jakież to oszczędności dla budżetu... Shocked
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 17 zapytaniami.