forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 23:38:51

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
660604 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  O homofobii
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: O homofobii  (Przeczytany 39499 razy)
Bruford
Go


Email
Odp: O homofobii
« Odpowiedz #40 : 2007-05-22, 13:46:32 »

a) jest pozostawione w sierocińcu, gdzie dorasta wśród tłumu innych dzieciaków, którymi nikt nie ma czasu (ani pieniędzy) odpowiednio się zajmować, jest często maltretowane, wyszydzane, etc., potem jest wyrzucane w wielki świat i gdzie ma iśc, co ma ze sobą zrobć?
 
b) jest zaadaptowane przez parę homoseksualistów, którzy naprawdę chcą mieć dziecko, poświęcają mu należyta uwagę, traktują je z szacunkiem i miłością, mają wystarczające fundusze by zapewnić temu dziecku należyty rozwój i wykształcenie (a nie dorastanie w nędzy)

"Eskperymentu" nie zaryzykowałbym z innych przyczyn.Ale publiczna debata na ten temat powinna być prowadzona.Z jednej strony lewackie okrzyki "chcemy być queer " z drugiej zaś odmawianie osobom homoseksualnym wszystkiego " na wszelki wypadek" .Obie te postawy to skrajności.
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: O homofobii
« Odpowiedz #41 : 2007-05-22, 14:59:10 »

1 takim wydaniu liberalizm dla artystów  jako wolno¶ć zboczenia na zło mnie nie interesuje. 
2.Widzę że znasz się na sztuce wymy¶lonej przez erotomanów. Cool Laughing

1. Niepotrzebnie zatem odniosłe¶ artykuł o transwestytach do w±tku o sztuce .Logicznego powodu nie było , bo nikt tam ( mnie wł±czaj±c) nie mówił o przyzwoleniach dla zboczeń a jedynie o niechęci JK do malarstwa i sztuki. Twoje intencje , jak zwykle , s± oczywiste. Very Happy
   Przytoczone przeze mnie  w wątku fakty opisują  jedynie problem, zaś  z wyciągnięciem wniosków obarcza się czytelnika.
Cytuj
2.Dośc bezczelna , za to nietrafiona uwaga.Skorzystałem jedynie z linku podanego przez Ciebie. Jak widać lubisz wędrować po różnych zakamarkach internetu  .W końcu od Ciebie link wyszedł.
Nic takiego nie było  moim zamiarem. Laughing Link podany przeze mnie ujawnia tylko skale problemu a dotyczy to także jakże kontrowersyjnej sztuki Doroty Nieznalskiej czy Guenthera von Hagensa. Jako ciekawostka, ostatnio w Holandii  przeprowadził sekcję zwłok na oczach telewidzów.
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: O homofobii
« Odpowiedz #42 : 2007-05-22, 15:08:14 »

 Kazda skrajnos w koncu dazy do tego aby narzucic swoja wole drugim .NIemam nic do homo ale mnie wkurza jak widze w tv jak na jakiejs paradzie jakis cymbal rozneglizowany pokazuje ze sex to najwazniejsza sprawa pod sloncem  a sodoma i gomora to rzecz naturalna, tak tez ich ludzie he odbieraja i niema sie co dziwic Ciekawi mnie co by sie dzialo gdyby homo byli w wiekszosci Very Happy
Zapisane
Tymon
Go


Email
Odp: O homofobii
« Odpowiedz #43 : 2007-05-22, 15:18:07 »

W sumie istnieje coś takiego jak zdrowy rozsądek? W każdej dziedzinie życia. Od związków międzyludzkich poczynając a na sztuce kończąc. 
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: O homofobii
« Odpowiedz #44 : 2007-05-22, 16:57:46 »

pietnowanie homo.,to nie tylko problem  w Polsce,bardzo dlugo w Niemczech ludzie z innej "Planety" nie mieli prawa zajmowac stanowisk kierowniczych,ani partyjnych,nie mowiac o formalizowaniu zwiazkow,mogli natomiast je legalizowac w pobliskiej Danni,taraz juz i w niektorych woj.w Niemczech,
homo.coraz czesciej ujawniaja  swoje zwiazki  publicznie,ludzie ci pochodza z roznych srodowisk i zawodow, jednym z pierwszych ujawnil swoja innosc  berlinski  Bürgermeister,
osobiscie mam wiele  kontaktow z homo. wspomne tylko mojego odzialowego, jego zastepce, oraz sasiadow,czesto  widuje  pary meskie  powracajace w obieciach z dyskoteki,gdy ja  jade do pracy,
zauwazylam,ze  niektorzy   solidnie sie maskuja,inni  natomiast nie,
w moim Heimie,ktory nalezy do Kurii Biskupiej,20 lat temu,zwalniano rozwodki i zyjace w nielegalnych zwiazkach,bo prowadzily sie niemoralnie,
a na dzien dzisiejszy pracuje polowa homo. Smile
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: O homofobii
« Odpowiedz #45 : 2007-05-22, 20:14:52 »

Z historii wiemy, że homo istnieli od zaraniów. Dlaczego tacy ludzie są. Jedni mówią, że sie tacy rodzą, a co ma na to wpływ jacy się rodzimy? Inni mówią, że to ze względu na wychowanie. Znajomy psycholog mówił mi, że seksualnośc kształtuje się do 12 roku życia, potem już nic nie jest w stanie zmienic jego orientacjii.
Powodem może byc sypianie razem z dzieckiem. Rodzice myśląc, że dziecko śpi to...... Gdy zauważą, że dziecko ich obserwuje wpadają w panikę i zachowują się jakby było to coś okropnego. Dziecko zapamiętuje,że to co rodzice robią w łóżku to jest coś złego /kobieta i męszczyzna /

Mnie najbardziej dziwi ataki ze strony LPR-u. Wierzejski kiedyś się chwalił, że urodziło mu się dziecko. I co by było gdyby okazało się potem, że jest inne ?
" Wyśmiewowisko chodzi blisko " Natura lubi się mścic.
A może to jest tak, że ludzi jest na świecie za dużo. Więc natura znalazłn na to sposób, aby się nie rozmnazali ? Na kogo padnie na tego bęc . Laughing Laughing Laughing
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: O homofobii
« Odpowiedz #46 : 2007-05-22, 21:04:11 »

“Neurobiologia zachowań seksualnych” czyli ciekawy wykład w tym temacie prof. dr hab. Jerzego Vetulani.

http://www.if-pan.krakow.pl/ptp/tydzmozgu05_pliki/190305.htm

Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: O homofobii
« Odpowiedz #47 : 2007-05-22, 21:22:20 »

Zbynek ,bardzo dobry,interesujący i pouczający post ,szczególnie ostatnie zdania .  Wink
Trzymaj tak dalej  Wink

Ps.dorzucę Ci się do internetu(ale nie więcej jak 5% abonamentu  Exclamation ) ,jak jeszcze parę takich znajdziesz  Laughing .
Dzięki i pozdrawiam  Smile
Zapisane
mateoosh12
Go


Email
Odp: O homofobii
« Odpowiedz #48 : 2007-05-22, 23:29:35 »

a mnie Marischka dalej nie rozumie. Muszę być uparty i drążyć temat: a czy pozwoliłabyś na adopcję dziecka, przez zoofila? No nie oburzaj się. Czysty, zadbany i ciepły dom. Dostatek materialny. Dobra szkoła. Wakacje za granicą. I?
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: O homofobii
« Odpowiedz #49 : 2007-05-23, 09:34:44 »

A pedofile!!??dzisij nie podlega dyskusjii ale "jutro" przy takim tempie "tolerancjii" no co!! to tez czlowiek  a inne skrajnosci to tez ludzie co oni zawinili ze sie tacy urodzili np bandziory roznych masci , mordercy , no on ma taka potrzebe i juz. Jeszcze niedawno homosexualizm w takiej formie jak jest dzisiaj i tolerancjii byl nie do zaakceptowania , a dzisiaj to jest norma . Oby to nie byl pierwszy krok ku innym skrajnosciom Sad Very Happy
Zapisane
Tymon
Go


Email
Odp: O homofobii
« Odpowiedz #50 : 2007-05-23, 10:27:02 »

Norma? Chyba sobie żartujesz.
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: O homofobii
« Odpowiedz #51 : 2007-05-23, 11:48:02 »

Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: O homofobii
« Odpowiedz #52 : 2007-05-23, 14:30:19 »

Norma? Chyba sobie żartujesz.
A co dla Cię by bylo normą Very Happy
Zapisane
Tymon
Go


Email
Odp: O homofobii
« Odpowiedz #53 : 2007-05-23, 15:02:59 »

Norma to coś, co wszyscy akceptują bez zastrzeżeń jak metr z Sevre. Tu jest ciągle za dużo hałasu.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: O homofobii
« Odpowiedz #54 : 2007-05-23, 15:10:57 »

Cytuj
Samce zorientowane na samce nie wykazują żeńskich cech zachowania

gdyby orientowanie seksualne zalezalo by tylko od wychowania w sprzyjajacych ku temu warunkach,
samcy w skorze ludzkiej Very Happy  w swym zachowaniu wsrod innych mezczyzn niczym nie rozniliby sie,
no oprucz  ich zamilowania  do tej samej plci,
 a  jednak tak nie jest ,bo wystarczy spojrzec na takiego homo, i widac to golym okiem,
bez przeprowadzania testow hormonalnych,
 ze jest on w gestykulacji,sposobie mowienia,chodzenia,dbania o wyglad itd.
  bardziej kobiecy niz niejedna pani Smile
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: O homofobii
« Odpowiedz #55 : 2007-05-23, 15:37:19 »

,
 ze jest on w gestykulacji,sposobie mowienia,chodzenia,dbania o wyglad itd.
  bardziej kobiecy niz niejedna pani Smile

 Jak widać, dbałośc o estetykę u męzczyzn wciąż jest postrzegana jako dzwonek alarmowy, że coś jest nie tak z orientacją seksualną.
    Co zatem powiedzieć idąc tym tokiem rozumowania o zaniedbanych kobietach ? Poza tym, co rozumiesz przez przesadną dbałość ?

Tomek
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: O homofobii
« Odpowiedz #56 : 2007-05-23, 19:25:17 »

Jaki jest zwiazek pomiedzy estetyka a orientacja seksualna?
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: O homofobii
« Odpowiedz #57 : 2007-05-23, 19:27:36 »

Zapytaj Kodar, bo ja nie pojmuję, że może taki być.

  Tomek
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: O homofobii
« Odpowiedz #58 : 2007-05-23, 19:37:17 »

Kodar jezeli /miedzy innymi estetyka to piekny wyglad/, ja czesto chodze w kostiumie /spodnie+gora/do tego jak pozwala okazja lubie przykryc czyms czubek glowy to wg. Ciebie jaka jest moja orientacja seksualna?
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: O homofobii
« Odpowiedz #59 : 2007-05-23, 19:43:31 »

Uważaj, Hano, bo jeśli do tego kostiumu lubisz wkładać koszulę w kratkę i masz krótko ścięte włosy, to...

Marishka

P.S. Swego czasu (początek lat 90) moi znajomi geje amerykańscy przeżyli prawdziwy szok, kiedy zobaczyli w Polsce TAKĄ (a my wszyscy wiemy jaką) ilość facetów z... WASAMI! Rzecz w tym, że takie typowo polskie wąsy były wówczas chodowane w środowisku gejowskim właśnie by podkreślić przynależność do tego środowiska (wystarczy przypomnieć sobie chociażby wąsy Freddiego Mercurego). Ot taki stereotyp Smile
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 17 zapytaniami.