forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 18:20:03

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
659847 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Artykuły opublikowane
| | |-+  DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (125)
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (125)  (Przeczytany 4142 razy)
MORGANO
Go


Email
DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (125)
« : 2007-05-22, 04:20:04 »

DOKTOR  JAN  KWAŚNIEWSKI (125)
ODPOWIADA  NA  LISTY CZYTELNIKÓW
KTÓRE UKAZYWAŁY SIĘ NA ŚLĄSKU W KATOWICACH
W DZIENNIKU ZACHODNIM

Zebrał i przepisał. Morgano

Od lat choruję na uporczywe bóle głowy, które ostatnio bardzo się nasiliły. Mam zamęt w głowie, nie mogę się skupić, tracę pamięć, mam mrowienie w całej głowie i stale mi się chce spać. Rano budzę się z bólem głowy, cała spocona. Tak jest codziennie. Byłam u wielu lekarzy. Orzekli, że to niedokrwienie mózgu. Zjadłam bardzo dużo tabletek i nie ma żadnej poprawy. Jestem bardzo słaba i stale zmęczona. Choruję też na zwyrodnienie kręgosłupa osteoporozy, biorę hormony, mam duszności, bóle nóg, mrowienie do kolan i stale zimne nogi. Panie doktorze, bardzo proszę o poradę, czy na to schorzenie jest jakieś lekarstwo, jedynie w Panu Doktorze jest jeszcze nadzieja, bo do tej pory nikt nie umiał mi pomóc.
Diety optymalnej nie stosuję. Jak zdobędę książkę to będę stosować?
                                                                          Z.B. z Bielska-Białej


Nie podała Pani swego nazwiska i adresu, a tylko inicjały, więc nie odpowiadam osobiście. Dolegliwości, które są u Pani, są bardzo często spotykane. Na te schorzenia jest bardzo dużo lekarstw, które mają jedyną wspólną wadę - prawie nigdy nie pomagają, a zawsze w jakiś sposób szkodzą. Człowiek nie odżywia się lekarstwami. Nie, dlatego choruje na różne choroby, że nie zjada lekarstw, a dlatego, ze nie zjada tego, co mu Bóg nakazał, a zjada to, co rujnuje mu zdrowie i zawsze upośledza rozum. Aby człowiek był zdrowy powinien zjadać zgodnie z nakazem boskim: „Wszystko, co się rusza i żyje dałem ci za pożywienie, jako też jarzynę wszelką” napisano w Biblii. Ponieważ wówczas nie było rolnictwa, a jarzyn nie uprawiano, ludzie mogli zjadać bardzo mało” jarzyn”, a odżywiali się prawie wyłącznie produktami pochodzenia zwierzęcego. Choruje Pani na neurastenię, chorobę zwyrodnieniową, osteoporozę. Ponieważ zjada Pani to, czego organizm (brzuch!) Pani nie lubi, ma Pani, więc bóle brzucha. Żywienie optymalne jest leczeniem przyczynowym w tych chorobach. Dolegliwości powinny ustępować. Prądy selektywne PS, które może Pani najbliżej znaleźć w Cieszynie. Mogą znacznie przyspieszyć ustępowanie neurastenii i szybko usunąć bóle głowy. W diecie należy preferować w pierwszym okresie móżdżek, cały czas żółtka, rosoły, wątróbki, nogi wieprzowe, flaczki, salceson włoski. To powoduje ustąpienie bólów stawów i cofnięcie osteoporozy. Piąte wydanie książki „ Dieta optymalna” już znalazło się w księgarniach. Tym razem nakład jest znacznie większy, więc o książkę będzie łatwiej.
Ci, co chcą wiedzieć więcej, mogą nabyć moją inną książkę pt. „ Tłuste życie”, która jest tylko uzupełnieniem wiedzy teoretycznej, jednak zastąpić „ Diety optymalnej”, która jest pełnym wykładem mojej wiedzy i praktyki, nie może.

                                                                                                        JAN KWAŚNIEWSKI


Leczyłam się już 12 lat w szpitalu reumatologicznym i tak mnie leczono, że byłam już u kresu sił. Zaczęło się od reumatyzmu, a potem dołączyły się: astma, uczulenia, wieńcówka, nadciśnienie. Jadłam masę leków i nic. Jeszcze było gorzej. Spałam w pozycji siedzącej, dusiłam się i kaszlałam.
Gdy przeszłam na żywienie optymalne wszystkie dolegliwości zaczęły stopniowo ustępować. Najpierw ustąpiły obrzęki nóg i rąk, potem poprawiło się serce - ustąpiły bóle za mostkiem i duszności. Ciśnienie zrobiło się niskie, nie mam już astmy, nie używam leków. Tylko dzięki Panu jestem wyleczona z tych strasznych chorób. W listopadzie ub. r. wzięłam w Katowicach prądy selektywne na ręce i nogi, gdyż miałam zimne ręce i nogi. I to minęło. W czerwcu wystąpił u mnie straszny ból w lewej nodze i w kręgosłupie. Chodziłam na ćwiczenia rehabilitacyjne brałam masaże i akupunkturę oraz różne prądy. I nic. Nadal mam silne bóle przy chodzeniu i ruchach.
                                          Ludmiła Kaczmarczyk z Dąbrowy Górniczej



Była Pani u mnie na wizycie w Arkadii III w Gliwicach na początku września. Był przy mnie dr. Andreas Kempny z RFN- chirurg ortopeda, człowiek myślący. Po obejrzeniu zdjęć rentgenowskich i analizie dolegliwości Pani okazało się, że przyczyną bólów są uciski na nerwy spowodowane nieprawidłowym ustawieniem kości krzyżowej. Jest to sprawa mechaniczna. Specjalnie dobrane ćwiczenia powinny złagodzić dolegliwości przez wzmocnienie gorsetu mięśniowego. Inne zabiegi pomóc nie mogą. Rozległe zmiany zwyrodnieniowe w kręgosłupie u ani, nie powodują już dolegliwości bólowych w spoczynku. Żywienie optymalne nie może pomóc w tej chorobie. Tak jak nie może spowodować, aby odcięta noga odrosła. Inne choroby, dotychczas nieuleczalne, ustąpiły u ani pod wpływem żywienia optymalnego. Jeśli bóle spowodowane uciskiem będą się utrzymywać, należy rozważyć możliwość leczenia operacyjnego.

                                                                                                      JAN KWAŚNIEWSKI


Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 17 zapytaniami.