forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 16:19:57

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Artykuły opublikowane
| | |-+  DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (127)
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (127)  (Przeczytany 4125 razy)
MORGANO
Go


Email
DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (127)
« : 2007-05-24, 00:29:09 »

DOKTOR  JAN  KWAŚNIEWSKI (127)
ODPOWIADA  NA  LISTY CZYTELNIKÓW
KTÓRE UKAZYWAŁY SIĘ NA ŚLĄSKU W KATOWICACH
W DZIENNIKU ZACHODNIM

Zebrał i przepisał. Morgano

International Trading Operation,
Toronto,30X97
Informację o Panu i Pańskiej działalności uzyskałem w czasie mojej ostatniej wizyty w Polsce w sierpniu tego roku. Napisana przez Pana książka „Dieta optymalna” zrobiła na mnie duże wrażenie, a jeszcze większe efekty, jakie widziałem na ludziach, którzy się do niej zastosowali. Polskie społeczeństwo na emigracji potrzebuje poznania wiedzy o swoich niewłaściwych przyzwyczajeniach żywieniowych. Trudno spotkać na świecie ludzi tak schorowanych w wyniku chorób współczesnej cywilizacji, takich jak cukrzyca, nowotwory, choroby krążenia, serca, niż tutaj wśród Polonii. Moja firma chciałaby rozpowszechniać Pańskie książki w Kanadzie i w Stanach Zjednoczonych. Posiadamy duże możliwości dotarcia do szerokich mas polskiej emigracji na terenie całej Ameryki Północnej. Za wygospodarowane środki ze sprzedaży Pańskich książek proponujemy:
1) zamieszczanie w lokalnych czasopismach emigracyjnych cyklu artykułów na temat diety optymalnej i jej znaczenia dla człowieka, 2) Zorganizowanie Panu spotkania ze środowiskiem polonijnym w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie na początku przyszłego roku, 3) powołanie ośrodka konsultacyjnego z bezpłatnym numerem telefonicznym prowadzonego przez lekarza obeznanego dokładnie z fachowymi aspektami Pańskiej wiedzy, 4) organizowanie zbiorowych wyjazdów na kurację do Arkadii. Proszę o przesłanie nam jakichkolwiek informacji i materiałów pomocniczych do opracowania artykułów nadających się do publikacji.
                                                                Z poważaniem
                                                       Chester Klaptocz Toronto – Kanada


Zależy mi na tym, aby Polonia szczególnie w Ameryce mogła jako pierwsza skorzystać z mojej wiedzy. Bowiem wiedza ta daje ludziom ogromne korzyści także finansowe. Do przyjęcia moich książek potrzebna jest odpowiednia reklama. Najlepiej będzie, gdy jakaś licząca się gazeta polska w Ameryce rozpocznie druk książki „ Tłuste życie”, którą załączam. Są to wydane w formie książki artykuły drukowane w „Dzienniku Zachodnim” w ubiegłym roku (1996)
Nadają się do natychmiastowego wykorzystania. Obrze by było, aby artykuły były drukowane codziennie. Po to, by w styczniu przyszłego roku Polacy w Kanadzie i USA byli przygotowani na przyjęcie moich książek. Wolałbym, aby książki te drukowane były w Polsce. Moja pierwsza książka wydana w 1990 roku miała nakład 10 tysięcy egzemplarzy. Było to „Żywienie optymalne” przeznaczone dla moich pacjentów z Arkadii Zdrowia „Arkadia”, którą prowadziłem w latach 1987-90. Co najmniej dziesięć razy tyle odbito tej książki na ksero i rozprowadzono? Książka „ Dieta optymalna” w okresie 10 miesięcy rozeszła się w 76 tys. Egzemplarzy, a była rozprowadzana tylko na Śląsku. Książka „ Tłuste życie” została wydana w nakładzie 10 tysięcy egzemplarzy. Będą następne wydania obu książek. Książki te rozprowadzone są na obszarze trzech województw na Śląsku, czyli tam, gdzie dociera „Dziennik Zachodni”.
W tym rejonie zamieszkuje około 4 mln ludzi. Jest to postępowanie zamierzone, Śląsk daje więcej dochodu narodowego niż jakikolwiek porównywalny obszar w Polsce. Na Śląsku mieszka najwięcej ludzi o umysłach na tyle sprawnych, aby mogli zrozumieć moją wiedzę i z niej skorzystać. Po upowszechnieniu tej wiedzy na cały kraj, musiałyby pojawić się duże zaburzenia na rynku żywnościowym. Spożycie masła w Polsce wzrosło w ostatnich miesiącach o 30%, głównie na Śląsku. Podobnie jest z jajami, podrobami, wędlinami podrobowymi, kośćmi. Oceniam, że żywienie optymalne stosuje obecnie ponad 400 tysięcy ludzi. W Polsce żyje blisko 40 milionów w tym ponad 30 milionów choruje niepotrzebnie na różne choroby. Gdyby tylko 10 % z nich nagle chciało wprowadzić żywienie optymalne dla siebie to nasz rynek żywnościowy by się załamał. Inna jest sytuacja Polonii w Kanadzie, a zwłaszcza w USA. Masowe wprowadzenie żywienia optymalnego wśród Polonii nie spowoduje zaburzeń w gospodarce żywnościowej w tych krajach. Spowoduje natomiast znaczny wzrost wartości biologicznej tych ludzi, wleczenie z prawie wszystkich chorób, znaczne przedłużenie życia, wybitną poprawę czynności i sprawności umysłów, co zaowocuje podniesieniem ich pozycji społecznej, a także materialnej.
Lekarze polskiego pochodzenia po odpowiednim przeszkoleniu w Polsce będą mogli wreszcie skutecznie leczyć ludzi na choroby, z którymi współczesna medycyna poradzić sobie nie może. Proszę rozważyć następujące tematy:
1) drukowanie w prasie polonijnej artykułów według książki „Tłuste życie”, 2) zainteresowanie lekarzy polskiego pochodzenia możliwościami, jakie daje moja wiedza dla nich samych i ich pacjentów, 3) przygotowanie organizacyjne metod szkolenia lekarzy polonijnych w Polsce, 4) zainteresowanie polskich przemysłowców w branży elektronicznej możliwościami, jakie da produkcja aparatów do leczenia prądami selektywnymi. Aparaty te powinny być produkowane w Polsce, najlepiej przez przedsiębiorstwo polonijne. Zapotrzebowanie na aparaty będzie bardzo duże. Na świecie nie ma prawie lekarzy, którzy by znali moją wiedzę, bowiem beż żywienia optymalnego samego lekarza przez okres kilku miesięcy zrozumienie tej wiedzy i jej poznanie nie jest możliwe. Obecnie jest w Polsce czterech lekarzy, którzy poznali moją wiedzę na, tyle, że potrafią ją stosować w praktyce. Piąty lekarz, dr Adreas Kempny, pracuje w RFN, przygotowuje lekarkę na wyjazd do Omanu, gdzie powstaje następna Arkadia. Zwrócił się do mnie również pan Bogusław Ustaborowicz z Chicago autor kilku książek, właściciel wydawnictwa Umbrella nazwanego tak na cześć batalionu Parasol, którego był żołnierzem. Może pan skontaktuje się z nim. Wspólnie można będzie zrobić więcej dobrego. W sprawie są zorientowani w USA Edward Moskal, Zbigniew Brzeziński i Bil Clinton, ale żaden na tyle, by mógł wyciągnąć z mojej wiedzy praktyczne wnioski.
                                                                     
                                                                                                                   JAN KWAŚNIEWSKI





Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 17 zapytaniami.