forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 13:12:33

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Artykuły opublikowane
| | |-+  DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (128)
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (128)  (Przeczytany 4123 razy)
MORGANO
Go


Email
DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (128)
« : 2007-05-25, 04:15:06 »

DOKTOR  JAN  KWAŚNIEWSKI (128)
ODPOWIADA  NA  LISTY CZYTELNIKÓW
KTÓRE UKAZYWAŁY SIĘ NA ŚLĄSKU W KATOWICACH
W DZIENNIKU ZACHODNIM

Zebrał i przepisał. Morgano

Mam 65 lat i moje zdrowie nie jest najlepsze. Na cukrzycę chorowałam od 9 lat, brałam 3 tabletki codziennie. W lutym miałam ostry atak jaskry - nic nie widziałem przez kilka dni. Po zakrzepowym zapaleniu żył w prawej nodze są duże obrzęki, a noga jest w kiepskim stanie. Wstawałam z moczem kilka razy w nocy, miałam duszności, bóle serca po wysiłku i ataki nierównego bicia serca. Stałe bóle głowy i łzawienie. Od 6 tygodni stosuję żywienie optymalne. Po 2 tygodniach już odstawiłem wszystkie tabletki na cukrzycę i na serce, ustąpiły mi bóle głowy i łzawienie, z moczem w nocy nie wstaję, serce nie boli, nie mam duszności, bicia serca jeszcze są, ale nie tak często jak poprzednio i trwają krócej. Czy można pomóc mojej nodze i na jaskrę? Obecnie biorę krople na jaskrę, a na nogę żadne lekarstwa, masaże, czy zabiegi - nie pomagają.
                                                                             Urszula H. z Radomia


Po 6 tygodniach żywienia optymalnego wystąpiło u Pani szereg pozytywnych zmian. Pozbyła się pani cukrzycy i niewydolności krążenia, o czym świadczy fakt, że nie musi Pani wstawać z moczem w nocy. Z każdym tygodniem powinno być lepiej. Przyczyną wyższą jaskry jest przewaga układu sympatycznego w oczach. Przyczyną tej przewagi jest określony niekorzystny model żywienia. Dotychczas „leczenie” jaskry jest objawowe lub operacyjne. Stosuje się w kroplach leki pobudzające układ parasympatyczny, co powoduje poprawę ukrwienia tętniczego oczu i rozszerzenie dróg odpływu płynu śródgałkowego. Przy stosowaniu kropli utrzymanie stałego ciśnienia w gałce ocznej nie jest możliwe. Po podaniu leku ciśnienie spada, a później stopniowo rośnie. Siatkówka oka nie lubi skoków ciśnienia. U prawie wszystkich tych chorujących na jaskrę, którzy są leczeni kroplami, jest możliwe usunięcie na trwałe szkodliwej przewagi układu sympatycznego w oczach. W tym celu stosuje się prądy selektywne PS pobudzające układ parasympatyczny. Po serii zabiegów osiąga się znaczną poprawę, a całkowite wyleczenie u tych, którzy równocześnie stosują żywienie optymalne. Wystarczy tylko od czasu do czasu kontrolować ciśnienie śródgałkowe u okulisty. Po zapaleniu żył w nodze często pojawia się mniej lub bardziej rozległy obrzęk limfatyczny. Leczenie jest nieskuteczne. Chorobę można wyleczyć lub przynajmniej znacznie poprawić stan zdrowia przez zastosowanie leczenia prądami selektywnymi PS na chorą nogę. Prądy PS maksymalnie rozszerzają naczynia tętnicze 9nawet do 5 razy zwiększają przepływ krwi przez tkanki), co poprawia odżywienie tkanek. Równie silnie prądy te rozszerzają naczynia chłonne, co pozwala na ustąpienie obrzęku. Przy żywieniu optymalnym krzepliwość krwi jest niska, co chroni przed zakrzepowym zapaleniem żył, czy tętnic.
                                                                                                             JAN KWAŚNIEWSKI

Od ponad 2 miesięcy stosuję dietę optymalną. W tym czasie w moim organizmie zmieniło się wiele i szybko na korzyść. Ustąpiły mi bóle głowy, prawej ręki i obrzęki nóg. Ustąpiły bóle brzucha i nierówne bicia serca, które bardzo mnie osłabiły. Okres miałam przez 7 dni bardzo bolesny i obfity. Od 3 miesięcy przed dietą już nie miesiączkowałam, miałam silne uderzenia gorąca do głowy, zlewne poty i byłam bardzo osłabiona. Byłam bardzo nerwowa i wszystkiego się bałam. Po miesiącu diety pojawił się okres. Trwał 3 dni, był bezbolesny i nieobfity. Po raz pierwszy w życiu miesiączka nie była dla mnie uciążliwością. Zupełnie ustąpiły wszystkie dokuczliwe objawy związane z okresem przekwitania: uderzenia gorąca do głowy, poty i osłabienie. W ogóle się nie denerwuję. Czy to możliwe, że będę jeszcze przez jakiś czas kobietą, a nie już babcią?
                                                                                 
                                                                                                            Bożena P. z Bytomia


U kobiet w okresie przekwitania często się zdarza, że po przejściu na żywienie optymalne objawy przekwitania ustępują, a miesiączka powraca. Jest to zjawisko bardzo korzystne, bowiem przedłuża młodość, znacznie przedłuża życie i poprawia jego jakość. Okres u kobiety jest zjawiskiem fizjologicznym i jako takie, nie powinien być bolesny i powinien trwać krótko. Krwawienie nie powinno być duże. Z zastrzeżeniem, że trudno mówić o fizjologii w gatunku tak zdegenerowanym jak zdegenerowanym jest gatunek ludzki. Kobieta powinna być płodna przez 2-3 dni w roku, na wiosnę i jeśli w tym czasie nie zajdzie w ciążę, powinna mieć tylko jedną miesiączkę w roku.
Tak było, gdy gatunek ludzki był gatunkiem zdrowym. Tak będzie, gdy ponownie stanie się zdrowym, na co obecnie pojawiły się szanse. Oczywiście trzeba kilku lub nawet kilkunastu pokoleń, aby głęboka degeneracja rodzaju ludzkiego, spowodowana błędami w żywieniu, nazwanymi w Biblii grzechem pierworodnym, przeszła do historii. Czym lepiej odżywia się kobieta, tym później przekwita, tym dłuższy wiek rozrodczy? Obecnie w krajach europejskich kobiety przekwitają najpóźniej w 56 roku życia. Przy żywieniu optymalnym, w zależności od tego, w jakim wieku kobieta zaczęła się tak odżywiać, wiek przekwitania przesuwa się do 60 i więcej lat. Sam okres przekwitania nie powoduje prawie żadnych dolegliwości, jak się to spotyka u kobiet stosujących tradycyjne modele żywienia. Waga w czasie przekwitania nie rośnie, a nadciśnienie się nie pojawia. Jeszcze będzie Pani kobietą, a nie babcią, za jaką uważała się Pani przed podjęciem żywienia optymalnego.
                                                                                                                  JAN KWAŚNIEWSKI
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 17 zapytaniami.