forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 06:40:08

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
659789 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Proszę o radę
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 14 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Proszę o radę  (Przeczytany 151304 razy)
innersmile
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #40 : 2007-05-29, 14:51:14 »

Wracajac do tematu tego watku. Prosze czy ktos moglby mi doradzic jak uzlozyc dzienny jadlospis, aby wrocic do wagi-ok 52kg, nie meczyc sie z laknieniem slodkiego i jednoczesnie osiagnac pozytywne skutki w postaci likwidacji cellulitu?
Bede niezmiernie wdzieczna za pomoc. Dziekuje
Marta
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #41 : 2007-05-29, 15:16:31 »

Jak dobrze Bruforedzie, że nic wartościowego nie odkryłeś w swoim życiu (przypuszczam z analizy Twoich postów). W przeciwieństwie do JK pewnie odpowiadałbyś na wszystkie idotyzmy wypisywane pod Twoim adresem, pewnie po sądach byś latał  i "o zniesławienie" oskarżał.
Bo nic wartościowego chyba nie odkryłeś... Question Exclamation.

1.Ja myśle ,że bardziej celowe w tym wątku byloby zajęcie się materiałem dowodowym ( lub raczej jego brakiem ) dr JK na temat kemicy nerkowej niż próbami deprecjonowania mojej skromnej osoby. Very Happy.Ale Twoja próba odwrócenia tematu jest badrzo znamienna i typowa.

2.Dr JK wielokrotnie obraził całą grupę zawodową poprzez swoje stwierdzenia.Mam cytować? Very Happy

3.Nie wiem czy cos odkryłem.Nad paroma rzeczami pracowałem.Ale fakt ( choćby nawet) , że nic nie odkrylem nie ma się nijak do braku dowodów skuteczno
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #42 : 2007-05-29, 15:18:16 »

odkrylem nie ma się nijak do braku dowodów skuteczno

ści DO w kamicy nerkowej.Jeśli chodzi o mnie , to mozesz założyć wątekp pt "czego nie odkrył Bruford"
natomiast nadal , mimo Twoich wysiłków ,pozostaje kwestia , dlaczego dr JK nie był w stanie przedstwic wiarygodnych dowodów skuteczności swojej diety. Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #43 : 2007-05-29, 15:37:13 »

..."czego nie odkrył Bruford"...

a tym bardziej, co sądzi o JK&DO - interesuje mnie tak, jak ... no nie chciałbym Cię obrazić i napiszę - wcale mnie nie interesuje.
Lek. med. Jan Kwaśniewski nikogo nie obraża! To tylko niektórzy bezpodstawnie "czują się obrażeni". A jeśli się czują obrażeni - to znaczy, że to co pisze JK jest prawdą. Takie są prawa natury.
Jałowość naszej dzisiejszej dyskusji jest ewidentna - szkoda czasu i miejsca na serwerze!. Very Happy

Byłoby miło, gdybyś zaproponował coś pożytacznego "innersmile"  na te dolegliwości, bo ja mogę jedynie polecić wizytę u dobrego lekarza "optymalnego" Confused.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #44 : 2007-05-29, 15:45:42 »

..."czego nie odkrył Bruford"...

a tym bardziej, co sądzi o JK&DO - interesuje mnie tak, jak ... no nie chciałbym Cię obrazić i napiszę - wcale mnie nie interesuje.
Lek. med. Jan Kwaśniewski nikogo nie obraża! To tylko niektórzy bezpodstawnie "czują się obrażeni". A jeśli się czują obrażeni - to znaczy, że to co pisze JK jest prawdą. Takie są prawa natury.
Jałowość naszej dzisiejszej dyskusji jest ewidentna - szkoda czasu i miejsca na serwerze!. Very Happy

Byłoby miło, gdybyś zaproponował coś pożytacznego "innersmile"  na te dolegliwości, bo ja mogę jedynie polecić wizytę u dobrego lekarza "optymalnego" Confused.

Jeśli tylko wyrazi taką ochotę , z pewnoscią Very Happy
Moje odpowiedzi były zresztą skierowane do Innersmile nie do Ciebie.
Nie takie są prawa natury a cytatami służe w każdej chwili.
Szczerze mowiąc , mnie również nie obchodzi Twój stosunek do mojej argumentacji , nie zaszkodzi zaś jak bedzie się z uporem przypominać , że dr JK nie przedstawił dowodów swoich twierdzeń.Nie dotyczy to Ciebie, Ty wszak przecież nic nie odkryłeś.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #45 : 2007-05-29, 15:56:50 »

Ty wszak przecież nic nie odkryłeś...

I całe szczęście - mogę przez to siedzieć na pupie i patrzeć jak mi ekologiczne truskawki rosną, zamiast ... Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #46 : 2007-05-29, 16:06:09 »

Dr-em tytułują Go BEZPRAWNIE.

W Polsce przyjęło się mówić do lekarza panie doktorze, do nauczyciela panie profesorze (obecnie jakby mniej)
Nie rozumiem dlaczego do JK miałbym się tak nie zwracać? Shocked
Zapisane
innersmile
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #47 : 2007-05-29, 16:13:14 »

Czyli bez lekarza optymalnego sie nie obejdzie? To chyba mam problem. Mieszkam w Irlandii i raczej na pewno nie ma tu lekarza optymalnego. Poza tym szukam tylko przykladowego jadlospisu, jako ze nie mam go na podstawie czego ulozyc.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #48 : 2007-05-29, 16:20:39 »

Mam cytować? ...

Możesz, ale na www-dr wszystko jest Laughing. Zalecam też umiar w komentarzu, aby nie stawać na przeciwnej szali np: z Kwaśniewskim i Platonem, bo sam Plato przeważa tony dzisiejszych "naukowców", choć niektórzy mają go za nic Shocked.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #49 : 2007-05-29, 16:25:58 »

Czyli bez lekarza optymalnego sie nie obejdzie?

Wielu sobie poradziło samodzielnie na podstawie lektury książek JK, ale może na priv. ktoś Ci pomoże rozwiązać wątpliwości Question Przepraszam, ale nie ja.
Zapisane
innersmile
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #50 : 2007-05-29, 16:36:16 »

Nie ma sprawy. Pytalam, bo kto pyta nie bladzi, a ja juz wole sie kogos zapytac niz chodzic znowu w koleczko lub dreptac w miejscu.
Mam jednak nadzieje, ze ktos sie zdecyduje.
Czekam z niecierpliowsia i serdecznie dziekuje za dotychczasowe rady.
Pozdrawiam
Marta
Zapisane
toan
Go


Email
RADY:
« Odpowiedz #51 : 2007-05-29, 17:00:24 »

Takie są prawa natury...

Przemów do głupca:
"Tylko głupiec się nie obraża!"
Przemów do rozważnego:
"Głupi z powodu słowa usłyszanego czuć będzie boleści
jak rodząca z powodu dziecięcia"
i
"Jak strzała tkwiąca w mięsistym udzie,
tak słowa we wnętrzu głupiego"

Przykre, ale prawdziwe:
"Mądrość mądrego wzrasta z wiekiem,
podobnie jak głupota głupca."

Tak na szybko Brufordzie, co znalazłem w "najlepszym poradniku życiowym"  Laughing
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #52 : 2007-05-29, 17:01:30 »

Nie ma sprawy. Pytalam, bo kto pyta nie bladzi, a ja juz wole sie kogos zapytac niz chodzic znowu w koleczko lub dreptac w miejscu.
Witaj Marto Wink sprawa wydaję się dość prosta, wystarczy przeczytać książkę "Żywienie Optymalne" ( minimum 3 razy) gdzie wszystko jest w miarę prosto opisane, są także przykładowe jadłospisy na 2 tygodnie, ale chodzi raczej o to żebyś nauczyła się sama komponować odpowiednio swoje potrawy aby jedzenie było przyjemne, jak zrozumiesz zastosujesz i nie będzie efektów można wtedy zaproponowac kilka sposobów na ewentualne chudnięcie, ale nie da się tego napisać w kilku zdaniach ;(
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: RADY:
« Odpowiedz #53 : 2007-05-29, 17:06:37 »

["Głupi z powodu słowa usłyszanego czuć będzie boleści
jak rodząca z powodu dziecięcia"
i
"Jak strzała tkwiąca w mięsistym udzie,
tak słowa we wnętrzu głupiego"



To dlatego tak szybko reagujesz na każdą rzeczową krytykę DO? Very Happy
Nawet taką , która nie jest skierowana bezpośrednio do Ciebie? Very Happy
A cos na temat braku rzetelnych dowodów na rzekome rozpuszczanie kamieni nerkowych ? -bedzie coś czy nic? Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: RADY:
« Odpowiedz #54 : 2007-05-29, 17:13:36 »

To dlatego tak szybko reagujesz na każdą rzeczową krytykę DO? Very Happy

Nie, chodzi o to, abyś myślał, że tak jest.
A ja tylko lubię czasem sobie potrenować logikę na tym Forum - nikogo w zamiarze nie obrażając. Very Happy
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: RADY:
« Odpowiedz #55 : 2007-05-29, 17:18:11 »

[A ja tylko lubię czasem sobie potrenować logikę na tym Forum - nikogo w zamiarze nie obrażając. Very Happy

Logikę , na tym forum??? Very Happy.
Jak rozumiem , nadal nic na temat braku rzetelnych dowodów. c.b.d.u. Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #56 : 2007-05-29, 17:32:36 »

Pamiętam, coś pisałeś o mantrowaniu.
"Twarde dowody, twarde dowody, twarde dowody" - i tak, aż do śmierci.
Myślę, że dla wielu "naukowców" lepiej, aby nie publikowano "twardych dowodów", bo psychika może niektórym nie wytrzymać.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #57 : 2007-05-29, 17:34:02 »


Myślę, że dla wielu "naukowców" lepiej, aby nie publikowano "twardych dowodów", bo psychika może niektórym nie wytrzymać.

Kiepski bluff. Very Happy.Dowody to trzeba mieć. Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #58 : 2007-05-29, 17:40:07 »

A z jakiego powodu?
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #59 : 2007-05-29, 17:51:34 »


...Dowody to trzeba mieć. Very Happy

Są dowody. Google wszystko zapisuje . Po latach będziesz się mógł popisać przed wnukami jakie "mądre posty pisałeś"...Bruford.  Idea
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 14 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 17 zapytaniami.