forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 13:59:02

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
658450 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Proszę o radę
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 14 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Proszę o radę  (Przeczytany 150426 razy)
toan
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #20 : 2007-05-29, 13:19:05 »

Brak również odpowiednich dowodów w materiale dr JK na potwierdzenie takiej tezy.

A czemusz to Brufordzie nie dopuścili Cię jeszcze do bazy danych Arkadii p. Suchowieckich?
Ponoć mają wkrótce publikować badania naukowe wpływu DO na szereg nieuleczalnych chorób, ale nie interesuję się tematem od dawna, więc tylko powtarzam zasłyszane. Ponoć w OSBO coś wiedzą na ten temat.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #21 : 2007-05-29, 13:22:22 »

Ponoć mają wkrótce publikować badania naukowe wpływu DO na szereg nieuleczalnych chorób, ale nie interesuję się tematem od dawna, więc tylko powtarzam zasłyszane. Ponoć w OSBO coś wiedzą na ten temat.

Och , to będzie fascynująca lektura Very Happy.Czemu tylko takich dowodów nie podał sam twórca?
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #22 : 2007-05-29, 13:23:28 »

Niezależnie od ...

ilości twierdzań, że "DO nic nie leczy" - jak się samemu nie spróbuje, to można jedynie gdybać Cool. Niektórzy przegdybują całe życie Laughing
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #23 : 2007-05-29, 13:27:37 »

Och , to będzie fascynująca lektura

To prawda. Nie co dzień się dowiaduje człowiek jakim durniem jest. Autor leczy, a publikować nie może, bo jest zakaz publikowania, czegokolwiek i gdziekolwiek w prasie "naukowej", co się kojarzy z JK. Uniwersytetowi jednak się udać może Laughing

PS
Mnie jako syna Dr-a JK wielu durni ma za durnia i to od czterdziestu lat Exclamation. To bardzo ułatwia mi życie i nie boli Laughing Laughing Laughing Mr. Green
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #24 : 2007-05-29, 13:34:43 »

 Toan, czy tak trudno opracować lub szeroko udostępnić "ciąg przyczynowo-skutkowy" stojący za tworzeniem się kamieni żółciowych i innych schorzeń ?
        Nie wystarczy tylko osiągnąć sukces. Uważam, że powinien zaistnieć TWARDY materiał dowodowy. Chyba nie chciałbyś, by się okazało, że za skuteczność ŻO odpowiada niespotykana na taką skalę autosugestia połączona z prostym i powszechnym - nie mieszać paliw w zbliżonych ilościach ?
 
DYGRESYJNY ps: Podam przykład autosugestii w negatywną stronę. Jako dzecko dużo czytałem o chorobach i przestraszyłem się ostrej niewydolności nerek oraz jednego z objawów - wielomoczu. Potrafiłem oddać niewiarygodne ilości moczu ze strachu, że właśnie moje nerki są chore. Wszystko ustąpiło, gdy UŚWIADOMIŁEM sobie wpływ emocji na somę.
   
ps:  Proponuję również zwracać się nieustannie do ministerstwa zdrowia z materiałem dowodowym, bo może imć Religa byłby tak łaskaw zrewidować swe poglądy zgodnie z prawdą i przysięgą Hipokratesa.

Tomek
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #25 : 2007-05-29, 13:36:33 »

 Dawno nie napisałem tak naiwnego postu jak powyżej.

T
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #26 : 2007-05-29, 13:37:43 »

[ a publikować nie może, bo jest zakaz publikowania, czegokolwiek i gdziekolwiek w prasie "naukowej",:

Uuu , Toan próbuje rozśmieszać. Smile
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #27 : 2007-05-29, 13:39:10 »

Dawno nie napisałem tak naiwnego postu jak powyżej.

T

Wbrew pozorom nie jest naiwny.Bardzo pouczająca dla Toana powinna być lektura polemiki na temat diety optymalnej przeprowadzona przez profesora Ravnskova
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #28 : 2007-05-29, 13:42:17 »

A co się udało udowodnić,opracować i udostępnić  lekarzom "naukowcom" do tej pory?  Shocked To jest dopiero fascynujące  Shocked   Idea
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #29 : 2007-05-29, 13:43:18 »

Każdy Min. Zdrowia począwszy od 1972 jest dokładnie informowany o Diecie Optymalnej. Każdy z nich daje się tylko "rozśmieszyć" ponieważ ma jako doradców coś jakby Brufordów.
Na spotkaniu w Kongresowej był jakiś Min. Zdrowia nieoficjalnie i co - dał się jedynie "rozśmieszyć" Laughing Laughing Laughing
Ale przecież śmiech to zdrowie Confused
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #30 : 2007-05-29, 13:47:03 »

Bardzo pouczająca dla Toana powinna być lektura polemiki na temat diety optymalnej przeprowadzona przez profesora Ravnskova

Podpisał się pod tym z imienia i nazwiska, opublikował w Internecie, więc nie przepadnie dla potomności Very Happy
Krytykujących np: "circulatora" było setki "naukowców", ale kto dziś o nich pamięta? "Circulatora", który oszalał w wyniku "naukowej" nagonki zresztą też. Tak było, jest i będzie Cool.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #31 : 2007-05-29, 13:54:16 »

Każdy Min. Zdrowia począwszy od 1972 jest dokładnie informowany o Diecie Optymalnej. Każdy z nich daje się tylko "rozśmieszyć" ponieważ ma jako doradców coś jakby Brufordów.



I kto na tym zyskuje a kto traci? Oni się dają "rozśmieszyć" z prostych powodów ,bo się muszą dać "rozśmieszać" .
No , przecież to logiczne...wystarczy pomyśleć...
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #32 : 2007-05-29, 13:56:34 »

I kto na tym zyskuje...

Nasz Krzyś, bo Dziadek uwielbia z nim rozmawiać Very Happy. Ostatnio o skali logarytmicznej i pH coś podsłuchałem Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #33 : 2007-05-29, 14:01:40 »

I kto na tym zyskuje...

Nasz Krzyś, bo Dziadek uwielbia z nim rozmawiać Very Happy.

I właśnie tak myślałam...najbliższa rodzina  Cool... no i ci ,którzy skorzystali umiejętnie z rad JKwasniewskiego...

Dałeś Toan wczoraj dobry przykład z tymi ćmami  Cool  Idea  Laughing
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #34 : 2007-05-29, 14:07:49 »

Jak dobrze Bruforedzie, że nic wartościowego nie odkryłeś w swoim życiu (przypuszczam z analizy Twoich postów). W przeciwieństwie do JK pewnie odpowiadałbyś na wszystkie idotyzmy wypisywane pod Twoim adresem, pewnie po sądach byś latał  i "o zniesławienie" oskarżał.
Bo nic wartościowego chyba nie odkryłeś... Question Exclamation.
Mądrość, pokora, brak rozgłosu - najlepiej pozwalają pomagać ludziom mojemu Tacie Very Happy.

"ZASZCZYTY" - czynią z Człowieka NIEWOLNIKA.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #35 : 2007-05-29, 14:10:15 »

- DO i ŻO są skuteczne, wyjątkowo skuteczne.
- DO i ŻO są niemożliwe do wdrożenia ze względu na schematy  funkcjonujące w medycynie naukowej
- DO i ŻO to modele, które w większej  mierze opisywane są za pomocą przenośni, symboli, odwołań do religii i dziwnych interpretacji.
                Od dawna uważam, że nie da się uzdrowić większości, gdyż od zawsze większość to głupcy - dlatego stosowanie komercyjnych chwytów jest mało skuteczne. W tego rodzaju kwestiach należy używać języka naukowego, akademickiego, popularno-naukowego miast mesjańskiej agitki. Największym zagrożeniem dla popularyzacji DO i ŻO jest sekciarski i proroczy ton, którego nabawili się (zwłaszcza na tym forum) tzw "wierni".  Żywienie Optymalne zginie dla nauki, zanim jeszcze osiągnie taki status - gdyż powolutku, nieubłaganie zamienia się w coś w rodzaju wegetarianizmu - modelu żywieniowego opartego na filozofii, religii i tradycji.
- jestem niezwykle zirytowany, gdy dowiaduję się o istnieniu jakichś Bractw Optymalnych, różnych OSBO. Szok po prostu ! Od razu kojarzy mi się to z "piramidkami szczęścia" czy ewangelicznymi sforkami. Ale ludzie zawsze preferowali działanie w hordach. Teraz jednak owe noszą krawaty.
   Najbardziej zaprzepaszczają możliwość propagowania skuteczności niskiego spożywania WW właśnie zwolennicy.

ps: Tłuste żarcie powinno być opisane tłustym, akademickim, naukowym jęzorem wraz z całym materiałem dowodowym.

Tomek
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #36 : 2007-05-29, 14:19:27 »

A mozna sobie normalnie jeść tłusto i "siedzieć cicho", nigdzie nie jeździć  i nie należeć ,nie pchać się jak ta ćma do ogarka ?

Można  Exclamation. I tak też ludzie robią i myślę ,że ci są w najlepszej sytuacji  Cool  .

Dlatego o przyszłość DO czy ŻO bym się nie martwiła ,bo jest to najnormalniejsze jedzenie pod słońcem i nie potrzebuje opisów "naukowym jęzorem" .

To jest naprawdę śmieszne i naiwne  ,ehhh szkoda gadać... Laughing 

Toan ,jedynie pogratulować Tobie,Twojej rodzinie , a szczególnie Twojemu Tacie, w miarę  spokojnego i zdrowego życia, bez blasków fleszy  Idea  Cool
A życie, samo na koniec wszystko weryfikuje ,bardzo wolno ,ale weryfikuje....
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #37 : 2007-05-29, 14:21:53 »

Elmo!,
Niech tak trwa, jak najdłużej. Amen! Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #38 : 2007-05-29, 14:34:49 »

 Wink  Cool
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Proszę o radę
« Odpowiedz #39 : 2007-05-29, 14:36:05 »

dr JK

Dla ścisłości przypomnę, że JK jest lekarzem medycyny, specjalistą II-stopnia z "balneo i fiz..."
Dr-em tytułują Go BEZPRAWNIE.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 14 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 18 zapytaniami.