forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-18, 06:27:20

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
659692 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?  (Przeczytany 41518 razy)
Bruford
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #20 : 2007-05-28, 11:34:16 »

Tych "kilka podstawowych spraw" brzmi troszkę jak eufemizm. Laughing

Dlaczego eufemizm? Są znane od dawna. Very Happy
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #21 : 2007-05-28, 11:40:41 »

. Marni i mierni lekarze strajkują. Natomiast dobrzy lekarze zawsze mają powodzenie i są szanowani i po prostu śmieja się z tych swoich nieudolnych kolegów.

Nie do końca chyba tak jest , drogi Morgano Very Happy
Zapisane
Tymon
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #22 : 2007-05-28, 11:43:01 »

Elmo, owszem, to jest karygodne. A jednak byt w znacznym stopniu determinuje "świadomość" (w drugą stronę to też poniekąd działa). A u nas w Polsce przypada około 2 (dwóch) lekarzy na każdy tysiąc mieszkańców, czy to bardzo dużo?...
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #23 : 2007-05-28, 11:44:19 »


 Marni i mierni lekarze strajkują. Natomiast dobrzy lekarze zawsze mają powodzenie i są szanowani i po prostu śmieja się z tych swoich nieudolnych kolegów.

Może i masz rację Morgano .Tylko marni i mierni (ale nie do końca tacy szlachetni [bo już pewnie nie jeden z nich zdążył się obłowić]) ,a ci co się śmieją ze swych kolegów ,też przy okazji zyskują . To jest jedno wielkie G.... ,z którym nie chciałabym mieć w życiu do czynienia !
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #24 : 2007-05-28, 11:51:03 »

A wyjścia wbrew pozorom są dwa - kraje UE albo przejście do sektora prywatnego  gdzie NFZ nie ma dostępu. Very Happy

Niestety,  “przejście do sektora prywatnego “ nie podniesie
wyceny zawodu lekarza w “rankingu waznosci profesji”.
Po prostu 90% Polakow to biedacy, trawieni idea egalitaryzmu.

Egalitaryzm to jedna z najbardziej “CUCHNACYCH KUP”
pozostalych  po defekacji  “PRL-u”.
Shocked

Osobiscie uwazam, ze podwyzka dla lekarzy,
POWYZEJ POZIOMU ZAROBKOW “poslow i senatorow”
!!!!!!!!!,
naprawi ostatecznie sytuacje. Very Happy 
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #25 : 2007-05-28, 11:52:38 »

Tymon czy Ty myślisz (jestes przekonany ),że lekarzom jest tak bardzo źle? No dajrze chłopie spokój ,bo to jest po prostu śmieszne  Laughing   Laughing
Toż nie dałabym im ani centa podwyżki.Myślisz ,że podwyżka rozwiąze problem łapówkarstwa i partactwa? A skąd znowu?  Shocked To działa na zasadzie ;
"Dać psu palec ,to zechce całą rękę" . Im  tylko szkoła życia by się przydała.Ja tych co strajkują ,tych co partaczą robotę ,przyjmuja łapówki ,są pijani na dyżurach (przez takich wiele ludzi straciło zdrowie i życie) ,przegnałabym z kraju z zakazem wjazdu . Nie chcą pracować .Nie muszą .Koniec kropka.A tu jakieś szopki i cackanie .Po co?
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #26 : 2007-05-28, 11:56:44 »

Egalitaryzm to jedna z najbardziej “CUCHNACYCH KUP”
pozostalych  po defekacji  “PRL-u”.[/color] Shocked

A tu masz rację. W Polsce post-robotniczo-chłopskiej większość niedokształciuchów i życiowych nieboraków ma przede wszystkim pretensje o to ,że inni mają lepiej. Taki czlowieczek będzie zawsze uważał , że "wszyscy mają równe żołądki" a każdy kto ma lepiej to pewnie kradł. Laughing. To typowe dla niedokształciucha-nieboraka uważać , że praca to jest tylko fizyczna Laughing
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #27 : 2007-05-28, 12:02:04 »



Osobiscie uwazam, ze podwyzka dla lekarzy,
POWYZEJ POZIOMU ZAROBKOW “poslow i senatorow”
!!!!!!!!!,
naprawi ostatecznie sytuacje. Very Happy 


No jaki szczodry się znalazł  Shocked  Laughing To może daj im ze swoich  Laughing .

Podwyżka dana lekarzom zapoczatkuje reakcje łańcuchowoą.Zaraz zaczną strajkować pielegniarki ,nauczyciele ,kolejarze ,górnicy ,sklepikarze ,sprzataczki itp  Laughing Każdy zechce podwyżki.  Laughing
Ten strajk to jest szopka ,którą najlepiej to zignorować.Powtarzam; ci co chcą wyjechać ,niech wyjeżdżają.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #28 : 2007-05-28, 12:04:49 »

Im mniej partaczy ,zabójców , alkoholików ,złodziei - tym lepiej dla narodu  Idea
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #29 : 2007-05-28, 12:07:44 »


Poznawanie istoty “chorob” trwa od zarania dziejow.
Powszechnie ten proces jest postrzegany  od czasow Hipokratesa.

Poszukiwanie nowych rozwiazan trwa i nie sadze,
aby ten proces  kiedykolwiek sie zatrzymal.
Shocked


Poprzez strajki?!
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #30 : 2007-05-28, 12:11:12 »


Niestety w przekonaniu wiekszosci POLAKOW,
 lekarze nadal to  “holota” przez male “h”.
Ten strajk to maly ruch dla zmiany tego przekonania. Shocked Very Happy


A w zamiam co dostanę od lekarzy/naukowców (znowu puste obiecanki?)?
Zapisane
Tymon
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #31 : 2007-05-28, 12:14:38 »

Cyt.: "Im mniej partaczy, zabójców, alkoholików, złodziei - tym lepiej dla narodu."
Taka generalizacja jest wybitnie krzywdząca (lekko populistyczna). Wszędzie są ludzie i ludziska. Poza tym to nie alkoholicy i partacze, czy inni zabójcy i złodzieje wyjeżdżają z kraju. Wedłu danych nieoficjalnych z Polski wyjechało już ok. 2 mln ludzi (w tym bardzo wielu młodych specjalistów). Kilkanaście procent rodaków (około 4 mln) zastanawia się, nie czy wyjechać, tylko kiedy i gdzie. Ludzi pracujących w wieku produkcyjnym jest/było do niedawna/ w naszym kraju-raju około 9 mln. Rachunek jest dość prosty... i szokujący...
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #32 : 2007-05-28, 12:18:53 »

Po co się rozdrabniac? Po co szopki ,które nic nie wnoszą jedynie jeden wielki cyrk?
Jasno; Kto chce wyjechać ,niech się zbiera i koniec kropka.Można również robić karierę za granicą .(chodzi mi głównie o lekarzy" ,bo o nich jest mowa w wątku).
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #33 : 2007-05-28, 12:20:42 »

Może więcej osób przejdzie na DO, gdy wszyscy lekarze wyjadą za granicę za chlebem? W końcu trzeba będzie się jakoś leczyć, prawda?  Laughing

To pobożna życzenie oby stało się FAKTEM!
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #34 : 2007-05-28, 12:24:27 »

A w zamiam co dostanę od lekarzy/naukowców (znowu puste obiecanki?)?

A po co Ci coś dostawać.Przecież DO już Cię wyleczyła. Confused
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #35 : 2007-05-28, 12:30:22 »

Może więcej osób przejdzie na DO, gdy wszyscy lekarze wyjadą za granicę za chlebem? W końcu trzeba będzie się jakoś leczyć, prawda?  Laughing

To pobożna życzenie oby stało się FAKTEM!

"Nakociło" się ich jak karaluchów i żaden nie chce leczyć ,tylko chce im się pieniążków ,ho ho ho ,kontrakciki popodpisywane z firmami farmaceutycznym a potem wpychanie pacjentom wszelakich możliwych "trucizn"-"lekarstw".
No  spójrzcie ;czy jakiemuś lekarzowi z przychodni ,ze szpitala udało się wyleczyć z miażdżycy ,cukrzycy itp.? Nie..
A dlaczego nie? odpowiedź jest bardzo prosta,bo ich system działania nie jest nastawiony na wyleczenie ,a jedynie na "leczenie" co końca dni pacjenta ,wykorzystując "skarbnicę" zdrowia jaką są apteki.

Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #36 : 2007-05-28, 12:34:48 »

Mówię Wam ;im mniej tej swołoczy, tym lepiej dla ludzi.
Ludzie mogliby zadbać sami o własne zdrowie, a nie wierzyć lekarzom (takie kretactwo ,ze aż człowieka mdli na samą myśl).
Zapisane
Tymon
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #37 : 2007-05-28, 12:39:15 »

Mocne słowa.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #38 : 2007-05-28, 12:42:49 »

Mocne słowa.

tyle ,że bez najmniejszego pojęcia o przedmiocie. Very Happy.Ot , trochę zwyczajowych bluzgów. Very Happy.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #39 : 2007-05-28, 12:54:54 »

Mocne słowa.

Mocne słowa Tymon,bo nie raz byłam w szpitalu.
A jeśli chodzi o nowe pokolenie lekarzy ,to jest dopiero masakra.Toż to  nic innego jak dzieci zdzierców ,którzy są na studiach tylko po to aby kontynuować "tradycję" rodziców. Mało który student wykazuje zainteresowanie tym ,na co się "porwał"

W trakcie jednego z pobytów w szpitalu z córką ( córka miała miec zrobione badanie) . Leżała na oddziale pulmonologii .
Przychodzi pani ordynator i mówi do studentów; "tu mamy dziewczynkę z zapaleniem płuc" -wskazując na moją córkę .Ja oczy wybauszyłam ,ale nic się nie odezwałam.

Więc każdy student po kolei padał moją córkę i kiwał posłusznie głową ,że faktycznie osłuchowo są zmiany w płucach  Shocked .Mnie podcięło nogi ,ale dalej milczałam.
Po badaniu poszli sobie ,a ja pobiegłam po lekarke prowadzacą moją córkę i prosze ,żeby mi dziecko zbadała ,czy nie ma zmian w płucach.
Lekarka -jakaś przystępna kobieta ,przyszła do sali i zbadała mi córkę i orzekła ,że osłuchowo wszystko ok.  Smile . Córka miała jeszcze robione prześwietlenie płuc od razu jak przyszła do szpitala i nie było zmian . Po prostu pani ordynator pomyliła moją córkę z dziewczynką leżącą obok ,a ja się przestraszyłam ,że moja córka mogła się od niej zarazić ,ale nawet nie kaszlała ,nie miała kataru-nic-zdrowa ,ale studenci słyszeli zmiany w płucach  Shocked  Shocked  Shocked .
No i co? tacy lekarze mają leczyć? To tak się teraz uczy?
Z resztą wystarczy popatrzeć na studentów w klinikach na praktykach ,jakie jest ich zaangażowanie w pracę....
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 17 zapytaniami.