forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 18:59:35

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
659865 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?  (Przeczytany 41543 razy)
Szymon
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #80 : 2007-05-29, 17:32:48 »

Cytuj
Nawiasem mówiąc, załamałem się zobaczywszy zawartość podręcznika historii mojej córki -w zakresie rewolucji francuskiej.Sam byś się zalamał.

Zauważyłem tylko, że podręcznik jest cieńszy i obrazków więcej niźli za mych czasów- aby, mniemam, społeczeństwo łatwiej absorbowało wiedzę. A ciekaw jestem, jak przedstawiają harce we Francji?
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #81 : 2007-05-29, 17:36:31 »

Cytuj
Socjalizm padł

Jak widać moje miasto to ostatni bastion socjalizmu, gdzie szpitale są państwowe, takoż ośrodki zdrowia.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #82 : 2007-05-29, 17:39:15 »

Cytuj
Rozumiesz ,taki co to się ujmie za "biednymi".

A później "biedny" będzie mógł napisać na forum, że mu obraz świata psują ci przebrzydli łapówkarze, co to rękę dobrego socjalistycznego państwa kąsają- wykształciuchy jedne

  Rozstrzelać ich , razem z rodzinami.
Nawiasem mówiąc, załamałem się zobaczywszy zawartość podręcznika historii mojej córki -w zakresie rewolucji francuskiej.Sam byś się zalamał.


Ten post powinien być zgłoszony do prokuratury.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #83 : 2007-05-29, 17:40:03 »

Cytuj
Nawiasem mówiąc, załamałem się zobaczywszy zawartość podręcznika historii mojej córki -w zakresie rewolucji francuskiej.Sam byś się zalamał.

Zauważyłem tylko, że podręcznik jest cieńszy i obrazków więcej niźli za mych czasów- aby, mniemam, społeczeństwo łatwiej absorbowało wiedzę. A ciekaw jestem, jak przedstawiają harce we Francji?

Jako szczytną sublimację filozoficznego geniusza Rousseau i entuzjazmu narodu z jego emanacją na czele ( w tym Marat i Robespierre).Kilka zdawkowych słów o terrorze ale ,Boże uchowaj , bez szczegółów.Ani słowa o Charlotte Corday czy uśmierceniu syna Ludwika XVI.Ani słowa prawdy o Bastylii i ani słowa o kobietach z paryskiej hołoty pilnujących Marii Antoniny w toalecie.Oczywiście trochę fikcji np " jeśli nie mają chleba niech jedzą ciastka" .Ani słowa o Wandei , trybunałach rewolucyjnych czy Fouqier-Tinville.No i , jako szczytowe osiągnięcie - Deklaracja Praw....
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #84 : 2007-05-29, 17:46:34 »


Element robotniczo-chłopski nie pozwoli na dorżnięcie resztek socjalizmu.

Masz na myśli Ala Kwśniewskiego?
Podobno on kariere socjalistyczną zaczynał na ogałacaniu wsi z 'kułaków'?
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #85 : 2007-05-29, 17:48:30 »

Dlatego wszelkie pomysły o pisaniu jednej historii dla całej Europy w jednym podręczniku historii mogą okazać się cokolwiek niebezpieczne.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #86 : 2007-05-29, 17:59:24 »


Element robotniczo-chłopski nie pozwoli na dorżnięcie resztek socjalizmu.

Masz na myśli Ala Kwśniewskiego?
Podobno on kariere socjalistyczną zaczynał na ogałacaniu wsi z 'kułaków'?

Nie sądzę by Kwaśniewski wierzył w jakąkolwiek ideę.
Na myśli mam tych wszystkich , którzy nienawidzą "wykształciuchów"
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #87 : 2007-05-29, 18:13:57 »


Na myśli mam tych wszystkich , którzy nienawidzą "wykształciuchów"

heh  Very Happy Trzeba jeszcze umieć rozróżnić wykształconych mądrych, od wykształconych głupców  Very Happy 
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #88 : 2007-05-29, 18:15:01 »

[
Rozstrzelać ich , razem z rodzinami.

tych przebrzydłych oczywiście Very Happy.I niech im ramię sprawiedliwości ludowej .... itd Very Happy
Co Ty Bruford. Nie wiesz że jak rostrzelasz biedote to sam staniesz się biedny?
Natura nie lubi pruzni. Aby ktoś był bogaty najpierw musi byc ktoś biedny. Biedni "robią" na bogatych.
Kto będzie robił rzeczy które Ty byś się nie chwycił ?
Biednym nie trzeba pomagac, wystarczy jak im się nie zabiera.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #89 : 2007-05-29, 18:18:13 »

Co Ty Bruford. Nie wiesz że jak rostrzelasz biedote to sam staniesz się biedny?
Natura nie lubi pruzni. Aby ktoś był bogaty najpierw musi byc ktoś biedny. Biedni "robią" na bogatych.
Kto będzie robił rzeczy które Ty byś się nie chwycił ?
Biednym nie trzeba pomagac, wystarczy jak im się nie zabiera.

Fewa , na Boga , nie chwycilaś kontekstu Very Happy.Miałem na myśli "wykształciuchow kąsających rękę socjalistycznego państwa". Very Happy.Mało to było przykładow w historii ? - CCCP czy rewolucja francuska?
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #90 : 2007-05-29, 18:21:14 »

Fewa , na Boga , nie chwycilaś kontekstu Very Happy.Miałem na myśli "wykształciuchow kąsających rękę socjalistycznego państwa". Very Happy.Mało to było przykładow w historii ? - CCCP czy rewolucja francuska?

to właśnie prawdziwy liberalizm , w który wierzę , stoi na stanowisku by nikomu niczego nie zabierać , tak nawiasem mówiąć. Very Happy
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #91 : 2007-05-29, 18:39:46 »


Nie sądzę by Kwaśniewski wierzył w jakąkolwiek ideę.

On chyba w nic nie wierzy to raczej "ślizgacz".
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #92 : 2007-05-29, 18:41:20 »


heh  Very Happy Trzeba jeszcze umieć rozróżnić wykształconych mądrych, od wykształconych głupców  Very Happy 


Są wykształceni ale nie nauczeni.
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #93 : 2007-05-29, 18:43:51 »

Fewa , na Boga , nie chwycilaś kontekstu Very Happy.Miałem na myśli "wykształciuchow kąsających rękę socjalistycznego państwa". Very Happy.Mało to było przykładow w historii ? - CCCP czy rewolucja francuska?

to właśnie prawdziwy liberalizm , w który wierzę , stoi na stanowisku by nikomu niczego nie zabierać , tak nawiasem mówiąć. Very Happy
No właśnie, a tu tymczasem przewodniczący związków zawodowych lekarzy strajkujących powiedział, żeby zabrac górnikom chutnikom i jeszcze nie pamiętam kogo tam wymienił.
Porównał zarobki w% lekarz, a poseł w stosunku do innych krajów. Jak usłyszałam to, aby zabierac innym to byłam wściekła. Nie powiedział, że poseł zarabia za dużo, tylko akurat zabrac biednym. A wystarczy przesunąc zarobki poselskie na lekarskie i będzie w % tak samo jak na zachodzie. Bo tak na prawdę to w Polsce ludzie mało zarabiają w stosunku nie do zarobków na zachodzie ale w stasunku do cen, kosztu utrzymania.
Ciekawe, czy ten przewodniczący to lekarz?
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #94 : 2007-05-29, 19:00:29 »

[Ciekawe, czy ten przewodniczący to lekarz?


Nie znam tej wypowiedzi , zresztą ten strajk mi , heh , powiewa. Very Happy
Jest lekarzem ale może nie jest liberałem. Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #95 : 2007-05-29, 19:20:38 »

zresztą ten strajk mi , heh , powiewa. Very Happy

O ile pamiętam kiedyś pisałeś tu również, że "służba zdrowia" też ci powiewa, bo "służbę to miał..."
I sens tego taki był, że chorzy ludzie też ci powiewają? - dobrze kojarzę?.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #96 : 2007-05-29, 19:22:01 »

zresztą ten strajk mi , heh , powiewa. Very Happy

O ile pamiętam kiedyś pisałeś tu również, że "służba zdrowia" też ci powiewa, bo "służbę to miał..."
I sens tego taki był, że chorzy ludzie też ci powiewają? - dobrze kojarzę?.

Żle kojarzysz. Jak już przypominasz sobie archiwum to przypomnij sobie konteksty tych cytatów i wtedy skojarzysz poprawnie.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #97 : 2007-05-29, 19:27:28 »

To może myślą przewodnią było: o warsztat pracy (chorego) trzeba dbać , aby nie wyzdrowiał, ale i zbyt szybko nie uszczęśliwił grabarza?
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #98 : 2007-05-29, 19:38:01 »

Przepraszam ze sie wtracam ale dzisiaj w TV uslyszalem wypowiedz Religi w kontekscie strajkow , a mianowicie nawiazal do strajkow lekarzy w Izraelu  ,strajkowali przez rok i co sie okazalo ze zmalala umieralnosc , oczywiscie wypowiedz byla z kategorii niefortunnych Shocked Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Dodkąd nas 'wleczecie' panowie doktorowie?
« Odpowiedz #99 : 2007-05-29, 19:49:25 »

Przepraszam ze sie wtracam ale dzisiaj w TV uslyszalem wypowiedz Religi w kontekscie strajkow , a mianowicie nawiazal do strajkow lekarzy w Izraelu  ,strajkowali przez rok i co sie okazalo ze zmalala umieralnosc , oczywiscie wypowiedz byla z kategorii niefortunnych Shocked Very Happy

 Laughing  Laughing  Laughing 
Dobre ,bardzo dobre .Może wartałoby przeprowadzić takie badanie udowadniające, że przyczyną chorób i zwiększonej umieralności wśród populacji ludzkiej są sami...lekarze  Shocked 
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 17 zapytaniami.