forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 20:09:37

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658472 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Nowa inicjatywa
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Nowa inicjatywa  (Przeczytany 35471 razy)
Rudka
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #80 : 2007-03-08, 00:14:15 »

"Kiedyś jedna z lewicowych gazet zrobiła taki fotomontaż, odnalazłem to w archiwum i bardzo mi się to spodobało (kiedy byłem gruby i chory nie podobało mi się). "

Byc może coś jest na rzeczy z tymi kiszonymi ogórkami Shocked Shocked
   Andiiosz - jesteś pewny ,ze u ciebie zakwasy już  odkiszone
   cos mi sie wydaje ,ze czeka cie długie leczenie. Do tego andropauza, -okropnośc.
            wyrazy współczucia.
   
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #81 : 2007-03-08, 08:48:57 »

Może zakopiemy topór wojenny i skoczymy na ... imprezkę nad morze?
Zabralibyśmy paru "terminalnych" by im pokazać że ...jest po co żyć.
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #82 : 2007-03-08, 09:14:28 »

Dobry pomysł Wink z tym morzem oczywiście.
Zapisane
andiiosz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #83 : 2007-03-08, 09:18:21 »

Cytuj
Andiiosz - jesteś pewny ,ze u ciebie zakwasy już  odkiszone
cos mi sie wydaje ,ze czeka cie długie leczenie. Do tego andropauza, -okropnośc.
            wyrazy współczucia.
Na szczęście nie chorowałem nigdy na choroby degeneracyjne będące wynikiem wegetarianizmu czy podobnych głupot. Moje dolegliwości ustąpiły po ok. roku na ŻO prawie 7 lat temu. Andropauza - okropność - skąd o tym wiesz? Czy przypadkiem nie należysz do kategori babo-chłopów co to facetów biją w serialach na Polsacie? Sama sobie współczuj mnie nie musisz! Ja mam wszystko to co facetowi w moim wieku (56) potrzeba: srebro na głowie, złoto w kieszeni i stal ... no wiesz gdzie Laughing
Zapisane
andiiosz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #84 : 2007-03-08, 09:30:17 »

Może zakopiemy topór wojenny i skoczymy na ... imprezkę nad morze?

Czemu nie Laughing

Tylko bez terminalnych. Popsułoby to zabawę! Ja już dawno wyleczyłem się z uszczęśliwiania innych na siłę Cool

Nadto jestem bardzo pokojowo nastawionym człowiekiem (aczkolwiek zawodowym wojownikiem) i z nikim nie prowadzę żdnych wojen. To, że skutecznie ripostuję próbującym ugodzić i obrazić mnie różnego typu, sorry za wyrażenie, "osobnikom o patologicznej czynności mózgu" nie ma absolutnie znamion jakiejkolwiek wojny. I to wszystko w tym temacie
Zapisane
andiiosz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #85 : 2007-03-08, 09:53:00 »

"Kiedyś jedna z lewicowych gazet zrobiła taki fotomontaż, odnalazłem to w archiwum i bardzo mi się to spodobało (kiedy byłem gruby i chory nie podobało mi się). "

 Byc może coś jest na rzeczy z tymi kiszonymi ogórkami Shocked Shocked
   Andiiosz - jesteś pewny ,ze u ciebie zakwasy już  odkiszone
   cos mi sie wydaje ,ze czeka cie długie leczenie. Do tego andropauza, -okropnośc.
            wyrazy współczucia.
   

A może Ty jesteś chłop z damskim nickiem i przechodzisz właśnie andropauzę?  Laughing
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #86 : 2007-03-08, 12:44:36 »

Najprawdopodobjiej JA przechodzę andropauzę  Shocked  Very Happy .
Czemu nie chcesz dać "terminalnym" drugiego życia?
Zapisane
andiiosz
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #87 : 2007-03-08, 13:28:58 »

Najprawdopodobjiej JA przechodzę andropauzę  Shocked  Very Happy .
Czemu nie chcesz dać "terminalnym" drugiego życia?

Chyba za młoda jesteś jeszcze na to... jak to u kobiet jest - meno....... coś tam. Gdybym uznawał to stalinowskie dzisiejsze święto to bym złożył Ci życzenia, a tak życzę tylko zdrówka Smile

Terminalni jak sama nazwa wskazuje są skończeni, praktycznie mają wyznaczoną datę zejścia Sad Jeśli wierzą w Boga drugie życie dostaną w niebie (lub piekle). Ja nie jestem Bogiem więc nikomu drugiego życia nie dam. Nadto uważam, że biedny i chory to po prostu głupi i nic nie robi, żeby swoją sytuację zmnienić Sad smutne prawda.
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #88 : 2007-03-08, 21:36:39 »

Cytuj
andiiosz napisał:

Ten proces można zatrzymać przechodząc na ŻO, ale nie jest się w stanie spowodować, żeby mózg odzyskał dawną świeżość, jasność i poprawnośc działania. Oczywiście cuda się zdarzają o czym świadczy przypadek aktywnej na różnych grupach p. Krystyny (chociaż nie do końca, bo za bardzo zwraca uwagę na nieistotne błędy ortograficzne ).


Gwoli wyjaśnienia mojego ortograficznego "pieniactwa"...  Wink
1. Mam, niestety, tę przypadłość... Cóż, nikt nie jest doskonały...   Confused
2. Kaleczona polszczyzna w wydaniu optymalnych niestety nie poprawia wizerunku opty i faktem jest, że wcale mnie to nie cieszy...  Crying or Very sad
jak to mówią: "...po tekście ich poznacie"  Wink
3. W Internecie dość trudno ustalić tożsamość dyskutanta (a niektórzy bardzo lubią mnożyć swoje nicki). I m.in. właśnie błędy ortograficzne niejakiej Annyklay z Kanady (obecnie Jeff) doskonale mi pomogły ustalić jej kilkadziesiąt nickowych mutacji dokonanych w celu bezpardonowego szkalowania w sieci diety opty, jej zwolenników i jej twórcy. Jej błędy zadziałały jak odciski palców pozostawionych przez przestępcę  Smile

Wiele bym jeszcze poprawiła różnych drobnych hmm... powiedzmy artefaktów (bo niekoniecznie są to błędy ortograficzne) także na stronie J.K., czy w listach Morgano, np. autor jakiegoś listu raz mówi o sobie np. "zrobiłam" a w następnych zdaniach: "zjadłem".
Zresztą mój list na kanadyjskiej stronie też ma sporo takich i nie tylko takich błędów i nawet prośba o poprawienie pozostała bez reakcji.
A podobno w naszą ideę jest wpisana JAKOŚĆ...   Neutral
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #89 : 2007-03-08, 21:59:06 »

3. W Internecie dość trudno ustalić tożsamość dyskutanta (a niektórzy bardzo lubią mnożyć swoje nicki). I m.in. właśnie błędy ortograficzne niejakiej Annyklay z Kanady (obecnie Jeff) doskonale mi pomogły ustalić jej kilkadziesiąt nickowych mutacji dokonanych w celu bezpardonowego szkalowania w sieci diety opty, jej zwolenników i jej twórcy. Jej błędy zadziałały jak odciski palców pozostawionych przez przestępcę  Smile

Nie pokazuj jej tego a zawsze będziemy mogli ją rozpoznac Wink
Zapisane
Tymon
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #90 : 2007-03-09, 15:37:51 »

Krystyna, naprawdę aż miło się czyta - bez błędów ortograficznych.  Very Happy Małe, a cieszy. A propos, jako były wege nie mam szans na członkostwo w klubie "vipów", chyba nie mam czego żałować, tak? (Być może się mylę, ale odnoszę niemiłe wrażenie dot. agresywnego usposobienia wicewersantów. Confused)
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #91 : 2007-03-10, 13:46:48 »

życzę tylko zdrówka Smile

Technicznie to mi jeszcze (na razie  Very Happy) brakuje słuchania siebie. Mam 44.

Terminalni jak sama nazwa wskazuje są skończeni,...

Masz rację.

1. Mam, niestety, tę przypadłość... Cóż, nikt nie jest doskonały...   Confused

O Matko, jesteś polonistką ... Shocked
Od tygodnia obok mnie leży słownik ort. Za uprzednie "artefakty" ...kajam się  Cool
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #92 : 2007-05-13, 19:03:20 »

AD.2 Bardzo ciekawe. Czy możesz podać serię rozumowych, bardzo precyzyjnych argumentów potwierdzających "przekonanie o kreacjonistycznych pochodzeniu człowieka" i jednocześnie zaprezentować serię rozumowych argumentów udawadniających JEDNOZNACZNIE, że człowiek jest wyłączony spod działania mechanizmów ewolucji? Tylko proszę - bez cytatów z Biblii i innych "ksiąg świętych". Chodzi o bardzo konkretne mechanizmy, wydarzenia, procesy. Z niecierpliwością czekam na odpowiedź!
AD.3 A co z innymi nakazami moralnymi wyrażonymi w Biblii, np. w Księdze Kapłańskiej, - zabijanie niewiernych żon, homoseksualistów, kamieniowanie, wyrzucanie "grzeszników" poza obręb społeczności, ludobójstwo całych narodów "niemiłych Panu" itd. Dlaczego nic nie wspominasz o tego typu sadystycznych praktykach? Na jakiej podstawie popierasz ogólnikowe "10 przykazań", a pomijasz inne nakazy moralne dane "od Boga"? Przecież wszystkie one pochodzą od tego samego "źródła".

Pozdrawiam, 8-letni optymalny

Wiem Hank dlaczego tak reagujesz na moje posty.
Jesteś fanem Dawkinsa i teorii ewolucji .Jednak jeszcze raz chcę powtórzyć ,że teoria ewolucji i teoria kreacjonistyczna są tyle samo warte.
Ponieważ wyrastają one z wiary.W pierwszym przypadku wiary w przypadkowe powstanie życia i następnie jego ewolucji do form wyższych(notabene dość dziwne przekonanie jeśli sie odrzuci jakąkolwiek moderację).
W drugiej teorii wiara jest jej fundamentem .I tu jest wszystko spójne.Natomiast u ewolucjonistów jest to grzech ,do którego sie nie przyznają .
Z punktu widzenia wiedzy i nauki obydwie teorie są warte tyle samo.
Więc opieranie się na którejkolwiek z nich jest zwykłą gównarzerią.

Więc udowadnianie ,że nie ma Boga ,bo nas nie stworzył ; jest poparte wiarą a nie nauką i wiedzą.Ale wiadomo ,że wiara czyni cuda  Wink
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #93 : 2007-05-13, 19:13:05 »

  wśród ateistów owieczek nie znajdziesz -a  ci studiujacy biblie maja już swoje autorytety

Oj znajdziesz znajdzesz... Tak samo glupie i tak samo pedzone jak te, ktore "nie sa ateistyczne"... z ta roznica, ze podlegajace bezposrednio innemu pasterzowi, a posrednio temu samemu...


Jak to pięknie zauważył Tetryk  Wink Nic dodać nic ująć  Wink
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Nowa inicjatywa
« Odpowiedz #94 : 2007-06-01, 01:23:26 »

Cytuj z: Krystyna*Opty*  Marzec 08, 2007, 09:36:39 pm
1. Mam, niestety, tę przypadłość... Cóż, nikt nie jest doskonały...   

Lekarka napisała:
Cytuj
O Matko, jesteś polonistką ...
Od tygodnia obok mnie leży słownik ort. Za uprzednie "artefakty" ...kajam się 


 Very Happy  Nie, nie jestem polonistką Smile  Po prostu dobrze mnie nauczono pisowni i tak mi zostało Wink
A z zawodu jestem... byłam pielęgniarką Smile

P.S. Sorry, za długie milczenie, dopiero teraz przeczytałam ten post.

Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 19 zapytaniami.