forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 14:53:17

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Znak dla Izraela
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Znak dla Izraela  (Przeczytany 80066 razy)
Rudka
Go


Email
Odp: Znak dla Izraela
« Odpowiedz #20 : 2007-09-15, 03:39:58 »

Ewa -ja walcze? nie żartuj ,przeciez nie można walczyć z czymś czego nie ma.
       Czy siebie unicestwiam ?  ja nie ..to tylko czas i zegar ,który coraz szybciej mi tyka.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Znak dla Izraela
« Odpowiedz #21 : 2007-09-15, 11:08:14 »

Nie, Rudka Very Happy Nie tylko czas. Jakość życia też decyduje
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Znak dla Izraela
« Odpowiedz #22 : 2007-09-16, 01:39:51 »

Jak zwykle sie z tobą zgadzam ,ale jednak zegar tyka.
 coraz wiecej spraw jakby pozamną  no i co tu duzo mówic
 chciałoby sie chcieć
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Znak dla Izraela
« Odpowiedz #23 : 2007-09-16, 11:51:51 »

jednak zegar tyka.
 coraz wiecej spraw jakby pozamną 


Czas to w pewnym sensie ułuda. Mierzenie tego co mamy zrobić, albo co zrobiliśmy. Zwracaj na to uwagę co się dzieje TERAZ.
Nie masz mocy? Placki ziemniaczane dra JK! Mogą być moje (3 jaja+3 ziemniaki=300g ziemniaka). AŻ DO WYLECZENIA.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Znak dla Izraela
« Odpowiedz #24 : 2007-09-16, 12:40:04 »

Cytuj z: Rudka
no i co tu duzo mówic chciałoby sie chcieć
Będzie dobrze, tylko daj czas czasowi Very Happy

Dobra. Koniec dowcipów, bo intryguje mnie temat "tu i teraz". Powiem wam o swojej teorii do spółki z  Einsteinem Smile)
Znacie określenie "pojęcie względne". Kiedy patrzysz na odcinek jednego metra, robisz krok i jestes za nim. Dla mrówki to juz duza przestrzeń i musi ją odbyc w ciagu 5 minut (?) Kiedy patrzysz na (umowny) punkt, wydaje się, ze jego czas nie dotyczy. Mrówka nawet nie splunie na taka odległość Smile Ale pod mikroskopem widać uwijające sie w środku elektrony. Im przemierzenie tego punktu zajmuje czas.
To samo jest z nami. My, dla wszechświata jesteśmy punkcikiem, w którym nie istnieje czas (umownie).
A skoro czas u nas nie istnieje, w takim razie wszystko mozna od razu wiedzieć. Nie ma pojęcia, co bedzie za rok. Wszystko jest w umownym TERAZ. To tylko pojęcie wzgledne. Wg mnie, są ludzie, którzy potrafią patrzeć z tak duzej perspektywy, ze wychwytują to.  To są jasnowidze. A ci, którzy czują się jak mrówki, nie potrafią sobie nawet wyobrazić, co bedzie jutro. Boją się przyszłości.

Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Znak dla Izraela
« Odpowiedz #25 : 2007-09-16, 14:50:44 »

1. wszystko mozna od razu wiedzieć. ......
2. są ludzie, którzy potrafią patrzeć z tak duzej perspektywy, ze wychwytują to.  To są jasnowidze.

1. Chcę tak  Smile  Very Happy .
2. Ten temat ich wglądu też mnie intryguje.
Na mój gust można to ...wyćwiczyć  Shocked .

Zapisane
Syriusz
Go


Email
Odp: Znak dla Izraela
« Odpowiedz #26 : 2007-09-17, 14:19:16 »

100.000 napromieniowanych dzieci - bardzo ciekawy artykol pod tym linkiem i wiele innych
http://www.wolnemedia.go.pl/
A mnie FASZYSTA zawsze kojarzyl sie z Niemcem. Okazuje sie, ze wsrod innych nacji bywaja nie gorsi.
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Znak dla Izraela
« Odpowiedz #27 : 2007-09-17, 16:21:33 »

100.000 napromieniowanych dzieci - bardzo ciekawy artykol pod tym linkiem i wiele innych
http://www.wolnemedia.go.pl/
A mnie FASZYSTA zawsze kojarzyl sie z Niemcem. Okazuje sie, ze wsrod innych nacji bywaja nie gorsi.

dołóż jeszcze to do poczytania
http://www.israelshamir.net/Polish/Polish1.htm

a cię nazwą antysemitą - he he

ps. coś mi się widzi że opowieści Biblijne o Mojżeszu też   zostały sfałszowane
Zapisane
Syriusz
Go


Email
Odp: Znak dla Izraela
« Odpowiedz #28 : 2007-09-18, 14:22:01 »

Bardzo ciekawa historia jak wiele innych z semitami w tle.
Zas co do anty to mam tych przedrostkow juz dosyc duzo. Takze jeden w ta czy w tamta strone nie ma dla mnie zadnego znaczenia. Glosno moge natomiast przyznac sie, ze jestem antykomunista, antyklerykal ale juz nie antypolak. Nawet nie wiem czy istnieje takie slowo ale skoro jest antysemita to musi byc i antypolak. Z pozdrowieniem
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Znak dla Izraela
« Odpowiedz #29 : 2007-09-18, 16:04:47 »

Miałam kiedys kolegę - antykomunistę zawzietego. Kochał natomiast Stany. Udało mu się za Komuny tam wyjechać. Niestety zagubił się w swoim ukochanym kapitalizmie rodem z Ameryki. Skończył w ichnim wariatkowie.
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Znak dla Izraela
« Odpowiedz #30 : 2007-09-19, 03:11:39 »

Pani Ewo
-lubie takie placki ,ja nawet więcej jajek daje-ale ,ze za duzo ich zjadam.
   Musze sie też troche pilnować -bo  na optymalnej wcale nie mam mniejszego apetytu.
   a chciałabym schudnąc jeszcze troche .
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Znak dla Izraela
« Odpowiedz #31 : 2007-09-19, 14:21:15 »

Rudka, w takiej sytuacji odłóż 3 placki, a reszte na klucz. A klucz wyrzuć Very Happy))

Ma sie to doswiadczenie. W końcu sama walczyłam z plackami Very Happy))
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Znak dla Izraela
« Odpowiedz #32 : 2007-09-19, 19:39:14 »

Pani Ewo
-lubie takie placki ,ja nawet więcej jajek daje-ale ,ze za duzo ich zjadam.   Musze sie też troche pilnować -bo  na optymalnej wcale nie mam mniejszego apetytu.
   a chciałabym schudnąc jeszcze troche .

Rudka, nie piec tych plackow, albo --upiec tylko 1(jeden) malenki, albo wmow sobie, ze ich/tych plackow po prostu nie lubisz, i wtedy schudniesz i lepiej sie poczujesz.
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Znak dla Izraela
« Odpowiedz #33 : 2007-09-19, 19:45:31 »

Bardzo ciekawa historia jak wiele innych z semitami w tle.
Zas co do anty to mam tych przedrostkow juz dosyc duzo. Takze jeden w ta czy w tamta strone nie ma dla mnie zadnego znaczenia. Glosno moge natomiast przyznac sie, ze jestem antykomunista, antyklerykal ale juz nie antypolak. Nawet nie wiem czy istnieje takie slowo ale skoro jest antysemita to musi byc i antypolak. Z pozdrowieniem

he he
 wszechpolaka ci wcisną jak mnie
skoro antypolaka nie mogą
lub moherowy beret  mimo że jesteś antyklerykał
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Znak dla Izraela
« Odpowiedz #34 : 2007-09-20, 03:17:07 »

Narobiłam  dzisiaj 25 placków z 40 dkg ziemniaków ,ale wbiłam 8 jaj .
       zjadłam  no...troche za duzo - ale jeszcze na dwa dni starczy.
        Ewa a powiedz ilościowo Btw jak u ciebie wychodzi ?
bo mnie przeciętnie 50 -100 -70 ,rzadko kiedy mniej-może dlatego waga tak
     dobrze mi sie trzyma
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Znak dla Izraela
« Odpowiedz #35 : 2007-09-20, 09:46:24 »

Rudka, u mnie to tak mniej wiecej 40: ??? : 40
Tłuszczu nie znam, ale jest tego, oj jest Smile
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Znak dla Izraela
« Odpowiedz #36 : 2007-09-20, 15:32:48 »

Narobiłam  dzisiaj 25 placków z 40 dkg ziemniaków ,ale wbiłam 8 jaj .
       zjadłam  no...troche za duzo - ale jeszcze na dwa dni starczy.
        Ewa a powiedz ilościowo Btw jak u ciebie wychodzi ?
 bo mnie przeciętnie 50 -100 -70 ,rzadko kiedy mniej-może dlatego waga tak
     dobrze mi sie trzyma


Rudka, nie piec tych plackow, albo --upiec tylko 1(jeden) malenki, albo wmow sobie, ze ich/tych plackow po prostu nie lubisz, i wtedy schudniesz i lepiej sie poczujesz....nie Rudka to ja Cie dopinguje, a Ty --pieczesz placki!
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Znak dla Izraela
« Odpowiedz #37 : 2007-09-20, 15:39:11 »

Cytuj
Narobiłam  dzisiaj 25 placków z 40 dkg ziemniaków ,ale wbiłam 8 jaj .

Rudka,to masz tak jak i ja musze sie dyscyplinowac przy plackach,bo inaczej zjadlabym wszystkie na raz,
ale  juz jakis czas  robie tylko z  2 kartofli i 2 jajek,i taka porcje zjadam na sniadanie albo kolacje dosc czesto, Smile
Zapisane
Syriusz
Go


Email
Odp: Znak dla Izraela
« Odpowiedz #38 : 2007-09-23, 14:18:41 »

Ewa - ja nie jestem takim zawzietym anty. Z Zydami tez pracowalem i byli to naprawde wspaniali ludzie. Natomiast niektorzy Polacy zatrudnieni na kierowniczym stanowisku byli jak esesmani.
Natomiast prawdziwego kapitalizmu nie ma juz ani w USA ani w Au, ani w Europie. Tworzy sie prawa, ktore eliminuja konkurencyjnych kapitalistow. Jako przyklad podam ci, ze np. w Western Australii jest tylko 4 czy 5 farmerow, ktorym wolno produkowac ziemniaki na sprzedaz. Kilka lat temu  ta sprawa byla bardzo glosna. Pojawil sie bowiem nowy producent, ktory chcial sprzedawac kartofle i policja dopilnowala aby nie zarobil nawet dolara. Przez dwa tygodnie rozdawal te kartofle za darmo pod nadzorem wladzy a bylo tego chyba ze sto ton. Moze z miesiac nikt nie kupowal ich w sklepach bo kazdy nabral ile mogl. Ja tez, ze 20 kilo. Polowe mi zgnilo i musialem wyrzucic. Takich kapitalistycznych przykladow moge podac znacznie wiecej ale po co i tak wszyscy wiemy jak ten swiat teraz funkconuje. Z pozdrowieniem
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Znak dla Izraela
« Odpowiedz #39 : 2007-09-23, 15:19:32 »

No wlasnie. Niedlugo nie bedziemy mogli sie wysikac bez przydzialu. Niby wolni, a coraz wiecej idiotycznych ograniczen. A zeby bylo smieszniej, praw nie narzuca sie w celach lepszej organizacji zycia społeczenstwa, tylko żeby bogaci mieli komfort. Dlatego wciskają nam jakies leki coraz to nowszej generacji, robimy szczepionki, nie mamy prawa sprzedac ziemniakow, wciskają nam bez pytania witaminy, mikroelementy do fabrycznego żarcia, do masła oleje, modyfikują żywnośc genetycznie, zmuszają do chodzenia do szkoły, w której programy i światopogląd są scisle ustalone. Mozna tak wymieniać bez końca
Porządek musi być, tylko czyj to porzadek? W imię czego? Spełniają się wizje Orwella
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 18 zapytaniami.