forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 21:27:36

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
658475 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Zagłada ?
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Zagłada ?  (Przeczytany 52227 razy)
Joela
Go


Email
Zagłada ?
« : 2007-06-06, 17:57:37 »

Świat czeka zagłada?
><><><<


Tajny raport Kremla o odpadach atomowych
Izrael / Iran / Ahmadinezad / Daniel / Siedemdziesiąt Tygodni /
 Harold Hoehner / Hal Lindsey
6 komentarzy +2 / -1 ocena pozytywna Twój głos został dodany.

Żyjemy na beczce prochu. Blisko 21 tys.
 śmieci jądrowych może spowodować eksplozję i skażenie, jakiego dotąd świat
 nie oglądał – ujawnili właśnie norwescy uczeni.
 Udało im się dopaść skrywany przez Kreml raport o czekającej nas hekatombie.
Informacje ujawnione przez norweski ośrodek ekspercki
Bellona ostrzega przed „niekontrolowaną reakcją łańcuchową”, która może skutkować najgorszym
z możliwych scenariuszy katastrof „obejmujących, według ostrożnych szacunków, Północną Europę”.

Norwescy uczeni dotarli do poufnego raportu rosyjskiej agencji
Rosatom przygotowanej dla rosyjskiego rządu.
 Jej treść potwierdza ich wcześniejsze roczne obserwacje
składowiska atomowego Rosji w Zatoce Andriejewa na Oceanie Arktycznym.
Tam właśnie na dnie Zatoki przeciekają trzy zbiorniki zużytego paliwa nuklearnego zatopione w 1982 r.
 niedaleko portu w Murmańsku na północy Rosji. Raport rosyjski i Norwegowie nie mają wątpliwości,
 że 12 tysięcy metrów sześciennych chemikaliów po połączeniu się z wodą doprowadzi do tragedii. -
Masa krytyczna potrzebna do zaistnienia reakcji utworzy się jeśli około 5 do 10 procent zatopionych
substancji połączy się z wodą - alarmują autorzy raportu. Ich zdaniem wtedy dojdzie do olbrzymiego wybuchu. -
Najbardziej optymistyczna wersja to skażenie środowiska w promieniu kilkunastu kilometrów,
 jeśli jednak eksplodują wszystkie zbiorniki wtedy dojdzie do najgorszego scenariusza.
Nie potrafimy określić jego skutków - powiedział Bellonie emerytowany oficer rosyjskiej marynarki wojennej Aleksandr Niktin.

Rosyjski prezydent Władimir Putin / Fot. PAP/EPA/DMITRY ASTAKHOVCzy można coś z tym zrobić?
 Oczywiście za 1,5 mln dolarów Kreml może to wszystko uprzątnąć.
 Gdyby ktoś przypadkiem uwierzył, że rządzący czekiści z Putinem się tym przejmą,
 to jak podaje WorldNetDaily norweski dziennik Aftenposten pisze trzeźwo, że tak nie będzie.
 Czyżby przepowiednia z Apokalipsy, która miała dotyczyć Czarnobyla czeka jeszcze na swój czas?
Warto przypomnieć, że Piołun w staroukraińskim języku ma się tłumaczyć na... Czarnobyl.
I trzeci anioł zatrąbił: i spadła z nieba wielka gwiazda, płonąca jak pochodnia,
 a spadła na trzecią część rzek i na źródła wód. A imię gwiazdy zowie się Piołun.
I trzecia część wód stała się piołunem, i wielu ludzi pomarło od wód, bo stały się gorzkie.” (Ap 8:10-11).
 Jednak jeśli czytamy dokładniej Apokalipsę to widzimy, że odnosi się to do czasu uznawanego
 przez wielu biblistów za Okres Wielkiego Ucisku.
 Ten zaś ma nastąpić w połowie tajemniczych siedmiu tygodni
zinterpretowanych przez starożytnego proroka Daniela sześć wieków przed narodzeniem Chrystusa.
Mowa o nich w dziewiątym rozdziale księgi tego proroka.

„24 Ustalono siedemdziesiąt tygodni
nad twoim narodem i twoim świętym miastem,
by położyć kres nieprawości,
grzech obłożyć pieczęcią
i odpokutować występek,
a wprowadzić wieczną sprawiedliwość,
przypieczętować widzenie i proroka
i namaścić to, co najświętsze.

Dalej następuje opis owych tygodni. Spośród nich pozostał już ostatni, w którym być może właśnie żyjemy.
 Oczywiście prorok nie ma zamiaru odliczać jak w zegarku czas do końca świata.
 Wyraźnie jednak swoim braciom Żydom pozostawia wskazówki aby potrafili dostrzec nadchodzący koniec.
 Wie, że jego współobywatele potrzebują skrupulatnych informacji.
I podaje je. Jedną z nich jest „wypowiedziane słowo” o odbudowie Jerozolimy.
 Daniel ma na myśli nawołujący Żydów do tego dekret króla Artakserksesa w 458 roku przed Chrystusem
(opisywany w księdze Ezdr. 7:11-26), albo późniejszy z 444 roku (opisany przez Nehemiasza 2:5-8).
 Prorok pisze o sześćdziesięciu dwóch tygodniach i osobno siedmiu tygodniach.
 Dlaczego tak je dzieli. W 25 wersecie jest odpowiedź – chodzi o odbudowę miasta.
 I owe siedem tygodni to najpewniej okres, w którym żyją prorocy Ezdrasz, Nehemiasz opisujący te zdarzenia.


Weźmy zatem datę z księgi Ezdrasza. Według wielu biblistów ostatnie zdarzenie dotyczące
odbudowy świątyni miało miejsce w 15 roku panowania perskiego króla Dariusza Notusa (423-404).
 Był to 49 rok po dekrecie z 458 roku. Niektórzy bibliści twierdzą, że „sześćdziesiąt dziewięć tygodni” to 483 lata,
 których koniec łączy się z przyjściem Chrystusa z Nazaretu. Bowiem licząc zgodnie
z naszą chronologią owych 483 lata od 458 roku dochodzimy do 26.
 roku kiedy to według tradycji Chrystus miał już 30 lat (urodził się w 4. roku przed Chrystusem)

458 r. przed Chrystusem
+483 lata (365 dni)
_____________________________
A.D. 26

Co się stanie jeśli jednak przyjmiemy datę 444 roku przed Chrysturem (późniejszy dekret).
Jeśli posłużymy się „rokiem proroczym” (czyli żydowskim 365-ciodniowym) i pomnożymy go to
otrzymamy 173880 dni od dekretu Artakserksesa w 444 roku przed Chrustusa do dnia tryumfalnego
 wjazdu Jezusa do Jerozolimy. Szanowany biblista H.W. Hoehner w swojej książce
http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/0310262119/dallastheolog-20/104-6877232-1715936?%5Fencoding=UTF8&camp=1789&”
pisze, że najprawdopodobniej w 33. roku Chrystus powiedział Żydom, że jest Mesjaszem.
 Kilka dni później w tym samym tygodniu został „odcięty”, czyli zabity.

444 rok przed Chrystusem
+ 173880 dni
(483 „lat proroczych” po 360 dni lub 476 lat słonecznych
po 365 dni)
---------------------------------------------------
AD 33

Daniel nie mówi, że po 69 tygodniach rozpocznie się ostatni tydzień.
Tego nie wiemy.
Czas jednak leci szybko. Coraz większe chmury zbierają się nad Izraelem.

W tym tygodniu prezydent Iranu Ahmadineżad znów nawoływał do zniszczenia Izraela.
 Wiadomo, że jako religijny muzułmanin nie zaatakuje rakietami nuklearnymi Jerozolimy.
 Jednak jak tylko będzie mógł uderzy na Tel Aviv, który islamiści uważają za symbol rozpusty i ohydy.
 I również z tego powodu nienawidzą Żydów, którzy ich zdaniem bezczeszczą ich ziemię.
Oczywiste jest, że nie jest to ich ziemia,
 o czym świadczy setki pamiątek po wydarzeniach historycznych
z udziałem narodu izraelskiego opisanych choćby tylko w Starym Testamencie
 Niemniej jednak, jeśli Iran zmiótłby z powierzchni ziemi, Tel Aviv i okolice – to zabiłby niemal
 dwie trzecie wszystkich Izraelczyków, którzy tam właśnie mieszkają.
 O reszcie, jednej trzeciej Izraelczyków, którzy mają przetrwać te kataklizmy,
jak przypominają niektórzy bibliści, opowiada ostatni żydowski prorok – Zachariasz.
Liczba wyświetleń: 315
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Zagłada ?
« Odpowiedz #1 : 2007-06-07, 02:20:36 »

 Dlaczego naród wybrany jest taki niewdzięczny ,myśle
   ,ze Wszechmocny postawi na Polaków ,jezeli jest katolikiem -oczywiście.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Zagłada ?
« Odpowiedz #2 : 2007-06-07, 09:55:19 »

Problem w tym, że prawie wszyscy chcą być tym narodem wybranym.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Zagłada ?
« Odpowiedz #3 : 2007-06-07, 20:54:35 »

Z Biblii ,  jak wiadomo dowiadujemy sie ,że Bóg bardzo często miał "problemy" z narodem wybranym.Tak też po kolejnym ostrzezeniu zydów powiedzial, że ...."wezmę sobie naród z dalekiej północy ,który zastąpi mi Israela".
Kogo miał na myśli ?-Nie trudno się domyślić.
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Zagłada ?
« Odpowiedz #4 : 2007-06-07, 22:39:55 »

Mam nadzieje ,że Wojtyła właśnie na górze negocjuje .
   Iran rusza na żydów ,żydzi na Polske. Polak z żydem dwa bratanki
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Zagłada ?
« Odpowiedz #5 : 2007-06-08, 10:55:07 »

Bratanka już mamy.Po co szukać kolejnych.
Zapisane
Joela
Go


Email
Odp: Zagłada ?
« Odpowiedz #6 : 2007-06-08, 16:19:19 »

Z Biblii ,  jak wiadomo dowiadujemy sie ,że Bóg bardzo często miał "problemy" z narodem wybranym.Tak też po kolejnym ostrzezeniu zydów powiedzial, że ...."wezmę sobie naród z dalekiej północy ,który zastąpi mi Israela".
Kogo miał na myśli ?-Nie trudno się domyślić.


 Cos mi umkneło  ,mozesz wskazac  miejsce?

 ."wezmę sobie naród z dalekiej północy ,który zastąpi mi Israela".
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Zagłada ?
« Odpowiedz #7 : 2007-06-11, 11:17:08 »

 W książce "Dieta optymalna" Dr JK na str 108 jest napisane:
"Od dawna wiadomo, że są dwa narody wybrane.Jeden izraelski, miał za zadanie zachować wiedze sumerów, wzbogacić ją, stworzyć podstawy materialne pod rozwój cywilizacji rozumnej , o wysokim poziomie technicznym.
Drugim narodem wybranym ma być naród polski. To od niego ma rozpocząć sie odnowa biologiczna całego rodzaju ludzkiego.W następnym etapie"...
..."Istnieją równiez przepowiednie,że to właśnie od Polski ma zacząć się zapowiadana budowa Królestwa Bożego...Ku zdumieniu wszystkich narodów swiata , to z Polski wyjdzie nadzieja odręczonej ludzkości .Wraz ze zmartwychwstaniem narodu polskiego ustaną wojny.
Warszawa środkiem ustali się świata. Języka waszego będą sie uczyć na całym świecie"

I już sie uczą-np Papież.
A pomiedzy pierwszym - wybranym , a drugim zaistniała konkurencja , jak w kazdej dziedzinie.Niech wygra NAJLEPSZY!!
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Zagłada ?
« Odpowiedz #8 : 2007-06-11, 14:47:48 »

.
Drugim narodem wybranym ma być naród polski.

 Zacytuj, proszę, gdzie jest  stosowny tekst, w którym pada nazwa POLSKA (oczywiście mówię o Biblii).
           
Tomek
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Zagłada ?
« Odpowiedz #9 : 2007-06-11, 15:51:03 »

Przecież wyrażnie napisałem fragment tekstu z Biblii jak i również to co napisał Dr JK w swojej ksiązce.
Natomiast nie wiem o kogo chodzilo autorom Biblii- może jednak o Czechów /tez są na dalekiej pólnocy/ ,a moze o Eskimosów/są jeszcze dalej/.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Zagłada ?
« Odpowiedz #10 : 2007-06-11, 16:04:05 »


Drugim narodem wybranym ma być naród polski.

 Ufff..zacytuj, gdzie pada nazwa Polska w Biblii.

 Tomek
Zapisane
Joela
Go


Email
Odp: Zagłada ?
« Odpowiedz #11 : 2007-06-11, 16:25:05 »

O ile pamietam  ,to z dalekiej północy ma nadejść zagłada
O ile wiem NIKT  nie zastąpi Izraela i Ziemi  przecudnej.
O ile wiem ,na północy zasiada szatan i chce zrównać sie z Najwyzszym.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Zagłada ?
« Odpowiedz #12 : 2007-06-11, 17:10:44 »

O ile wiem ,na północy zasiada szatan i chce zrównać sie z Najwyzszym.

To Odyn i Thor w Valhalii.Niech ich topory i młoty będą błogosławione. Twisted Evil
Zapisane
Joela
Go


Email
Odp: Zagłada ?
« Odpowiedz #13 : 2007-06-11, 17:55:59 »

   ><><><>
Proroctwo 72

Planeta X

12-go lipca, 2003 roku.

Czlowieku, jestes glupcem, by myslec, ze mozesz wyliczyc matematycznie date, kiedy JA, JAHWEH, uzyje planete w MOIM gniewie, by spowodowac masowe znieszczenia na MOICH wrogach!

Prorocze Slowo Ostrzezenia dla bogatych i mocnych, ktorzy mysla, ze beda bezpieczni w podziemnych miastach, pelnych zmagazynowanych waszych bogactw, przysmakow do jedzenia, itd. Te podziemne miasta, ktore zbudowaliscie i ciagle jeszcze budujecie, beda waszymi wodnistymi grobowcami i pomzecie razem z waszymi bogactwami tej ziemi! JA, JAHWEH, opoznilem Sad BOZY w odpowiedzi na modlitwy prawdziwie wierzacych w imie JAHSZUA (JEZUSA). Ci posluszni, zyjacy Swietobliwie przede MNA beda zaoszczedzeni. JA okazalem dotychczas laske za wzgledu na MOJE dzieci, ktorzy wolali o wiecej czasu, by dosiegnac wiecej dusz dla Krolestwa Niebianskiego!

Sad BOZY jest opozniony, ale nie powstrzymany. I JA sam jestem tym, ktory obliczy date, kiedy MOJ gniew spadnie na Ziemie. JA, JAHWEH, opoznilem Sad BOZY by zmieszac i zawstydzic tych, ktorzy buduja podziemne miasta, myslac tylko o sobie, udowadniajac, ze JA, JAHWEH, sam JESTEM SEDZIA, ktory zadecyduje o tym, kto bedzie zyl, a kto umrze oraz kto pojdzie do Nieba, a kto pojdzie do Piekla.

Pamietajcie, ze JA, JAHWEH, posylam MYCH apostolow i prorokow by ostrzegali zanim wyleje SWOJ Gniew. To jest wasz wybor, czy bedziecie sluchac i czy bedziecie posluszni, ale wiedzcie to, ze wszyscy beda zbierac to co zasiali, ziarna zarowno dobre jak i zle!

Przekaz dany Elisabeth Elijah Nikomia dnia 12-go lipca, 2003 roku.
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: Zagłada ?
« Odpowiedz #14 : 2007-06-11, 18:03:42 »

Cytuj
Przekaz dany Elisabeth Elijah Nikomia dnia 12-go lipca, 2003 roku.

mozesz opisac ze szczegolami, jak doszlo do przekazania informacji....
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Zagłada ?
« Odpowiedz #15 : 2007-06-11, 18:29:17 »

Ufff -Mr Tomkiewicz !!!- "drugim narodem wybranym ma być naród polski" - to nie w Biblii , tylko w książce Dra JK - ufff - piłeś coś?!
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Zagłada ?
« Odpowiedz #16 : 2007-06-11, 21:24:17 »

Z Biblii ,  jak wiadomo dowiadujemy sie ,że Bóg bardzo często miał "problemy" z narodem wybranym.Tak też po kolejnym ostrzezeniu zydów powiedzial, że ...."wezmę sobie naród z dalekiej północy ,który zastąpi mi Israela".
Kogo miał na myśli ?-Nie trudno się domyślić.

    Czyli bez podania nazwy kraju, Ty wiesz - lub ktokolwiek - jaki naród autor miał na myśli ? Nie rozumiem pytania o picie i jego roli w tej dyskusji.
             
  Tomek
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Zagłada ?
« Odpowiedz #17 : 2014-12-06, 18:54:51 »

Z Biblii ,  jak wiadomo dowiadujemy sie ,że Bóg bardzo często miał "problemy" z narodem wybranym.Tak też po kolejnym ostrzezeniu zydów powiedzial, że ...."wezmę sobie naród z dalekiej północy ,który zastąpi mi Israela".
Kogo miał na myśli ?-Nie trudno się domyślić.

    Czyli bez podania nazwy kraju, Ty wiesz - lub ktokolwiek - jaki naród autor miał na myśli ? Nie rozumiem pytania o picie i jego roli w tej dyskusji.
             
  Tomek
Milcz, niewierny! Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Zagłada ?
« Odpowiedz #18 : 2014-12-06, 18:57:56 »

Aj te zabobony!  Shocked  Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Zagłada ?
« Odpowiedz #19 : 2014-12-06, 19:00:42 »

 Laughing
Mam wrażenie, że coś fantastycznego mię ominęło. Laughing Laughing Laughing*
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 20 zapytaniami.