forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-23, 11:02:49

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660181 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Artykuły opublikowane
| | |-+  DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (143)
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (143)  (Przeczytany 4150 razy)
MORGANO
Go


Email
DOKTOR KWAŚNIEWSKI ODPOWIADA (143)
« : 2007-06-09, 00:13:33 »

DOKTOR  JAN  KWAŚNIEWSKI (143)
ODPOWIADA  NA  LISTY CZYTELNIKÓW
KTÓRE UKAZYWAŁY SIĘ NA ŚLĄSKU W KATOWICACH
W DZIENNIKU ZACHODNIM

Zebrał i przepisał. Morgano

Dąbrowa Górnicza 03.02.98r.
Zwracam się do Pana z pytaniem, czy byłby Pan zainteresowany tłumaczeniem swoich książek na język ukraiński. Jestem nauczycielem języka polskiego w Tarnopolu. Wśród swoich znajomych rozpropagowałam Pańskie publikacje. Dzięki wiadomościom w nim zawartych całkowicie odzyskałam zdrowie ja, moja rodzina i znajomi.
Między nimi znalazła się pan Natalia Tkaczowa, Ukrainka, która podjęłaby się zadania tłumaczenia. Łączę wyrazy szacunku i wdzięczności, a także gorące podziękowania za niesienie ludziom skutecznej pomocy.
                                                                          Danuta Micur z Tarnopola.


Moje książki już są tłumaczone na angielski, niemiecki, czeski, wkrótce będą tłumaczone na węgierski. Nie widzę powodów, dla których również naród ukraiński nie mógłby skorzystać z mojej wiedzy. Korzyści z jej praktycznego stosowania są ogromne. Tak dla jednostek, jak i narodów i szerzej - ludzkości.
Należy znaleźć na Ukrainie poczytny dziennik i zaproponować redakcji druk moich felietonów zawartych w książce "Tłuste życie" oraz przygotować do wydania "Dietę optymalną i wydać j, gdy pojawi się takie zapotrzebowanie.
Proszę wspomnieć redakcji dziennika, że ludzie bardzo chętnie czytają to, co piszę, a nakład dzienników przez to wzrasta. Biedny w zdrowiu i umyśle jest naród polski, ale jeszcze biedniejszy jest naród ukraiński. A przecież ziemia polska i ukraińska jest bardzo bogata. Trzeba tylko wiedzieć, co z tej ziemi należy pozyskiwać, a czego nie wolno, aby to było korzystne dla jednostek i narodów. Obecnie ani tak zwana nauka, ani politycy, ani nikt inny nie dysponuje potrzebną tu wiedzą, o wszystkim decyduje przypadek, który musi być zawsze zły, gdyż ludzie nadal " nie mają żadnego własnego rozumu" - jak pisał Staszic a "Nauka stała się uczonym trupem myśli" - jak napisał Sedlak.
Gdyby ludzie, chociaż umieli uczyć się na błędach, ale nawet i tego nie potrafią. Jeśli jest źle, to zawsze oznacza, że postępowanie ludzi jest złe.

                                                                                                  JAN KWAŚNIEWSKI
DIETA DZIAŁA!
W kilku zdaniach przedstawię się i podam swoje spostrzeżenia.
Nazywam się Tomasz Zieliński, lat 57 wzrost 170cm, waga 70kg. Ukończone AGH w 1966 roku. Krótko pracowałem w swoim zawodzie. Przez 31 lat kwiaciarz w Polsce i w Chicago. Zawód wykonywany po ojcu ogrodniku. Cały czas jako właściciel produkcji ogrodniczej i kwiaciarskiej w Polsce, a w Chicago jako właściciel kwiaciarni od chwili przyjazdu tj. 11 lat.
Dietę tłustą stosuję od 7 miesięcy wraz z żoną. Działa dokładnie tak jak pisze w książce. Propaguję tę dietę wszystkim i rośnie zainteresowanie. Myślę, że należałoby wejść do większych skupisk ludzi. Na początek dałem ogłoszenie w radiu i gazecie, że poszukuję ludzi, którzy stosowali lub stosują dietę dr J. Kwaśniewskiego w celu wymiany doświadczeń. Mam już na liście 20 osób. Ludzie dzwonią, rozmawiamy i zapisuję telefon. Każdy chętnie podaje telefon i deklaruję się do współpracy. Mam wiele pomysłów, ale nie mogę ruszyć dopóki nie będziemy mieli akceptacji od najwyższego. Można propagować w radiu, telewizji i gazecie. Można założyć grupę zdrowych ludzi, może klub odpowiednia nazwa itp. itp. Ja nie jestem lekarzem, nie chcę nic zarobić lecz przeciwnie poświęcić trochę czasu i pieniędzy.
     
                                                              TOMASZ ZIELIŃSKI  Chicago


CZY DR KWAŚNIEWSKI POWINEN OTRZYMAĆ NAGRODĘ NOBLA?

W tygodniku słowackim "International" nr 33 z 14.08.1998r. ukazał się artykuł pt. "Prawda o tłuszczach" opracowany na podstawie publikacji z NKZ Wiedeń i GQ Hamburg, a te z kolei na podstawie szerokich dociekań oraz badań amerykańskiego eksperta ds. żywienia dr Regana Goloba.
Dr Golob obecnie 9jakby) potwierdził prawdę, którą u as w Polsce pan dr Kwaśniewski głosi już parę dziesiątków lat, a mianowicie, że najzdrowsze z tłuszczy są tłuszcze zwierzęce. Pan dr Golob swoje wnioski oparł na podstawie 80000 respondentów, natomiast pan dr Kwaśniewski na podstawie wiedzy wyleczył masę ludzi lub przyczynił się do poprawy ich stanu zdrowia.
Pytajnik z tego nagłówka aktualny.
                     
                                                          Mgr JÓZEF JURCZAK Nakło Śląskie



Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 17 zapytaniami.