forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 00:05:19

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna "ZŁOTA KSIĘGA"
| | |-+  Do, jak mi pomogła
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Do, jak mi pomogła  (Przeczytany 38368 razy)
maf
Go


Email
Do, jak mi pomogła
« : 2007-06-09, 15:27:41 »

Witam.
Tysiace ludzi mogloby napisac w "Zlotej ksiedze" o jej dobrodziejstwie. Wyleczenia, poprawy itd. Te sprawy znaja wieloletni optymalni, ktorzy spotykaja sie na roznych spotkaniach, piknikach. Dobrze jest takze o tym przeczytac, tutaj, w tym dziale.
Ja jednak chce napisac cos innego, nie o wyleczeniu z chorob, napisze o tym kiedys w innym watku.
Teraz chce powiedziec o tym jak DO pomogla mi w depresji.
DO zaczalem 21 maja 2002 r. Stalo sie to doslownie z dnia na dzien. Decyzje podjela Ola, kupila slodka chalke i powiedziala to ostatni chlebek ktory jemy.
Stosowanie DO, oraz pomoc innym stala sie dla mnie priorytetem. Bardzo szybko opanowalem zasady, zrobilem strone internetowa, m.inn. kalkulator on-line, napisalem program, w zasadzie dla siebie.
Niestety po 3 mies. moje zycie stanelo w miejscu, corka zginela w wypadku. Nic juz nie bylo wazne. Zostala tylko iskierka nadzieji, ze jestem potrzebny optymalnym. Stara grupa dyskusyjna, spotkania na czacie, wytworzyly jakas wiez miedzy optymalnymi, ktorzy czuja sie  osobami bliskimi. Bardzo mi to pomoglo. To DO wytworzyla ta wiez. Tak jest tez na tym forum. Dlatego dziekuje dr. Kwasniewskiemu. Wierze w przeznaczenie, i pewnie tak mialo byc.
Pozdrawiam
maf
Zgo do moderatora   Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.021 sekund z 18 zapytaniami.