forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 07:54:32

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660347 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 22 Do dou Drukuj
Autor Wtek: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!  (Przeczytany 220337 razy)
grizzly
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #240 : 2009-03-03, 22:01:12 »

...maxHR 156 to tak z wyliczen ale bylem juz w okolicy 168. Mysle jednak, ze ti nie jest zbyt rozsadne...

Z wyliczen to jest "malo wartosciowe" delikatnie to ujmujac!  Cool
Co do badania "na zywo" to mimo, ze takie badanie "JEST NIEZBEDNE"
to faktycznie samemu robic je, jest bardzo zlym pomyslem, delikatnie to ujmujac!  Cool

Aby bylo "bezpieczne" musi zostac spelnione kilka warunkow!  Cool Razz
Adam widze, ze sporo wiesz!  Cool

Zapisane
Meg
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #241 : 2009-03-03, 22:03:41 »

A co to ma wspólnego z otyłścią? Laughing
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #242 : 2009-03-03, 22:07:17 »

A co to ma wspólnego z otyłścią? Laughing

Meg, czy jeszcze sie gniewasz, czy lubisz mnie bardziej?  Cool

Zapisane
Meg
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #243 : 2009-03-03, 22:17:27 »

No pewnie że sie nie gniewam! Very Happy
Zapisane
Meg
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #244 : 2009-03-03, 22:19:39 »

Właśnie siedze sobie spokojnie pije wermucik i czytam co tu na forum slychać,przegladam stronice może znajde coś ciekawego. Smile
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #245 : 2009-03-03, 22:38:31 »

Właśnie siedze sobie spokojnie pije wermucik i czytam co tu na forum slychać,przegladam stronice może znajde coś ciekawego. Smile
 

Uwazaj, 14,5 gr kulhydratu w setce 

Oczywiscie zartuje, ale to prawda z kulhydratami.
Zapisane
Meg
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #246 : 2009-03-03, 22:50:23 »

Kulhydratu?Czy carbohydrate?Czyli weglowodany? Smile
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #247 : 2009-03-03, 23:01:30 »

Kulhydratu?Czy carbohydrate?Czyli weglowodany? Smile


sorry, oczywiscie weglowodany
Zapisane
Meg
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #248 : 2009-03-03, 23:11:27 »

Duński trudny język!hihi Wiem wiem dużo wegla,ale dziś mało go zjadłam wiec moge sobie pozwolic na małe szaleństwo Razz
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #249 : 2009-03-03, 23:46:11 »

Cytuj z: admin  Dzisiaj o 07:15:04
Cytuj
"Opal"
postąpiłaś bardzo nierozważnie! ponieważ z zakresu twojego IP pisze jeszcze: lekarka, adam319, lena, wielki krzy, mr_smok.
Większość tych Użytkowników jest "starej daty" (rejestracja przed 16 styczeń 2009r.) i przeważnie nie pisuje już z wyjątkiem "lekarka".
Z twojego doświadczenia wynika, że "bawiąc" się wirtualnie w dobrej wierze?, możesz wyrządzić szkodę nie tylko temu Forum, którego zadaniem nie jest "wirtualne leczenie", ale i innym niewirtualnym osobom.  Czy warto?[/guote]

Cytuj z: adampio  Dzisiaj
Cytuj
To znaczy, ze Ty Opal to "lekarka"? Bo w koncu lekarka musi istniec.......w koncu wydala ksiazke, tak?
Opal, prosze Cie o wyjasnienie korelacji miedzy wszystkimi Twoimi nick'ami.


Trochę to trawało zanim przebrnęłam przez umieszczone w tym wątku śmieci, odbiegające od tematu, ale teraz bez wyrzutów sumienia mogę też trochę pozamerytorycznie pośmiecić.
Adamie - myślałam, że admin już Ci odpowiedział, ale może nie wiedział jak, bo odpowiedzi nie widzę. Zanim wszystko wyjaśnię, pokuszę się o mały komentarz.
Administrator forum ma dostęp do naszych danych osobowych z racji naszego logowania na stronie i w związku z tym przyzwolenia, żeby te dane widział. Nikt mu jednak nie wydał pisemnego upoważnienia do publicznego udostępniania jakichkolwiek danych, po których można zidentyfikować danego człowieka. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że nawet rozmiar buta może być potraktowany jako dane osobowe identyfikujące daną osobę. Co do zasady - administratorowi nie wolno publicznie nikogo ujawniać bez jego zgody - to nie jest prywatny folwark. Nie będę się rozpisywała co mu grozi gdyby któryś z wymienionych tutaj nicków skierował sprawę do odpowiedniego sądu. Chyba art. 276 wystarczająco opisuje co mu za to grozi. Zawsze można to co napisałam skonsultować z osobą od ADO, ABI lub prawnikiem.

Zostawmy prawo, teraz odpowiem na pytanie odnośnie IP. Numer IP nie jest numerem dowodu osobistego i często nie jest też numerem przypisanym maszynce zwanej komputerem. To, że jednakowe IP ma wielu użytkowników wynika z faktu, że korzystają z tego samego operatora sieci internetowej, a nie z tego samego komputera. IP w niektórych sieciach jest zmienne - np. po zresetowaniu itp. Przy sieciach bezprzewodowych IP jest zakodowane pod nr tel. i znane jedynie operatorowi. W przypadku naruszenia prawa i na wniosek prokuratury - udostępnia się lokalizację danego komputera. Samo IP o niczym nie świadczy w dzisiejszych czasach, gdy można przekierowywać poprzez telefony z bramką w necie lub przez odpowiednie programy. Można pisać z Warszawy i być widocznym jak by się siedziało na wczasach w Bułgarii Smile Brak znajomości informatyki i postępu technicznego niestety wymusza zadawanie takich głupich pytań, jak powyżej.
Podczytuję posty lekarki, żałuję że nie pisze już adam319 (bardzo lubiłam czytać wszystkie jego posty), nie znam wpisów wielki krzy, mr_smok.
Przyznałam się do nicku lena. Oczywiście wiedziałam, że admin widzi to samo IP, ale nie zadawałam sobie trudu wyrafinowanego oszustwa, ponieważ to był krótki eksperyment, przeprowadzony w określonym celu i przez mnie wyjaśniony. Jemu więcej grozi za złamanie Ustawy o ochronie danych osobowych, niż mnie podającej przepis na żółtkownicę Smile Gdybym chciała mataczyć, to mam dostęp do wielu komputerów, z których każdy ma innego operatora internetowego Laughing Oczywiście to gra niewarta świeczki, bo szkoda czasu na bezproduktywną działalność. O osobach tutaj piszących mam swoje, wyrobione zdanie i do niektórych jeszcze z przyjemnością się odezwę, zwłaszcza do tych małomiasteczkowych, którzy nie potrafią uczyć się na własnych błędach. Mam nadzieję, że wyjaśnienie moje jest wystarczające.
Pozdrawiam.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #250 : 2009-03-03, 23:47:28 »

Na fioletowym tle, ale czytelne Smile Nie będę się czytelniej powtarzała.
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #251 : 2009-03-04, 00:27:50 »

ze moje HRmax to 198

Misiek, czy ty tylko potrafisz błaznować?
Wczorajsza "lekcja" "Opala" nic cię nie nauczyła ?. <- (ta kropka specjalnie dla detektywów forumowych)  Very Happy

Dzięki za kolejną lekcję...  Cool
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #252 : 2009-03-04, 02:36:10 »


Ja sobie wlasnie zmierzylem cisnienie

129/ 78  puls 58

Kiedys ( jeszcze pare lat temu ) mialem puls 80-90

Mysle, ze plywanie i dieta poprawily mi parametry

sadze, ze jesli chodzi o puls to cwiczenia maja tu zasadniczy wplyw
jak ostatnio sprawdzalam, to mialam ponizej 50, no i niby to dobrze, ale jak potem doczytalam w necie, to wcale nie musi byc objaw zdrowia
robilam wtedy duzo interwalow, ogolnie chyba bylam mocno przecwiczona, bo nie czulam sie jakos fenomenalnie
na razie nie robie. 'hiita' w sensie.
i nie wiem ile mam na dzien dzisiejszy, bo mi sie wyswietlacz popsul.



Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #253 : 2009-03-04, 04:01:08 »

Na fioletowym tle, ale czytelne Smile Nie będę się czytelniej powtarzała.

wielka szkoda.
czysta to przyjemnosc czytac Twoje kobiece, pelne szacunku dla siebie i innych posty.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70501


Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #254 : 2009-03-04, 08:21:37 »

Opal, pisz co chcesz, ja napiszę tylko to, że mi jest Ciebie żal, sama gorycz przenika Twój post. Mad
Zapisane

kriss
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #255 : 2009-03-04, 08:58:58 »

Oj widze że troche zeszliscie z tematu,a wydawało mi się że jestem na forum optylamlnych,a tu ciągle ktoś ma do kogoś o coś pretensje.Ja piernicze Ludzie opamiętajcie sie,to tylko forum.Dzielcie sie wiedza zdobytą na ŻO.Ja z miłą chęcią poczytam jak wam idzie,czy ktoś miał taki problem jak ja z tym chudnięciem i jak temu zaradził.Miłego Dnia Życze wszystkim Laughing
Meg
Ty masz problem z chudnieciem,a ja mam problem bo chce przytyć.
Liczyłam na to ze gdy zacznę ŻO to troche choć z 5 kg. przybiore ,a tu już minęło cztery miesiące jak jem i co? i nadał lece z wagi Cool Laughing
Przy wzroscie 162 wazę 56 kg.Jestem strasznie z tego niezadowolona,zazdroszczę pulchniutkim babkom Wink naprawdę.
No a czym  więcej tłuszczyku zjem tym jestem chudsza,Myslę ze powinnam zwiększyć spożycie białka.Bo węgle nie przekraczam 40g.

Kriss, twoja waga należna to 58, więc nie jest u Ciebie aż tak żle, ja ważyłam przed dietą 56 przy wzroście 172 , z dnia na dzień byłam coraz bardziej przerażona. Po 5 miesiacach stosowania diety waże 61 kg i bardzo się z tego cieszę, więcej nie chcialabym przytyć, ale jeśli  natura tak zechce to tak będzie. Very Happy

Wiola
Dawniej się obliczało nieco inaczej ,jesli chodzi o należna wagę.Może tez znasz tą metode ,to było tak:
Wzrost i od tego  minus 100 i to dawało idealna wagę.np 162-100=62 kg.
Jeszcze niedawno ważyłam 65 i musze powiedzieć że to był dla mnie komfort psychiczny,wtedy czułam się super.tz.ciuchy mi lepiej lezały i w ogóle miałam trochę pupy Wink a teraz co? same gnaty Cool No fakt ze mnie troche chorubsko podniszczyło ,ale mam nadzieję ze  jednak mi przybędzie  Laughing
Wystrzegam sie też (jednak nadal) produktów mlecznych i zbożowych i to tez może mięć duży wpływ na chudniecie.Polecam tą metodę na odchudzanie,niema lepszej Very Happy





-
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #256 : 2009-03-04, 09:21:40 »


Ja sobie wlasnie zmierzylem cisnienie

129/ 78  puls 58

Kiedys ( jeszcze pare lat temu ) mialem puls 80-90

Mysle, ze plywanie i dieta poprawily mi parametry

sadze, ze jesli chodzi o puls to cwiczenia maja tu zasadniczy wplyw
jak ostatnio sprawdzalam, to mialam ponizej 50, no i niby to dobrze, ale jak potem doczytalam w necie, to wcale nie musi byc objaw zdrowia
robilam wtedy duzo interwalow, ogolnie chyba bylam mocno przecwiczona, bo nie czulam sie jakos fenomenalnie
na razie nie robie. 'hiita' w sensie.
i nie wiem ile mam na dzien dzisiejszy, bo mi sie wyswietlacz popsul.




 

Moze masz "serce sportowca "?
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #257 : 2009-03-04, 09:32:56 »

Oj widze że troche zeszliscie z tematu,a wydawało mi się że jestem na forum optylamlnych,a tu ciągle ktoś ma do kogoś o coś pretensje.Ja piernicze Ludzie opamiętajcie sie,to tylko forum.Dzielcie sie wiedza zdobytą na ŻO.Ja z miłą chęcią poczytam jak wam idzie,czy ktoś miał taki problem jak ja z tym chudnięciem i jak temu zaradził.Miłego Dnia Życze wszystkim Laughing
Meg
Ty masz problem z chudnieciem,a ja mam problem bo chce przytyć.
Liczyłam na to ze gdy zacznę ŻO to troche choć z 5 kg. przybiore ,a tu już minęło cztery miesiące jak jem i co? i nadał lece z wagi Cool Laughing
Przy wzroscie 162 wazę 56 kg.Jestem strasznie z tego niezadowolona,zazdroszczę pulchniutkim babkom Wink naprawdę.
No a czym  więcej tłuszczyku zjem tym jestem chudsza,Myslę ze powinnam zwiększyć spożycie białka.Bo węgle nie przekraczam 40g.

Kriss, twoja waga należna to 58, więc nie jest u Ciebie aż tak żle, ja ważyłam przed dietą 56 przy wzroście 172 , z dnia na dzień byłam coraz bardziej przerażona. Po 5 miesiacach stosowania diety waże 61 kg i bardzo się z tego cieszę, więcej nie chcialabym przytyć, ale jeśli  natura tak zechce to tak będzie. Very Happy

Wiola
Dawniej się obliczało nieco inaczej ,jesli chodzi o należna wagę.Może tez znasz tą metode ,to było tak:
Wzrost i od tego  minus 100 i to dawało idealna wagę.np 162-100=62 kg.
Jeszcze niedawno ważyłam 65 i musze powiedzieć że to był dla mnie komfort psychiczny,wtedy czułam się super.tz.ciuchy mi lepiej lezały i w ogóle miałam trochę pupy Wink a teraz co? same gnaty Cool No fakt ze mnie troche chorubsko podniszczyło ,ale mam nadzieję ze  jednak mi przybędzie  Laughing
Wystrzegam sie też (jednak nadal) produktów mlecznych i zbożowych i to tez może mięć duży wpływ na chudniecie.Polecam tą metodę na odchudzanie,niema lepszej Very Happy





-

W ksiązce dieta optymalna, dieta idealna dla kobiet oblicza sie następujaco:
wzór MN= WZROST(cm) minus 150/3,6 =x i druga czesc:  WZROST minus 100 i minus  x = waga nalezna
przykład
kobieta wzrost 162 - 150=12,   12/3,6 = 3,3  i 162 - 100 - 3,3 = 58,7 tyle powinnaś wazyc. Very Happy

dla mezczyzn to samo tylko 150/4 a nie 3,6.

ja przy wadze 70 czułabym sie chyba żle, teraz w zasadzie czuje sie super. jak dojdzie jeszcze ze 2 kg to tez bedzie dobrze.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #258 : 2009-03-04, 09:41:08 »

kriss
Cytuj
  w ogóle miałam trochę pupy  a teraz co? same gnaty 

Tez miałam za małą pupe Very Happy a "prawdziwa kobieta" czuje sie wtedy fatalnie Wink, a z mlecznymi chyba masz racje bo jem ich sporo i byc moze dlatego przytyłam.
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #259 : 2009-03-04, 13:08:57 »

mój puls spoczynkowy wynosi ostatnio 60-65 .
 

Ja sobie wlasnie zmierzylem cisnienie

129/ 78  puls 58

Kiedys ( jeszcze pare lat temu ) mialem puls 80-90

Mysle, ze plywanie i dieta poprawily mi parametry
To chyba zacznę pływać...
Mam podobny do Twojego kiedyś, niestety
Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 22 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 19 zapytaniami.