forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 15:21:53

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
659909 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 22 Do dou Drukuj
Autor Wtek: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!  (Przeczytany 220088 razy)
kodar
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #80 : 2009-01-16, 22:40:50 »

o co chodzi z tym kupowaniem Question  Rolling Eyes
Krysiu,a dlugo mieszkasz w Niemczech?? Smile
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #81 : 2009-01-16, 22:50:56 »

wer,ich? Razz
Ja mieszkam w Polsce.
Przez jakis  czas tam pracowalam ale choroba mnie sciągnęla do kraju .
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #82 : 2009-01-16, 22:55:15 »

o co chodzi z tym kupowaniem Question  Rolling Eyes


W tej chwili nie "idzie" o meritum sprawy tylko "idzie" o jezyk polski.
Sa ludzie, ktorzy nie toleruja bledow popelnianych przez "obcokrajowcow". Tak jest najczesciej, jak juz sie nie ma nic do powiedzenia ale w dalszym ciagu chcialoby sie uczestniczyc w rozmowie.

Mialem, podkreslam, mialem kiedys takiego kolege w USA, chodzilismy do tej samej szkoly, po pol roku juz nie pamietal polskiego ale po amerykansku jeszcze na dana chwile nie mowil. To jest troche podobne zjawisko, tylko na innym gruncie.
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #83 : 2009-01-16, 23:00:28 »

Tak samo z polskimi Niemcami .Raz w sklepie z firankami udawali Niemcow i po niemiecku do siebie mowili (mężczyzna i kobieta)
I popisywali sie jeż.niemieckim,a potem jak wyszli ze sklepu to sie zaczęli klucic po polsku i ten gośc ja przezywał czemu takie drogie firany wybrala Very Happy Very Happy Very Happy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #84 : 2009-01-16, 23:14:17 »

Tak samo z polskimi Niemcami .Raz w sklepie z firankami udawali Niemcow i po niemiecku do siebie mowili (mężczyzna i kobieta)
I popisywali sie jeż.niemieckim,a potem jak wyszli ze sklepu to sie zaczęli klucic po polsku i ten gośc ja przezywał czemu takie drogie firany wybrala Very Happy Very Happy Very Happy
 

oj, jakie to typowe. Dunski jest gramatycznie bardzo prostym jezykiem, natomiast wymowa jest "francuska", czyli zjada sie polowe wyrazu, muslac, ze rozmowca pojmnie o co mi chodzi. Na podstawie tego dochodzi tez do smiesznych sytuacji.
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #85 : 2009-01-17, 11:34:16 »

Adampio, napisałeś:

"Kopiujesz wszystki i wstawiasz je w jeden post, gdzie ten podfstawowy jest moim.....i masz wieze  babel"

...co jest nieprawdą. Ja tylko wycinam cytaty (ale koniecznie całe zdania), do których się nie odnoszę, więc są w mojej odpowiedzi zbędne (co zresztą wymaga trochę czasu), ale za to jest bardziej widoczny cytat, na który ja odpowiadam.

Taka "technika" cytowania i odpowiadania ułatwia wzajemne zrozumienie dyskutantów i jest ogólnie przyjętą formą dyskusji w Internecie (o ile wszyscy rozumieją tak samo znaczenie słów).

P.S. Biblijna wieża "Babel" oznaczała poplątane języki i brak wzajemnego zrozumienia.
My wprawdzie mówimy tym samym językiem, ale znaczenie określeń nam się plącze... Wink
Gwoli wyjaśnienia - Wycinanie cytatów, a kopiowanie, wklejanie i wstawianie w jeden post - to dwie różne rzeczy.
I jeśli nie będziemy wycinać cytatów, to każda następna odpowiedź będzie zawierała coraz dłuuuuższe, zbędne cytaty, aż w końcu musimy użyć innej opcji: Odpowiedz , zamiast Cytuj żeby uniknąć tej cytatowej piramidy...  Cool
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #86 : 2009-01-17, 16:31:54 »

Adampio, napisałeś:

"Kopiujesz wszystki i wstawiasz je w jeden post, gdzie ten podfstawowy jest moim.....i masz wieze  babel"

...co jest nieprawdą. Ja tylko wycinam cytaty (ale koniecznie całe zdania), do których się nie odnoszę, więc są w mojej odpowiedzi zbędne (co zresztą wymaga trochę czasu), ale za to jest bardziej widoczny cytat, na który ja odpowiadam.

Taka "technika" cytowania i odpowiadania ułatwia wzajemne zrozumienie dyskutantów i jest ogólnie przyjętą formą dyskusji w Internecie (o ile wszyscy rozumieją tak samo znaczenie słów).

P.S. Biblijna wieża "Babel" oznaczała poplątane języki i brak wzajemnego zrozumienia.
My wprawdzie mówimy tym samym językiem, ale znaczenie określeń nam się plącze... Wink
Gwoli wyjaśnienia - Wycinanie cytatów, a kopiowanie, wklejanie i wstawianie w jeden post - to dwie różne rzeczy.
I jeśli nie będziemy wycinać cytatów, to każda następna odpowiedź będzie zawierała coraz dłuuuuższe, zbędne cytaty, aż w końcu musimy użyć innej opcji: Odpowiedz , zamiast Cytuj żeby uniknąć tej cytatowej piramidy...  Cool
 

Wlasnie, dlatego zakonczmy polemike na ten temat i przejdzmy do DO/ZO. Co Ty na to ?
Ja osobiscie nie mam ani ochoty ani czasu przekomarzac sie na tego typu tematy. A Ty?
Zapisane
Meg
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #87 : 2009-03-02, 14:14:34 »

POMOCY POMOCY!!!! Witam wszystkich,jestem tu nowa,przejżałam wiele stron w necie dotyczących ŻO i przypatkiem trafiłam na to forum,wydało mi sie ciekawe wiec jestem hihi.Mam poważny problem,po 4latach wróciłam na diete optymalną i stosuje ja 3tygodnie,mam nadwage z jakies 18kg i powiem wam że jestem strasznie zawiedziona,pomimo rygorystycznego przestrzegania proporcji BTW nic mi na wadze nie ubyło.Owszem czuje sie lepiej fizycznie i psychicznie ale waga ani drgnie.Mam 168cm wzrostu waże 80kg ,B-50,T-120,W-55 i kto mi powie co z tym fantem zrobić????Próbowałam zwiększyc białko ale wtedy zaczełam tyć,zmniejszyłam weglowodany i zle sie czułam-zawroty,zmeczenie itd.Sama juz nie wiem co robic.Zaczęłam sie zastanawiac czy nie zwiększyć tłuszczu i białka kosztem weglowodanów.Wiem kombinuje jak słoń pod górke,ale chyba tylko to mi pozostało.Meg
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #88 : 2009-03-02, 15:48:48 »

POMOCY POMOCY!!!! Witam wszystkich,jestem tu nowa,przejżałam wiele stron w necie dotyczących ŻO i przypatkiem trafiłam na to forum,wydało mi sie ciekawe wiec jestem hihi.Mam poważny problem,po 4latach wróciłam na diete optymalną i stosuje ja 3tygodnie,mam nadwage z jakies 18kg i powiem wam że jestem strasznie zawiedziona,pomimo rygorystycznego przestrzegania proporcji BTW nic mi na wadze nie ubyło.Owszem czuje sie lepiej fizycznie i psychicznie ale waga ani drgnie.Mam 168cm wzrostu waże 80kg ,B-50,T-120,W-55 i kto mi powie co z tym fantem zrobić????Próbowałam zwiększyc białko ale wtedy zaczełam tyć,zmniejszyłam weglowodany i zle sie czułam-zawroty,zmeczenie itd.Sama juz nie wiem co robic.Zaczęłam sie zastanawiac czy nie zwiększyć tłuszczu i białka kosztem weglowodanów.Wiem kombinuje jak słoń pod górke,ale chyba tylko to mi pozostało.Meg

witaj Meg
myślę ze spozywasz za duzo tłuszczu , białko w stosunku do tłuszczu nawet 1-1,5  (na początku zanim zrzucisz zbedne kg) zeby zmusic organizm do spalania własnych tluszczow a weglowodany w całosci same bez tluszczow i bialek w ilosci 0,8 na kg wagi naleznej na noc przed snem.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #89 : 2009-03-02, 15:54:52 »

...Wiem kombinuje jak słoń pod górke,ale chyba tylko to mi pozostało.Meg...

Witaj Meg
Tutaj jest sporo osob, ktore calkiem chetnie "pomagaja za darmo".  Cool
Tak wiec pewnie za chwile zostaniesz "zasypana" ich "bezcennymi" poradami!!!  Cool

Ja niestety do tej kategorii sie nie zaliczam, co nie oznacza,
ze chetnie nie pomagam.  Cool  

Moja pierwsza rada, (najtansza i skuteczna opcja) - to kontakt z dobrym Lekarzem Optymalnym
"dochodzacym" do "ARKADII".
Druga opcja znacznie lepsza bo gwarantujaca efekty to zatrudnienie bezposrednio
dobrego lekarza   Cool

 
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #90 : 2009-03-02, 16:07:38 »

Gryzzli no nie gadaj bo naprawde można tutaj wiele skorzystać, ja osobiscie przyswoiłam bardzo duzo cennej wiedzy. Smile
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #91 : 2009-03-02, 16:32:29 »

... ja osobiscie przyswoiłam bardzo duzo cennej wiedzy. Smile...

Podobnie ja. Wypada rowniez poinformowac kolezanke,
ze wlasnie dieta niskoweglowodanowo-wysokotluszczowa(jaka jest Dieta Optymalna),
jest najbardziej skuteczna w leczeniu tej smiertelnej choroby,
jaka jest nadwaga.  Cool

Viola, ale nie mozesz podwazac oczywistej oczywistosci,
ze "pieniadze" sa najlepszym "lekarstwem" na nadwage!!!  Cool
Bowiem wtedy jest Ciebie stac na Odpowiedniego Lekarza!!!  Cool

Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #92 : 2009-03-02, 17:02:36 »

Cytuj
  "pieniadze" sa najlepszym "lekarstwem" na nadwage!!! 
Bowiem wtedy jest Ciebie stac na Odpowiedniego Lekarza!!! 
 

A co robić gdy  kasy brak?  Very Happy Poza tym nie zawsze ilość posiadanej kasy pokrywa się z pozytywnymi skutkami w obcowaniu z Odpowiednimi Lekarzami,  Very Happy.
Zapisane
Meg
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #93 : 2009-03-02, 17:07:56 »

Viola dziękuje za porade,ale zmniejszałam już tluszcz i wtedy dopadal mnie wilczy głód,a przecież nie chodzi o to aby ciągle mysleć tylko o tym -Co by tu zjeść i ciągle sie hamować przed wrąbaniem zbędnych weglowodanów.Ta dieta polega na tym aby organizm czerpał energie z tłuszczu prawda?a gdy dostarcze go za mało to z czego ma brać tą energie.Wydaje mi sie że na tej diecie nadmiar tluszcu jaki spozyje powiniwn byc wydalany a nie kumulowany i odkładany.Z tymi weglowodanami też już próbowalam i jadłam ziemniaki przed snem i też nic.A co do pójścia do dietetyka optymalnego to nie takie proste,bo po pierwsze kasa a po drugie tu gdzie mieszkam to narazie nie ma w arkadi owego pana dietetyka gdyż przyjeżdza on tylko wtedy gdy jest turnus,zreszta nie bede sie rozpisywala na ten temat.Chciałam skorzystać z takiej porady jak i również z prądów selektywnych ale nie mam jak wiec to odpada.Napewno sie nie poddam i będe próbowała znalezć sposób aby wkońcu ten mój tłuszczyk sie ruszył.Czytalam też o lipazie lipoproteinowej i może tu jest haczyk??ale bez prądów selektywnych chyba nie rusze.Myslałam że może sport rozwiąże problem ale też na marne,biegam i biegam i NIC.Ciężki przypadek,a może po prostu mój organizm potrzebuje wiecej czasu na przebudowe i dopiero po dluższym stosowaniu diety ruszy sama nie wiem.
Zapisane
Meg
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #94 : 2009-03-02, 17:13:49 »

A co do wypowiedzi grizzlyego to sie zgodze
Cytuj
  "pieniadze" sa najlepszym "lekarstwem" na nadwage!!! 
Bowiem wtedy jest Ciebie stac na Odpowiedniego Lekarza!!! 
 

Tylko mnie akurat nie stać na to aby pójść na łatwizne że tak to ujme i odessać sobie zbedne kilogramy Laughing pewnie nawet gdyby było to obawa przed konsekwencjami tego zabiegu zniechęciła by mnie
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #95 : 2009-03-02, 17:37:44 »

...A co robić gdy  kasy brak?...

To jest akurat najmniejszy problem!!!  Cool

Czy 10.000 pln dla lekarza bez tytulu Profesorskiego
a 20.000 pln dla Pana Profesora, za kilkumiesieczna "stala opieke"
ktora gwarantuje "niesamowite efekty" to jest jakas "KASA" ??? Shocked Shocked Shocked

Moim zdaniem to sa "groszowe sprawy"
zwazywszy "cel i efekty", praktycznie nie do osiagniecia
za pomoca wlasnego "majsterkowania metabolicznego"Cool

 
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #96 : 2009-03-02, 17:42:43 »

...Ciężki przypadek,a może po prostu mój organizm potrzebuje wiecej czasu na przebudowe
 i dopiero po dluższym stosowaniu diety ruszy sama nie wiem...

Jaki ciezki przypadek!?  Shocked Cool

Wnioskujac ze zdjecia jestes "okazem zdrowia i urody" !!!  Cool Razz
Takie "przypadki" sa najlatwiejsze do "odchudzania" i "poprawienia" zdrowia i urody!!!  Cool

Ba, powiedzialbym, ze grzech nie inwestowac w "takie cialo"  Cool Razz

Zapisane
Meg
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #97 : 2009-03-02, 17:46:50 »

haha jeśli w Twoim mniemaniu grizzly 10.000 lub 20.000 tys to takie groszowe sprawy to może podam Ci nr konta i te tzw. grosze mi wpłacisz?? Laughing A co do majsterkowania metabolicznego to już raz mi sie udało i teraz też mi sie uda,ale pewnie popełniam jakieś błędy i dlatego szukam,pytam itd.Tak dobrze zdrowo wyglądam ale kilogramy zbedne są i musze sie ich pozbyć,
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #98 : 2009-03-02, 17:49:35 »

...Tylko mnie akurat nie stać na to aby pójść na łatwizne,
że tak to ujme i odessać sobie zbedne kilogramy Laughing
pewnie nawet gdyby było to obawa przed konsekwencjami tego zabiegu zniechęciła by mnie...

Co do tego czy "stac czy nie",
moze nie masz swiadomosci,
ze Ciebie jednak stac.  Cool

Co do odsysania to jest to najgorsza opcja!!!
Okaleczajaca "trwale" cialo, to jest po prostu "IDIOTYCZNE BARBARZYNSTWO"  Cool
Przecietna osoba nie zdaje sobie sprawy jakie sa "uboczne skutki" takiego "odsysania"  Cool


Zapisane
lena
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #99 : 2009-03-02, 17:51:55 »

Meg, w całym tym chaosie informacyjnym zrób jutro tak: na śniadanie przygotuj 5 żółtek, jedno białko, które wcześniej rozmieszaj w miseczce z dwoma szczyptami soli i odrobiną czarnego pieprzu. Na patelni podsmaż gruby plaster boczku, wcześniej skrojony na małe kosteczki. Jak już na małym ogniu wytopi się tłuszczyk, a skwareczki z boczku staną się złociste, dodaj malutką cebulkę (posiekaną) i jeszcze smaż na małym ogniu. Na to wszystko wylej z miseczki te żółtka z jednym białkiem i na małym ogniu mieszaj powoli, aż się to wszystko lekko zetnie. Zjedz takie śniadanie i wypij do niego ulubioną herbatę lub pół szklanki soku pomidorowego. Po 8-iu godzinach zjedz pół dużej, wędzonej makreli, a ok. 20~22 godz. zjedz dwa ziemniaki (same). Zjedz tak przez dwa dni i melduj ile spadłaś, spadłaś na wadze, bo innej opcji nie ma Smile
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 22 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 17 zapytaniami.