forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 09:41:38

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
658435 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 22 Do dou Drukuj
Autor Wtek: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!  (Przeczytany 219201 razy)
turysta
Go


Email
OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« : 2007-06-09, 18:46:27 »

Czy może mi ktoś pomóc?Już kiedyś byłem na ŻO i uzyskałem prawidłową wagę około 90 kg.Niestety życiowe zakręty i perturbacje zapędziły mnie tam gdzie jestem dzisiaj.Przy wzroście 185 cm ważę 128 kg mam 39 lat.Do tego dochodzą problemy z szeroko pojętą PSYCHE!
Proszę o gotowe proporcje BTW i przykłady potraw.Lubię domową kiełbasę golonkę nogi wieprzowe na ciepło jajka majonez smalec masło cebulę ziemniaki pomidory-w zasadzie mogę to jeść na okrągło.Pomóżcie mi się podnieść bo czuję że dobijam do dna!!!
Sad
Zapisane
Monikaf
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #1 : 2007-06-09, 22:01:46 »

Czesc Turysta  Smile Wiiesz, ja mam wyliczone BTW do swojego wzrostu, mam 170, wiec nie wiem na ile mogloby to byc przydatne dla Ciebie, mam jadlospisy na 11 dni. Chudne w niesamowitym tempie,w ciagu 2 tygodni odkad stosuje DO zrzucialm 5 kg. Tez , tak jak ty i Ty zaprzestalam DO, ale wrocilam do niej pokornie. Depresja minela, czuje sie lepiej, przestaly bolec mnie stawy.. Jesli bylybs zaintersowany tymi jadlospisami daj znac. Pozdrawiam .
Zapisane
turysta
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #2 : 2007-06-09, 22:06:50 »

Jasne że jestem!Proszę o wysyłkę ewentualnych materiałów na adres: hosss@op.pl Laughing
Zapisane
Monikaf
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #3 : 2007-06-09, 22:09:20 »

Wysle jeszcze dzis, z tym ze Ty chyba powinienienes jesc jakies 10 % - 20 %wiecej, zwazywszy Twoj wzrost no i to ze jestes mezczyzna, wysle Ci  priv, ok?
Zapisane
turysta
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #4 : 2007-06-09, 22:11:53 »

Wszystko jasne jestem Ci ogromnie wdzięczny :PCzekam!
Zapisane
turysta
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #5 : 2007-06-09, 22:28:02 »

Dzięki serdeczne-dostałem.
Zapisane
turysta
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #6 : 2007-06-10, 09:32:43 »

[b][/b]
LEKARKO
 PROSZĘ UDZIEL MI SWOJEJ RADY W TEMACIE KTÓRY ROZPOCZĄŁEM!!!
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #7 : 2007-06-10, 10:45:19 »

Turysto! Jesteś niegrzeczny. Już raz doznałeś dobrodziejstwa na zywieniu optymalnym to teraz możesz to powtórzyć!
Wystarczy byś stracił około 35 kg i juz będziesz blisko celu idealną wagę możesz nie osiągnąc w takim tempie jak byś sobie tego życzył.
Moja propozycja byś po zgromadzeniu potrzebnych produktów rozpoczął od 13 dniowej diety Kopenhaskiej. Dopiero po tym czasie zacznij odżywiać się optymalnie.
Polecam dlatego, że jesteś niekonsekwetny a 13 dniowa dieta Kopenhaska zmobilizuje Cię pokorności.
Dlatego po około 14 dniach po przejściu na żywienie optymalne wyszystko dla ciebie będzie bardzxo łatawe. Spróbuj a efekty będą bardzo widoczne.
To o co prosisz o gotowe przepisy są w tej chwili  po prostu nierealne i niewykonalne.
Nie ma możliwości przygotowania przepisów bezx Twojego udziału. Takie przepisy po prostu nie istnieją. Jeść możesz wszystko zgodnie z proporcjami BTW. Skoro już kiedyś odżywiałeś się optymalnie to znasz zasady. Powodzenia daj znać ile schudniesz po 13 dniach. Innej mozliwości nie ma. Chyba, że wybierzesz się do jakieś ośrodka optymalnego na optymalne wczasy tam się wystkiego nauczysz.
Zapisane
turysta
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #8 : 2007-06-10, 12:49:50 »

Jednak spróbuję od razu przejść na ŻO.Czy BTW-70/160/40 będzie w porządku do mojego wieku 39 lat i wagi należnej przy wzroście 185 cm?
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #9 : 2007-06-10, 14:27:27 »

Prosiłeś o radę! A z Twojej odpowiedzi wynika, że wszystko wiesz lepiej.
Ja uważam jednak inaczej dla Ciebie B-100g, T-200g, W-50g
Pytałeś otrzymałeś wskazówki. zywienie należy do Ciebie Powodzenia spróbuj.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #10 : 2007-06-10, 14:37:52 »

Turysta, jeśli chcesz szybko zrzucić wagę, to ogranicz spożycie T do conajmniej 1,5T:1B, czyli tak, jak napiałeś BTW-70/160/40. Wtedy organizm spala swój własny tłuszcz. Jeśli po kilku dniach zauważysz, że 70g B to jednak dla Ciebie za mało, to przecież zawsze możesz odpowiednio poprawić całą proporcję. Obserwuj reakcje swojego organizmu, z czasem on sam zacznie Cię informować o tym, co dla Ciebie jest najlepsze.

Marishka
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #11 : 2007-06-11, 10:08:06 »

Jadasz Turysta jaja na smalcu na śniadanie i ewent. obiad. Mogą być z pomidorami jaja 2 x dziennie. kiełbasa też może byc 2 x dziennie. Nie tykaj pr. zbozowych.
Jaja na rózne postacie - z cebulą, z pieczarkami, ze szczypiorkiem, z boczkiem. Placki ziemniaczane (2 jaja+jeden ziemniak), lecza, bigosy, karczki, boczki i inne warzywa. Wołowina też ok. Choć jak będziesz pamietał i pomidorach (1 kg = ok.44g W) i by liczyć ziemniaki (100g=ok.14gW) wszystko będzie dobrze. Bądz z nami. Tu wiecej zdrowych (przynajmniej tak mi sie wydaje  Very Happy ). I czekaj na efekty  Very Happy .
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #12 : 2007-06-11, 20:45:48 »

Witam
Nie jestem doradca zywieniowym, ale moim zdaniem to I doradca Morgano ma racje.
Gosciowi ktory wazy 128 kg nie mozna zaproponowac 60g B.
Jak zaczynalem DO, moja nadwaga to ok 15 kg. Znana dietetyczka opty podala mi proporcje i ilosci BTW. Przy wadze 86 kg /wzrost 170/ zacytuje:
"Proponuję Państwu ten sam bilans B:T:W
W I miesiącu ŻO
84 : 168-210 : 56
w II miesiącu ŻO
70 : 140 - 175 : 56
i od III miesiąca ŻO
56 : 112 - 140 : 56 gramów na dobę
Na ŻO zjadamy chleb optymalny lub, w ogóle rezygnujemy z pieczywa.
Produkty niejadalne, jak sama nazwa wskazuje są niejadalne. Można ich czasem użyć jako przyprawę np. cukier do optymalnych wypieków, które jadamy 1-2 razy w tygodniu.
Do obiadu, jako węglowodany, polecam 100g. ziemniaków (lub frytki na smalcu) oraz 100g. jarzyn gotowanych. Śmietana jest lepsza 30 lub 36%.
Cukier proszę zupełnie wyeliminować.
Należy spożywać wartościowe białko, a więc 1 jako całe + (2-4) same żółtka. Warto do jadłospisu wprowadzić podroby oraz produkrty kolagenowe (skórki i nóżki wieprzowe, galart wieprzowy, salcesony lub zupa kalogenowa).
Bilans przygotowałam Państwu na 3 miesiące gdyż przebudowa organizmu trwa od 3 tygodni do 3 miesięcy.
Zjadając białko wartościowe można zmniejszyć jego ilość.
Pozdrawiam
................".
Jak widac ilosc W jest podana do wagi naleznej, natomiast ilosc B do wagi aktualnej. Przewidziala , ze przy prawidlowym stosowaniu waga ciala ulegnie zmniejszeniu i na 2 i 3 miesiac DO ilosc B jest mniejsza.
Mialem okazje poznac osoby z waga pow 130 kg ktore zaczynaly DO. Trafi na doradce ktory mu powie, jedz 60g B, 140 T, 60 W. Jest to po prostu niewykonalne dla goscia, ktorzy jadl dotychczas 5 schabowych na obiad i kilo ziemniakow. Na kolacje robil sobie kanpke z chleba, przekrawajac kilogramowy bochenek wzdluz.
Wszystko musi nastepowac stopniowo.
I dlatego Morgano jest I doradca,  prawidlowo podal iloss B:128kg masy  x 0,8 to jest 102g B.
W do wagi naleznej.
Pozdrawiam
maf
Zapisane
turysta
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #13 : 2007-06-11, 23:10:53 »

Dziękuję wszystkim za rady i biorę się do dzieła.Będę Was informował co jakiś czas. Laughing
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #14 : 2007-06-12, 08:41:03 »

Witaj maf.
Z zbyt długo się już intersujesz żywieniem optymalnym i znasz zasady.
Oby więcej takich osób jak TY było bardziej zaangażowanych to bylibyśmy już w czołówce.
Mała uwaga która niejednokrotnie zostawała poruszona na różnego rodzaju spotkaniach to cytat "Produkty niejadalne, jak sama nazwa wskazuje są niejadalne.
Otóż jeżeli napotykam w starych tekstach JK na produkty sformułowane jako niejadalne poprawiam to słowo lub zdanie na produkty NIEWSKAZANE DO SPOŻYCIA. Każdemu czasami się coś niechącego przytrafi.
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #15 : 2007-06-12, 15:09:42 »

MORGANO napisał:
Cytuj
Witaj maf.
Z zbyt długo się już intersujesz żywieniem optymalnym i znasz zasady.
Oby więcej takich osób jak TY było bardziej zaangażowanych to bylibyśmy już w czołówce.
Mała uwaga która niejednokrotnie zostawała poruszona na różnego rodzaju spotkaniach to cytat "Produkty niejadalne, jak sama nazwa wskazuje są niejadalne.
Otóż jeżeli napotykam w starych tekstach JK na produkty sformułowane jako niejadalne poprawiam to słowo lub zdanie na produkty NIEWSKAZANE DO SPOŻYCIA. Każdemu czasami się coś niechącego przytrafi.

Też tak uważam.

Pozdrawiam

P.S. Przy okazji: Umknęła Ci jedna litera w podpisie pod fotką Wink
Zapisane
turysta
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #16 : 2007-08-23, 12:12:20 »

Dawno mnie nie było ale musiałem się pozbierać do kupy i przemyśleć wiele rzeczy.Po analizie i obserwacji swojego organizmu opracowałem wersję ŻO która jak mi się wydaje jest dla mnie najbardziej odpowiednia i działa!!!

-śniadanie:10 dkg boczku i pięć żółtek o godzinie 9.00
-obiad:to samo co na śniadanie o godzinie 15.00
-kolacja:30 dkg ziemniaków między 20 a 22

Czasami zamiennie co kilka kilkanaście dni galaretka z nóżek albo wątróbka wieprzowa na smalcu z cebulką.I się chudnie jakieś 1-2 kilo na tydzień!!!Samopoczucie doskonałe brak głodu!!!   B/T/W : 1/2,5/0,75 jakieś 1900 kcal.REWELACJA POLECAM.Dam znać jak mi idzie co jakiś czas.
Pozdrawiam wszystkich OPTYMALNYCH  Laughing
Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #17 : 2007-08-23, 13:02:12 »

Ja też uwielbiam właśnie takie proste jedzenie!. Nie można się pomylić Very Happy.
Na obiad: na plaster sera żółtego, plaster dobrej wędliny, przesmarować suto masłem, plaster pomidora, zwinąć w rulonik i do syta. I na co komu to "ważenie 33,33g białka, 99,98g tłuszczu i 23,3999g węglowodanów"?...
No, ale jakie monotonne i ciężkie w przyrządzeniu takie proste jedzenie nie? Sad
A mnie właśnie tak służy Very Happy
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #18 : 2007-08-23, 13:07:33 »

Ja podobnie kiedys kombinowalam. Teraz jem dwa razy dziennie. Rano zawsze jajka - jak same, to rzeczywiscie wieczorem same wegle, a jak z węglami z rana to mniej jaj i po południu jakies mięsko z warzywami.

A w jakich godzinach ty zyjesz, ze tak późno ostatni posilek? Ja jem miedzy 16-18, nawet jesli klade sie spac o 3 rano.
Zapisane
turysta
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #19 : 2007-08-23, 13:13:24 »

Tak lubię tak mi po prostu pasuje.Jestem trochę głodny wieczorem a poza tym tak doradzał swego czasu dr.Kwaśniewski-węgle na godzinę przed pójściem spać a mi to odpowiada.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 22 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 18 zapytaniami.