forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 10:22:39

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
658436 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 Do dou Drukuj
Autor Wtek: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!  (Przeczytany 219204 razy)
Meg
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #320 : 2009-11-30, 11:20:12 »

Cześć adampio,mało tłuszczu? powiadasz,ale kiedy chce zgubic zbędne kg to chyba powinnam jeść mniej T.Kiedy robie sie głodna to wiem że T zjadłam za mało,ale żadko teraz bywam głodna,a białka jem od 60g-80g,W50g ale czasami więcej bo bywa tek że mam zawroty i serce mi telepie wiec zwiekszam W nawet i do 80g.Myślełam że T mam zwiekszyć za jakiś czas jak już zgubie co nieco Razz    hehe
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #321 : 2009-12-01, 16:19:11 »

Cześć adampio,mało tłuszczu? powiadasz,ale kiedy chce zgubic zbędne kg to chyba powinnam jeść mniej T.Kiedy robie sie głodna to wiem że T zjadłam za mało,ale żadko teraz bywam głodna,a białka jem od 60g-80g,W50g ale czasami więcej bo bywa tek że mam zawroty i serce mi telepie wiec zwiekszam W nawet i do 80g.Myślełam że T mam zwiekszyć za jakiś czas jak już zgubie co nieco Razz    hehe
Podawalem swoj przyklad wiele razy. Zaczalem ZO od podstawowego BTW 1:2,5-3,5-0,5 i stracilem prawie 15 kg w bardzo krotkim czasie. Do dzi jjem 3,5 raza wiecej tluszczu w stosunku do bialka.

Wszyscy wiemy, ze od tluszczu sie nie tyje, wiem, ze kazdy jest inny ale tu jestesmy jednakowi, tluszcz nie tuczy. To co tuczy to zly stosunek BTW, za duzo W i za duzo B, ktorego nadmiar jest przerabiany na W.

Jezeli uwazasz, ze organizm jest poprzebudowie to mozesz zjadac W w stosunku do B nawet do poltora czyli 1:2,5-3,5-0,8-1,5

Przede wszystkim zwieksz tluszcz!!!!
Zapisane
Meg
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #322 : 2009-12-01, 17:51:44 »

Dzięki tak zrobie,bo szczerze powiedziawszy to drugi dzień czuje sie głodna,znaczy taki mam jakiś niedosyt i podejrzewam że to właśnie chodzi o ten Tłuszcz. Smile
Zapisane
Meg
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #323 : 2009-12-14, 09:32:13 »

Niewiarygodne prawie miesiac na DO i przytylam 2kg. Sad
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #324 : 2009-12-14, 12:02:20 »

Meg
No ja też tego nie potrafię pojąc , jak można na DO przybrać na wadze? Laughing
Jeśli tyjesz to znaczy że żle jesz.
Ogranicz posiłki do dwóch razy na dobę, pij śmietankę i żołtka (conajmniej 4 sztuki)
Jeśli zjesz porzadnego omleta na maśle na sniadanie, to wieczorem Ci się zachce cos przekąsić, więc zjesz troche mięsa z warzywami i na takim wichcie musisz zacząć chudnąc. Razz - gwarantuje Laughing
Zapisane
Asia
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #325 : 2009-12-14, 12:14:15 »

Prawie 2 tyg i jakieś 2-4 kg (nie zważyłam się tuż przed przejściem na dietę) mniej a ruchu mam tyle co kot naplakał (sklep, szkoła co 2 tyg + obowiązki domowe, sporadycznie spacery). Ale i na ruch przyjdzie ochota. Przez pierwsze kilka dni liczyłam dokładnie wszystko co jem. Teraz liczę tylko B i W których jem mniej więcej po 50g czasem B jest trochę więcej albo mniej jak jem danego dnia najbardziej pełnowartościowe białko. T jem jakieś 100-150g na dzień. Poza spadkiem wagi zauważyłam że coraz rzadziej boli mnie głowa i jak już boli to nie po południu tylko późnym wieczorem i na tyle słabo, że nie muszę brać leków przeciwbólowych. Przez ostatnie 2-3 miesiące miałam dziwne bóle brzucha (już prawie się wybierałam z tym do lekarza) a często wieczorem jadłowstręt i było mi niedobrze (nie byłam w stanie zrobić chłopakowi śniadania do pracy), to przeszło po 1 dniu ŻO. Tylko jak w zeszłym tygodniu wpadłam na mądry pomysł pościgu za autobusem to myślałam że płuca wypluję i złapałam potem jakąś lekką przekłamaną anginę, która sama przeszła po 2 dniach. Tylko zostało mi jeszcze troche z objawów, które w książkach były w dziale neurastenia, jak nie przejdą do nowego roku to w styczniu pójdę do lekarza optymalnego. Takie postanowienie noworoczne Wink
Zapisane
Meg
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #326 : 2009-12-17, 18:23:19 »

Zmiejszyłam tłuszcz i jest ok,waga zaczela spadac,ale aceton sie pojawił i pobolewa mnie w okolicy trzustki.Poza tym nieprzyjemny zapach z ust,ale to pewnie spowodowane acetonem.Dzieki za rade kriss. Smile
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #327 : 2009-12-17, 21:08:43 »

Aceton? Białka za dużo?
Zapisane
Meg
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #328 : 2009-12-18, 12:50:18 »

Białka niby ok czasami mniej czasami wiecej ale nie przekraczam 60g na dobe,a do tego jeszcze mam dziwne pieczenie w przełyku.Zgaga to nie jest, sama juz nie wiem co robie nie tak Confused
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #329 : 2009-12-18, 13:06:11 »

Jak niby, to można sprawdzić? Najpierw sam rachunek : ile go jest naprawdę? Potem sprawdzić co się będzie działo, gdy zje się go mniej...
Zapisane
Meg
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #330 : 2009-12-18, 13:22:29 »

Jem zbilansowane posiłki,sniadanie B21,6:T31,7: W9,8 ,Obiad B20:T31:W18,8 kolacji nie jadam wcale,czasami jem troche warzyw.
Zapisane
Meg
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #331 : 2009-12-18, 13:24:33 »

Czy ta niby zgaga bo nie wiem jak to okreslic gdyz zgagi nigdy nie mialam,moze byc spowodowana wlasnie za duza iloscia bialka?czy moze zbyt mala iloscia weglowodanow?
Zapisane
Meg
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #332 : 2009-12-19, 15:06:47 »

Czy ktoś słyszał o dzozdzycy ogolnoustrojowej????
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #333 : 2009-12-19, 16:48:22 »

Jem zbilansowane posiłki,sniadanie B21,6:T31,7: W9,8 ,Obiad B20:T31:W18,8 kolacji nie jadam wcale,czasami jem troche warzyw.

Nie wiem czy dobrze rozumiem, że tłuszczu zjadasz 62,7 g dziennie?
A co do zgagi, to mi się zdarzała przy nadmiarze węglowodanów.
Zapisane

Meg
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #334 : 2009-12-19, 20:23:53 »

Tłuszczu jadam do 120gr na dobe a to co podałam to jeden z dni kiedy jem mniej tłuszczu bo i takie mniewam hihi,a co do zgagi reniu to sama nie wiem czy to zgaga,piecze mnie w gardle i nigdzie wiecej,co do weglowodanow to jem do 50g,czasem mniej a czasem troche wiecej,żle sie czuje z tym pieczeniem nie wiem co sie dzieje moze mam drozdzyce przewodu pokarmowego,poczytałam troche w necie na ten temat i wszystko mozliwe,tym bardziej ze ostatnio mielismy w domu Kota który zaraził całą rodzine grzybem,dermatolog stwierdzil ze rzadko trzeba stosowac doustne srodki i dał nam masc,sama juz nie wiem czy to ma cos wspolnego,ale gdzies musze szukac przyczyny moze ten grzyb zaatakowal mnie od środka Shocked
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #335 : 2009-12-20, 08:53:34 »

Jem zbilansowane posiłki,sniadanie B21,6:T31,7: W9,8 ,Obiad B20:T31:W18,8 kolacji nie jadam wcale,czasami jem troche warzyw.


Meg, z tego co pamietam, po raz pierwszy rozmawialismy jakies 1,5 roku temu. Wowczas tez mialas problem ze zdefiniowaniem slowa "zbilansowane".

Przede wszystkim podajesz tu gramature, ktora nota bene wyglada bardzo nieoptymalnie. Twoje  BTW 1:1,5:1  Shocked To jest wg Ciebie optymalne?
Zapisane
Meg
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #336 : 2009-12-20, 09:49:31 »

Tak dla mnie jest optymalnie bo jak juz pisalam czasami zjadam wiecej weglowodanow,a czasami wiecej tłuszczu czy białka,nie jadam kazdego dnia takiej samej ilosci BTW,bo jesli organizm w danym dniu nie ma ochoty na wicej to przeciez nie bede mu wmuszala.A co do zbilansowanych posiłków to juz predzej sie wypowiadałam i adampio nie mam juz problemu ze zdefiniowaniem tego słowa.Według Ciebie powinnam jesc BTW 1:2,5-3,5:0,5 i ok to według Ciebie ,ale ja mam nadwage i według tego co pisze dr.Kwaśniewski w pierwszych miesiącach powinnam ograniczyć tłuszcz BTW 1:1,5:0,5 i tak tez robie.Czy to zle ze mój organizm nie potrzebuje takiej ilości T o jakiej piszesz?Jak juz wiele razy tu pisano kazdy organizm jest inny i nie mozna kazdemu zalecac tego samego.To moje skromne zdanie Smile
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #337 : 2009-12-20, 11:44:12 »

Jezeli o tym sie tu mowilo, to powinnas pamietac, ze od T sie nie tyje a tylko od nadmiaru B i W. Z tego co piszesz to masz nadwage kilkukilogramowa. Pan dr. Jan Kwsniewski pisal o zmiejszeniu i losci T u ludzi, ktorzy maja duuuuza nadwage.
Ale zrobisz jak chcesz. Juz rozchustalas swoj metabolizm tak, ze nie wiesz tak na prawde czy jesz za duzo W a moze za malo B i w koncu zmiejszylas ilosc T, co potwierdza pelne zrozumienie zasad ZO. 
Zapisane
Meg
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #338 : 2009-12-21, 22:53:22 »

adampio ja wim najlepiej czy rozchustałam czy nie,jesli moj organizm reaguje tak nie inaczej to nie bede go zmuszala do wiekszej ilosci T.Ogólni to szczerze powiem ze mysle ze to forum to do du...py jest,bo niektórzy albo pisza głupoty nie zwiazane z tematem ,albo narzucaja swoja tzw, wole innym,innym którzy nic nie wiedza o DO i chcieliby sie dowiedziec czegos konkretnego.Byłam na DO 3lata i doskonale wiem jakie sa poczatki itd,a tu to albo ktos powie ze jestes głupi bo nie rozumiesz ,albo Cie oleje zmieniajac temat,skoro tak sie niektórzy znaja na DO to czemu nie potrafia sie przyznac ze wilu rzeczy nie wiedza i nie rozumieja.bładzic jest rzecza ludzką.
Zapisane
Meg
Go


Email
Odp: OTYŁOŚĆ 50 kg do zrzucenia!!!
« Odpowiedz #339 : 2009-12-21, 23:07:23 »

a nie wciskaja ta sama gadke kazdemu,kurcze wiedomo ze kazdy organizm jest inny i ze potrzebuje innej dawki BTW,
Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 20 zapytaniami.