forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-23, 12:53:13

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660193 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Z okazji urodzin!
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Z okazji urodzin!  (Przeczytany 12269 razy)
zbynek
Go


Email
Z okazji urodzin!
« : 2007-06-09, 18:58:53 »

Dla dr Jana Kwaśniewskiego
Z okazji urodzin, które są raz w roku -  dnia 10 czerwca.
Składam  życzenia :
 
 Dużo zdrowia i radości,
Szczęścia w życiu i miłości,
Moc najpiękniejszych wrażeń
I spełnienia wszystkich marzeń
100 lat, 1000 uśmiechów, 1000000 wielbicieli, samych niedzieli, przyjaźni wielkiej, radości wszelkiej

zbynek
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Z okazji urodzin!
« Odpowiedz #1 : 2007-06-09, 19:15:37 »

Nie znam żadnych wierszy ,ale również przyłączam się do życzeń .
Bardzo dużo zdrowia dla dr. Jana Kwaśniewskiego  Smile bo jak zdrowie dopisuje,to wszystko inne jest łatwe do osiągnięcia  Smile
Życzy Edyta z Rodziną  Smile
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Z okazji urodzin!
« Odpowiedz #2 : 2007-06-09, 21:34:10 »

 dla dr J.Kwasniewskiego:


       " Życzę Ci uśmiechu, nawet gdy Cię spotyka smutek lub boleść,
         tęczy na niebie, która Ci przypomni, że i nad najciemniejszymi chmurami świeci Słońce,
         pewności, że o Tobie ktoś myśli, kiedy ogarnia Cię samotność,
          przyjaciół,
         którzy Ci wskażą piękno potrzebne dla Twoich oczu,
        pewności w wątpliwościach,
         cierpliwości przy akceptacji rzeczywistości oraz siły w przekazywaniu milosci."


 od   Aliny.

                   
Zapisane
Krystyna
Jr. Member
**
wiadomoci: 649


Odp: Z okazji urodzin!
« Odpowiedz #3 : 2007-06-10, 11:35:03 »

  Życzę słońca, śpiewu ptaków i spokoju duszy,
  Życzę pogodnych przygód i radosnych spotkań,
  Śpiewu przy ognisku i dumania w fotelu,
  I żeby wszystko spełniło się od razu...
                       Z najserdeczniejszymi życzeniami Krystyna z rodziną
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Z okazji urodzin!
« Odpowiedz #4 : 2007-06-10, 12:57:50 »

Z okazji 70 urodzin "Hipokratesa"diety wysokotluszczowej-niskoweglowodanowej w Polsce,
skladam serdeczne zyczenia wszelkiej pomyslnosci.
 
Szanowny Panie Doktorze Kwasniewski,
zycze, aby zwolennicy i krytycy Panskich
dokonan, wniesli rownie istotny wklad w doskonaleniu
poznania i stosowania medycyny.

grizzly
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Z okazji urodzin!
« Odpowiedz #5 : 2007-06-11, 11:44:15 »

Spóżnione, ale wyjątkowo szczere i serdeczne życzenia urodzinowe ,dużo uśmiechów i radości dnia codziennego ,spełnienia wszystkich założonych celów oraz wszystkiego co się szczęściem zwie , składa St D z żoną ,dziecmi i wnukiem/w pełni optymalnym/.
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Z okazji urodzin!
« Odpowiedz #6 : 2007-06-11, 13:26:05 »

  Szanownemu Jubilatowi  Doktorowi  J. Kwaśniewskiemu

Najserdeczniejsze życzenia nieustającego zdrowia, dłuuugich lat życia,  wszelkiej pomyślności, pogody ducha i pełnej satysfakcji z obranej  OPTYMALNEJ  drogi  Smile

życzy
Krystyna*Opty*
Zapisane
Marco
Go


Email
Odp: Z okazji urodzin!
« Odpowiedz #7 : 2007-06-11, 14:21:55 »


Zaraz! Twórcą "żywienia optymalnrgo" jest ś.p. dr Tener - amreykański lekarz pochodzenia rumuńskiego. Lekarz (nie ma nawet tytułu doktora) Kwaśniewski, po prostu to zerżnął od niego.... nawet "mistyczne" proporcje! Ale, co tam.... wyznawajcie, co tylko sobie chcecie...
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Z okazji urodzin!
« Odpowiedz #8 : 2007-06-11, 14:35:03 »

Niezupełnie !!!Poczytaj:

List dra Lutza do dra J.Kwasniewskiego.
Londyn 2004.09.27 Jan Kwaśniewski jest autorem oryginalnego modelu żywienia „Diety Optymalnej”, którą opracował w końcu lat 60-tych ubiegłego stulecia, opierając się na badaniach naukowych i praktyce lekarskiej. „Dieta Optymalna” jest najlepsza dla człowieka, co Kwaśniewski udowadnia na podstawie biochemii. W tym modelu żywienia zaleca się drastyczne ograniczenie węglowodanów. W pewnym sensie jest ono podobne do niskowęglowodanowej diety Atkinsa i moich zaleceń dietetycznych. Ale występują podstawowe różnice, głównie w zaleceniu bardzo dużego spożycia tłuszczu. Następna różnica między Dietą Optymalną, a innymi dietami niskowęglowodanowymi polega na znacznych różnicach w spożyciu białka. W „Diecie Optymalnej” spożycie białka jest bardzo niskie. Dieta Atkinsa zawiera o wiele za dużo białka, co powoduje duże szkody dla zdrowia. Jak pisze Jan Kwaśniewski najważniejszą rolę w „Diecie Optymalnej” odgrywa utrzymanie określonych proporcji między trzema głównymi składnikami odżywczymi – białkiem, tłuszczem i węglowodanami jak: 1:2,5-3,5:0,5 – wyrażona w jednostkach wagowych np. w gramach. Te proporcje –„ZŁOTA FORMUŁA ŻYCIA” - jest oryginalnym odkryciem Jana Kwaśniewskiego. Uzyskiwane przez Jana Kwaśniewskiego rezultaty mówią same za siebie. Miał on tysiące pacjentów, którzy stosowali zalecenia „Diety Optymalnej” w której stosowane są najlepsze składniki budulcowe i energetyczne, które szybko uzdrawiają chorych na liczne choroby. „Dieta Optymalna” jest szczególnie efektywna w następujących chorobach: miażdżyca, choroba Buergera, Bechterewa, astma, osteoporoza, choroby alergiczne, choroby serca, otyłość, nadmierne wychudzenie, cukrzyca typ I i typ II z odstawieniem insuliny i innych leków. Leczy i wylecza z marskości wątroby, choroby Cohna, z colitis ulceroza, często powoduje wyleczenia z choroby nowotworowej, gdy proces zaawansowania choroby nie jest zbyt duży. Daje poprawę, a często wylecza z SM i SLA oraz wielu innych chorób. Stosując ekstremalnie wysoką podaż tłuszczu, niską białka i węglowodanów Jan Kwaśniewski uzyskuje rezultay znacznie przewyższające te, uzyskiwane przy pomocy innych metod leczenia. Dr hab. med. Prof. Filozofii Wolfgang Lutz.

Często na tym forum gości takie powiedzonko: LEPIEJ JEST NIC NIE WIEDZIEC NIŻ WIEDZIEĆ  Ż L E .
Zapisane
Marco
Go


Email
Odp: Z okazji urodzin!
« Odpowiedz #9 : 2007-06-11, 14:39:25 »

Phi! Gadałeś z dr Lutz'em? A ja popijałem z nim gorzałki w jego londyńkim mieszkaniu.... Wspaniały staruszek; lubi wypić, a łeb ma mocniejszy niż ja....
Zapisane
Marco
Go


Email
Odp: Z okazji urodzin!
« Odpowiedz #10 : 2007-06-11, 14:50:22 »

... a potem, jego żona (któraś tam) obowoziła nas piękną, złotą limuzyną po Londynie. Ale  Wy cóż... postawcie kadzidełko przed portretem prowincjonalnego lekarzyny w peruce. Zawsze jakaś frajda....
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Z okazji urodzin!
« Odpowiedz #11 : 2007-06-11, 15:32:40 »

I jeszcze nie dodałeś, że po kolei robiliście sobie z nim fotografie.
Szkoda tylko, że wtedy Lutz nie wiedział z kim naprawdę pije tą wódkę.
Spróbujcie teraz wprosić się chociaż na herbatę.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Z okazji urodzin!
« Odpowiedz #12 : 2007-06-11, 15:38:22 »

przed portretem prowincjonalnego lekarzyny w peruce. Zawsze jakaś frajda....

Nie przesadzaj marco  Smile . W zasadzie to należy się cieszyć oczywiście w granicach rozsądku ,że jest ktoś taki jak Jan Kwaśniewski.
A czy on ma tytuł doktora czy nie i tak wiecej osiągnął niż ci z tytułami.
Osobiście trafiłam na 3 lekarzy super fachowców,ordynatorów odziałów szpitalnych,którzy uratowali mi życie i żaden z nich nie miał tytułu doktora  Smile
Dawniej się zastanawiałam dlaczego ktoś tak dobry w tym co robi nie ma tytułu doktora i wyszło mi na to ,że po prostu nie mieli czasu na "bawienie" się w tytuły.Zajęci byli czymś innym(?) np. leczeniem ludzi? Zaznaczam ,że ci lekarze uratowali mi życie ,które było zagrożone przez lekarzy z tytułem doktora  Smile
Pewnie ,tytuł doktora mi nie przeszkadza  Smile Ale w dzisiejszym świecie już tak jest ,że w wiekszości przypadków karierowicze robią karierę , a osoby pracowite pracują dla dobra swojego i innych ludzi  Smile .Oczywiście niektórym udaje się pogodzić drogę kariery z realnymi wynikami pracy ,ale nie należy zapominać również o oporze establishmentu medycznego.  Smile
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Z okazji urodzin!
« Odpowiedz #13 : 2007-06-11, 15:48:48 »

 Odp: Z okazji urodzin!
« Odpowiedz #10 : Dzisiaj o 02:50:22 PM »   

--------------------------------------------------------------------------------

... a potem, jego żona (któraś tam) obowoziła nas piękną, złotą limuzyną po Londynie. Ale  Wy cóż... postawcie kadzidełko przed portretem prowincjonalnego lekarzyny w peruce. Zawsze jakaś frajda....
  ale masz wybujala fantazje, Shocked
ponizanie drugiego czlowieka,
jakos przyjelo sie na tym forum,
jednak nic nie stoi na przeszkodzie,by byo inaczej,
moim skromnym zdaniem powinienes dostac     B A N A


Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Z okazji urodzin!
« Odpowiedz #14 : 2007-06-11, 15:57:09 »

Jestem za .
Zapisane
Zofia
Go


Email
Odp: Z okazji urodzin!
« Odpowiedz #15 : 2007-06-11, 16:21:27 »

Phi! Gadałeś z dr Lutz'em? A ja popijałem z nim gorzałki w jego londyńkim mieszkaniu.... Wspaniały staruszek; lubi wypić, a łeb ma mocniejszy niż ja....

Dla myslących i sledzących optymalne wydarzenia zastanawiąjące jest dlaczego Dr Lutz nie przyjechał do Olesnicy w 2004 roku , choć "Optymalnik" tak sie chwalił, że konferencje zaszczyci Doktor Lutz.Przeciwnie, od jaskółek wiem, że w Olesnicy lała sie krew i wogóle było nijako. Natomiast póżniej na zjeżdzie w Szwajcari, gdzie był Doktor Kwasniewki był dr Lutz i kilka innych bardzo waznych osobistości.
Gdzieś niedawno na Forum Adm.  napisał, że doktor Lutz nie wiedział, że ma przyjechać na spotkanie z doktorem Kwaśniewskim do Oleśnicy, o czym nie wiedział doktor Kwasniewski, że ma być w Oleśnicy.
 Question  Very Happy
Zbierając wiadome mi fakty w kupke, to wychodzi, że w mieszkaniu Doktora Lutza gościłeś tylko dlatego, że bezszczelnie podszyłeś sie pod protekcje Doktora Kwasniewskiego. I co z Ciebie za człowiek Question Question Question Jakie są Twoje intencje Question Question Question
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Z okazji urodzin!
« Odpowiedz #16 : 2007-06-11, 17:17:28 »

Nie będę "Marco" Cię banował, bo piszesz wspaniałe rzeczy Cool. Wielu osobom dzięki tobie otworzą się oczy do reszty Laughing. Podam jeszcze IP z krórego napisałeś, aby wszyscy wiedzieli ktoś ty:  83.23.***.**
Dziękuję serdecznie Exclamation
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Z okazji urodzin!
« Odpowiedz #17 : 2007-06-11, 17:24:23 »

 Toan, nie jestem w temacie, ale czy wolno podawać IP na forum publicznym ?

Tomek
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Z okazji urodzin!
« Odpowiedz #18 : 2007-06-11, 17:26:39 »

Tomkiewicz!
a podać Twoje IP?.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Z okazji urodzin!
« Odpowiedz #19 : 2007-06-11, 17:30:48 »

 Dlaczego jesteś agresywny ?
         Ponawiam pytanie, bardzo spokojne - czy tak wolno czy nie ?

Tomek
Zapisane
Strony: [1] 2 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 19 zapytaniami.