forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 20:51:06

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658473 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Poglady Dr Ellisa
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Poglady Dr Ellisa  (Przeczytany 51005 razy)
lekarka
Go


Email
Odp: Poglady Dr Ellisa
« Odpowiedz #20 : 2007-07-02, 10:13:48 »

Niestety Elmo, słowem można zabić. Nie zawsze.
W odpowiedzi na powyższe - w tej samej księdze spotykamy ...lustra. Też są wyjątki.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Poglady Dr Ellisa
« Odpowiedz #21 : 2007-07-02, 15:23:59 »

... słowem można zabić...


...wydarzenia historyczne są tego najlepszym dowodem.

Cytuj
W odpowiedzi na powyższe - w tej samej księdze spotykamy ...lustra. Też są wyjątki.

Co tutaj miałaś na mysli? (jeśli mozna spytać,bo nie wiem-słońce chyba mi dzisiaj zbyt mocno przygrzało...)
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Poglady Dr Ellisa
« Odpowiedz #22 : 2007-07-02, 17:30:20 »

Jeżeli walimy głową w ścianę - tak długo będziemy walić tą głową w ścianę napotykając przy tym nauczycieli by zrozumieć dlaczego przydarzają się nam "niesprzyjające" okoliczności. Lustra to osoby z tym samym problemem w pomniejszeniu lub powiększeniu. Na polskie - jaką bronią walczysz z takiej giniesz. Albo inaczej bogatemu i byk się ocieli czy ten kto ma temu będzie dodane. Jeżeli nie rozumiemy się z kobietą Świat będzie nam podsyłał lekcje w postaci kobiet, aż "przerobimy" temat. Chodzi o temat wielopłaszczyznowy sprowadzający się do kilku głównych treści.

czuć nienawiść do zła,nie przystawać ze złymi ludźmi.Przyjaciel -dobry.Nieprzyjaciel-zły.

To są treści ze Starego Testamentu. By je uaktualnić nastały wydarzenia sprzed ok. 2000 lat. niosące przesłania miłości. "Miłujcie nieprzyjaciół waszych, jakąż nagrodę mieć będziecie w miłowaniu swoich?" W "miłowaniu swoich" - na pewno trwanie w  błogostanie. W błogostanie w różnych odmianach.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Poglady Dr Ellisa
« Odpowiedz #23 : 2007-07-02, 18:56:37 »

Jeżeli walimy głową w ścianę - tak długo będziemy walić tą głową w ścianę napotykając przy tym nauczycieli by zrozumieć dlaczego przydarzają się nam "niesprzyjające" okoliczności. Lustra to osoby z tym samym problemem w pomniejszeniu lub powiększeniu. Na polskie - jaką bronią walczysz z takiej giniesz. Albo inaczej bogatemu i byk się ocieli czy ten kto ma temu będzie dodane. Jeżeli nie rozumiemy się z kobietą Świat będzie nam podsyłał lekcje w postaci kobiet, aż "przerobimy" temat. Chodzi o temat wielopłaszczyznowy sprowadzający się do kilku głównych treści.
Dzięki za wyjasnienie-faktycznie tak jest.

czuć nienawiść do zła,nie przystawać ze złymi ludźmi.Przyjaciel -dobry.Nieprzyjaciel-zły.

To są treści ze Starego Testamentu. By je uaktualnić nastały wydarzenia sprzed ok. 2000 lat. niosące przesłania miłości. "Miłujcie nieprzyjaciół waszych, jakąż nagrodę mieć będziecie w miłowaniu swoich?" W "miłowaniu swoich" - na pewno trwanie w  błogostanie. W błogostanie w różnych odmianach.
Cytuj

Z tym tez się zgodzę,że tak napisano.
Tą nienawiść mogłam napisać w cudzy słowiu ,bo nie chodziło mi dosłownie o nienawiść-uczucie silne i destrukcyjne.
Chodziło mi o to ,że mamy stronić od złych ludzi,złych nawyków ( to z Biblii).Nie mniej jednak myślę ,że nalezy każdemu dać szansę.
Napiszę o co mi właściwie chodziło;
W Biblii przepowiedziano ,że w nastaną trudne czasy , ludzie będą rozmiłowani w samych sobie,rozmiłowani w pieniądzach,wyniośli,bluźniercy,nieposłuszni rodzicom,niewdzięczni,nielojalni,wyzuci z naturalnego uczucia,nieskłonni do jakiejkolwiek ugody,oszczercy,nie panujący nad sobą,zdrajcy,nieprzejednani,nadęci pychą,miłujący bardziej rozkosze niż miłujący Boga.Od tych się odwróć-napisano.Napisano również ;Nie dajcie się wprowadzić w błąd.Złe towarzystwo psuje pożyteczne zwyczaje.To również jest w NT.
Jak wspomniałam ,każdemu należy dać szansę,ale gdy widzimy,że osoba nie przejawia zainteresowania poprawą,mamy się od niej odwrócić.
Trudno zaprzeczyć temu,że źle byśmy się czuli w towarzystwie ludzi ,którzy postępują zupełnie inaczej niż my.
Dlatego tworzą się między innymi różne grupy społeczne o tych samych poglądach.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Poglady Dr Ellisa
« Odpowiedz #24 : 2007-07-02, 22:52:18 »

1.Jak wspomniałam ,każdemu należy dać szansę,ale gdy widzimy,że osoba nie przejawia zainteresowania poprawą,mamy się od niej odwrócić.
2. Dlatego tworzą się między innymi różne grupy społeczne o tych samych poglądach.
1. Osoba sprzed 2000 lat odwróciłaby sie od takiego? Nie. Mamy prawo nosić na sobie grzechy osoby błądzącej. Jak chcemy możemy sie bawić w Chrystusów.
2. "Towarzystwa wzajemnego wsparcia/wzajemnej adoracji" - też podnoszą poczucie własnej wartości, wzmacniają "wewnętrznego człowieka".

0d 5.07-18.07 nie bedę miała dostępu do internetu.
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Poglady Dr Ellisa
« Odpowiedz #25 : 2007-07-02, 23:04:39 »

W ocenie tez sie mozna mylic  Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Poglady Dr Ellisa
« Odpowiedz #26 : 2007-07-02, 23:18:34 »

W ocenie tez sie mozna mylic  Very Happy
No ,na pewno. Oceniamy prawie zawsze subiektywnie.Należy wziąć jeszcze pod uwagę ,że oceniamy dane postępowanie (chwilowe)-może się nam ono nie spodobać; oceniamy krytycznie-co wcale nie znaczy ,że "skreślamy" całego człowieka.Tak nie jest ,albo może się nam podobać ,wtedy oceniamy pozytywnie.No cóż...cały czas oceniamy i jesteśmy oceniani....
Jednak zdarzają się momenty, kiedy trafnie coś określimy,ocenimy.
O jej...nikt nie jest doskonały.Każdy ma wady i zalety (nie ma nikogo,kto by posiadał jedną z tych "rzeczy")....
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Poglady Dr Ellisa
« Odpowiedz #27 : 2007-07-03, 17:42:28 »

W ocenie tez sie mozna mylic  Very Happy

Co chcesz oceniać?
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Poglady Dr Ellisa
« Odpowiedz #28 : 2007-07-03, 20:25:07 »

Właśnie!!!!?
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Poglady Dr Ellisa
« Odpowiedz #29 : 2015-03-05, 11:54:57 »

Dziś widząc passztetową w lodówce dopominał się jej i ją dostał z trzy małe kawałki. Chyba wejdę na DDP bez liczenia dni z zakazem dawania mu lodów, zbóż słodyczy itp.z uwagi na pogorszenie skóry o którym napisałam w temacie Autyzm przed chwilą.  Tylko czy moi domownicy mnie posłuchają. ?

Ależ mam piękny rebus, taki zbiór- w zasadzie zamknięty, autystyczny znaczy. Very Happy "Po polskiemumu" będzie. Laughing

Tonący ponoć nawet brzytwy się chwyci, a tymczasem, w żywieniu, na DnO powinien opaść i być cierpliwym dla karteczki i ołóweczka. Nie ma tam potrzeby rozpaczliwie wymachiwać rąsiami. Very Happy siamisiami
Zapisane
JTKirk
Go


Email
Odp: Poglady Dr Ellisa
« Odpowiedz #30 : 2015-03-05, 12:08:28 »

widzę żeś archeolog Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Poglady Dr Ellisa
« Odpowiedz #31 : 2015-03-05, 12:20:52 »

 Very Happy
To ktoś inny grzebie tu sobie. Ja tylko okiem łypnę ... i już, celownik zestrojony. Wink Jednak częściej się powstrzymuję ... . Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Poglady Dr Ellisa
« Odpowiedz #32 : 2015-03-05, 12:23:02 »

Ależ mam piękny rebus, taki zbiór- w zasadzie zamknięty, autystyczny znaczy. Very Happy "Po polskiemumu" będzie. Laughing

Mleko i chleb ze smalcem wracają do jadłospisu? Rolling Eyes Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Poglady Dr Ellisa
« Odpowiedz #33 : 2015-03-05, 12:25:32 »

 Laughing
...
Laughing
A pan Zięba, to nawet do Gdańska ponoć potrafi zajechać, Szefu mój. Wink Mr. Green
...
Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Poglady Dr Ellisa
« Odpowiedz #34 : 2015-03-05, 12:32:29 »

Ale z Renią się rozminie, to jak zaproszą? Rolling Eyes Wink
Bo to teraz Radziu będą nowe wytyczne omawiane, co do wspomagania, na spotkaniu w Ciechocinku, cyt:.
"6. Zaplanowanie  konferencji dla doradców żywienia optymalnego, fizjoterapeutów oraz lekarzy optymalnych, związanych z prawidłowym stosowaniem żywienia optymalnego oraz wspomagania się innymi metodami naturalnymi."

I teraz nie wiem, którzy są związani tym wspomaganiem? Rolling Eyes Wink
I co teraz będą śrutować? Cool

orazoraz...zz Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70131


Odp: Poglady Dr Ellisa
« Odpowiedz #35 : 2015-03-05, 13:28:15 »

Jedź tam, to nie będziesz musiał snuć domysłów... Rolling Eyes
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70131


Odp: Poglady Dr Ellisa
« Odpowiedz #36 : 2015-03-05, 13:32:39 »

...słówsłów...
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55668


Odp: Poglady Dr Ellisa
« Odpowiedz #37 : 2015-03-05, 13:33:15 »

I teraz nie wiem, którzy są związani tym wspomaganiem? Rolling Eyes Wink
I co teraz będą śrutować? Cool

Ale tak z ręką na sercu, było kiedyś inaczej?  Rolling Eyes
Nawet jeśli wytyczne źródła były jednoznaczne, to ludzie i tak swoje wiedzą. Byłem, widziałem, słyszałem i swoje zdanie mam na ten temat.  Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Poglady Dr Ellisa
« Odpowiedz #38 : 2015-03-05, 13:34:42 »

Ale z Renią się rozminie, to jak zaproszą? Rolling Eyes Wink
Bo to teraz Radziu będą nowe wytyczne omawiane, co do wspomagania, na spotkaniu w Ciechocinku, cyt:.
"6. Zaplanowanie  konferencji dla doradców żywienia optymalnego, fizjoterapeutów oraz lekarzy optymalnych, związanych z prawidłowym stosowaniem żywienia optymalnego oraz wspomagania się innymi metodami naturalnymi."

I teraz nie wiem, którzy są związani tym wspomaganiem? Rolling Eyes Wink
I co teraz będą śrutować? Cool

orazoraz...zz Laughing

 Very Happy
Nie jedź, chyba że nie możesz. Wink Mr. Green
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Poglady Dr Ellisa
« Odpowiedz #39 : 2015-03-05, 13:35:41 »

I teraz nie wiem, którzy są związani tym wspomaganiem? Rolling Eyes Wink
I co teraz będą śrutować? Cool

Ale tak z ręką na sercu, było kiedyś inaczej?  Rolling Eyes
Nawet jeśli wytyczne źródła były jednoznaczne, to ludzie i tak swoje wiedzą. Byłem, widziałem, słyszałem i swoje zdanie mam na ten temat.  Cool

A Dr Elis to poglądy ma. Wink Laughing
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.