forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2019-10-18, 00:50:31

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
564472 wiadomoÂci w 4025 w▒tkach; wys│ane przez 45 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: szynszyl_07
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  ┼╗ywienie Optymalne
| | |-+  Poglady Dr Ellisa
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 [2] 3 4 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Poglady Dr Ellisa  (Przeczytany 28132 razy)
lekarka
GoŠ

Email
Odp: Poglady Dr Ellisa
« Odpowiedz #20 : 2007-07-02, 10:13:48 »

Niestety Elmo, słowem można zabić. Nie zawsze.
W odpowiedzi na powy┼╝sze - w tej samej ksi─Ödze spotykamy ...lustra. Te┼╝ s─ů wyj─ůtki.
elmo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #21 : 2007-07-02, 15:23:59 »

... słowem można zabić...

...wydarzenia historyczne s─ů tego najlepszym dowodem.

W odpowiedzi na powy┼╝sze - w tej samej ksi─Ödze spotykamy ...lustra. Te┼╝ s─ů wyj─ůtki.

Co tutaj mia┼éa┼Ť na mysli? (je┼Ťli mozna spyta─ç,bo nie wiem-s┼éo┼äce chyba mi dzisiaj zbyt mocno przygrza┼éo...)
lekarka
GoŠ

Email
« Odpowiedz #22 : 2007-07-02, 17:30:20 »

Je┼╝eli walimy g┼éow─ů w ┼Ťcian─Ö - tak d┼éugo b─Ödziemy wali─ç t─ů g┼éow─ů w ┼Ťcian─Ö napotykaj─ůc przy tym nauczycieli by zrozumie─ç dlaczego przydarzaj─ů si─Ö nam "niesprzyjaj─ůce" okoliczno┼Ťci. Lustra to osoby z tym samym problemem w pomniejszeniu lub powi─Ökszeniu. Na polskie - jak─ů broni─ů walczysz z takiej giniesz. Albo inaczej bogatemu i byk si─Ö ocieli czy ten kto ma temu b─Ödzie dodane. Je┼╝eli nie rozumiemy si─Ö z kobiet─ů ┼Üwiat b─Ödzie nam podsy┼éa┼é lekcje w postaci kobiet, a┼╝ "przerobimy" temat. Chodzi o temat wielop┼éaszczyznowy sprowadzaj─ůcy si─Ö do kilku g┼é├│wnych tre┼Ťci.

czu─ç nienawi┼Ť─ç do z┼éa,nie przystawa─ç ze z┼éymi lud┼║mi.Przyjaciel -dobry.Nieprzyjaciel-z┼éy.

To s─ů tre┼Ťci ze Starego Testamentu. By je uaktualni─ç nasta┼éy wydarzenia sprzed ok. 2000 lat. nios─ůce przes┼éania mi┼éo┼Ťci. "Mi┼éujcie nieprzyjaci├│┼é waszych, jak─ů┼╝ nagrod─Ö mie─ç b─Ödziecie w mi┼éowaniu swoich?" W "mi┼éowaniu swoich" - na pewno trwanie w  b┼éogostanie. W b┼éogostanie w r├│┼╝nych odmianach.
elmo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #23 : 2007-07-02, 18:56:37 »

Je┼╝eli walimy g┼éow─ů w ┼Ťcian─Ö - tak d┼éugo b─Ödziemy wali─ç t─ů g┼éow─ů w ┼Ťcian─Ö napotykaj─ůc przy tym nauczycieli by zrozumie─ç dlaczego przydarzaj─ů si─Ö nam "niesprzyjaj─ůce" okoliczno┼Ťci. Lustra to osoby z tym samym problemem w pomniejszeniu lub powi─Ökszeniu. Na polskie - jak─ů broni─ů walczysz z takiej giniesz. Albo inaczej bogatemu i byk si─Ö ocieli czy ten kto ma temu b─Ödzie dodane. Je┼╝eli nie rozumiemy si─Ö z kobiet─ů ┼Üwiat b─Ödzie nam podsy┼éa┼é lekcje w postaci kobiet, a┼╝ "przerobimy" temat. Chodzi o temat wielop┼éaszczyznowy sprowadzaj─ůcy si─Ö do kilku g┼é├│wnych tre┼Ťci.
Dzi─Öki za wyjasnienie-faktycznie tak jest.

czu─ç nienawi┼Ť─ç do z┼éa,nie przystawa─ç ze z┼éymi lud┼║mi.Przyjaciel -dobry.Nieprzyjaciel-z┼éy.

To s─ů tre┼Ťci ze Starego Testamentu. By je uaktualni─ç nasta┼éy wydarzenia sprzed ok. 2000 lat. nios─ůce przes┼éania mi┼éo┼Ťci. "Mi┼éujcie nieprzyjaci├│┼é waszych, jak─ů┼╝ nagrod─Ö mie─ç b─Ödziecie w mi┼éowaniu swoich?" W "mi┼éowaniu swoich" - na pewno trwanie w  b┼éogostanie. W b┼éogostanie w r├│┼╝nych odmianach.

Z tym tez si─Ö zgodz─Ö,┼╝e tak napisano.
T─ů nienawi┼Ť─ç mog┼éam napisa─ç w cudzy s┼éowiu ,bo nie chodzi┼éo mi dos┼éownie o nienawi┼Ť─ç-uczucie silne i destrukcyjne.
Chodzi┼éo mi o to ,┼╝e mamy stroni─ç od z┼éych ludzi,z┼éych nawyk├│w ( to z Biblii).Nie mniej jednak my┼Ťl─Ö ,┼╝e nalezy ka┼╝demu da─ç szans─Ö.
Napisz─Ö o co mi w┼éa┼Ťciwie chodzi┼éo;
W Biblii przepowiedziano ,┼╝e w nastan─ů trudne czasy , ludzie b─Öd─ů rozmi┼éowani w samych sobie,rozmi┼éowani w pieni─ůdzach,wynio┼Ťli,blu┼║niercy,niepos┼éuszni rodzicom,niewdzi─Öczni,nielojalni,wyzuci z naturalnego uczucia,niesk┼éonni do jakiejkolwiek ugody,oszczercy,nie panuj─ůcy nad sob─ů,zdrajcy,nieprzejednani,nad─Öci pych─ů,mi┼éuj─ůcy bardziej rozkosze ni┼╝ mi┼éuj─ůcy Boga.Od tych si─Ö odwr├│─ç-napisano.Napisano r├│wnie┼╝ ;Nie dajcie si─Ö wprowadzi─ç w b┼é─ůd.Z┼ée towarzystwo psuje po┼╝yteczne zwyczaje.To r├│wnie┼╝ jest w NT.
Jak wspomnia┼éam ,ka┼╝demu nale┼╝y da─ç szans─Ö,ale gdy widzimy,┼╝e osoba nie przejawia zainteresowania popraw─ů,mamy si─Ö od niej odwr├│ci─ç.
Trudno zaprzeczy─ç temu,┼╝e ┼║le by┼Ťmy si─Ö czuli w towarzystwie ludzi ,kt├│rzy post─Öpuj─ů zupe┼énie inaczej ni┼╝ my.
Dlatego tworz─ů si─Ö mi─Ödzy innymi r├│┼╝ne grupy spo┼éeczne o tych samych pogl─ůdach.
lekarka
GoŠ

Email
« Odpowiedz #24 : 2007-07-02, 22:52:18 »

1.Jak wspomnia┼éam ,ka┼╝demu nale┼╝y da─ç szans─Ö,ale gdy widzimy,┼╝e osoba nie przejawia zainteresowania popraw─ů,mamy si─Ö od niej odwr├│ci─ç.
2. Dlatego tworz─ů si─Ö mi─Ödzy innymi r├│┼╝ne grupy spo┼éeczne o tych samych pogl─ůdach.
1. Osoba sprzed 2000 lat odwr├│ci┼éaby sie od takiego? Nie. Mamy prawo nosi─ç na sobie grzechy osoby b┼é─ůdz─ůcej. Jak chcemy mo┼╝emy sie bawi─ç w Chrystus├│w.
2. "Towarzystwa wzajemnego wsparcia/wzajemnej adoracji" - te┼╝ podnosz─ů poczucie w┼éasnej warto┼Ťci, wzmacniaj─ů "wewn─Ötrznego cz┼éowieka".

0d 5.07-18.07 nie bedę miała dostępu do internetu.
lutonn
GoŠ

Email
« Odpowiedz #25 : 2007-07-02, 23:04:39 »

W ocenie tez sie mozna mylic  Very Happy
elmo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #26 : 2007-07-02, 23:18:34 »

No ,na pewno. Oceniamy prawie zawsze subiektywnie.Nale┼╝y wzi─ů─ç jeszcze pod uwag─Ö ,┼╝e oceniamy dane post─Öpowanie (chwilowe)-mo┼╝e si─Ö nam ono nie spodoba─ç; oceniamy krytycznie-co wcale nie znaczy ,┼╝e "skre┼Ťlamy" ca┼éego cz┼éowieka.Tak nie jest ,albo mo┼╝e si─Ö nam podoba─ç ,wtedy oceniamy pozytywnie.No c├│┼╝...ca┼éy czas oceniamy i jeste┼Ťmy oceniani....
Jednak zdarzaj─ů si─Ö momenty, kiedy trafnie co┼Ť okre┼Ťlimy,ocenimy.
O jej...nikt nie jest doskona┼éy.Ka┼╝dy ma wady i zalety (nie ma nikogo,kto by posiada┼é jedn─ů z tych "rzeczy")....
lekarka
GoŠ

Email
« Odpowiedz #27 : 2007-07-03, 17:42:28 »

Co chcesz ocenia─ç?
lutonn
GoŠ

Email
« Odpowiedz #28 : 2007-07-03, 20:25:07 »

W┼éa┼Ťnie!!!!?
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #29 : 2015-03-05, 11:54:57 »

Dzi┼Ť widz─ůc passztetow─ů w lod├│wce dopomina┼é si─Ö jej i j─ů dosta┼é z trzy ma┼ée kawa┼éki. Chyba wejd─Ö na DDP bez liczenia dni z zakazem dawania mu lod├│w, zb├│┼╝ s┼éodyczy itp.z uwagi na pogorszenie sk├│ry o kt├│rym napisa┼éam w temacie Autyzm przed chwil─ů.┬á Tylko czy moi domownicy mnie pos┼éuchaj─ů. ?

Ale┼╝ mam pi─Ökny rebus, taki zbi├│r- w zasadzie zamkni─Öty, autystyczny znaczy. Very Happy "Po polskiemumu" b─Ödzie. Laughing

Ton─ůcy pono─ç nawet brzytwy si─Ö chwyci, a tymczasem, w ┼╝ywieniu, na DnO powinien opa┼Ť─ç i by─ç cierpliwym dla karteczki i o┼é├│weczka. Nie ma tam potrzeby rozpaczliwie wymachiwa─ç r─ůsiami. Very Happy siamisiami
JTKirk
GoŠ

Email
« Odpowiedz #30 : 2015-03-05, 12:08:28 »

widz─Ö ┼╝e┼Ť archeolog Wink
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #31 : 2015-03-05, 12:20:52 »

Very Happy
To kto┼Ť inny grzebie tu sobie. Ja tylko okiem ┼éypn─Ö ... i ju┼╝, celownik zestrojony. Wink Jednak cz─Ö┼Ťciej si─Ö powstrzymuj─Ö ... . Laughing
administ
GoŠ

Email
« Odpowiedz #32 : 2015-03-05, 12:23:02 »

Ale┼╝ mam pi─Ökny rebus, taki zbi├│r- w zasadzie zamkni─Öty, autystyczny znaczy. Very Happy "Po polskiemumu" b─Ödzie. Laughing

Mleko i chleb ze smalcem wracaj─ů do jad┼éospisu? Rolling Eyes Wink
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #33 : 2015-03-05, 12:25:32 »

Laughing
...
Laughing
A pan Zięba, to nawet do Gdańska ponoć potrafi zajechać, Szefu mój. Wink Mr. Green
...
Laughing
administ
GoŠ

Email
« Odpowiedz #34 : 2015-03-05, 12:32:29 »

Ale z Reni─ů si─Ö rozminie, to jak zaprosz─ů? Rolling Eyes Wink
Bo to teraz Radziu b─Öd─ů nowe wytyczne omawiane, co do wspomagania, na spotkaniu w Ciechocinku, cyt:.
"6. Zaplanowanie┬á konferencji dla doradc├│w ┼╝ywienia optymalnego, fizjoterapeut├│w oraz lekarzy optymalnych, zwi─ůzanych z prawid┼éowym stosowaniem ┼╝ywienia optymalnego oraz wspomagania si─Ö innymi metodami naturalnymi."

I teraz nie wiem, kt├│rzy s─ů zwi─ůzani tym wspomaganiem? Rolling Eyes Wink
I co teraz b─Öd─ů ┼Ťrutowa─ç? Cool

orazoraz...zz Laughing
renia
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 57446

« Odpowiedz #35 : 2015-03-05, 13:28:15 »

Jedź tam, to nie będziesz musiał snuć domysłów... Rolling Eyes

renia
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 57446

« Odpowiedz #36 : 2015-03-05, 13:32:39 »

...słówsłów...

Blackend
Hero Member
wiadomoÂci: 42747

« Odpowiedz #37 : 2015-03-05, 13:33:15 »

Ale tak z r─Ök─ů na sercu, by┼éo kiedy┼Ť inaczej? ┬áRolling Eyes
Nawet je┼Ťli wytyczne ┼║r├│d┼éa by┼éy jednoznaczne, to ludzie i tak swoje wiedz─ů. By┼éem, widzia┼éem, s┼éysza┼éem i swoje zdanie mam na ten temat. ┬áCool
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #38 : 2015-03-05, 13:34:42 »

Ale z Reni─ů si─Ö rozminie, to jak zaprosz─ů? Rolling Eyes Wink
Bo to teraz Radziu b─Öd─ů nowe wytyczne omawiane, co do wspomagania, na spotkaniu w Ciechocinku, cyt:.
"6. Zaplanowanie┬á konferencji dla doradc├│w ┼╝ywienia optymalnego, fizjoterapeut├│w oraz lekarzy optymalnych, zwi─ůzanych z prawid┼éowym stosowaniem ┼╝ywienia optymalnego oraz wspomagania si─Ö innymi metodami naturalnymi."

orazoraz...zz Laughing

Very Happy
Nie jed┼║, chyba ┼╝e nie mo┼╝esz. Wink Mr. Green
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #39 : 2015-03-05, 13:35:41 »

Ale tak z r─Ök─ů na sercu, by┼éo kiedy┼Ť inaczej? ┬áRolling Eyes
Nawet je┼Ťli wytyczne ┼║r├│d┼éa by┼éy jednoznaczne, to ludzie i tak swoje wiedz─ů. By┼éem, widzia┼éem, s┼éysza┼éem i swoje zdanie mam na ten temat. ┬áCool

A Dr Elis to pogl─ůdy ma. Wink Laughing
Strony: 1 [2] 3 4 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 19 zapytaniami.