forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-19, 21:38:46

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Pakiet Dieta Antyketogeniczna - zamówienia - korojoo.com
661805 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 18 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)  (Przeczytany 188716 razy)
elmo
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #160 : 2007-06-18, 16:43:26 »

Cytuj
Trudno... Wszyscy się wynoście!"
No i poszli sobie goście.
Czy ta kwoka, proszę pana,
Była dobrze wychowana?


      samokrytyka--  kajanie sie - nareszcie ,moze z ciebie jeszcze  ludzie beda 

Czyżbyś analizowała moją psyche? Ona już jest dokładnie poznana przez "miszczuf" analizy. Przecież dobrze wiesz  Cool
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #161 : 2007-06-18, 16:44:30 »

Tak mi się wydaje że najbardziej kompetentną osobą w temacie "plagiatu" byłby Toan Wink ale on jakoś dziwnie milczy  Cool
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #162 : 2007-06-18, 17:12:40 »

Tak mi się wydaje że najbardziej kompetentn± osob± w temacie "plagiatu" byłby Toan Wink ale on jako¶ dziwnie milczy  Cool

Wróć do wątku :
http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=535.msg3848#msg3848
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #163 : 2007-06-18, 17:20:01 »

Mnie wystarczą moje skromne 11  najlepszych prac z Olimpiad Matematycznych   i  4 prace z Olimpiad Fizycznych   

Te Olimpiady to na szczeblu gminy, powiatu, wojewodztwa, kraju, czy moze Europy, a moze OGOLNOSWIATOWE?
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #164 : 2007-06-18, 17:26:23 »

Mnie wystarczą moje skromne 11  najlepszych prac z Olimpiad Matematycznych   i  4 prace z Olimpiad Fizycznych   

Te Olimpiady to na szczeblu gminy, powiatu, wojewodztwa, kraju, czy moze Europy, a moze OGOLNOSWIATOWE?
Za mało widać mnie znasz .Tu chodzi o Olimpiady Międzygwiezdne i Międzygalaktyczne.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #165 : 2007-06-18, 19:20:05 »

kompetentną osobą w temacie "plagiatu" byłby Toan Wink ale on jakoś dziwnie milczy.

Milczę, bo przykro mi to wszystko czytać. Temat był niepotrzebnie wałkowany na tym Forum już dwa razy i nie rozumiem, czemu jeszcze raz wypłynął i to tak gwałtownie, ale napiszę wyraźnie jednak swoje prywatne zdanie.
Najtrafniej ujął to w poprzednich wątkach dotyczących tego tematu Andiiosz (serdecznie pozdrawiam przy okazji i zapraszam do uczestnictwa w Forum jeśli czas i chęci pozwolą).
Gdyby intencją Dr-a JK było opatentowanie "Diety Optymalnej" - to uczyniłby tak jak z "Żywienie Optymalne", czy kilku innymi znakami towarowymi. Jeśli tego nie uczynił, to znaczy, że to co pisze Andiiosz jest chyba słuszne. A co pisze proszę sobie samodzielnie poszukać.
Nigdy nie rozmawiałem z Tatą na temat książki Pani Ewy, bo nie było potrzeby.
Niezależnie od prezentowanych tu wypowiedzi uważam, że Pani Ewa dostosowując do poszczególnych przypadków chorobowych zasady Diety Optymalnej podane przez Dr-JK osiąga bardzo dobre wyniki w leczeniu wielu chorych. A jeśli tak jest, to nie powinno się krytykować takiego postępowania, które daje zdrowie, szczęście i przywraca radość życia - bo to nie jest TOWAR!.
Ponadto tylko "lekarka" z zarejestrowanych na tym Forum lekarzy optymalnych, udziela się tutaj aktywnie!.
A więc Pani Ewo mimo pozornych przykrości, proszę się nie poddawać.
Dziękuję jednak wszystkim, którzy zabrali w tym wątku głos, bo zawsze dzięki nawet takiej dyskusji,  jesteśmy bliżsi prawdy. Upraszam jednak wszystkich, aby szanowali się wzajemnie.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #166 : 2007-06-18, 19:58:20 »

A co pisze proszę sobie samodzielnie poszukać.

Nie mogę sam odszukać fragmentu o który mi chodziło. Był on mniej więcej taki: "w celu szerokiego propagowania swojej idei autor może zrezygnować z ochrony prawa autorskiego...".
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #167 : 2007-06-18, 20:02:50 »


Moze zbyt mało retorycznie się wypowiedziałem Wink oczywiście chodziło mi że Tomek mógłby ale tego nie robi Wink


P.S.
pozdrowienia dla dr Ewy Smile
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #168 : 2007-06-18, 20:14:14 »

mógłby ale tego nie robi ...

Czasem sama świadomość możliwości daje więcej satysfakcji, niż samo zrobienie Mr. Green
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #169 : 2007-06-18, 20:52:30 »

i nie rozumiem

Dlaczego więc naśmiewasz się z psychologii, która tak pięknie pozwala zrozumieć m.in. przyczyny takich i wielu innych "zajść" i zachowań?

M
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #170 : 2007-06-18, 21:13:52 »

Z psychologii - nigdy, z psychopatii - czasem i tylko półgębkiem   Smile jak na dobrze wychowana osobę przystało Wink
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #171 : 2007-06-18, 21:15:52 »

A cóż Cię tak bawi w psychopatii?

M
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #172 : 2007-06-18, 21:25:29 »

Sprawy bieżące: dziś ostrzeżenie dla Elmo - rekordzistkę dzisiejszych zgłoszeń moderatorskich, za (ważniejsze) "bezpodstawne, agresywne atakowanie wszystkich (a wybranych w szczególności) Użytkowników, czym zniechęca wile osób do wypowiedzi", a także "czepianie się osób, a nie tematu", "prowokowanie innych do ostrych wypowiedzi".
A więc Elmo dziś ostrzeżenie... poprawa w Twoich rękach.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #173 : 2007-06-18, 21:32:22 »

A cóż Cię tak bawi w psychopatii?

A tego już nie mogę powiedzieć, bo mnie kto do moderacji zapoda Sad
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #174 : 2007-06-18, 21:48:12 »

Sprawy bieżące: dziś ostrzeżenie dla Elmo - rekordzistkę dzisiejszych zgłoszeń moderatorskich, za (ważniejsze) "bezpodstawne, agresywne atakowanie wszystkich (a wybranych w szczególności) Użytkowników, czym zniechęca wile osób do wypowiedzi", a także "czepianie się osób, a nie tematu", "prowokowanie innych do ostrych wypowiedzi".
A więc Elmo dziś ostrzeżenie... poprawa w Twoich rękach.
Kto na mnie nakablował  Evil or Very Mad nie cierpię kabli ,dlatego mam w domu bezprzewodowy czajnik ,nawet internet .
Ostrzeżenie dla kabli -niedługo era kabli będzie całkowicie wyparta falami radiowymi. Kable nie będą miały racji bytu.
Rządam ujawnienia teczek OZI  i TW  tego Forum.  Mr. Green
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #175 : 2007-06-18, 21:55:10 »

ujawnienia teczek tego Forum...

A nakaz prokutratorski masz?. Jeśli nie, to nie ma mowy.
Nawet się nie domyślaj jakie osoby Cię podały moderatorowi, bo się sromotnie możesz pomylić.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #176 : 2007-06-18, 21:59:43 »

ujawnienia teczek tego Forum...

A nakaz prokutratorski masz?. Jeśli nie, to nie ma mowy.
Nawet się nie domyślaj jakie osoby Cię podały moderatorowi, bo się sromotnie możesz pomylić.

Coś czuję ,że jakaś szycha musiała zagiąć na mnie parola  Cool .
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #177 : 2007-06-18, 22:04:33 »

Witam
Dwa ni nie czytalem forum, dopiero dzisiaj. Co sie stalo? Mozna to porownac z  rozbieganiem sie reaktora, reakcja juz nie jest kontrolowana.
Sprawy bieżące: dziś ostrzeżenie dla Elmo - rekordzistkę dzisiejszych zgłoszeń moderatorskich, za (ważniejsze) "bezpodstawne, agresywne atakowanie wszystkich (a wybranych w szczególności) Użytkowników, czym zniechęca wile osób do wypowiedzi", a także "czepianie się osób, a nie tematu",
Temat watku juz dawno sie zmienil, nie tylko w tym watku.
Padlo tutaj wiele ostrych slow. Z pewnymi sie zgadzam, z innymi nie. Ale ja nie pisze o tym, nawet nie chce pisac, przyjmuje do wiadomosci poglady forumowiczow. Hmmm... Moze trzeba pisac, wykrzyczec co sie nie podoba.
Czytajac ten watek przypomnialo mi sie pewne haslo z lat 70 : "Nie krytykuj, nie podskakuj, siedz na dupie i przytakuj"
Na koniec - nie zapominajmy, ze to forum ma nam sluzyc, rada i pomoca innym.
pozdr
maf
ps. troche jestem zawiedziony reakcja/oswiadczeniem  toana, ale sadze, ze to wina oslabienia weekendowego
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #178 : 2007-06-18, 22:09:25 »

nie cierpię kabli ,dlatego mam w domu bezprzewodowy czajnik ,nawet internet .
Blad, najlatwiej namierzyc komunikacje bezprzewodowa/radiowa. Najgorsze sa czajniki. Wszedzie sie czaja.
Pozdr
maf
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #179 : 2007-06-19, 07:41:00 »

troche jestem zawiedziony reakcja/oswiadczeniem  toana, ale sadze, ze to wina oslabienia weekendowego

A ja sądzę, że czytujesz Forum wybiórczo i stąd to Twoje rozczarowanie "toanem".
Na tej samej zasadzie większość osób, która mnie nie zna osobiście, ma wyrobione zdania na mój temat, bo znają mnie doskonale wyłącznie z ploteczek kiedyś i obecnie jeszcze rozpowszechnianych, a dni tygodnia nie mają na to wpływu raczej  Confused
A my się chyba osobiście nie znamy?.
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 18 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 14 zapytaniami.