forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-29, 03:18:52

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
660604 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 18 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)  (Przeczytany 188045 razy)
elmo
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #40 : 2007-06-14, 22:37:05 »



elmo, ja mam podobnie....Masło i śmietana są dla mnie oki   Very Happy
No to jest nas dwoje  Wink
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #41 : 2007-06-14, 23:14:00 »

Czasem,raz na ruski miesiąc jak mam ochotę na kakao (to prawdziwe) to zrobię je sobie na mleku, ale muszę uważać - ciężko się "to" trawi (a raczej nie trawi). Masło i śmietana są dla mnie oki  Very Happy
To dlaczego nie zrobisz sobie na śmietance?
Zapisane
Belian
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #42 : 2007-06-14, 23:17:48 »

Cytuj
  To dlaczego nie zrobisz sobie na śmietance?

No właśnie...przyzwyczajenie??  Shocked  Heh! Następnym razem - robię na śmietance  Very Happy
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #43 : 2007-06-17, 12:55:02 »

Masło i śmietana są dla mnie oki  Very Happy

I tak trzymaj  Smile .
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #44 : 2007-06-17, 15:05:50 »

Masło i śmietana są dla mnie oki  Very Happy

I tak trzymaj  Smile .
Czyżby się coś zmieniło? Bo pisałaś ,że produkty mleczne trzeba rotować....
Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #45 : 2007-06-17, 16:45:56 »

Smietana na żołądek jest idealna.



To prawda,nawet nie sądziłam ,że taka skuteczna  Very Happy . A masła już dawno nie jadłam i teraz smakuje mi podwójnie  Wink .
I pomyśleć ,że tak się męczyłam z tym żołądkiem  Confused 
To prawda też wyleczyłam wrzody po 30-tu latach męczarni. Kremówką tak jak pisał w książce dr Jan Kwaśniewski. Wtedy jeszcze nie miałam internetu tylko książkę. I artykuły w Dzienniku Zachodnim".
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #46 : 2007-06-17, 17:12:28 »

Czyżby się coś zmieniło? Bo pisałaś ,że produkty mleczne trzeba rotować....

Elmo, ja leczę chorych.
Niektórzy chorzy nie zdają sobie sprawy, że są chorzy  Shocked
Na razie jesteś w etapie śmietana/masło służy mi codziennie. Nie jest tak niestety przez całe życie.
Czytaj z uwagą.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #47 : 2007-06-17, 17:29:34 »


To prawda też wyleczyłam wrzody po 30-tu latach męczarni. Kremówką tak jak pisał w książce dr Jan Kwaśniewski. Wtedy jeszcze nie miałam internetu tylko książkę. I artykuły w Dzienniku Zachodnim".

I piękny przykład na to ,że nic nie trzeba rotować.Jak coś szkodzi,to się to odstawia ,a nie robi z siebie laboratorium doświadczalne.
Szkodziło mi piwo?pieczywo?-odstawiłam.Proste.Miałam  zacząć to rotować?
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #48 : 2007-06-17, 17:43:40 »


To prawda też wyleczyłam wrzody po 30-tu latach męczarni. Kremówką tak jak pisał w książce dr Jan Kwaśniewski. Wtedy jeszcze nie miałam internetu tylko książkę. I artykuły w Dzienniku Zachodnim".

I piękny przykład na to ,że nic nie trzeba rotować.Jak coś szkodzi,to się to odstawia ,a nie robi z siebie laboratorium doświadczalne.
Szkodziło mi piwo?pieczywo?-odstawiłam.Proste.Miałam  zacząć to rotować?

Brawo !!!!!, masz 10 punktow "MOJSZOSCI" wiecej  Very Happy Very Happy Very Happy
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #49 : 2007-06-17, 18:07:33 »


I piękny przykład na to ,że nic nie trzeba rotować.Jak coś szkodzi,to się to odstawia ,a nie robi z siebie laboratorium doświadczalne.
Szkodziło mi piwo?pieczywo?-odstawiłam.Proste.Miałam  zacząć to rotować?

Coś mi się wydaje, że nie wiesz Edyto na czym polega rotowanie i czemu ma służyć.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #50 : 2007-06-17, 18:18:35 »



Coś mi się wydaje, że nie wiesz Edyto na czym polega rotowanie i czemu ma służyć.
Halino,wiem co to jest rotacja i czemu służy.Ja tylko piszę ,że nic nie trzeba rotować.
Może lekarka chciała się "podczepić" pod Kopernia; "O rotowaniu ciał niebieskich"  Shocked
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #51 : 2007-06-17, 18:56:32 »

Może lekarka chciała się "podczepić" pod Kopernia; "O rotowaniu ciał niebieskich"  Shocked

Doskonale !!!!!, tym razem masz 100  punktow "MOJSZOSCI" wiecej   Shocked Shocked Shocked

Jak, Ty potrafisz, WYLUSKAC to czule miejsce,
co podlechce ADRESATA !!!!!!   Shocked Shocked Shocked
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #52 : 2007-06-17, 19:19:23 »

grizzly - dostałeś bana siedmiodniowego (nie możesz pisać postów), za brak poprawy Sad.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #53 : 2007-06-17, 19:35:06 »

,że nic nie trzeba rotować.
Jak nie istnieje taka potrzeba to nie trzeba rotować. Bo i po co?
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #54 : 2007-06-17, 19:48:49 »

,że nic nie trzeba rotować.
Jak nie istnieje taka potrzeba to nie trzeba rotować. Bo i po co?

Oczywiście.Tylko ktoś tu ma inne zdanie .
Czy uważasz ,że DO nie pomogło nikomu, dopóki nie przeczytał książki lekarki pod tym samym tytułem ,ale nie ta samą treścią?


Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #55 : 2007-06-17, 20:08:43 »

       Toan, masz jakieś argumenty na uzasadnienie bana dla Grizzly, czy ma on odwrócić uwagę od notorycznego szkalowania Ewy, Bruforda i innych ?  Piszę nie o nas, bo my wiemy, czemu tak się dzieje, więc  pozostaje tylko pretensja do coraz większej Twojej ignorancji wobec chamstwa dotykającego tych spośród Forumowiczów, którzy wciąż pozostają bezradnie przy pytaniach o powody tych "ad personam" . Zabrnąłeś w ślepą uliczkę i teraz nie wiesz, jak się wycofać, takie odnoszę wrażenie.
      To przedziwne, że nie dostrzegasz nagłego postotoku chamstwa wobec Ewy, całkowicie to pomijasz, a nagle walisz bana w Grizzly, którego przedziwny stosunek do terminologii i kolorów nie powinien mieć wiążącego znaczenia dla całej sprawy.
               To nie adwokatura, to wkurzenie na niesprawiedliwość. Adwokaci wzbudzają me obrzydzenie a moderatorzy niechęć. Ja tylko oczekuję od admina dobrego rozeznania w psychologii, skoro prowadzi  grupę rozmówców. Jakaś choćby najmniejsza reakcja, a nie zabawa w banana., bo to niewiele zmieni. To tylko kwestia czasu, a zobaczysz co mieliśmy na myśli pisząc w stosownym wątku.

Tomek
                 
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #56 : 2007-06-17, 20:31:19 »

Zasady są proste powtórzyć?. Zgłoszenie do moderatora, ostrzeżenie, ban na posty, ban całkowity. Nie ma zgłoszeń do moderatora - nie ma tematu.
Jako toan nie przeszkadza mi, gdy fantazjujesz na mój temat: co myślisz, że myślę, co myślisz, że mi się wydaje, co myślisz, czym żyję, co myslisz, jakie mam problemy, co myślisz, w jakiej jestem ślepej uliczce i.t.p. Mam trochę ubawu Laughing i wszystko Exclamation
W przciwieństwie do Was Tomkiewicze, ja nie "żyję tym Forum", nie uprawiam tu śmiesznych "pseudofrojdowskich rozbiorów na czynniki pierwsze", czasem sprostuję bzdury tu wypisywane, czasem napiszę coś, co może zainteresować kilka osób, ale czynię to niechętnie. Mnie cudze problemy przedstawiane na tym Forum zupełnie nie interesują - czy to tak trudno zrozumieć?.
Jeśli ktoś zwraca się do mnie o pomoc w kontakcie, czy radę na toan@q4.pl zawsze odpowiadam i zawsze staram się pomóc, jak najlepiej potrafię.
Jeśli zaś ktoś uważa, że ucierpiało czyjeś ego -  zgłasza się ten fakt do moderatora - zerknę na komentarz i przeczytam zgłoszony post, podejmę decyzję i wszystko.
Ale zawsze ostrzeżenie... (z zaznaczeniem, co jest problemem) -  czas na widoczną poprawę... W przypadku braku poprawy: postępowanie w/g w/w procedury Very Happy
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #57 : 2007-06-17, 20:59:39 »

 Wobec powyższego należy Ci się jedno wyjaśnienie. Istnieje wyraźna różnica pomiędzy  "życiem na forum" a poruszaniem ważnej tematyki.
        Dostrzegam u Ciebie wyraźną tendencję do postrzegania człowieka jako maszyny, takiej plotynowskiej żywiny, która tylko musi dobrze się nażreć, by być lepszym. Czy jesteś jedną z tych osób , które postrzegają naukę o umyśle ludzkim jako próby  ingerencji w cudze życie ?? Chyba nie, bo odpowiedź na tak ..ech.
         A może rażą Cię próby  rozwijania nauki, którą podał Twój Ojciec ? Sądzisz, że  to już kres wiedzy ? Że świat zaczyna się i kończy na odpowiednim BTW ?  Ja myślę, że to najlepszy z fundamentów pro-somatycznych, a potem zaczyna się dopiero życie, tzn. może się zacząć.


ps: Odpowiedziałeś agresywnie, uśmieszki nic tu nie znaczą.  Dodatkowo, nic na nikogo nie będę zgłaszał. Albo rzeczywistość będzie sama "mówić" albo relatywizm zatknie chorągiewkę na szczycie "życia".

Tomek
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #58 : 2007-06-17, 21:11:07 »

Dziękuję bardzo za cenne uwagi, przyjąłem do wiadomości, znów miałem okazję do szczerego śmiechu Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
PS
tekst pisany szczerze, nie wymaga żadnej psychologicznej, naukowej analizy, ani rozbioru na czynniki pierwsze, choć chętnie przeczytam, gdy przeanalizujecie psyche toana na podstawie tego postu  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #59 : 2007-06-17, 21:15:10 »

Czy uważasz ,że DO nie pomogło nikomu, dopóki nie przeczytał książki lekarki pod tym samym tytułem ,ale nie ta samą treścią?

DO to funament/podstawa i lekarkę właśnie tak rozumiem. A lekarka na tym fundamencie 'wznosi  budowlę', która akurat mi i paru jeszcze osobom odpowiada. To tak najprostszym językiem.
Ciekawa jestem właśnie co o tym myśli sam dr J.K.?
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 18 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 17 zapytaniami.