forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-29, 07:46:07

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660612 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 18 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)  (Przeczytany 188059 razy)
elmo
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #60 : 2007-06-17, 21:20:29 »

...gdy przeanalizujecie psyche toana na podstawie tego postu  Laughing Laughing Laughing


Moją już przeanalizowali dość dokładnie .
Idąc tropem Tomkiewiczów,zabawimy się w analizowanie psyche ich samych .Otóż jako wierna uczennica Tomkiewiczów ,uważam ,że to oni w sobie skrywają te tak modne "skrzywdzone dzieci". Najlepszym tego dowodem jest fakt ,że Marishka nie chce mieć potomstwa z Tomkiem ,bo boi się aby on nie skrzywdził jej dzieci , jak pewnie sama była krzywdzona w dziciństwie. Widzi w nim swojego ojca. To z frojda (?)
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #61 : 2007-06-17, 21:22:24 »


Ciekawa jestem właśnie co o tym myśli sam dr J.K.?

A ja jestem ciekawa czy przeprosiła lek.med. Jana Kwaśniewskiego za plagiat tytułu swojej książki ,albo przynajmniej wyjaśniła. Mam nadzieję ,że tak.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #62 : 2007-06-17, 21:26:02 »

Czy uważasz ,że DO nie pomogło nikomu, dopóki nie przeczytał książki lekarki pod tym samym tytułem ,ale nie ta samą treścią?

DO to funament/podstawa i lekarkę właśnie tak rozumiem. A lekarka na tym fundamencie 'wznosi  budowlę',

To apsurt , żeby na cudzym fundamencie budować własny dom.Tak się nie godzi.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #63 : 2007-06-17, 21:31:43 »

 Dobra Toan, jestem mały Kazio z polityki i nie pojmuję, że może jest Ci na rękę "krytyka" metod Ewy.

Tomek
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #64 : 2007-06-17, 21:34:07 »

Widocznie Toan stawia na ilosc, miast na jakosc!
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #65 : 2007-06-17, 21:35:58 »

Dobra Toan, jestem mały Kazio z polityki i nie pojmuję, że może jest Ci na rękę "krytyka" metod Ewy.

Tomek

No wiecie? Czy ten człowiek nie potrafi inaczej odczytywać postów ,tylko jako krytykę.
A może był tak w dzieciństwie krzywdzony i krytykowany ,że teraz nie może inaczej odczytywać?
Ale sie dużo od nich nauczyłam  Idea Analizowania psyche po postach  Idea
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #66 : 2007-06-17, 21:42:00 »

Pojmij Tomkiewicz ,że nic nie dzieje sie bez przyczyny. To ,że byłeś krzywdzony w dzieciństwie wynika z prostej linii z żywienia.
Pewnie miałeś kolki jelitowe w niemowlęctwie i przeraźliwie się darłeś i rodzice z tego powodu Cię znienawidzili a może nawet dawali Ci klapsa ,co w tym przypadku byłoby całkiem uzasadnione . Widzisz jak żywienie może nabruździć w życiu człwieka? Czy nie lepiej od razu na starcie dobrze się odżywiać.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #67 : 2007-06-17, 21:44:44 »

errata. "Dawali Ci klapsa"-powinno być -"masowali Ci brzuszek. "
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #68 : 2007-06-17, 21:48:46 »

czy przeprosiła lek.med. Jana Kwaśniewskiego za plagiat tytułu swojej książki ,albo przynajmniej wyjaśniła. Mam nadzieję ,że tak.

Przyznam szczerze, że od grudnia 2002 roku, kiedy prosiłem Tatę w Wigilię, abym nie musiał się więcej zajmować sprawami "optymalnymi" - nie interesują mnie takie rzeczy. Prośbę musiałem powtarzać w kolejnych kilku latach, aż wreszcie... Nawet nie musiałem jechać na historyczne wydarzenie w tym roku do Lwowa!, za co jestem Tacie niezmiernie wdzięczny Very Happy. Jestem WRESZCIE PRYWATNĄ OSOBĄ znów  Very Happy Very Happy Very Happy
Obiecałem tylko na swoje "utrapienie"  Wink, że poprowadzę ten serwis internetowy  Sad, ale jak widzicie, od jakiegoś czasu "migam" się na całego, bo samo się jakoś toczy Very Happy. I o to chodzi Very Happy.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #69 : 2007-06-17, 21:50:28 »

Widocznie Toan stawia na ilosc, miast na jakosc!

Toan na nic nie stawia, z wyjątkiem najbliższej Rodziny, reszta jest nieważna Very Happy
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #70 : 2007-06-17, 21:53:48 »

Obiecałem tylko na swoje "utrapienie" 

Dziwi mnie, jak mozna robic cos wbrew sobie, jak mozna robic cos czego sie nie lubi , jak mozna robic cos co nie przynosi zadowolenia, satysfakcji?
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #71 : 2007-06-17, 21:55:55 »

Toan na nic nie stawia, z wyjątkiem najbliższej Rodziny, reszta jest nieważna

A posty FORUM mowia inaczej.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #72 : 2007-06-17, 22:03:07 »

Dziwi mnie, jak mozna robic cos wbrew sobie...

Też nie mogę dla siebie z podziwu wyjść Shocked.
Ale uczciwośc, obowiązkowość i lojalność zawsze były i są dla mnie najważniejsze w moim postępowaniu. Zawsze najbardziej też te cechy cenię u Ludzi Very Happy
Zapisane
Zofia
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #73 : 2007-06-17, 22:06:31 »


Ciekawa jestem właśnie co o tym myśli sam dr J.K.?

A ja jestem ciekawa czy przeprosiła lek.med. Jana Kwaśniewskiego za plagiat tytułu swojej książki ,albo przynajmniej wyjaśniła. Mam nadzieję ,że tak.

Pytanie do Ewy.
Ewo,
aby nie było zbędnych spekulacji odpowiedz wprost: czy uzyskałas zgodę od Pana Doktora Jana Kwaśniewskiego na tytuł do swojej ksiązki identyczny jak książka Pana Doktora?

Pozdrawiam  Zofia
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #74 : 2007-06-17, 22:12:02 »

Ale uczciwośc, obowiązkowość i lojalność zawsze były i są dla mnie najważniejsze w moim postępowaniu. Zawsze najbardziej też te cechy cenię u Ludzi Very Happy

Szczególnie tę wytłuszczoną cechę, czego doskonałym potwierdzeniem jest to Forum i Twoje reakcje na pewne posty. Tu nie ma czego "analizować", Toanie, jaki jest koń, każdy widzi.

Marishka
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #75 : 2007-06-17, 22:19:00 »

Dziękuję serdecznie Tomkiewicze za dokładną analizę psyche toana Laughing Laughing Laughing, bardzo serdecznie dziękuję Laughing Laughing Laughing, Bardzo to miłe, że są zawsze tacy, co wiedzą lepiej o życiu z książek i celnych rad udzielają. Może ja zacząć mam dla zabawy analizować waszą psychosomatykę?. Na początek może coś o dojrzałości?
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #76 : 2007-06-17, 22:25:34 »

Szczególnie tę wytłuszczoną cechę, czego doskonałym potwierdzeniem jest to Forum i Twoje reakcje na pewne posty. Tu nie ma czego "analizować", Toanie, jaki jest koń, każdy widzi.

Tak.
Droga Marishka,
widzę, a widzę nie przez mgłę, że w cytacie ukryłaś bardzo, ale to bardzo skrytą agresję i nie piszesz szczerze, bo wytłuszczenie się w życiu liczy, a nie cieniactwo. Jaka szkoda, że nie potrafisz zaakceptować podświadomie uczuć swojego partnera, choć łamiesz się bardzo na jawie, aby nie okazać mu Twych prawdziwych uczuć. "Ja pierdziu" (cytat za "Wlatcy móch" - epokowym osiągnięciem polskiej kinematografii ostatnich lat, niedoścignionym wzorze kultury rynsztokowej), czemu nie powiesz swojemu partnerowi, że dusisz w sobie aż taką agresję Cool
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #77 : 2007-06-17, 22:27:17 »

Może ja zacząć mam dla zabawy analizować waszą psychosomatykę?. Na początek może coś o dojrzałości?
Polecam na poczatek ich tak popularną "metodę komiksową" czyli "po fotkach ich poznacie" .
Wśród szeregu zalet tej metody ,pozwolę sobie wymienić między innymi małą eksploatację szarej części musgu...musgó...muskół.?
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #78 : 2007-06-17, 22:29:45 »

nie ma czego "analizować",

po prostu droga Marysiu nie potrafisz sobie dać rady z własnymi emocjami, a przeczytane tomiszcza książek psyche nie pomogły Ci rozwiązać problemów skrywanej agresni i barku szczerości do swojego partnera, o czym świadczą użyte w poście przez Ciebie emonitki. Cool
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Poproszę o sprawdzenie jadlospisu :)
« Odpowiedz #79 : 2007-06-17, 22:30:45 »

Toanie, jedyną odpowiedzią na Twój ostatni post mogą być tylko te słowa:

....w błąd wprowadza interpretacja słów autora dokonana przez czytającego, a nie przekaz właściwy tekstu...

M
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 18 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 17 zapytaniami.