forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 15:26:36

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
659840 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Nielubiana dieta
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Nielubiana dieta  (Przeczytany 4517 razy)
olek
Go


Email
Nielubiana dieta
« : 2006-01-05, 11:34:54 »

na forum internetowym jednej z gazet ktoś napisał na temat DO że rzeba pić wodę z łojem i spirytusem.
zamieściłem więc tylko wykaz składników na sernik wiedeński żeby pokazać że potrawy optymalne są normalnym jedzeniem
po moim wpisie cały wątek znikł  bez śladu tak jak i inne na temat DO
czy gazety boją się diety optymalnej?
Zapisane
Sebasta
Go


Email
Odp: Nielubiana dieta
« Odpowiedz #1 : 2006-02-01, 13:17:40 »

DO sie nie boją ale łoju to sie mogą bać.  Laughing Laughing
A tak na powaznie to juz od pewnego czasu mowi sie o unnijnej inicjatywie aby obnizyc cene cukru a dodatkowym podatkiem obłożyć tłuszcze.  Sad
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Nielubiana dieta
« Odpowiedz #2 : 2006-02-02, 11:26:35 »

Na innym forum ktoś zadał pytanie 'dlaczego nie wolno tutaj rozmawiać o diecie Kwaśniewskiego'?
Odpisałam krótko 'bo to naprawdę działa', usunięto post.
Nasuwa się jeden wniosek - naprawdę są niewidzialne siły, króre boją się , że to ludzie odzyskają człowieczeństwo!
Zapisane
Krystyna77
Go


Email
Odp: Nielubiana dieta
« Odpowiedz #3 : 2007-07-02, 22:58:20 »

Witam wszystkich! Na forum choroby HD  nikt nie skrytykował tego co napisałam o DO lub żywieniu optymalnym.Tam Są ludzie światli i wykształceni i otwarci na wszelkie nowinki.Jednak bardzo trudno przekazać na forum coś co mogłoby zmienić lub poprawić stan chorych.Słowo pisane i napisane to nie to samo co praktyka i samo udokumentowane życie.Dzisiaj doszłam do wniosku, że mój tato dłużej choruje niż napisałam, to będzie gdzieś 20 lat , a nie 17, i żyje jeszcze tzn,że coś wcześniej można było zrobić.Tylko tego nie widziałam, byłam za młoda i nie interesowałam się przyczynami chorób.Napisałam niedawno na tym forum o mózgu i jego potrzebach ale nikt nie zareagował nie wiem jak to odebrać. Może nie czytali albo nie rozumieją tego co napisałam.Czuję się bezradna nie mogę nic zrobić aby coś zmienić w tej kwestii.To smutne co piszę ale na dzień dzisiejszy takie są moje spostrzeżenia... Crying or Very sad
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Nielubiana dieta
« Odpowiedz #4 : 2007-07-03, 21:57:43 »

Krystyna 77 możesz mi podać o odżywianiu mózgu w której zakładce to napisałaś, nie czytam wszystkich nowych rzeczy a po jakimś czasie przeglądam tematy jak sama nic nowego nie mam do napisania. I wpadłam na twój post. Przeczytam z chęcią. W końcu u mojego syna własnie mózg muszę "rozgryć" jak działa itd. dziękuję z góry.
Zapisane
Tomasz26
Go


Email
Odp: Nielubiana dieta
« Odpowiedz #5 : 2007-07-04, 10:46:48 »

Witam!!
Zachęcam wszystkich do przeczytania  Angory nr27 z 8 lipca 2007 od końca!
Znajdziecie tam artykuł  "Bezcukrowa Dieta" przedruk z prasy brytyjskiej>>>
To ciekawa lektura dla sceptyków......
Jest to potwierdzenie DO JK
                                               Pozdrawiam Tomasz !!!
Zapisane
Krystyna77
Go


Email
Odp: Nielubiana dieta
« Odpowiedz #6 : 2007-07-04, 12:27:27 »

Witam Sylwio: napisalam o odżywianiu mózgu na forum HD w temacie "Porada".To taka moja ogólna wypowiedż na temat odżywiania ,chcialam zainteresować osoby z problemem HD.W ksiązkach dr.J.K. są porady aby odżywiać takich chorych uwzględniając w diecie móżdżek, chociaż dwa razy w tygodniu.To jest ważne białko no i oczywiście żółtka i dobre tłuszcze.W przypadku choroby HD "oficjalnie " medycyna zaleca dietę wysokokaloryczną z uwzględnieniem dość sporych ilości węglowodanów, ponieważ chorzy w pierwszej i drugiej fazie dużo spalają i chudną na skutek ruchów mimowolnych.Zaleca się nawet do 4000 tys.kcal,do 6 posiłków dziennie( doslownie jak u górnika w kopalni).Mój tata ten etap choroby ma za sobą, ponieważ leży i już tak nie "walczy" jak kiedyś.Waga się unormowała.Poza tym poleca się spożywanie odżywek jak u sportowców w tej chorobie.Sylwio Twoje dziecko ma inne schorzenie więc istotne są dla Ciebie porady dr.Ewy.Ale jak chcesz przeczytać mój post na forumHD to podaję Ci stonę www.huntington.pl Diękuję za zainteresowanie.
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.