forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-11-13, 05:30:53

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. W─Öglowodany staramy si─Ö zjada─ç w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
540938 wiadomoÂci w 3979 w▒tkach; wys│ane przez 60 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Apollo1976
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Dieta Optymalna "Z┼üOTA KSI─śGA"
| | |-+  Maraton
« poprzedni nastŕpny »
Strony: [1] Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Maraton  (Przeczytany 13191 razy)
Daniel_dn
GoŠ

Email
Maraton
« : 2007-06-18, 14:04:54 »

O DO po raz pierwszy dowiedzia┼éem si─Ö od ojca dok┼éadnie w dniu 2003-12-10, a tydzie┼ä p├│┼║niej ju┼╝ j─ů stosowa┼éem. Pewnie nie zwr├│ci┼ébym na ni─ů uwag─Ö, gdyby nie zmiany ┼Ťwiatopogl─ůdowe, kt├│re ju┼╝ realizowa┼éem w ┼╝yciu. Okaza┼éo si─Ö, ┼╝e DO jest brakuj─ůcym ogniwem tych zmian. Pomin─Ö g┼é├│wn─ů ich istot─Ö, a podziel─Ö si─Ö spostrze┼╝eniami dotycz─ůcymi czysto fizycznych przemian.
Stan pocz─ůtkowy przed DO oceniam jako alarmuj─ůcy. Przy wzro┼Ťcie 176cm wa┼╝y┼éem 109 kg. Nie wiem czy mia┼éem jakie┼Ť choroby, bo przez lata nie poddawa┼éem si─Ö ┼╝adnym badaniom lekarskim. Przypuszczam, ┼╝e mia┼éem pocz─ůtki cukrzycy, bo zasypia┼éem za kierownic─ů. Zdarza┼éy si─Ö drzemki 15 s w czasie zmiany ┼Ťwiate┼é. O sprawno┼Ťci fizycznej lepiej nie m├│wi─ç. Brzuch utrudnia┼é za┼éo┼╝enie but├│w. Zadyszka przy wchodzeniu po schodach.
Po przej┼Ťciu na DO szybko schud┼éem. Dzi┼Ť wa┼╝─Ö 84 kg i gdyby nie rozbudowane mi─Ö┼Ťnie, wa┼╝y┼é bym jeszcze mniej. Przypuszczalnie rozpu┼Ťci┼éem kamienie ┼╝├│┼éciowe, bo mia┼éem typowo objawy przy zatkaniu przewodu ┼╝├│┼éciowego. Gdy zdecydowa┼éem si─Ö na USG ju┼╝ ich nie by┼éo. Woreczek mia┼éem czysty, a w─ůtrob─Ö nie przet┼éuszczon─ů.
Gdy schud┼éem nabra┼éem ochoty na zwi─Ökszony wysi┼éek fizyczny. Zacz─ů┼éem biega─ç.
Moja wydolno┼Ť─ç organizmu wzros┼éa do takiego stopnia, ┼╝e wczoraj uko┼äczy┼éem maraton (42 km 195 m), a nigdy wcze┼Ťnie nie stratowa┼éem.

Czy pisz─ůc to, nak┼éaniam na DO? Nie. Bo DO trzeba dojrze─ç. To tak jak z ziarnem, kt├│re wykie┼ékuje i da obfity plon, jak trafi na ┼╝yzn─ů gleb─Ö.
Piszę tu, chociaż nie wiem, czy jestem Optymalny w rozumieniu DO. Nie ważę produktów, a intuicyjnie staram się ograniczać węglowodany. Siłę czerpię z tłuszczów i nie zapominam o dobrych białkach (żółtka jaj).

Daniel

Zg│o do moderatora   Zapisane
Strony: [1] Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.02 sekund z 17 zapytaniami.