forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 07:31:00

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660219 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Czytać ciemniaki! :)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 15 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Czytać ciemniaki! :)  (Przeczytany 133370 razy)
slawek
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #100 : 2007-06-23, 22:15:05 »

Jeszcze coś tłumaczyć ??

Oczywiście. Mam na myśli przecież osobniki dorosłe, które rzadko na wolności dożywają wieku starczego, nie zaś szczenięta.

Tomek
Czyli szczenięta z rakiem nie dożywają wieku dorosłego ??? masz jakieś dane na ten temat ??
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #101 : 2007-06-23, 22:22:32 »

 Pytam właśnie o dane. Od dłuższego czasu. Zatem precyzuję - raz jeszcze .
            Czy zwierzęta drapieżne (żywiące się tym, na co skazała je natura i zyjące w swych naturalnych warunkach)  zapadają na nowotwory złośliwe ?
     I drugie pytanie, skierowane do kompetentnych - nie do aktywistów optymalnych - czy wszystkie gatunki rekinów nie zapadają na raka ?  Żywiący się fokami żarłacz biały , ma chyba najlepszą proporcję głównych składników odżywczych. Jak jest wobec tego (na przykład) z rekinem tygrysim, nie gardzącym ludzkim mięsem  w przeciwieństwie do białego, którego ataki na człowieka są wynikiem pomyłek.  A co z rekinami młotami czy  żarłaczami błękitnymi ? A pozostałe ?

Tomek

 
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #102 : 2007-06-23, 22:29:52 »

Pytam właśnie o dane. Od dłuższego czasu. Zatem precyzuję - raz jeszcze .
            Czy zwierzęta drapieżne (żywiące się tym, na co skazała je natura i zyjące w swych naturalnych warunkach)  zapadają na nowotwory złośliwe ?
   
Ja też mogę zapytać Wink choć bardziej wiarygodne było by dla mnie określenie ile zwierząt hodowlanych umiera na raka ??  czaisz ??
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #103 : 2007-06-23, 22:56:59 »

Z tego co wyczytałam w necie ,to rekiny żyją na ziemi ponad 400 mln lat w niezmienionej formie!!!
Jak ludzie będą tyle lat żyli na tej planecie ,to  również pozbedą się nowotworów  Razz .
Powiem teraz herezję ; jesteśmy na tym etapie ewolucji,że musimy chorować na nowotwory ,bo tylko śmierć eliminuje jednostki wadliwe pod względem genomu.
Póki co jesteśmy "nędzarzami ewolucyjnymi"   Sad .
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #104 : 2007-06-23, 23:03:40 »

 Sławek, czaję Twe intencje. Nie są enigmatyczne, raczej jaskrawe.
   
  Dla mnie wiarygodne (bo zwierzęta hodowlane chorują z oczywistych powodów) będzie uzyskanie odpowiedzi na pytanie, które zadawałem bezskutecznie wiele razy. 

Tomek
Zapisane
Zofia
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #105 : 2007-06-23, 23:11:52 »

Pomysl "ciemniaku", a nie zadawaj jako Optymalny tak oczywistych pytań.
Przecież jakie zasilanie, taka praca maszyny, organizmu itd.

Pozdrawiam  Zofia
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #106 : 2007-06-23, 23:56:43 »

 Jesteś kompetetną w dziedzinie zoologii tudzież weterynarii ?
   
Tomek
   
Zapisane
evosonic
Go


Email
Re: Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #107 : 2007-06-24, 00:16:36 »

Jesteś kompetetną w dziedzinie zoologii tudzież weterynarii ?
   
 Tomek
   

ile na twoim logu pisze osob ? tak pytam  Question
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Re: Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #108 : 2007-06-24, 00:38:42 »

ile na twoim logu pisze osob ? tak pytam  Question

A ile osób widzisz na naszym awatarze?

Marishka
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #109 : 2007-06-24, 00:40:53 »

Sławek, czaję Twe intencje. Nie są enigmatyczne, raczej jaskrawe.
to dziwne Wink wydaje mi się że nie czaisz Wink
 
Cytuj
 
  Dla mnie wiarygodne (bo zwierzęta hodowlane chorują z oczywistych powodów) będzie uzyskanie odpowiedzi na pytanie, które zadawałem bezskutecznie wiele razy. 

Tomek
nie czaję jakie Sad
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #110 : 2007-06-24, 00:50:49 »

[ wydaje mi się że nie czaisz Wink
 

 No to już Waćpan...nie mój problem. Ale skutecznie mydlisz temat.

T
Zapisane
evosonic
Go


Email
Re: Odp: Re: Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #111 : 2007-06-24, 01:44:58 »

ile na twoim logu pisze osob ? tak pytam  Question

A ile osób widzisz na naszym awatarze?

Marishka

no nie wiem ile chyba kilka osob tam jest
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #112 : 2007-06-24, 08:29:35 »

evosonic,
To z jakich jeszcze pisuje "Zofia" "logów" - tak z ciekawości pytam?, bo może czegoś nie wiem, jako "admin"?.
Walnij propozycje - nie krępuj się, a później Ci wykażę, że jesteś w błędzie Laughing.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #113 : 2007-06-24, 08:50:44 »

1.Tylko osoba obdarzona "złą wolą" może zaprzeczać, że nie nastąpiła w ostatnich 30-40 latach pandemia raka, cukrzycy, miażdżycy, chorób serca i innych cywilizacyjnych w tym OTYŁOŚCI tylko dzięki zaleceniom współczesnych "fachowców" od "poglądów" dietetycznych.

2.Tylko osoba obdarzona "złą wolą" może zaprzeczać, że dzięki zaleceniom lek. med. Jana Kwaśniewskiego wiele osób odzyskało zdrowie lub potrafi utrzymać jego stan na zadawalającym poziomie.

3.I mam w poważaniu: "udawadnianie cudowności optymalizmu, a wykazywanie szkodliwości medycyny liczbani". To każdy sam może sobie


ad1 A ktoś twierdził że nie nastąpiła???

ad.2 Lub osoba mająca wątpliwości co do zgodności tych deklaracji z faktami.Niemniej jednak , rzeczywiście , najwygodniej przylepić jej w razie czego etykietkę "złej woli" Very Happy Very Happy

ad3.Masz w poważaniu, powiadasz. Może i tak , tylko po co w piątkowe przedpołudnie przeszukiwałeś nerwowo net w poszukiwaniu czegokolwiek co potwierdzi "5 tys" Very Happy Very Happy.Najłatwiej podeprzeć teorię (skierowaną do laików) niesprawdzalnymi liczbami , prawda???.Kto tam się będzie zastanawiał skąd Toan wziął "5 tys" Very Happy.A prawda jest taka ,że miarodajne rejestry nowotworów wprowadzano w Europie dopiero od lat 50-tych.Próby od 1907 r ( nie tylko w Polsce ale i w innych krajach ) były wycinkowe , jednorazowe  i najczęściej "ochotnicze" i żadnych statystyk z tego okresu nie ma ( i dotyczy to całej Europy) no,, wyjątkiem były jednorazowe oceny niektórych landów niemieckich.
Co to za teoria ,którą trzeba podpierać nieistniejącymi liczbami.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #114 : 2007-06-24, 08:53:13 »

Ktoś powiedział: "nie ma zdrowych, są tylko źle zdiagnozowani" - to jest twierdzenie godne medyka - "specjalisty XXI w.".
Zakładanie, że wykształcony sto lat temu lekarz nie potrafił ustalić przyczyny zgonu, może zrobić wrażenie na przedszkolakach.


Jak się poda przedszkolakom ( myślącym  Very Happy ) dane wyjściowe to się wcale nie zdziwią.
Trzeba skonstatować , że baaaardzo niewiele wiesz o medycynie.O jej historii jeszcze mniej.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #115 : 2007-06-24, 09:09:09 »

Trzeba skonstatować , że baaaardzo niewiele wiesz o medycynie.

A to się prawie nie różnimy, bo ja wim mało o wszystkim, a Ty wiesz "wszystko" o bardzo małym.
I do tego ja wcale nie muszę się znać na medycynie Very Happy, a konwersuję z Tobą z grzeczności, bo może kiedyś coś wyczytam ciekawego...
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #116 : 2007-06-24, 09:13:12 »

, a konwersuję z Tobą z grzeczności,...

To taki żart był Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #117 : 2007-06-24, 09:21:50 »

Nie bawi mnie infantylna konewrsacja, wolę gdy jesteś cynikiem Very Happy
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #118 : 2007-06-24, 09:23:22 »

Pytam właśnie o dane. Od dłuższego czasu. Zatem precyzuję - raz jeszcze .
            Czy zwierzęta drapieżne (żywiące się tym, na co skazała je natura i zyjące w swych naturalnych warunkach)  zapadają na nowotwory złośliwe ?
     
Tomek 

Na nowotowory zapadają wszystkie organizmy złożone.Rośliny również.
Ale pytanie można odwrócić i zadać następująco.
Obecnie nowotowory zajmują poczesne miejsce wśród przyczyn zgonu ludzi po 60 rż.Załóżmy teraz , że nagle ludzkość pryzjmuje za wzorzec darwinizm społeczny i każdy z ukończeniem 60 rż zostaje (jako mało produktywny) wykluczony ze społeczeństwa.Nie otrzymuje żadnych pieniędzy , musi oddać mieszkanie "produktywnym" i opuści je jedynie z tym w co jest ubrany.Nie otrzymuje pomocy od rodziny ani jałmużny od obcych ( bo wszyscy akceptują darwinizm społeczny) a jedzenie musi zdobuć sobie sam , jako nieproduktywny nie jest też chroniony prawem - jak sądzisz , jak zmieni się statystyka przyczyn zgonów w tej grupie?
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #119 : 2007-06-24, 09:24:03 »

Nie bawi mnie infantylna konewrsacja, wolę gdy jesteś cynikiem Very Happy

Wszystko dla Ciebie Very Happy .
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 15 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 17 zapytaniami.