forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 12:54:57

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
660491 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Czytać ciemniaki! :)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 15 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Czytać ciemniaki! :)  (Przeczytany 133465 razy)
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #140 : 2007-06-25, 14:14:56 »

A nie ma ich?Czy Ty ich nie masz?

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=1510.from1182751881;topicseen#msg23877 -
tego wątku nie ma, bo przecież wiadomo, że "nic nie leczy", a cyfry są, ale "nie istnieją"... Very Happy
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #141 : 2007-06-25, 14:23:33 »

A nie ma ich?Czy Ty ich nie masz?

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=1510.from1182751881;topicseen#msg23877 -
tego wątku nie ma, bo przecież wiadomo, że "nic nie leczy", a cyfry są, ale "nie istnieją"... Very Happy

Poczekamy , zobaczymy Very Happy.
Miejmy nadzieję , że będą to liczby bardziej udokumentowane niż " 5 tys raków w II RP" Very Happy.
A tutaj było pytanie o choroby autoimmunologiczne. Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #142 : 2007-06-25, 15:56:09 »

Poczekamy , zobaczymy

Bruford,
nie pochlebiaj sobie cynicznie, bo nikt nie oczekuje od Ciebie ani czekania, ani patrzenia. Zmitrężyłeś tu trzy i pół roku i nic dobrego dla Ciebie z tego nie wynika. Możesz tu czekać i patrzeć do końca tego serwisu, bo to tak jakby "naukowiec" posadził kołek osikowy w Dolinie Śmierci i nie podlewał go. Wnioski "naukowca" mogą być tylko takie: "nie kiełkuje", "poczekamy zobaczymy" Very Happy. Twoje opinie na temat DO są kompletnie nieistotne.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #143 : 2007-06-25, 16:22:27 »

. Twoje opinie nikogo nie isteresują, bo są kompletnie nieważne.

 Mylisz się.

   Bardziej zależy mi na jednym sceptycznym i upartym Brufordzie, który ma wszelkie narzędzia poznawcze w sensie akademickim niż na tysiącu prostaczkowatych "optymalnych" , którzy  wiedzą,  bo tak i koniec. Dlaczego ? Bo się obawiam transformacji tak cennej wiedzy w religię jedyną i słuszną.
           I do znudzenia. Żywienie Optymalne w moim przekonaniu wpływa fundamentalnie pozytywnie na zdrowie człowieka.  Daleki jestem natomiast od radzenia komukolwiek z gości na tym forum lub od polemiki na tematy związane z biochemią. Jestem na to merytorycznie zbyt cienki.  Wolę zadawać pytania  mające albo sprowokować rozmówcę do własnej opinii albo ich celem jest zwykła chęć dowiedzenia się czegoś pożytecznego.


Tomek
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #144 : 2007-06-25, 16:30:00 »

Tomkiwewicz!
Nie obrażaj sporej grupy ludzi, bo pewnie Cię ktoś zgłosi do moderacji dziś. A tyle miałem już dni spokoju Very Happy
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #145 : 2007-06-25, 17:09:57 »

 Toan,  ten rodzaj straszaka na mnie nie działa. Z dwóch powodów:

- po pierwsze, szpiclowanie poza plecami nie wchodzi w sferę mojego emocjonalnego zaangażowania i kompletnie nie obchodzi mnie czy ktokolwiek złoży  szemrany donos czy nie. Nieważne jest tez zupełnie, czy walniesz bana czy nie. To tylko w obliczu faktów widzialnych dla poniektórych osób - będzie stanowiło dość żałosny zabieg pozbycia się niewygodnych osób. Jak to w życiu bywa, prawda panie Tomaszu ?                                             

-  po drugie, nikogo na pewno personalnie nie obraziłem. Od dłuższego czasu piszę o grupie ludzi, którzy nazywają siebie optymalnymi, a na lewo i prawo sieką nienawiścią , o której nie mają dodatkowo pojęcia, że w nich siedzi - i to jest najgorsze. Sądzisz że takowi nie istnieją ?
                   Mało tego,  postawili sobie na celu mesjańskie posłannictwo. Socjologiczne uwarunkowania takich działań każą przypuszczać, że gdyby doszli do władzy, nie byłoby żadnej różnicy pomiędzy nimi a jakąkolwiek, może nawet pomniejszą dyktaturą.
      Nie dostrzegasz wspaniałych osobowości, które  powodują, że warto na tym forum pisać ?  Przedziwna sprawa, notorycznie szkalowana ostatnio Ewa, nie stanowi dla Ciebie pola do pomyśłunku, że coś jest nie tak  ? To tylko jeden z wielu przykładów. Nie dostrzegasz, że szpiclowanie polegające na zgłaszaniu tajemnym do moderacji, niczego nie zmienia.   

Tomek
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #146 : 2007-06-25, 17:25:53 »

No znalazł sobie chłopak kozła ofiarnego w mojej postaci i jak pieknie odwraca uwage od swojej osoby a kieruje na moją.
Ponadto notorycznie obraża grupę ludzi nazywając ich prostaczkami.No i ta analiza psyche,która stała się NUDNA do BÓLU!!!
Wciąż jedno i to samo,nuda ,nuda nuda i obrazanie od samego początku.
I choćby mnie banowano ,to nic się nie zmieni-obrażanie pozostanie nadal,bo główny prowodier ,prowokator pozostaje w stanie spoczynku.
Dziękuję za uwagę i idę z dziećmi na rolki  Razz
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #147 : 2007-06-25, 17:46:34 »

           I do znudzenia. Żywienie Optymalne w moim przekonaniu wpływa fundamentalnie pozytywnie na zdrowie człowieka. 
Tomek

'Zdrowie człowieka' tzn. z włącznie mózgiem?
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #148 : 2007-06-25, 17:50:30 »

Tomkiwewicz!
Nie obrażaj sporej grupy ludzi, bo pewnie Cię ktoś zgłosi do moderacji dziś. A tyle miałem już dni spokoju Very Happy

Tomkiewicz już inaczej nie potrafi. To jego kultura osobista i styl. A na temat czyjegoś stylu się nie dyskutuje.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #149 : 2007-06-25, 18:05:15 »

Toan,  ten rodzaj straszaka na mnie nie działa. Z dwóch powodów:

- po pierwsze, szpiclowanie poza plecami nie wchodzi w sferę mojego emocjonalnego zaangażowania i kompletnie nie obchodzi mnie czy ktokolwiek złoży  szemrany donos czy nie. Nieważne jest tez zupełnie, czy walniesz bana czy nie. To tylko w obliczu faktów widzialnych dla poniektórych osób - będzie stanowiło dość żałosny zabieg pozbycia się niewygodnych osób. Jak to w życiu bywa, prawda panie Tomaszu ?                                             

-  po drugie, nikogo na pewno personalnie nie obraziłem. Od dłuższego czasu piszę o grupie ludzi, którzy nazywają siebie optymalnymi, a na lewo i prawo sieką nienawiścią , o której nie mają dodatkowo pojęcia, że w nich siedzi - i to jest najgorsze. Sądzisz że takowi nie istnieją ?
                   Mało tego,  postawili sobie na celu mesjańskie posłannictwo. Socjologiczne uwarunkowania takich działań każą przypuszczać, że gdyby doszli do władzy, nie byłoby żadnej różnicy pomiędzy nimi a jakąkolwiek, może nawet pomniejszą dyktaturą.
      Nie dostrzegasz wspaniałych osobowości, które  powodują, że warto na tym forum pisać ?  Przedziwna sprawa, notorycznie szkalowana ostatnio Ewa, nie stanowi dla Ciebie pola do pomyśłunku, że coś jest nie tak  ? To tylko jeden z wielu przykładów. Nie dostrzegasz, że szpiclowanie polegające na zgłaszaniu tajemnym do moderacji, niczego nie zmienia.   

Tomek

Odpowiem krótko na całość.
Nie interesują mnie sprawy podane w Twoim poście, ani nie odpowiadam za sposób rozumowania i pisania osób prezentujących się na tym Forum. Nie zezwalam na wypisywanie obraźliwych rzeczy na temat konkretnych i ogółu Użytkowników i albo się do tego dostosujesz, albo postąpię zgodnie z obowiązującymi zasadami.
Traktuj ten post jako OSTRZEŻENIE, później będzie już siedmiodniowy ban.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #150 : 2007-06-25, 18:12:43 »

Dziękuję za uwagę i idę z dziećmi na rolki ...

Na zdrowie Very Happy.
Elmo,
Czy Twoje musi być zawsze "na wierzchu"?. Może czasem odpuścić?. Lepiej zdanie mniej, niż jedno słowo za dużo Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #151 : 2007-06-25, 18:15:13 »

To jego kultura osobista i styl.

"Kto "kopniaki słowne" sieje, "kopniaki słowne" zbierze" - to tylko kwestia czasu.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #152 : 2007-06-25, 18:38:28 »

  Toan, po powyższych postach powinienem sam dla własnej przyjemności zrezygnować z pisania na tym forum, więc nie konstruuj infantylnych ostrzeżeń.

Tomek
           
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #153 : 2007-06-25, 18:42:58 »

  Toan, po powyższych postach powinienem sam dla własnej przyjemności zrezygnować z pisania na tym forum, więc nie konstruuj infantylnych ostrzeżeń.

Tomek
           

Śmiem twierdzić , że o to chodzi.Osoby wątpiące lub pytające nie są tu specjalnie mile widziane
Zapisane
Monikaf
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #154 : 2007-06-25, 18:46:29 »

  Toan, po powyższych postach powinienem sam dla własnej przyjemności zrezygnować z pisania na tym forum, więc nie konstruuj infantylnych ostrzeżeń.

Tomek
           

Śmiem twierdzić , że o to chodzi.Osoby wątpiące lub pytające nie są tu specjalnie mile widziane

Dla niektorych sa .
Zapisane
Monikaf
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #155 : 2007-06-25, 18:49:28 »

namotalam  Confused Dobrze by bylo, zanim ktokolwiek sam sie "zbanuje " mial swiadomosc , ze sa tu rowniez Forumowicze, ktorym zalezy na obecnosci otwartych umyslow.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #156 : 2007-06-25, 18:49:48 »

Tomek
Serdecznie dziękuję za wykazanie tym ostatnim postem znamion dorosłości. Przemyśl jak powinno się pisać "przyjaźnie" ludziom, a nie "agresywnie", bo tak jak piszesz inni Ci odpowiedzą. Cool
Rada:
Policjantowi drogówki nie udowadnia się nigdy, że nie ma racji, bo to prosta droga do przykrości.
Gdybyś po "prostaczkowatych "optymalnych"" - odpowiedział tak jak wypadało odpowiedzieć, nie byłoby dalszej dyskusji. Very Happy
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #157 : 2007-06-25, 18:50:14 »

Poczekamy , zobaczymy

Bruford,
nie pochlebiaj sobie cynicznie, bo nikt nie oczekuje od Ciebie ani czekania, ani patrzenia. Zmitrężyłeś tu trzy i pół roku i nic dobrego dla Ciebie z tego nie wynika. Możesz tu czekać i patrzeć do końca tego serwisu, bo to tak jakby "naukowiec" posadził kołek osikowy w Dolinie Śmierci i nie podlewał go. Wnioski "naukowca" mogą być tylko takie: "nie kiełkuje", "poczekamy zobaczymy" Very Happy. Twoje opinie na temat DO są kompletnie nieistotne.

Nie masz najmniejszego wyobrażenia o tym co wynoszę z tego forum. Very Happy.Skoro zresztą moje  opinie ad DO są takie nieistotne to czemu , u licha , stale z nimi polemizujesz Very Happy.W końcu są nieistotne , no nie? Very Happy.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #158 : 2007-06-25, 18:53:00 »

Śmiem twierdzić , że o to chodzi.Osoby wątpiące lub pytające nie są tu specjalnie mile widziane

Przestań Bruford i ty wypisywać androny, bo gdyby tak było - byś wyleciał stąd już dawno!
Przypomnieć Ci Twoje "wejście" na to Forum?.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #159 : 2007-06-25, 18:58:52 »

Skoro zresztą moje  opinie ad DO są takie nieistotne to czemu , u licha , stale z nimi polemizujesz Very Happy.W końcu są nieistotne , no nie? Very Happy.

Bo jak głupiec ma nadzieje, to ja wiem, że coś wreszcie może zrozumiesz z pobytu na tym Forum. Bo po co byś tu tyle czasu siedział? Very Happy
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 15 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 17 zapytaniami.