forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 02:30:47

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660290 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Czytać ciemniaki! :)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Czytać ciemniaki! :)  (Przeczytany 133386 razy)
Bruford
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #160 : 2007-06-25, 19:00:39 »

Śmiem twierdzić , że o to chodzi.Osoby wątpiące lub pytające nie są tu specjalnie mile widziane

Przestań Bruford i ty wypisywać androny, bo gdyby tak było - byś wyleciał stąd już dawno!
Przypomnieć Ci Twoją karierę na tym Forum?.

Wkurzyło Cię 5 tys , co???Daj sobie spokój , pokaż wreszcie o co Ci chodzi.Daj bana Brufordowi a szydło wyjdzie z wora.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #161 : 2007-06-25, 19:03:05 »

Wkurzyło Cię 5 tys , co???Daj sobie spokój , pokaż wreszcie o co Ci chodzi.Daj bana Brufordowi a szydło wyjdzie z wora.

Nie mam podstaw Very Happy. A czasy, gdy mnie coś wkurzało - minęły bezpowrotnie  Laughing
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #162 : 2007-06-25, 19:03:12 »

Przygotuję sie do chyba do zakładania , wzorem Morgano , seryjnych wątków pt największe dziury w  teorii DO.Pasuje , wystarczy na bana którego nigdy nie dałeś przodującym chamom- trollom tego "foruma"? Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #163 : 2007-06-25, 19:05:03 »

Przygotuję sie do chyba do zakładania , wzorem Morgano , seryjnych wątków pt największe dziury w  teorii DO.Pasuje , wystarczy na bana którego nigdy nie dałeś przodującym chamom- trollom tego "foruma"? Very Happy

Mnie wszystko pasuje. A jeśli ktos lubi się ośnieszać, to nie bronię jeśli to robi kulturalnie. Nie jeden "naukowiec", się już podziurawił na dziurach w teorii DO.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #164 : 2007-06-25, 19:12:16 »

dziury w  teorii DO.
Założę nawet taki dział na Forum, bo lubię jak się ktoś "uczy" swej niewiedzy Very Happy
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #165 : 2007-06-25, 19:15:31 »

[. A jeśli ktos lubi się ośnieszać, to nie bronię jeśli to robi kulturalnie.

Ta jak Ty na statystyce raków w II RP? No , fakt ,ośmieszyłeś się kulturalnie Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #166 : 2007-06-25, 19:39:58 »

Jak tak będziesz przeżywał swoje porażki  Sad jak to "pięć tys.", to szybko zdrowie stracisz  Cool
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #167 : 2007-06-25, 19:51:18 »

  Toan, po powyższych postach powinienem sam dla własnej przyjemności zrezygnować z pisania na tym forum, więc nie konstruuj infantylnych ostrzeżeń.

Tomek
           
Czy mnie wzrok nie myli  Shocked Toż ten człowiek sam się domagał reakcji ze strony Admina,a teraz pisze ,żeby Admin nie konstruował infantylnych ostrzeżeń  Shocked.
Ktos tu ma problem...
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #168 : 2007-06-25, 19:52:40 »

Policjantowi drogówki nie udowadnia się nigdy, że nie ma racji, bo to prosta droga do przykrości.
Gdybyś po "prostaczkowatych "optymalnych"" - odpowiedział tak jak wypadało odpowiedzieć, nie byłoby dalszej dyskusji. Very Happy

 Gdybym nie wiedział co to osobowość autorytarna, dalej bym zadawał Ci pytania na temat przyczyn Twojej dziwnej postawy w ocenie sytuacji na  forum.
           Toan, o ile tak zrobisz, to pamiętaj, że wyrzucisz mnie nie za to, że jestem chamski (bo taka będzie oficjalna wersja) lecz za to, że drgnęła w Tobie jakaś strunka, a powstały dźwięk wkurzył Cię niemożebnie. Do tego stopnia, że chocby nie wiem, jakie bluzgi padały ze stron różnorakich, Ty nadal będziesz słał grzecznie upomnienia okraszone leniwoporankowymi uśmieszkami.
           I nie zapytam również, co rozumiesz pod pojęciem dorosłości, bo mam dziwne przeczucie , że będzię się tu roić od różnych podporządkowań, regulacji prawnych, ograniczeń, zahamowań, konformizmów czy innych podobnej sorty lojalności militarnych wszelkiej maści.

 Tomek
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #169 : 2007-06-25, 20:00:39 »

Zejdź wreszcie ze mnie, jak mogę prosić.
Przestrzegaj zasad, których się kilka osób domagało, a będzie dobrze.
Zamiast przygotowywać na jutro materiał na stronę, muszę tu uspakajać sztubackie zachowania kilku osób!
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #170 : 2007-06-25, 22:52:46 »

Toan !! ONi sa siebie warci niech sie żra! hehe ale maly banik by im sie przydal Albo poczekaj az sie rozkreca hehe bo ta sa tak naprawde >>>> no wiesz!!! hehehe  .Oni juz nie moga bez siebie istniec na tym forum hehe wszyscy sie splugawili no takie harrakterki ze hoho!!! Wart Pac Paca  czy jakos tak hehe Very Happy Mr. Green Mr. Green  Nie znaja umiaru poprostu nie sa wychowani jak trzeba , wszyscy troje przegieli pale Bruford  Elmo i tomkiewicze . Very Happy Very Happy Madrej glowie raz po slowie  Very Happy
Zapisane
Zofia
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #171 : 2007-06-26, 03:30:44 »

. Twoje opinie nikogo nie isteresują, bo są kompletnie nieważne.

 Mylisz się.

   Bardziej zależy mi na jednym sceptycznym i upartym Brufordzie, który ma wszelkie narzędzia poznawcze w sensie akademickim niż na tysiącu prostaczkowatych "optymalnych" , którzy  wiedzą,  bo tak i koniec. Dlaczego ? Bo się obawiam transformacji tak cennej wiedzy w religię jedyną i słuszną.
           I do znudzenia. Żywienie Optymalne w moim przekonaniu wpływa fundamentalnie pozytywnie na zdrowie człowieka.  Daleki jestem natomiast od radzenia komukolwiek z gości na tym forum lub od polemiki na tematy związane z biochemią. Jestem na to merytorycznie zbyt cienki.  Wolę zadawać pytania  mające albo sprowokować rozmówcę do własnej opinii albo ich celem jest zwykła chęć dowiedzenia się czegoś pożytecznego.


Tomek


Tomku,
"źle robisz gdy chwalisz, jeszcze gorzej gdy ganisz rzecz, której dobrze nie znasz"
Stwierdzasz sam, ze jestes z biochemi zbyt cieńki, a wydajesz daleko sięgające oceny spraw i osób.
O logiko!!!!
Jeżeli jesteś cieńki z biochemii, to skąd wiesz, że np. Burford ma wszelkie narzędzia poznawcze... a inni.......
Jest to na poziomie:
mówią dwie "baby"  -ten  lekarz x jest bardzo dobry, ten prawnik x jest bardzo dobry,  itd

Tomku, na podstawie powyższego wywodu i "całokształtu" Twoich wypowiedzi na Forum formuje do Ciebie prośbę:
NIE "OBRAŻAJ" MNIE swoimi pochopnymi, stronniczymi i bezpodstawnymi stwierdzeniami w wielu wątkach.

Pozdrawiam  Zofia

 
Zapisane
beata
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #172 : 2007-06-26, 04:55:23 »


Tomku, na podstawie powyższego wywodu i "całokształtu" Twoich wypowiedzi na Forum formuje do Ciebie prośbę:
NIE "OBRAŻAJ" MNIE swoimi pochopnymi, stronniczymi i bezpodstawnymi stwierdzeniami w wielu wątkach.


Na podstawie powyższych  wywodów, "CO BOLI" najbardziej w niewinnym serduszku ?
Co tak naprawdę paskudnie uwiera ?
Co tak męczy i gnębi Zofio ?
Ja domyślam się, ale gdy napiszę co, to pewnie zrobisz COŚ,
co jest wyjątkowo ........... !
Zapisane
Zofia
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #173 : 2007-06-26, 07:56:53 »


Tomku, na podstawie powyższego wywodu i "całokształtu" Twoich wypowiedzi na Forum formuje do Ciebie prośbę:
NIE "OBRAŻAJ" MNIE swoimi pochopnymi, stronniczymi i bezpodstawnymi stwierdzeniami w wielu wątkach.


Na podstawie powyższych  wywodów, "CO BOLI" najbardziej w niewinnym serduszku ?
Co tak naprawdę paskudnie uwiera ?
Co tak męczy i gnębi Zofio ?
Ja domyślam się, ale gdy napiszę co, to pewnie zrobisz COŚ,
co jest wyjątkowo ........... !


Beatko,
nie lubię głupawego gadulstwa, dlatego z Tomkiem nie będe wchodzić w szczegóły, a mnie nie prowokuj do roztrząsania pierdół i zaczepek. Wyrażam nadzieję, że Tomek wyhamuje i zwiekszą rozwagą będzie pisał.
Porozmawiajmy lepiej o znacznie wazniejszych sprawach, które cos wniosą pozytecznego do każdego z dyskutantów i czytelników. Tak poszczegam rolę Forum, szczególnie Tego Forum. Przykre, że na Forum piszą osoby, których pożywką są kłótnie i sprzeczki, a niektorzy aktywni dyskutanci daja sie na to nabierać i ich ponosi. Ale młodość ma swoje prawa Laughing Laughing Laughing
Pozdrawiam  Zofia
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #174 : 2007-06-26, 12:53:37 »

Widzę, że niektórzy tak się na tym Forum "wykazali", że sami domagają się bana Laughing. No najprościej chyba samodzielnie zlikwidować swoje konto Question Mr. Green
Zapisane
beata
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #175 : 2007-06-26, 13:47:35 »

Widzę, że niektórzy tak się na tym Forum "wykazali", że sami domagają się bana Laughing. No najprościej chyba samodzielnie zlikwidować swoje konto Question Mr. Green

Owszem, wykazali istniejącą odwieczna walka WIERZACYCH z MYŚLĄCYMI.
Czy czasy palenia czarownic na stosie już mineły, czy wkraczamy w nowa fazę Panie Wojteks ?
Czy wątpliwości i ujawnianie przesadnych konfabulacji należy POMŚCIĆ  BANEM ?

Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #176 : 2007-06-26, 14:18:24 »

Nie nadajesz się 'beata"  Laughing na to Forum!. Lepiej zamilcz Very Happy
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #177 : 2007-06-26, 16:33:58 »

Nie nadajesz się 'beata"  Laughing na to Forum!. Lepiej zamilcz Very Happy

A dlaczego???
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #178 : 2007-06-26, 17:07:30 »

Eeee, co tak traktujesz Nowych Toan?
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #179 : 2007-06-26, 17:17:53 »

Eeee, co tak traktujesz Nowych Toan?

To było bardzo grzeczne wyproszenie z Forum, które nie poskutkowało, a nie "traktowanie Nowych" Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 17 zapytaniami.