forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 04:25:32

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
660290 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Czytać ciemniaki! :)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Czytać ciemniaki! :)  (Przeczytany 133387 razy)
lutonn
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #180 : 2007-06-26, 18:23:57 »

Eeee, co tak traktujesz Nowych Toan?
Jakich nowych !!!??? hehehe Very Happy Very Happy
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #181 : 2007-06-26, 19:01:47 »

To Beata jest "Stara"?
Chcę rozmawiać z Beatą:  lech.witoszek@neostrada.pl
lekarka
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #182 : 2007-06-26, 19:43:24 »

Monikef też będę dalej "prowadziła" w  diecie na tym powyższym adresie. Bo maila Ona już nie ma  Sad .
Zapisane
barja
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #183 : 2007-06-26, 20:49:21 »

Odkąd zaczęłam tu bywać, dziwiło mnie faworyzowanie jednej osoby, niekoniecznie miłej dla rozmówców a grożenie banem innnym. Im dłuzej śledzę to forum, tym mniej jestem zdziwiona a bardziej zniesmaczona. Widocznie nic nie uodparnia na pochlebstwa a już najmniej tzw. optymalne żywienie. Zresztą to moja ostatnia wypowiedż. Będę tu zaglądać czasami dla wypowiedzi Lekarki i Bruforda . Żegnam.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #184 : 2007-06-26, 21:37:41 »

Odkąd zaczęłam tu bywać, dziwiło mnie faworyzowanie jednej osoby, niekoniecznie miłej dla rozmówców a grożenie banem innnym. Im dłuzej śledzę to forum, tym mniej jestem zdziwiona a bardziej zniesmaczona. Widocznie nic nie uodparnia na pochlebstwa a już najmniej tzw. optymalne żywienie. Zresztą to moja ostatnia wypowiedż. Będę tu zaglądać czasami dla wypowiedzi Lekarki i Bruforda . Żegnam.

Miło mi z jednej strony , z drugiej zaś przykro Sad.Może jednak zmienisz zdanie? Zwolenników trzeźwego myślenia jest tu stanowczo zbyt mało.
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #185 : 2007-06-26, 21:57:09 »

Monikef też będę dalej "prowadziła" w  diecie na tym powyższym adresie. Bo maila Ona już nie ma  Sad .


ja też, przykre to wszystko...
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #186 : 2007-06-27, 07:10:41 »

Każdy może sobie zlikwidować konto samodzielnie, tak jak zrobiła to "monikaf", więc co w tym przykrego?
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #187 : 2007-06-27, 08:07:19 »

Chcę rozmawiać z Beatą

Czy już się Beata skontaktowała?, jeśli nie, mogę przesłać na jej email skopiowany post z Twoim adersem.
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #188 : 2007-06-27, 08:18:20 »

Każdy może sobie zlikwidować konto samodzielnie, tak jak zrobiła to "monikaf", więc co w tym przykrego?
Przykre jest to z jakich powodów to zrobiła , chyba nikomu z nas to forum nie było nigdy tak potrzebne jak teraz jej . Tak prawda Ty tu rządzisz ale rób to sprawiedliwie i nie pozwalaj aby jedna osoba psuła atmosferę i doprowadzała do tego aby w konsekwencji mądrzy i dobrzy ludzie stąd odchodzili.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #189 : 2007-06-27, 08:25:14 »

mądrzy i dobrzy ludzie stąd odchodzili.

Skoro są tacy 'mądrzy i dobrzy' to dlaczego nie potrafią zrozumieć tych 'mniej mądrych i dobrych'?
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #190 : 2007-06-27, 08:45:51 »

Nie pierwszy i nie ostatni raz wychodzę niesłusznie na ... "potwora", ale przecież z czasem samo życie werfikuje wiele błędnych ocen  Wink. Dlatego nie ma powodów do niepokoju, bo "mądzry i dobrzy" zawsze wracają do "źródła", gdy wiedzą skąd wypływa  Very Happy
Sami Bruford i Tomkiwicz domagali się "kneblowania ust" (z "ukrytej agresji chyba i..." Mr. Green) na tym Forum, ale to "admin" jest zły Shocked, bo im "gąb nie zakneblował".  Laughing Laughing Laughing. Bo nie widzi takiej potrzeby. Prosta klasyka manipulacji dla dzieci, które później chcą robić "rewolucję", odmrażając sobie uszy. Sad. A "admin" jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały dla wszystkich Użytkowników Cool.
Jednak Ci, którzy chcą korzystać z tego Forum w sposób zgodny z jego zasadami nie mają się czego obawiać Very Happy
Przypominam zasady:
- rozmawia się na temat wątku, a nie osób w nim uczestniczących, jeśli treść może Użytkowników obrazić,
- unikać słów powszechnie uznanych za obelżywe.
Jeśli odpowiadają te zasady - to zapraszam do dyskusji, jeśli nie, to lepiej tu nie pisać.
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #191 : 2007-06-27, 08:46:08 »

Czujesz się tu taka niezrozumiana??? Na pewno nie z powodu Moniki
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #192 : 2007-06-27, 08:54:00 »


Sami Bruford i Tomkiwicz domagali się "kneblowania ust" na tym Forum, ale to "admin" jest zły Shocked, bo im "gąb nie zakneblował".  Laughing Laughing Laughing, bo nie widzi takiej potrzeby. Prosta klasyka manipulacji dla dzieci.

Powiem Ci tak.Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to sobie daruj wypisywanie banialuk.Dobrze wiesz , że nie chodziło o "kneblowanie" tylko postawienie tamy prowokacyjnemu chamstwu. Klasyką manipulacji to jest Twoje "odwracanie kota ogonem". Zasady forum przypominasz ? Komu? Sobie przypomnij .Zrób sobie statystykę to wyłowisz gości których 70% postów nie dotyczy w ogóle wątków tylko osób.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #193 : 2007-06-27, 08:57:13 »

To przez wyjątkową wyrozumiałość, bo nigdy nie lubię "kneblowania ust" - tak jak byście sobie życzyli. To nie moja wina, że nie potaficie dyskutować z każdym, na każdy temat, choć Ty i Tomkiewicz tak prężni intelektuanie i kulturalnie jesteście w ocenie wielu Very Happy, a potraficie jedynie jątrzyć i zadrażniać.
Jeśli Brufordzie nie odpowiada Ci i Forum i "admin" - to droga wolna. Odpowiedni guziczek znajdziesz, bo korzystałeś z niego już dwukrotnie Very Happy. "Kwach" jak widzicie z Tomkiewiczem jest naprawdę bardzo wyrozumiały Laughing Laughing Laughing i bezpodstawne są twierdzenia, że na tym Forum "banują za przekonania".
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #194 : 2007-06-27, 09:18:58 »

Toan!!!
Na prawde uważasz, że wczoraj w wątku, ktorego już nie ma dobrze potraktowałeś Monikę? Akurat z jej strony nie zauważyłam nigdy agresji a to że jest dociekliwa...
Ty dobrze wiesz kto tu najcześciej obraża innych i nie mam na mysli Bruforda ani Tomkiewiczów.
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #195 : 2007-06-27, 09:21:57 »

W pisaniu nie na temat też przoduje...
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #196 : 2007-06-27, 09:24:27 »

Monice wytłumaczyłem o co chodzi, a jeśli nie zrozumiała, to jej problem.
A jeśli chodzi o "elmo" (przypuszczam), to po ostrzeżeniu - nie mam żadnych zastrzeżeń do jej postów, a Ty masz?
A Forum jest po to, aby na nim pisać i nie dostarczać zbędnej roboty "adminowi" Cool
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #197 : 2007-06-27, 09:26:59 »

Czytałam to wczoraj i twierdzę, że nie wytłumaczyłeś.
Myślę, że ja akurat nie dostarczam Ci pracy
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #198 : 2007-06-27, 09:29:56 »

Czujesz się tu taka niezrozumiana??? Na pewno nie z powodu Moniki

Niezrozumiana??? Nie szukam tu zrozumienia, kiedyś jasno się wyraziłam po co tu jestem.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #199 : 2007-06-27, 09:30:44 »

Czytałam to wczoraj i twierdzę, że nie wytłumaczyłeś.
Myślę, że ja akurat nie dostarczam Ci pracy

Nie Moniko, tylko "święta trójca", a w zasadzie już "dwujca"Cool
Przypadek 'beaty" zaś, to klasyczny "meteor forumowy" było, minęło, nie będzie, więc i tłumaczyć zbyt długo nie trzeba  Very Happy
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 17 zapytaniami.