forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 16:55:31

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
659842 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Czytać ciemniaki! :)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Czytać ciemniaki! :)  (Przeczytany 133277 razy)
MONIKAW
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #200 : 2007-06-27, 09:45:02 »

Pretensje mam tylko o to, że potraktowałeś wczoraj Monikę jak guwniarę i o to, że jedni mogą tu robić co chcą a drudzy za to samo wylatują.
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #201 : 2007-06-27, 09:46:00 »

a raczej sam ich do tego zachęcasz
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #202 : 2007-06-27, 09:51:57 »

Zaczynam dostrzegać bezcelowość ciągnięcia tej dyskusji z Tobą, ale chyba o takie stwierdzenie nie obrazisz się tak, jak przypuszczalnie Twoja imienniczka?.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #203 : 2007-06-27, 09:54:05 »

a raczej sam ich do tego zachęcasz

Tak sądzisz?. Jestem odmiennego zadnia Very Happy
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #204 : 2007-06-27, 10:01:52 »

Tak zupełnie bezprzedmiotowa jest ta dyskusja nie prowadzi do nikąd, nie obrażę się bo jest prowadzona w innym tonie niż wczorajsza. Z resztą nie jest w moim zwyczaju obrażanie się. Mam tylko nadzieję , że wyciagniesz wnioski z tego wszystkiego to tyle.
Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #205 : 2007-06-27, 13:12:47 »

 Ludzie chyba jecie za malo tłuszczu? Dlatego jesteście nerwowi. Kiedyś lekarka pisała: "Tłuszcz uspakaja".   Smile   Smile   Smile
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #206 : 2007-06-27, 14:32:21 »

To przez wyjątkową wyrozumiałość, bo nigdy nie lubię "kneblowania ust" - tak jak byście sobie życzyli. To nie moja wina, że nie potaficie dyskutować z każdym, na każdy temat, choć Ty i Tomkiewicz tak prężni intelektuanie i kulturalnie jesteście w ocenie wielu Very Happy, a potraficie jedynie jątrzyć i zadrażniać.
Jeśli Brufordzie nie odpowiada Ci i Forum i "admin" - to droga wolna. Odpowiedni guziczek znajdziesz, bo korzystałeś z niego już dwukrotnie Very Happy. "Kwach" jak widzicie z Tomkiewiczem jest naprawdę bardzo wyrozumiały Laughing Laughing Laughing i bezpodstawne są twierdzenia, że na tym Forum "banują za przekonania".
No tak Toan bledne kolo .Jak Im sie nie podoba to forum to sa naprawde inne bardziej"  intelektualne ""A nie probowac "nawracac " ludzi na medycyne "bezrozumna" ktora ich zawiodla , jesli  sa az tak "" madrzy" to czemu sie zadaja " z prostaczkami" , ano pewnie maja jakis cel w tym co robia , albo sa az tak "upierdliwi"  Gdzies to czytalem ze w niektorych spolecznosciach uwaza sie ze gdy sie kloca dwie osoby to ta ktora pierwsza zamilknie uwazana jest za madrzejsza hehe Very Happy Very Happy Very Happy
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #207 : 2007-06-27, 14:46:13 »

Ale tak naprawde czemu sie dziwic forum to forum a wolne tematy to wolne i chyba by bylo nieprawdziwe gdyby bylo inaczej . Przewazaja egoizmy bo taki jest swiat . Takze admin ma raczej powod do zadowolenia niz do troski . A jesli chodzi o pana bruforta to ja mu proponuje aby sobie "trzasnal" swoje forum i tam pouczal jako admin tylko pytanie kto na nie zajrzy  Very Happy . Bardzo latwo jest "śmigac" po ściezkach ktore ktos przed nami wydeptal w pocie czola , bardzo latwo jest krytykowac , to tak jakby sie smiac z Tomasza Edisona ze wymyslil zarowke ktora obecnie odbiega od norm dzisiejszych , sprobuj "cwaniaczku " wymyslic cos co jeszcze nie wymyslono  Very Happy Twisted Evil GLUFF
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #208 : 2007-06-27, 14:55:31 »

 Very Happy - spokojnie, to tylko dziecinne wybryki, a jak to z dziećmi bywa - muszą wyładować bezstresowo "skrywaną agresję" najlepiej "anonimowo" Wink Very Happy
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #209 : 2007-06-27, 15:02:27 »

No to trafnie ujoles ile musi byc agresji w kimś kto publicznie sie wyraza ze juz nie odpowie na post danego uzytkownika , a mimo to ciagnie dalej a nawet przerasta swojego "przeciwnika " w kasliwosci , no taka osoba jest przynajmniej nie wiarygodba  Very Happy Laughing
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #210 : 2007-06-27, 16:49:35 »

Jeżeli mogę wyrazić swoje zdanie!
To na FORUM jest wiele osób DOBREJ WOLI.
Nie każdy jest alfą i omegą w każdej dziedzinie.
Każdy materiał jeżeli jest podany przychylnie może lub nie zainteresować
każdego z NAS. Lubię też humory i każdą dyskusję, ale szczerą.
Tyle ostatnio się mówi o agresji na Forum. To jak można to nazwać
wczoraj w Temacie MLEKO CICHY MORDERCA evosonic, z którym już
miałem drastyczną przeprawę na tym Forum i jest osobą mi w ogóle nieznaną.
W ogóle nie odpowiadam na ten nick.
Temat dotyczył jajek tzw. "Ostrygi po polsku" Jest to też jedna z form konsumpcji żółtek
która przy okazji może też stanowić zakąskę do wódki. Takie dałem po prostu przykłady.
Wczoraj evosonic odniósł ię do moich przykładów cytuję
" Ty to chyba jesteś alkoholikiem"
Niech każdy sam wyciągnie sobie z tego wnioski kim jest ta osoba i co sobą przedstawia?
Zaręczam że ostra reprymenda z mojej strony dla tej osoby mogłaby się zakończyć banem od Administratora.


Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #211 : 2007-06-27, 17:10:03 »

Morgano -chyba jesteś przewrażliwiony - może mu sie tak lapło
   bo czasami abstynenci są baaaaardzo nietolerancyjni dla smakoszy dobrego jadła i picia.
   ja lubie jedno i drugie a najbardziej Twoja kuchnie a jeszcze bardziej jakby mi
to wszystko podawano.
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #212 : 2007-06-27, 18:01:47 »

Rudka. Moja żona ma to szczęście. Od wielu lat.
Nie mogę powiedzieć  by nic nie robiła. Pracuje i to bardzo wiele!
Ja mojej żonie nadałem tytuł  "WYKWALIFIKOWANA POMOC DOMOWA"  Very Happy Very Happy Very Happy
Ze swoich prac wywiązuje się znakomicie. Mogę tak śmiało powiedzieć gdyż moja córka
przebywa poza domem i jest jedynie gościem.
Konkrety w kuchni należą do mnie oprócz prac pomocniczych.
Tak już w życiu bywa że ciężką robotę trzeba komuś przeznaczyć.
Dlatego najmilszymi partnerami do rozmów są osoby znające się na kuchni.
Co z tego że ktoś potrafi wszystko dokładnie obliczyć. Skoro nie wie co to jest wsad do kotła.
Bez tych wiadomości nie można obliczyć BTW. Dlatego najmilszym rozmówcą w moim przypadku jest osoba
która potrafi to obliczyć i zarazem gotować. Każdy dzięki mojej pomocy po przeanalizowaniu moich przepisów
może samodzielnie spróbować jeżeli ma chęć zająć się gotowaniem.
Jeżeli ktoś posiada podstawowe pojęcie w gotowaniu. Jak zalać herbatę wrzątkiem to już jest na dobrej drodze.Codziennie przez 24 godziny nie piję. Informacyjnie podaję również, że nie palę. Mam dla zainteresowanych nawet specjalną metodę własnego opracowania "Jak odzwyczaić się od palenia". Nie pal już 18 lat. Szczycę się tym, że nie zapaliłem oni jednego papierosa.
I znów te tłumaczenia na okrągło. Ale miło mi! Pozdrawiam
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #213 : 2007-06-27, 19:52:13 »

Informacyjnie podaję również, że nie palę. Mam dla zainteresowanych nawet specjalną metodę własnego opracowania "Jak odzwyczaić się od palenia". Nie pal już 18 lat. Szczycę się tym, że nie zapaliłem oni jednego papierosa.

Morgano, to ciekawe co napisałeś. Ja nie palę i nigdy nie paliłam/nie licząc takiego próbowania co mi nie smakowało na szczęście/. Ale są może osoby co nie mogą sobie poradzic z tym nałogiem. Mój tato chce odzwyczaic się palic, ale ciężko mu to wychodzi, jedynie to udało się ograniczyc. A brat musiał brac jakieś tabletki nikoret czy jakos tak i mu pomogły.
Może zdradzisz sposób jak odzwyczaic się palic?
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #214 : 2007-06-27, 22:04:47 »

Fewa. Wyślij mi swój E-mail
Wyślą Ci całość dla ojca.
Ponieważ mam wszystko w HTML-u
i na Forum mi nie przejdzie.
Muszę mieć chwilę czasu by twen materiał przygotować.
Email raz dwa i masz. 
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #215 : 2007-06-27, 22:30:50 »

       Powiem jak zaśpiewała Edith Piaf - "niczego nie żałuję !"
          Szczególnie wiedzy, jaką wyniosłem z tego forum, niekoniecznie na temat odżywiania - raczej mam na myśli pewne interakcje w grupie.
             Nie żałuję też, bo miałem niewątpliwą przyjemność pisania z  kilkoma  ludźmi, którzy w ten czy inny sposób przyczyniają się do poważnego traktowania roli diet niskowęglowodanowych w profilaktyce i samym procesie leczenia wielu schorzeń, powszechnie zalegalizowanych jako funkcje wieku. Było mi też niezmiernie miło Brufordzie, że jako  uparty sceptyk przyczyniłeś się do ujawnienia  "opty-fanatyzmu" w całej swej skali, wcale nie tak wąskiej. Jestem wściekły nie za to, że padały tu koszmarne pomówienia i zwyczajne łgarstwa z strony np. Elmo, ale za to, że  tak ceniona przez mnie wiedza jest reprezentowana przez fanatyczną grupę redukcjonistów żywieniowych, którzy do  nauki dopinają sekciarską metkę.
            Kilka osób na tym forum zdaje się chcieć widzieć mnie   jako przeciwnika ŻO czy DO  - i nieważne, że  uznaję je za przełom w nauce, ważne, że nie jestem gorliwym wyznawcą i pełnym pietyzmu pochlebcą.                                                                                             
             Do tego stopnia panuje tu „właściwa czynność móżgu” , że  nawet określenie „jełop” zatraciło swe pejoratywne znaczenie. Nie czepiam się Toan, po prostu to taki mój flagowy przykład wsród innych rodzynków optymalnych.

                Nie widzę już najmniejszego sensu w pisaniu tutaj. Forum padło w chwili, gdy rozsądek i klasa dostały bana.

Tomek

P.S. Cieszę się, że za pośrednictwem tego Forum miałam znakomitą okazję do obserwacji barwnej palety zachowań ludzkich – od tych najpodlejszych do tych najpiękniejszych, z calą masą ciekawych dyskusji pośrodku. Ale jeszcze bardziej cieszę się, że założone wraz z moim Ukochanym Mężem „kontrowersyjne” wątki bardzo pomogły kilku osobom. Wiem, że właśnie dla tych kilku osób warto było pisac na tym Forum.

Pozdrawiam wszystkich Myślących, Świadomych i Pracujących nad Sobą!

Marishka
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #216 : 2007-06-27, 23:01:44 »

Tomkiweicz!,
samodzielnie podjąłeś słuszną decyzję, ale nawet "tekstem z klasą" nie potrafisz się zaprezentować na pożegnanie, bo masz kłopoty z zapanowamiem nad własnymi emocjami i kompletnym brakiem dystansu do siebie, rzeczywistości i osób tu piszących. To były główne powody, że na tym Forum tak się sam skrzywdziłeś.
Bye-bye Marishka  Confused
Wszystkiego dobrego. Very Happy
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #217 : 2007-06-27, 23:23:21 »

Teraz to ja już niczego nie rozumiem - Sad
  Toan -dlaczego jesteś dla nich taki bezwzględny ,przeciez oni wpisali tu dużo
     ciekawych tematów, poruszyli interesujace i intrygujace tematy -.
      Będzie tu ich brakowało -a zwłaszcza ich niewyparzonych i ciętych postów.
Duzo czytałam i nie zauwazyłam aby tutaj ktoś komu ublizał albo uzywał obelzywych słów.
     Jeżeli nawet mają w czymkolwiek różnisty pogląd -to chyba nie jest zbrodnią
na tym domniemam demokratycznym forum.
    Tomek a Ty kiedyś pisałeś ,ze nikt nie jest cie w stanie obrazić -wiec dlaczego taka decyzja?
Zapisane
evosonic
Go


Email
Re: Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #218 : 2007-06-28, 01:32:45 »

Teraz to ja już niczego nie rozumiem - Sad
  Toan -dlaczego jesteś dla nich taki bezwzględny ,przeciez oni wpisali tu dużo
     ciekawych tematów, poruszyli interesujace i intrygujace tematy -.
      Będzie tu ich brakowało -a zwłaszcza ich niewyparzonych i ciętych postów.
 Duzo czytałam i nie zauwazyłam aby tutaj ktoś komu ublizał albo uzywał obelzywych słów.
     Jeżeli nawet mają w czymkolwiek różnisty pogląd -to chyba nie jest zbrodnią
 na tym domniemam demokratycznym forum.
    Tomek a Ty kiedyś pisałeś ,ze nikt nie jest cie w stanie obrazić -wiec dlaczego taka decyzja?

mysle ze tomkiewicz byl projektem i to wyszlo troche pozno , ale zawsze  Sad Sad Sad 
nie pytaj sie co to znaczy tylko trocze pomysl   Confused
Zapisane
evosonic
Go


Email
Re: Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #219 : 2007-06-28, 01:56:28 »

Jeżeli mogę wyrazić swoje zdanie!
To na FORUM jest wiele osób DOBREJ WOLI.
Nie każdy jest alfą i omegą w każdej dziedzinie.
Każdy materiał jeżeli jest podany przychylnie może lub nie zainteresować
każdego z NAS. Lubię też humory i każdą dyskusję, ale szczerą.
Tyle ostatnio się mówi o agresji na Forum. To jak można to nazwać
wczoraj w Temacie MLEKO CICHY MORDERCA evosonic, z którym już
miałem drastyczną przeprawę na tym Forum i jest osobą mi w ogóle nieznaną.
W ogóle nie odpowiadam na ten nick.
Temat dotyczył jajek tzw. "Ostrygi po polsku" Jest to też jedna z form konsumpcji żółtek
która przy okazji może też stanowić zakąskę do wódki. Takie dałem po prostu przykłady.
Wczoraj evosonic odniósł ię do moich przykładów cytuję
" Ty to chyba jesteś alkoholikiem"
Niech każdy sam wyciągnie sobie z tego wnioski kim jest ta osoba i co sobą przedstawia?
Zaręczam że ostra reprymenda z mojej strony dla tej osoby mogłaby się zakończyć banem od Administratora.




jesli nazywasz swoja zone  " wykwalifikowana pomoca domowa " nawet z przymrozeniem  oka
 to co tu mozna wiecej powiedziec  Sad
to wiele mowi o twoim podejsci do kobiet i o tym co o nas sadzisz , cos tam czytam i wiesz takie zasady jak  KKK nie sa mi calkowicie nieznane ...
to co bylo w moim wczorajszym poscie jest po po prostu szczere ,  bez zadnej zlosliwosci  .
jak mozna nazwac czlowieka ktory chwali sie na forum tym ile to on nie moze wypic alkoholu  Sad
to byly twoje slowa ( nie chce mi sie tego szukac na forum bo jest juz bardzo pozno ) ale to bylo cos takiego : kieliszek wodki , kieliszek jajka , kieliszek wodki , kieliszek jajka , kieliszek wodki , kieliszek jajka ....
ps . co do  " gotowania " to mysle ze tez sie nieco mylisz  Smile smazenie , pieczenie ,  jest moze nieco bardziej trudne ( mozna cos spalic ) ale nie jest to gotowanie  Smile co mozna gotowac ? ...... wiem , tylko to nie tak latwo kupic  Sad a jesli mozna , to wiesz jak sie ludzie patrza na ciebie  przy kasie ?  Sad Sad Sad
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 17 zapytaniami.