forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 08:31:54

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660347 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Czytać ciemniaki! :)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Czytać ciemniaki! :)  (Przeczytany 133415 razy)
MORGANO
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #220 : 2007-06-28, 03:07:50 »

Odpowiadasz Edytcie na post bieganie. Zaczęłaś jeść dwudziestego piątego       
dobre ! poczekaj ,  powoli     nie tak szybko ( dziwne dawać takie rady jak samemu nie można   )
moja rada : idź do firmowego sklepu   i kup  coś co będzie odpowiednie dla Ciebie , dla twojej stopy .
tanie rolki z marketów są dobre ale nie dla wszystkich. evosonic

71 Twoich złośliwych postów. Najlepiej zrobisz jak pójdziesz do jakiegoś dobrego firmowego sklepu końskiego i kupisz sobie koński mózg. Będzie to dobra pożywka i na pewno pomoże. Skoro nie rozumiesz, że nie mam ochoty ani przyjemności z Tobą prowadzić konwersacji to po raz ostatni proszę ZEJDŹ ZE MNIE  i nie prowokuj. Nie czytaj moich postów i nie komentuj czegoś czego nie rozumiesz. NIE JESTEŚ GODNYM PARTNEREM DO ROZMÓW. JEST PAN ZEREM PANIE EVOSONIC. Tak jak powiedział Premier Miller do Ministra Ziobry. Baaj Baaj.

Mam prośbę do wszystkich zainteresowanych by w wolnej chwili mogli przejrzeć w archiwum 71 postów TEGO CIĄGLE niezadowolonego osobnika który wszystkich i wszystkiego się czepia.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #221 : 2007-06-28, 07:02:50 »

Toan -dlaczego jesteś dla nich taki bezwzględny ,przeciez oni wpisali tu dużo ciekawych tematów...

Nie przeczę, ale właśnie dlatego to Forum jest otwarte dla takich osób, jak Tomkiewicz.
Zawsze może tu powrócić, jeśli przemyśli problem, nabędzie więcej ogłady w pisaniu, nabierze dystansu do siebie i wydorośleje, bo tego głównie mu brak.
Jestem pewien, że wyciągnie wnioski z doświadczeń, które nabył na tym Forum, bo zawsze jest czas na naukę, szczególnie taką, za którą się nie płaci.
Jeśli nie wyciągnie, to jego sprawa.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #222 : 2007-06-28, 11:58:40 »


Full Member

wiadomości: 1370


     Odp: Czytać ciemniaki! Smile
« Odpowiedz #221 : Dzisiaj o 07:02:50 AM »   

--------------------------------------------------------------------------------
Cytuj
Cytuj z: Rudka  Czerwiec 27, 2007, 11:23:21 pm
Toan -dlaczego jesteś dla nich taki bezwzględny ,przeciez oni wpisali tu dużo ciekawych tematów...

Nie przeczę, ale właśnie dlatego to Forum jest otwarte dla takich osób, jak Tomkiewicz.
Zawsze może tu powrócić, jeśli przemyśli problem, nabędzie więcej ogłady w pisaniu, nabierze dystansu do siebie i wydorośleje, bo tego głównie mu brak.
Jestem pewien, że wyciągnie wnioski z doświadczeń, które nabył na tym Forum, bo zawsze jest czas na naukę, szczególnie taką, za którą się nie płaci.
Jeśli nie wyciągnie, to jego sprawa.
 
 
tak myslisz,a ja jestem innego zdania,bo jezeli banuje  sie  jednych,to nalezaloby byc obiektywnym i zrobic tak jeszcze w stosunku do  niektorych ,i jezeli sie deklaruje,ze jest wolnosc slowa,to kazdy  bez wyjatku ma prawo do wlasnych wypowiedzi,
oczywiscie nie obrazajac  przy tym dyskutujacych,ciebie  i twojej rodziny,
 Sad
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #223 : 2007-06-28, 12:19:56 »

Masz prawo do własnej wypowiedzi, nie obrażając mnie, mojej Rodziny i innych Użytkowników tego Forum. Ale decyzyjna jest tu tylko jedna osoba, a nie jakiś wydumany, demokratycznie wybrany, zarząd główny tego Forum. To nie ten adres Very Happy
Zapisane
Zofia
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #224 : 2007-06-28, 12:33:05 »

KOdar,
nie rozumiem?  Przecież Tomkiewiczowie odeszli z Forum z własnej woli; tak wynika z ich listu pożegnalnego. Jeszcze miałam nadzieje, ze odpowiedzą mi na moje ostatnie posty, w ktorych bez urazy dla nikogo, argumentuje swoje stanowisko wobec ich wypowiedzi. Odpowiedzi sie nie doczekałam, tylko Ich rezygnacji z Forum. Tak sobie myślę, że to może za moją przyczyną odeszli Question i dla dobra sprawy i sprawiedliwości powinnam być zbanowana. Stawiam więc wniosek do Administratora o podjęcie odpowiednich działań.

To nie złośliwość. "Dobry żart,...."

Pozdrawiam  Zofia
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #225 : 2007-06-28, 12:51:20 »

bo jezeli banuje  sie  jednych...

Podaj przykład zbanowania na tym Forum, wyłączając "meteora" "Beata"  Rolling Eyes
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #226 : 2007-06-28, 13:30:38 »

Tomku,a Gryzzli??????
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #227 : 2007-06-28, 13:41:07 »

 Tomku,a moze wytlumaczylbys o co chodzi z tym "meteorem",
uwazam,ze nie kazdy rozumie co masz na mysli,
no chyba ze to tajemnica Confused
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #228 : 2007-06-28, 13:44:41 »

Gryzzli od niedzieli może tu pisać, ale nie pisze, a brak dostępu do pisania postów otrzymał za brak poprawy po ostrzeżenu, które musiałem mu dać, ponieważ "kneblujący demokratyczne usta" zgłosili Go klikakrotnie do admina, że "talibuje" i koloruje teksty. A czemu teraz nie pisze - możesz zapytać go osobiście, bo konta nie zlikwidował Cool
A na wyjaśnienia w sprawie troli (meteor) forumowych szkoda mi czasu - jeśli wiesz co to trol?.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #229 : 2007-06-28, 13:47:54 »

Cytuj
KOdar,
nie rozumiem?  Przecież Tomkiewiczowie odeszli z Forum z własnej woli; tak wynika z ich listu pożegnalnego. Jeszcze miałam nadzieje, ze odpowiedzą mi na moje ostatnie posty, w ktorych bez urazy dla nikogo, argumentuje swoje stanowisko wobec ich wypowiedzi. Odpowiedzi sie nie doczekałam, tylko Ich rezygnacji z Forum. Tak sobie myślę, że to może za moją przyczyną odeszli  i dla dobra sprawy i sprawiedliwości powinnam być zbanowana. Stawiam więc wniosek do Administratora o podjęcie odpowiednich działań.

To nie złośliwość. "Dobry żart,...."

Pozdrawiam  Zofia
 

 
..........jest tynfa wart" ,wiem,ze odeszli z wlasnej woli ,ale nie mysle,ze ty Zofio bylas glowna przyczyna Sad

nie ma tez Ewy,Bruforda,Moniki,Grizzly i wielu innych,a jaka szkoda dla ogolu chorych  zagladajacych tutaj, Sad
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #230 : 2007-06-28, 13:52:04 »

Cytuj
Gryzzli od niedzieli może tu pisać, ale nie pisze, a brak dostępu do pisania postów otrzymał za brak poprawy po ostrzeżenu, które musiałem mu dać, ponieważ "kneblujący demokratyczne usta" zgłosili Go klikakrotnie do admina, że "talibuje" i koloruje teksty. A czemu teraz nie pisze - możesz zapytać go osobiście, bo konta nie zlikwidował 
A na wyjaśnienia w sprawie troli (meteor) forumowych szkoda mi czasu - jeśli wiesz co to trol?.
 
 
myslalam,ze kazdy garbaty,kulawy,gruby i chudy,zdrowy i chory no i inny trol ma prawo do wlasnego zdania ,
a niech tak bedzie jak uwazasz ,za sluszne,
to twoja dzialka
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #231 : 2007-06-28, 13:58:32 »

Myślę, że Mateoosh ma rację. Forum, jak każde inne, to prywatny folwark Admina.
Admin też ma rację- może upubliczniać czyjeś IP, banować za używanie kolorów, bądź nie odpowiadać na zgłaszane uwagi pod adresem innych użytkowników (do dzisiaj nie odczekałem się na nie odpowiedzi). W końcu to JEGO forum.
Natomiast użytkownicy mają prawo na takim forum nie pisać. Admin kiedyś napomknął o zamordyzmie, którego domagają się co poniektórzy. Ależ tu przecież panuje zamordyzm. Wsytarczy, że ktoś wychyli się z nieprawomyślną opinia, od razu czeka go błyskotliwa replika, klasyfikująca wysuwającego tezę w poczet przysłowiowych jełopów.
Głos Tomka i Marishki był ważnym głosem w dyskusji- szkoda, że ich nie ma. Moja praca oraz zbyt duży szacunek dla czasu wolnego nie pozwala mi uczestniczyć w dyskusjach o grasicy oraz o zerze. Dlatego skorzystam z prawa należnemu każdemu użytkownikowi i nie będę po prostu z niego korzystał- jak już czynię od jakiegoś tygodnia.
pozdrawiam wszystkich  Smile
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #232 : 2007-06-28, 14:05:46 »

nie ma tez Ewy,Bruforda,Moniki,Grizzly i wielu innych,

Ewa była tu - 2007-06-26, 19:35:24,
Bruford - Dzisiaj - teraz jako jeden z "ukrytych",
Monika zlikwidowała swoje konto dziś około 2:00
Grizzli - 2007-06-24, 23:23:49
wielu innych nie sprawdzam, bo za dużo wklejania. Nie wnikam, czemu nie piszą, bo mnie to nie interesuje, ale sądzę, że w poście Szymona znajdziesz odpowiedź.

Była pełna wolność, to się wielu osobom nie podobało, wprowadziłem moderację, to się innym nie podoba.
Dlatego "róbta, co chceta" - jest najlepsze pod warunkiem, że ma się do czynienia z kulturalnymi i dojrzałymi emocjonalnie ludźmi. Nie wiem jeszcze co zdecyduję, ale o "zamordyzmie" i banowaniu na tym Forum - nie ma mowy. O "demokracji" - również. Cool
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #233 : 2007-06-28, 14:18:03 »

od razu czeka go błyskotliwa replika, klasyfikująca wysuwającego tezę w poczet przysłowiowych jełopów.

Jeśli się uczestniczy w wolnej dyskusji, trzeba umieć rozmawiać z każdym, jeśli odczuwa się taką potrzebę.
Jeśli się tego nie potrafi, to lepiej jest milczeć lub konwersować z tymi, którzy potrafią się zachowywać odpowiednio  Cool. Jest tu bardzo DUŻO takich osób, których nie będę wymieniał, aby kogoś nie pominąć Very Happy
Każdy jednak z Użytkowników musi sam zdecydować z kim i o czym chce podadać Cool
A mnie się gadać na dziś odechciało, więc dam sobie bana ze zroumiałych względów Confused
Miłej dyskusji.
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #234 : 2007-06-28, 14:49:47 »

Nie martwcie sie "marnotrawni " powroca bo nie ma takiego forum jak to a przynajmniej ja tak sadze .A stalo sie tak dlatego ze Ci ludzie nie sa zdolni do kompromisu i samokrytycyzmu ,chca ulepszac swiat i nas  po swojemu i dlatego uwiklali sie w to co sie uwiklali i niejednokrotnie pokazali mimo swej wiedzy ze powinni jeszcze troszke posiedziec na galezi , bo wiedza ktora posiedli troszke im zaszkodzila , bo niema znaczenia czy sie wypowiada slowo "jelop" czy tez w bardziej wyrafinowany sposob mowi sie dokladnie to samo tylko ze to nieliczni potrafia odczytac , dlatego niejednokrotnie smigali po uczuciach prostych dusz , zbieraja przy tym aplauz a slowo " jelop " bylo wobec tego " pikuś" Niech przemysla to i owo , sam tez sie zastanawiam , no nikt przeciez nie jest doskonaly , ale niestety niektorym tak sie wydaje  Very Happy Very Happy
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #235 : 2007-06-28, 19:25:43 »

Każdy jednak z Użytkowników musi sam zdecydować z kim i o czym chce podadać Cool

Ja chcę rozmawiać z Tomkiewicz (M i T), Monikaf, Beata. Proszę, powróćcie  Smile.

Ci ludzie nie sa zdolni do kompromisu i samokrytycyzmu ,

Tak dokładnie ich znasz?
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #236 : 2007-06-28, 19:27:24 »

i Grizzli. Jeżeli sobie życzysz "po ...talibować" Smile .
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #237 : 2007-06-28, 19:30:39 »

Każdy jednak z Użytkowników musi sam zdecydować z kim i o czym chce podadać Cool

Ja chcę rozmawiać z Tomkiewicz (M i T), Monikaf, Beata. Proszę, powróćcie  Smile.

Wróćcie no właśnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #238 : 2007-06-28, 19:38:29 »

Marishka i Tomek,  MIT,  czekamy na Was!
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #239 : 2007-06-28, 20:50:13 »

Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 17 zapytaniami.