forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 01:53:13

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
659784 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Czytać ciemniaki! :)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Czytać ciemniaki! :)  (Przeczytany 133264 razy)
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #240 : 2007-06-29, 07:14:19 »

     Dzieci się nie prosi o kolejne występki tylko dlatego, że się obraziły na mamusię, bo wzmaga to w dzieciach krnąbrność i utwierdza w złych nawykach.
    W dorosłym życiu takie dzieci traktują się jak "pępek świata" zabiegając o poklask, a jednocześnie lekko obrażając się na swoich fanów, bo "kochają być proszeni". Czasem nawet odnoszą sukces "życiowy"  w demokracji i szołbiznesie  Laughing, jeśli opanują odpowiednio szybko "socjotechnikę" (tzw: "tanie chwyty") odziaływania na tłuszczę. Na tej zasadzie największe "sukcesy" w demkoracji wśród "owieczek" - odnoszą "wilki" przebrane w skórę "skrzywdzonej owieczki" Laughing  Laughing Laughing Ale tylko najbardziej naiwne "owieczki" dają się na to nabrać, choć w stadzie jest ich najwięcej.

A teraz o M+T:
    Nie sadzę, aby Tomkiewicze tak szybko "dojrzeli" do powrotu tutaj, ponieważ dorośli nie potrafią tak szybko, (lub nigdy) zmienić swojego stosunku i do siebie i do właściwych społecznych zachowań.

PS
Dzieciom wydaje się mądre rodzicielskie polecenia i wymaga bezwzględnego ich wykonania, ucząc w ten sposób od "małego" szacunku do innych, a nie "miłości własnej" Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #241 : 2007-06-29, 07:16:53 »

i Grizzli. Jeżeli sobie życzysz "po ...talibować" Smile .

NIE,
na żadne "talibowanie" mojej zgody nie ma. Na normalny tekst - owszem. A wątpię, czy Gryzzli coś tu jeszcze napisze, bo to też raczej "obrażone dziecko".
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #242 : 2007-06-29, 14:30:53 »

Każdy jednak z Użytkowników musi sam zdecydować z kim i o czym chce podadać Cool

Ja chcę rozmawiać z Tomkiewicz (M i T), Monikaf, Beata. Proszę, powróćcie  Smile.

Ci ludzie nie sa zdolni do kompromisu i samokrytycyzmu ,

Tak dokładnie ich znasz?
Nie znam ich osobiscie ale ich oceniam wylacznie w granicach tego forum i na podstawie ich postow  tak jak zreszta to Oni czynili (czynia) moge tu wiele przytoczyc przykladow ,ale po co!? . Chcac nie chcac wszyscy jestesmy wystawieni na ocene  Very Happy Very Happy
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #243 : 2007-06-29, 18:39:10 »

                  "Marnotrawne" MiT wracajcie,bo nie ma z kim sie wadzic Smile Smile Smile
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #244 : 2007-06-29, 19:35:01 »

Kodar,
przejrzałem Twoje dzisiejsze posty i odnoszę wrażenie, że usiłujesz sprowokować tu awanturę. Cały problem, że nikt z zaczepionych nie daje się wciągnąć w zaczepkę, bo jakby opuściła to Forum "skrywana agresja".
A mnie podoba się takie "nudne" Forum. Tak - lubię spokój i pokój między Użytkownikami i dziękuję niektórym, że tak szybko potrafili się do tego klimatu dostosować Very Happy Oby ta sielanka trwała jak najdłużej.
Miłej dyskusji wszystkim życzę Very Happy
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #245 : 2007-06-29, 23:07:07 »

po pierwsze myslisz sie ,nie mam i nie mialam zamiaru prowokowac,odpowiadalam co mysle,bo myslenie chyby tutaj nie jest zabronione,no i nikogo nie zaczepialam ,jakos dziwnie negatywnie jestes nastawiony do ludzi,dlaczego????
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #246 : 2007-06-29, 23:33:21 »

Cytuj
Chcac nie chcac wszyscy jestesmy wystawieni na ocene   


zgadzam sie z toba "Luton"tylko sa sprawiedliwe oceny i nie sprawiedliwe,kazdy z nas kieruje sie  innymi  kryteriami ,nie dostrzegajac tego,
najwazniejsze jednak jest to,ze powiedzielismy swoje zdanie nie liczac sie z ogolem opinnni na  temat ocenianej osoby,
wcale nie chodzi mi o konkretne osobe,pisze to ogolnie,
ze tak jest wsrod ludzi,uwielbiaja  krytykowac innych,nieuznajac jednoczesnie krytyki pod wlasnym adresem Confused
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #247 : 2007-06-30, 01:12:41 »

po pierwsze myslisz sie

A jeśli się mylę, to w tym przypadku bardzo się cieszę z tego powodu.  Very Happy
Pamiętam z mądrej książki, że mając wolny wybór - na iskrę można dmuchać lub splunąć. A i jedno i drugie z ust pochodzi. To drugie gasi iskrę, a ja unikam pierwszego na tym Forum, aby nie doprowadzć tu do "zadymienia". Confused W innej książce piszą, że to: "dmuchanie na zimne".
Stąd może się niektórym wydać, że to: "dziwnie negatywne nastawienie do ludzi", ale zapewniam - to błędna ocena!.
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #248 : 2007-06-30, 10:52:55 »

Widzialem wielu "glupcow " ktorzy mieli dobra opinie wsrod ogolu i widzialem jak sie ignoruje slowa jednego madrego  wsrod ogolu  Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #249 : 2007-06-30, 13:46:37 »

Jest takie porzekadło,które zapewne każdy zna; "Nie ma tego złego,co by na dobre nie wyszło".
Przypomniało mi sie jeszcze jedno; "Kota za ogon się nie utrzyma" -kto ma kota ten wie ,że na siłę trzymanie go za ogon nic nie da,kot będzie niezadowolony.
To się również tyczy postępowania ludzi.Zawsze wychodzę z założenia ,że kto chce odejść- niech odchodzi . A kto nie-niech zostanie ....
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #250 : 2007-07-01, 10:49:25 »

nie ma tez Bruforda

I żeby było jasne Kodar,
Bruford też sam zlikwidował sobie tu konto, bo na tym Forum admin nie banuje i nie zmusza do dyskusji Very Happy.
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #251 : 2007-07-01, 14:53:12 »

Jak zaczął strajkować i głodować to nie ma siły pisać.
Jak odżywi się i dojdzie do formy po urlopie to na pewno wróci.
A może uważa, że lepiej być gościem.
Gości coraz więcej. Szczególnie w nocą.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #252 : 2007-07-01, 16:24:24 »

A mnie się wydaje, że DO 'zatacza zbyt duże kręgi' i zabrakło mu argumentów. Szkoda. Lubiłam czytać jego posty.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #253 : 2007-07-01, 20:37:45 »

A mnie się wydaje, że DO 'zatacza zbyt duże kręgi' i zabrakło mu argumentów. Szkoda. Lubiłam czytać jego posty.

I dalej możesz czytać ,przecież nie poznikały. I tak pisał jedno i to samo w kółko już kilka lat i to nie tylko tu.
A najlepiej jak wpiszesz w google np. taką fraze ; "Bruford forum"; i pojawią się wszystkie jego złote myśli, jakie udało mu się napisać  Idea
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #254 : 2007-07-01, 20:43:07 »


Gości coraz więcej.

Bo lekarze strajkują i to całkiem ostro ,toteż ludzie zaczynają szukać pomocy w necie.
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #255 : 2007-07-03, 22:30:55 »

Jak już tak roztrząsacie statystykę to przypomniała mi się ciekawostka. jak studiowałam historię i robiłam pracę o Łodzi i życiu  w nim ludzi z różnych kultur i narodowści czyli głównie Żydów, Polaków, Rosjan i Niemców to znlalazłam dane m.in.  Surprised o prostytutkach: ile ich było jakiego były wyznania. itp. A były to roczniki z lat po zakończeniu I wojny światowej i kilka lat do przodu. Ciekawa jestem czy obecnie robi się takie statystyki?  Very Happy Niby bardziej otwarci współcześni ludzie a chyba nie do końca jednak ...
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #256 : 2007-07-05, 03:36:04 »

Sylwia -no coś Ty - w kraju wyznaniowym, o cielesności człowieka i prostytutkach ..
to śmiertelny grzech a  jak kto ma z tego przyjemność, ogien piekielny  na wieki. Sad
   homoseksualistów też niet -ewentualnie to tylko chorzy na urojenia .
    Nie na  za darmo sa egzorcyści przykościelni co sobie ze wszelkimi przypadłościami poradzą.
     Myśle ,ze nawet skutecznie zastąpia teraz strajkujących lekarzy.
       
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #257 : 2007-07-05, 22:54:05 »

 Very Happy

A jaka fajna jest historia starożytna gdzie były domy publiczne  Surprised albo z innej bajki ślub: dlaczego obecnie przenosi się panne młodą przez próg aby się nie potknęła bo to  w starożytnym Egipcie przy wysokich progach domów wróżyło to nieszczęście,że w małżenstwie się będą "potykać" i będzie ono złe. Jak to fajnie określili w hasle reklamowym chyba na Discovery jeśli myślisz,że cokolwiek co zostało wymyślone to nowość to oglądaj filmy o starożytności. Starożytni już to wymyślili: autostrada, igrzyska, itp. Cytuję z pamięci.
Very Happy Na tym koniec o prostytutkach bo ja nie chcę zbaczać z tematu w tym wątku. Cool
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #258 : 2007-07-05, 23:27:47 »

Temat wątku  jak wyzej więc chyba o wszystkim.
   Masz racje ,ze większośc tradycji ma swe żródło ze starożytnego wschodu .
      a niektóre najnowsze trendy    z Afryki ,
Jednak  w podświadomości w człowieku drzemie  dzikus .
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #259 : 2007-07-06, 18:44:31 »

Temat wątku  jak wyzej więc chyba o wszystkim.
   Masz racje ,ze większośc tradycji ma swe żródło ze starożytnego wschodu .
      a niektóre najnowsze trendy    z Afryki , Jednak  w podświadomości w człowieku drzemie  dzikus .

..Rudka, te najnowsze trendy to z Ameryki, albo, wszystko jedno to na A i to na A.
Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 17 zapytaniami.