forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 10:04:23

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
658436 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Czytać ciemniaki! :)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 15 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Czytać ciemniaki! :)  (Przeczytany 126778 razy)
Bruford
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #20 : 2007-06-21, 14:44:52 »



 Very Happy Very Happy Very Happy
Ale do rzeczy , bo widzę ,że się migasz jak możesz ( nie dziwię się zresztą)

To jak Ty te 5 tysięcy wziąłeś skoro nie istnieją i nie istniały pełne rejestry zachorowalności na nowotwory w wymienionym okresie czasu????
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #21 : 2007-06-21, 18:57:01 »

Twoi kumple walcza o 5 tysiecy , a TY tu o" jakichs " 5 ciu tysiacach Very Happy Very Happy
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #22 : 2007-06-21, 18:59:48 »

Oczywiscie na reke , nie popadac w obsesje Very Happy
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #23 : 2007-06-21, 19:31:17 »

Luton,jak umiesz czytac z gwiazd,to posciemniaj jeszcze i powiedz ile ty masz na reke Laughing
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #24 : 2007-06-21, 19:40:33 »

 To tam jest cos napisane !??? Laughing
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #25 : 2007-06-21, 19:50:21 »

Luton,jak umiesz czytac z gwiazd,to posciemniaj jeszcze i powiedz ile ty masz na reke Laughing
W IPN_ nie jest moja teczka tam jest napisane ile bralem  Laughing Very Happy , taka zolta lezy obok "bolka " i" bruforda"  Very Happy Laughing
Zapisane
evosonic
Go


Email
Re: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #26 : 2007-06-22, 00:19:19 »

czy to forum nie moze byc inne  Confused zawsze trzeba sie klocic ?
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #27 : 2007-06-22, 06:15:21 »

Nie potrafisz odróżnić kłótni od dyskusji to... najpierw najedz się smalcu. Very Happy Wtedy może co nieco Ci  się rozjaśni pod 'czapką'.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #28 : 2007-06-22, 08:12:20 »

To jak Ty te 5 tysięcy wziąłeś skoro nie istnieją i nie istniały pełne rejestry zachorowalności na nowotwory w wymienionym okresie czasu????

No nie wiem skąd te pięć tys. wziąłem Brufordzie i co w związku z tym odpowiesz?.
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #29 : 2007-06-22, 08:49:23 »

Pięć tysięcy wyleczonych z raka to naprawdę nie dużo. W stosunku do wyleczonych z cukrzycy.
Ja wszystkie te osoby znam. Pierwsza lista pięciuset niebawem
zostanie opublikowana przez IPN.  Very Happy Very Happy Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #30 : 2007-06-22, 09:09:48 »

Panie Karolu!
Brufordowi chodzi o to, czy w 1907 roku było w Posce (w trzech zaborach) jedynie 5 tys. stwierdzonych zachorowania na raka. IPN wcale go nie interesuje Laughing. Ale po tych jego pytaniach np:
"Nie , no na razie chciałem sie skupić na nowotworach . To za jaki okres te 5 tys jest? Pytam z ciekawości", albo "Słuchaj , Toan , a te 5 tys nowotworów to za całą II Rzeczpospolitą jest czy rocznie?" - odnoszę wrażenie, że nie rozumie, co czyta Laughing.

Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #31 : 2007-06-22, 09:40:16 »


tak jak przed stuleciem w Polsce - było tylko 5 tys. zachorowań na raka przy tej samej liczbie ludności.

No nie wiem skąd te pięć tys. wziąłem Brufordzie i co w związku z tym odpowiesz?.

 Ale po tych jego pytaniach np:
  - odnoszę wrażenie, że nie rozumie, co czyta Laughing.

No cóż , tak to można podsumować , jak niżej. Very Happy
Chciałoby się Toanowi udowodnić cudowność optymalizmu i szkodliwość medycyny liczbami.No to sobie Toan powiedział o nowotworach , że 5 tys.( niby tak dużo mniej Very Happy Very Happy).Problem w tym ,że nie istnieją statystyki za ten okres.Jak tu teraz Toan wytłumaczy , że sobie cyferki z paluszka wyssał Very Happy. Nijak nie idzie Very Happy Very Happy.No to będzie o Brufordzie pisał , że czytać nie umie Very Happy Very Happy.
Ktoś tu coś o ciemniakach wspominał.Kto tu z kogo ciemniaka próbuje robić Very Happy Very Happy Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #32 : 2007-06-22, 09:48:01 »

Brufordzie,
Problem w tym, że tak jak myślałem, jesteś, no ... nie chcę Cię oceniać publicznie. W każdym razie jakoś ciemno to widzę. Pracę naukową z której pochodzi cyfra "pięć tys. zachorowań na raka średniorocznie w IIRP" - jednak odszukam i podam do publicznej wiadomości Laughing, aby każdy mógł sobie ocenić sam "postępy" medycyny.  Cool
Jak znajdę dam znać Laughing.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #33 : 2007-06-22, 09:53:55 »

Brufordzie,
Problem w tym, że tak jak myślałem, jesteś, no ... nie chcę Cię oceniać publicznie. W każdym razie jakoś ciemno to widzę. Pracę naukową z której pochodzi cyfra "pięć tys. zachorowań na raka średniorocznie w IIRP" - jednak odszukam i podam do publicznej wiadomości Laughing, aby każdy mógł sobie ocenić sam "postępy" medycyny.  Cool
Jak znajdę dam znać Laughing.

Czekam niecierpliwie  Very Happy Very Happy.Wtedy i Ciebie niechybnie ocenię Very Happy Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #34 : 2007-06-22, 09:58:45 »

Tym czasem świeziśkie Wink dane: - http://www.puo.pl/page.php?id=42
Jak widać cyfra 130 tys. - jest raczej zaniżona, bo w 2010 ma być w/g prognoz 160tys. Niezły postęp Sad
No, gdzie to ja mam te dane o pięciu tysiącach - ZNAJDZIEMY Laughing
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #35 : 2007-06-22, 10:04:01 »

Tym czasem świeziśkie Wink dane: - http://www.puo.pl/page.php?id=42
Jak widać cyfra 130 tys. - jest raczej zaniżona, bo w 2010 ma być w/g prognoz 160tys. Niezły postęp Sad
No, gdzie to ja mam te dane o pięciu tysiącach - ZNAJDZIEMY Laughing

Szukaj szukaj , bez ściemy.A jak zaprezentujesz to będzie stosownie oceniony Very Happy Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #36 : 2007-06-22, 10:46:11 »

Coraz cieplej Brufordzie Very Happy
 - jesteśmy w roku 1963 - http://www.onkologia.org.pl/pl/p/15/  - 34 tys. w stosunku do 86 tys. w 2001r. Szukać dalej?, bo wiesz - nasze dziecko ma pierwszy dzień wakacji i zamiast zajmować się głupotami, wolałbym poświęcić jemu mój czas Very Happy . Bez przerwy mnie "truje" - "ale tato, kiedy"..., "ale tato, kiedy..." I tak myślę, że Nasze dziecko jest ważniejsze dla mnie niż jakaś tam "ocena" Bruforda Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing A, więc tym czasem, bo idę z moim synem zbierać poziomki Very Happy.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #37 : 2007-06-22, 10:53:15 »

Coraz cieplej Brufordzie Very Happy
 - jesteśmy w roku 1963 - http://www.onkologia.org.pl/pl/p/15/ 34 tys. w stosunku do 86 tys. w 2001r. Szukać dalej?, bo wiesz - nasze dziecko ma pierwszy dzień wakacji i zamiast zajmować się głupotami, wolałbym poświęcić jemu mój czas Very Happy . Bez przerwy mnie "truje" - "ale tato, kiedy..., ale tato, kiedy... I tak myślę, że Nasze dziecko jast ważniejsze dla mnie niż jakaś tam "ocena" Bruforda Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing A, więc tym czasem Very Happy

A kto Ci każe dzisiaj szukać?? Very Happy Very Happy
Walnąłeś humbug a żródełek nie ma Very Happy Very Happy.
Bez ściemy , proszę o dane sprzed stulecia Very Happy Very Happy Very Happy.Inaczej ktoś pomyśli ,że ciemniaków z ludzi usiłujesz robić Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy.Może być później Very Happy Very Happy Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #38 : 2007-06-22, 11:26:48 »

To co Bryfoedzie!
dane z lat 1939-1960 - musimy odpuścić z wiadomych względów  Sad, a więc w 1937 Rzeczpospolita miała jakieś 36 mln. obywateli - jak mniemasz?. To chyba najlepszy rok do porównania z dzisiejszym stanem Very Happy
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Czytać ciemniaki! :)
« Odpowiedz #39 : 2007-06-22, 11:32:42 »

To co Bryfoedzie!
dane z lat 1939-1960 - musimy odpuścić z wiadomych względów  Sad, a więc w 1937 Rzeczpospolita miała jakieś 36 mln. obywateli - jak mniemasz?. To chyba najlepszy rok do porównania z dzisiejszym stanem Very Happy

A będzie coś o tych 5 tys?? Very Happy Very Happy
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 15 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 18 zapytaniami.