forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-23, 19:59:05

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
660209 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  ŻO a żółtaczka
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: ŻO a żółtaczka  (Przeczytany 5798 razy)
karolinka1988
Go


Email
ŻO a żółtaczka
« : 2007-06-21, 22:20:21 »

bardzo spodobał mi sie ta djieta i bym chciała ja zaczac stosowac ale choruje na HCV i wedlugo opini hepatologa nie powinnam spozywac zbyt wielu tłuszczy itp. czy mimo to pomoze mi ta djeta
Zapisane
Rajano
Go


Email
Odp: ŻO a żółtaczka
« Odpowiedz #1 : 2007-06-21, 23:47:49 »

Zapisane
Spinifer
Go


Email
Odp: ŻO a żółtaczka
« Odpowiedz #2 : 2007-06-22, 20:13:29 »

Witaj!

Nareszcie ktoś z podobnym problemem  Wink Ja tez mam HCV , prawie od urodzenia. Dowiedziałem się jakieś ok 4  miesiące temu, po oddaniu krwi  Cool  . ŻO stosuję od 3 miesięcy i jestem do niego przekonany w 100 % ( byłem kiedys na DO 4 lata ale zrezygnowałem przed wyjazdem na staż za granice)  jestem dopiero przed biopsją wiec tak dokładnie nie wiem jak bardzo wirus poczyna sobie z moja wątrobą  Confused napisz coś więcej. jakie masz wyniki itd. pozdrawiam
Zapisane
karolinka1988
Go


Email
Odp: ŻO a żółtaczka
« Odpowiedz #3 : 2007-06-22, 20:39:39 »

ja o tej chprobie wiem juz od ok. 6 lat poczatkowo wyniki były nie najlepse ale za czasrem zaczeły sie poprawaiac w cwili obecnej moj anty HCV wychodzi watpliwy napomast badnaie RNA HCV (czyli badanie stwierdzajace ogolne zakarzenie) jest ujemne takze moge powidziec ze sie jakos wykaraskałam z tej choroby reszte badam mam obrych. i w momencie teraz kiedy sie zaabłebiam w DO too stwierdzam ze w znacznym stopniu stosuje sie do tej diety zupełnie nie siwdomie i to moze dzieki temu mam takie dobre wyniki. ale planuje całkowicie pszjsc na ta diete
pozdrawiam
Zapisane
Spinifer
Go


Email
Odp: ŻO a żółtaczka
« Odpowiedz #4 : 2007-06-22, 21:05:58 »

Skoro HCV RNA ujemny to nic tylko pogratulować  Laughing . Ja niestety + ale jeszcze nie znam poziomu wiremii. Na leczenie raczej się nie załapię bo próby wątrobowe mam w normie, no chyba ,że biopsja okaże się nieciekawa  Mad ale wątpię żeby mnie na nią  skierowali skoro aminotransferazy mam w porządku. Dodałaś mi trochę otuchy. dużo zdrowia życze  Very Happy
Zapisane
karolinka1988
Go


Email
Odp: ŻO a żółtaczka
« Odpowiedz #5 : 2007-06-22, 22:26:53 »

jestem gleboko pszekonana ze i tobie tez sie uda wedlug mnie ta choroba nie jest taka straszna jak sie wszystkim wydaje tyko nie wolno ie poddawac i cos w tej djecie jest ze jak sie je tluszcze typu smalec masło to osłąniaja watrobe bo jak zejem juz inny tłuszcz typu olej lub margaryna to odrazu odczuwam bul zycze powodzenia i szybkiego powrotu do zdrowia
Zapisane
Rajano
Go


Email
Odp: ŻO a żółtaczka
« Odpowiedz #6 : 2007-06-23, 12:20:25 »

Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.023 sekund z 17 zapytaniami.