forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2017-10-18, 22:23:20

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Bia┼éka jako materia┼é do budowy i przebudowy cia┼éa powinno mie─ç mo┼╝liwie wysok─ů warto┼Ť─ç biologiczn─ů, powinno to by─ç bia┼éko zwierz─Öce, a nie ro┼Ťlinne.
491673 wiadomoÂci w 3928 w▒tkach; wys│ane przez 58 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Lucaes
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  O mleku, przetworach mlecznych i cukrze
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 2 [3] Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: O mleku, przetworach mlecznych i cukrze  (Przeczytany 35324 razy)
kodar
GoŠ

Email
Odp: O mleku, przetworach mlecznych i cukrze
« Odpowiedz #40 : 2008-01-11, 20:37:49 »

nie,nie  u niego po podworku skacza Razz
Syriusz
GoŠ

Email
« Odpowiedz #41 : 2008-01-12, 12:38:06 »

Tu gdzie mieszkam jest bardzo cieplo przez 8 miesiecy w roku, nawet w domu mam powyzej 30 stopni takze musze trzymac jajka w lodowce. Jedna z lodowek przeznaczylem na jaja i napoje chlodzace wiec wilgoci raczej w niej nie ma (frost free) Planuje wybudowac piwnice wiec bede trzymal tam.

Rudka - kangury rzeczywiscie czesto skacza pod moimi oknami. Gdybym wiedzial jak i gdzie poslac zdjecie to mam takie jak kangur wczesnym rankiem zawital do mojego domu. Kawa nie poczestowalem bo zmyl sie kiedy czajnik zdazyl zagotowac wode ale do zdjecia pozowal.
Z pozdrowieniem
Ewa
GoŠ

Email
« Odpowiedz #42 : 2008-01-12, 12:52:03 »

Duzo jest miejsc, Syriusz, gdzie mozesz przechowywa─ç i publikowa─ç swoje zdj─Öcia, np. tu:
http://www.fotosik.pl/
Syriusz
GoŠ

Email
« Odpowiedz #43 : 2008-01-12, 13:17:39 »

Ewa - dzieki za link. Przestudiuje i zobacze co sie da zrobic. A moze jeszcze cos doradzisz w tej materii? Wiesz, nie jestem tak oblatany w komputerach i necie. Fajnie, ze znalazlem strone o tej diecie. Malo pisze, bo moja pisownia odbiega od tej dobrze wyksztalconej. No coz, do szkol chodzilem jeszcze za tow. Wieslawa.
pozdrawiam
Ewa
GoŠ

Email
« Odpowiedz #44 : 2008-01-12, 13:59:56 »

Syriusz, za towarzysza Wiesława, mam wrażenie, o wiele solidniej uczyli języka polskiego.

Nie kr─Öpuj si─Ö - ty r├│b b┼é─Ödy, a ja, jak sie o jakis potkn─Ö, wypomn─Ö ci Wink Lepiej jak zrobisz b┼é─ůd, a napiszesz co┼Ť fajnego, niz mia┼ébyc zamilkn─ů─ç Laughing
Co innego, gdybys pisa┼é ksi─ůzk─Ö. Wtedy, gdyby┼Ť mia┼é problem z j─Özykiem polskim, doradza┼éabym zamilkn─ů─ç albo znale┼║─ç dobrego redaktora.

A co do zdj─Öcia - tam jest zielony napis "dodaj zdj─Öcie". Pod nim nie zaznaczaj, ze zdjecie prywatne, bo nie bedzie dostepne dla nas. Nacisnij szary przycisk "przegladaj". Wtedy otworzy sie okno z plikami z twojego kompa. Wybierz, kt├│ry chcesz wstawic i na konice zielony napis "dodaj".

Jesli nie jestes zarejestrowany i zalogowany, te┼╝ mozesz wstawic zdj─Öcie, ale wtedy masz ograniczona kontrol─Ö nad nim.

Syriusz
GoŠ

Email
« Odpowiedz #45 : 2008-01-12, 14:21:16 »

Ewa, dzieki za wskazowki. Napewno z nich skorzystam i jak bedzie gotowe to powiadomie. Tymczasem ide spac, za pol godziny nastapi nowy dzien.
Mek
GoŠ

Email
« Odpowiedz #46 : 2008-08-06, 22:24:07 »

Moje do┼Ťwiadczenia z mlekiem s─ů inne ni┼╝ opisane wy┼╝ej. Ot├│┼╝ od ma┼éego dziecka pi┼éem mleko (oczywi┼Ťcie jak je mia┼éem i nie codziennie). W wieku 25 lat zacz─ů┼éem szuka─ç dla siebie diety i testowa┼éem na sobie wszystkie mo┼╝liwe diety, kt├│re ukaza┼éy si─Ö pozycjach ksi─ů┼╝kowych w kraju (wegetaria┼äska, Diamond├│w, 5-ciu przemian, makrobiotyczna, dr. Lutza i inne. Sko┼äczy┼éem na d. optymalnej i ona najlepiej mi s┼éu┼╝y ale po drodze spotka┼éem si─Ö z diet─ů 4-rech grup krwi  i autor dr. Adamo pisze o grupie krwi B i AB kt├│re jako jedyne toleruj─ů laktoz─Ö w wieku doros┼éym. Ja mam grup─Ö B wi─Öc nie mam z tym problemu. Moje obserwacje potwierdzaj─ů te wyniki bada┼ä, o kt├│rych pisze dr. Adamo wi─Öc mo┼╝e jest w tym co┼Ť czego inni szukaj─ů i co wyja┼Ťnia problem. Czyta┼éem te┼╝ Ksi─ů┼╝k─Ö "Mleko-cichy morderca" w okresie kiedy testowa┼éem wegetarianizm - nie polecam, gdy┼╝ jest to pozycja nie poparta  ┼╝adnymi badaniami. Ja osobi┼Ťcie nie pije du┼╝o mleka, za to u┼╝ywam du┼╝o t┼éustej ┼Ťmietany 36% codziennie i nic mi nie dolega z tego powodu - to co mo┼╝e szkodzi─ç w mleku to nadmiar chemii. Natomiast moje do┼Ťwiadczenia z t┼éuszczami s─ů nast─Öpuj─ůce: ot├│┼╝ znalaz┼éem tabel─Ö r├│┼╝nych t┼éuszc├│w z r├│┼╝n─ů zawarto┼Ťci─ů sk┼éadnik├│w. Z niej wynika, ┼╝e najlepszym t┼éuszczem zwierz─Öcym jest krowi ┼é├│j, zaraz po tym barani a wiepszowy jest gdzie┼Ť na 5 tym miejscu. Najlepsze t┼éuszcze wyst─Öpuj─ů zawsze we krwi zwierz─Öcej -  i to powinni wiedzie─ç wszyscy optymalni. 

Mek
adam319
GoŠ

Email
« Odpowiedz #47 : 2008-08-22, 00:55:44 »

(...) autor dr. Adamo pisze o grupie krwi B i AB kt├│re jako jedyne toleruj─ů laktoz─Ö w wieku doros┼éym. Ja mam grup─Ö B wi─Öc nie mam z tym problemu. Moje obserwacje potwierdzaj─ů te wyniki bada┼ä, o kt├│rych pisze dr. Adamo wi─Öc mo┼╝e jest w tym co┼Ť czego inni szukaj─ů i co wyja┼Ťnia problem. (...)

Mam grup─Ö O i laktoz─Ö toleruj─Ö bardzo dobrze, fruktozy za to nie cierpi─Ö – jak ka┼╝dy cz┼éowiek.

Co do diety wed┼éug grupy krwi to mo┼╝na j─ů traktowa─ç tylko jako wskaz├│wk─Ö kto genetycznie ma wi─Öksz─ů szans─Ö TOLEROWA─ć dany czynnik szkodliwy, ale i tak nale┼╝y do tego podchodzi─ç jak do wr├│┼╝enia z fus├│w.
Cool
MariuszM
GoŠ

Email
« Odpowiedz #48 : 2014-06-19, 14:28:23 »

(...) autor dr. Adamo pisze o grupie krwi B i AB kt├│re jako jedyne toleruj─ů laktoz─Ö w wieku doros┼éym. Ja mam grup─Ö B wi─Öc nie mam z tym problemu. Moje obserwacje potwierdzaj─ů te wyniki bada┼ä, o kt├│rych pisze dr. Adamo wi─Öc mo┼╝e jest w tym co┼Ť czego inni szukaj─ů i co wyja┼Ťnia problem. (...)

Mam grup─Ö O i laktoz─Ö toleruj─Ö bardzo dobrze,
Cool
Cuda cuda og┼éaszaj─ů Very Happy  Cool
admin
Administrator
Jr. Member
*
wiadomoÂci: 736

[email protected]

« Odpowiedz #49 : 2014-06-19, 14:50:05 »

Cuda, to to, jak og┼éosili, ┼╝e dieta wg grup krwi, to taka sama kafee biba, jak wsp├│┼éczynniki IG.  Cool
Najlepiej si─Ö krowom uk┼éada diet─Ö wg grup krwi, jakby co...  Laughing
Zyon
Hero Member
wiadomoÂci: 21182

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #50 : 2014-06-20, 10:00:56 »

Mam grup─Ö O i laktoz─Ö toleruj─Ö bardzo dobrze,
Cool
Cuda cuda og┼éaszaj─ů Very Happy┬á Cool
Adamowi sie zmienilo jak kiedys Raw0+, najpierw wsuwal kakao, bo na "diecie krwi" mu "sluzylo" ale potem jak przeczytal diete genotypowa, to mu przestalo "sluzyc" co slusznie zauwazyl Hannibal Very Happy
http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=197301&highlight=#197301

Work Buy Consume Die
MariuszM
GoŠ

Email
« Odpowiedz #51 : 2015-05-12, 21:53:10 »

Dla Kangura z Australia,co nie czytal "Jak nie chorowac" lek. med. Jana Kwa┼Ťniewskiego.
Super nowa,cieplutka wiedza z lat 70  Very Happy
www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0140673673918084?_rdoc=1&_fmt=high&_origin=gateway&_docanchor=&md5=b8429449ccfc9c30159a5f9aeaa92ffb

Kangurze, nie musisz dziekowac. Wink Very Happy
MariuszM
GoŠ

Email
« Odpowiedz #52 : 2015-05-12, 21:56:41 »

P.S.W zwiazku z tym mleczne swietnie sprawdzaja sie w budowaniu muscli Wink NADPH2
admin
Administrator
Jr. Member
*

[email protected]

« Odpowiedz #53 : 2015-05-13, 08:30:01 »

Mleczne, jako wysoce zdrowe, jak i ┼╝├│┼étka - powinny by─ç zakazane, bo nieumiej─Ötnie stosowane strasznie rujnuj─ů zdrowie.┬á Cool
T┼éuszcz te┼╝ jest na pa┼äskie geny, wi─Öc najrozs─ůdniej 5*wio stosowa─ç.┬á Very Happy
Zyon
Hero Member

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #54 : 2015-05-13, 08:37:27 »

Ja gdzies czytalem, chyba na dobrychdzieciach, ze mleczne produkty magicznie blokuja odchudzanie i w ogole sa be

Work Buy Consume Die
admin
Administrator
Jr. Member
*

[email protected]

« Odpowiedz #55 : 2015-05-13, 08:53:21 »

I to jest wspania┼éa wie┼Ť─ç dla wyznawc├│w LCHF-uf... Wink
Szczeg├│lnie ┼Ťmietanka jest bardzo niezdrowa, dlatego pod ┼╝adn─ů postaci─ů nie powinna by─ç spo┼╝ywana...┬á Cool 
┼Ümietana jest bezpieczniejsza o po┼éow─Ö. I prosz─Ö nie pyta─ç, tylko doceni─ç, ┼╝e otwartym tekstem pisz─Ö... Wink  Laughing Laughing Laughing
Zyon
Hero Member

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #56 : 2015-05-13, 09:04:12 »

No chyba to pisal, fan niemieszania bialek i takich tam...  Cool

Work Buy Consume Die
Strony: 1 2 [3] Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 19 zapytaniami.