forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 11:51:27

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  jakie tłuszcze w upały
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] Do dou Drukuj
Autor Wtek: jakie tłuszcze w upały  (Przeczytany 12188 razy)
mala
Go


Email
Odp: jakie tłuszcze w upały
« Odpowiedz #20 : 2007-07-25, 06:55:42 »

Moje pytanie dotyczyło innego tłuszczu niż masło, śmietanka (rotacja mlecznych), a tu widzę, że piszecie np o śmietance. Chodziło mi  o to jakie tłuszcze jeść w dniu bez nabiału.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: jakie tłuszcze w upały
« Odpowiedz #21 : 2007-07-25, 08:37:57 »

Moje pytanie dotyczyło innego tłuszczu niż masło, śmietanka (rotacja mlecznych), a tu widzę, że piszecie np o śmietance. Chodziło mi  o to jakie tłuszcze jeść w dniu bez nabiału.

Czy ja dobrze rozumiem???
Ty chcesz ,aby Użytkownicy napisali Ci jakie masz jeść tłuszcze w upalne dni,kiedy jeszcze do tego rotujesz produkty mleczne?  Smile
No ,jak to jakie tłuszcze? Oczywiście ,że zwierzęce  Very Happy . Chyba ,że roślinne .... Smile jakaś margarynka,olej rzepakowy...  Smile -sporo tego ....
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: jakie tłuszcze w upały
« Odpowiedz #22 : 2007-07-25, 08:50:24 »

Mała,kiedyś napisałaś :

Lekarka pisze:
Nie spotkałam dotychczas osoby, która nie ma problemu po mlecznych. Czasem problem jest "niewidoczny"

Ja jem mleczne produkty codziennie od ponad 3 lat (kawa z kremówką, maslo), ale nie mam żadnych problemów zdrowotnych.
Na czym polega ten "niewidoczny" problem.


To Ty rotujesz te produkty mleczne,czy Twoja mama?
PS.Czy Twoja mama czuje się lepiej?
Zapisane
mala
Go


Email
Odp: jakie tłuszcze w upały
« Odpowiedz #23 : 2007-07-26, 11:21:18 »

To miło Elmo, że pamiętasz co pisałam o mamie, dziękuję-z mamą powolutku do przodu.
Nie rotujemy nabiałowych ani ja ani mama, to nie o nas chodzi.
Jakie tłuszcze jeść to wiem naturalnie, chodziło mi o to  w jakiej postaci, jakiś pomysł, przepis- może niezbyt jasno zadałam to pytanie  w pierwszym poście. Smalec łatwiej zjeść w gorącym posiłku niż zimnym-np łyżka smalcu luzem który stał kilka godzin w temp 30 st to raczej niesmaczne, podobnie kawał wyprażonego boczku.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: jakie tłuszcze w upały
« Odpowiedz #24 : 2007-07-27, 07:54:06 »

...z mamą powolutku do przodu.

To dobrze.Mam sąsiadkę,której mama jest 2 lata po wylewie i chyba się poddała tzn. nie wychodzi na zewnątrz (chociaż śmiało by mogła) ,nie ćwiczy itp. tylko bierze leki ,siedzi w fotelu i biadoli.Jej córka rozumie to ,że jej jest ciężko ,ale też córce jest ciężko,bo nie wie jak jej przemówić do rozsądku-już wiele sposobów przerobiła....
pozdrawiam.

Zapisane
Strony: 1 [2] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 17 zapytaniami.