forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 12:33:33

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
660237 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Artykuły opublikowane
| | |-+  Eboki
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Eboki  (Przeczytany 9463 razy)
zbynek
Go


Email
Eboki
« : 2007-06-25, 12:35:47 »

Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Eboki
« Odpowiedz #1 : 2007-06-26, 18:47:35 »

Mam chyba wszystkie drukowane ksiązki Jana Kwaśniewskiego. Lubię mieć książki w postaci e-booków, bo łatwiej się je przeszukuje. Jednak mam tu mieszane uczucia. Kiedy widzę płyty CD Wojtka na bazarze lub na e-mule, wiem, że nie będzie zbyt dużo forsy na życie.
Zapisane
evosonic
Go


Email
Re: Eboki
« Odpowiedz #2 : 2007-06-26, 19:32:21 »


jestes wielki DZIEKI
ps. jestem tak biedna ze nie stac mnie na kupienie tych pozycji  Sad Sad Sad Sad
wiec autorzy i tak nie ponosza z tego powodu zadnych strat , oczywiscie jak bede miec kase to zaraz wszystko kupie ...
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Eboki
« Odpowiedz #3 : 2007-06-26, 19:37:56 »

Lubię mieć książki w postaci e-booków, bo łatwiej się je przeszukuje. Jednak mam tu mieszane uczucia.
Jest to też sposobem na rozwiązanie problemu. Kula śniegowa rozpędza lawinę, już ją słychać”- "To, co słyszysz jednym uchem i drugim uchem, głoś na waszych dachach. Nikt bowiem nie zapala lampy i nie stawia jej pod korcem, ani nie stawia jej w miejscu ukrytym, lecz zwykle stawia ją na świeczniku, aby każdy wchodzący i wychodzący widział jej światło ".- „Szukajcie prawdy, Ona was wyzwoli”. Very Happy
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Eboki
« Odpowiedz #4 : 2007-06-26, 20:49:17 »

Mam chyba wszystkie drukowane ksiązki Jana Kwaśniewskiego. Lubię mieć książki w postaci e-booków, bo łatwiej się je przeszukuje. Jednak mam tu mieszane uczucia. Kiedy widzę płyty CD Wojtka na bazarze lub na e-mule, wiem, że nie będzie zbyt dużo forsy na życie.
A ja nie lubię eboków bo wymuszają ślęczenie przed kompem Wink a i wersje drukowane so do kitu ;( nie ma to jak książka w twrdej oprawie !!! więc kupuje wersje papierowe. Natomiast nie ściągnąłem zadnej płyty z netu i warto by się zastanowić dlaczego Wojtek otrzymuje 2 zł ?? od krążka choś są sprzedawane po 30-40 Sad
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Eboki
« Odpowiedz #5 : 2007-07-05, 23:07:30 »

Sławek, tak, ja też wolę czytać drukowane, ale jak mam coś wyszukać, to tylko z elektronicznej wersji.

Wytworzyła sie sztuczna sytuacja. Jak zakazac ludziom korzystać z darmowych dóbr, co leżą pod nosem, a te w sklepie są dziwnie drogie? Myślę, że to wyklaruje się wczesniej czy pozniej. Czas na inne rozwiązania w dystrybucji płyt itp.
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 17 zapytaniami.