forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 16:49:58

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
658494 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  PRAWDA O SOI - szkodliwe białko roślinne
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: PRAWDA O SOI - szkodliwe białko roślinne  (Przeczytany 31864 razy)
kodar
Go


Email
Odp: PRAWDA O SOI - szkodliwe białko roślinne
« Odpowiedz #20 : 2008-02-10, 20:28:38 »

Przyznaję sie bez bicia,że parę razy jadłam kotlety sojowe  Embarassed Rolling Eyes Crying or Very sad
Kilka lat temu jadłam u kolezanki i tak mi posmakowały ,że sama je w domu robiłam.
Tak dużo ich robiłam,że w końcu nie mogłam na nie patrzeć i tak się skończyła kariera kotletow sojowych w moim domu  Smile
Bedac wegetarianka przez okres pieciu lat ,oprocz jajek jadalam kotlety ,toffu,mleko i inne prod.sojowe Smile
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: PRAWDA O SOI - szkodliwe białko roślinne
« Odpowiedz #21 : 2008-02-10, 21:58:49 »

Wypada się cieszyć, że nie zapadłam na takie wariactwo jak wegetarianizm?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: PRAWDA O SOI - szkodliwe białko roślinne
« Odpowiedz #22 : 2008-09-07, 19:35:45 »

Tak .Wypada się cieszyć,a nawet nalezy się cieszyć   Smile
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: PRAWDA O SOI - szkodliwe białko roślinne
« Odpowiedz #23 : 2008-09-07, 20:30:05 »

Wegetarianie różnią się tym od większości, że wiedzą, że jakość ich życia i zdrowie zależy silnie od tego co zjadają. Wegetarianie z zasady nie obżerają się i nie zjadają za dużo białka.
Biją więc na głowę każdego wieprzopodobnego z Mc Donalda. Trochę szacunku.
Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: PRAWDA O SOI - szkodliwe białko roślinne
« Odpowiedz #24 : 2008-09-07, 20:43:46 »

Rys psychologiczny.Każdy wegetarianin w młodości ma problemy osobowosciowe.nagle przekracza trzydziestke ,czasem czterdziestke i bańka mydlana pryska,przed oczami stają mu złote łuki (vide logo Mc Donalds'a) i koles lub koleżanka wcina po "piec" hamburgerów na dzień i z ascetyczna młodzieńcza budowa ciała ,przeistacza się w poczatkowo  w atletyczną,żeby przejść do ociężało otyłej  z całymi tego konsekwencjami.

I nie rób Adamie wokół wegetarianizmu jakijes "niewiadomojakiej kolorowej słodkie otoczki" .To tylko ideologia jak komunizm ,nazizm,katolicyzm  itp, itd.
Nie zrozum mnie źle-nie wartściuję żadnej z tych ineologii.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: PRAWDA O SOI - szkodliwe białko roślinne
« Odpowiedz #25 : 2008-09-07, 23:40:41 »

No porównaj z Kodar, wegetarianizm to był tylko przystanek na drodze poszukiwania najlepszych rozwiązań.

Niektórzy ludzie niczego jednak nie znajdą, nikt im nawet nie poda właściwego narzędzia bo zrobiliby sobie krzywdę i poranili innych, są jak pijak który marznie, ale mało że jest niestabilny to jeszcze agresywny, nikt mu więc ognia nie poda bo spaliłby siebie i innych i nawet nieistotne czy w ramach wybuchu agresji czy przez przypadek.

Plucie jadem BEZBŁĘDNIE identyfikuje niewłaściwą historię odżywiania, gdyż jest działaniem niekonstruktywnym więc z optymalnością nie ma nic wspólnego.

No można czasami małą petardę rzucić, ale nie w człowieka tylko obok, tak w ramach nierokującej terapii szokowej. Zawsze to zdrowsza petarda niż strzał ostrzegawczy w tył gkolana.
Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: PRAWDA O SOI - szkodliwe białko roślinne
« Odpowiedz #26 : 2008-09-08, 08:57:31 »

Twój post to "blablanie" i nie każ mi porównywać z Kodar (nie wycieraj sobie kolejny raz gęby Użytkownikiem) .
Sam widzisz jak się Kodar odzywia,więc marny dałeś przykład  Sad       
Bez urazy Alinko  , bo bardzo Ciebie lubię  :)ale sama widzisz,że Adam wycierać gębe Uzytkownikami bardzo lubi  Confused   
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: PRAWDA O SOI - szkodliwe białko roślinne
« Odpowiedz #27 : 2008-09-08, 09:08:04 »



Plucie jadem BEZBŁĘDNIE identyfikuje niewłaściwą historię odżywiania, gdyż jest działaniem niekonstruktywnym więc z optymalnością nie ma nic wspólnego.

No można czasami małą petardę rzucić, ale nie w człowieka tylko obok, tak w ramach nierokującej terapii szokowej. Zawsze to zdrowsza petarda niż strzał ostrzegawczy w tył gkolana.
Cool

PS.Czy ja mam żal do Ciebie,ze jestes lalusiowaty i za nadto pedantyczny ? Zbyt nadto pedantyczni faceci źle mi się kojarzą  Shocked
 Cool

PS.2.Czy mam Cię zacząć tutaj zmieniać,tak jak Ty usiłujesz zmieniać mnie?  Smile
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: PRAWDA O SOI - szkodliwe białko roślinne
« Odpowiedz #28 : 2008-09-08, 12:01:59 »

Twój post to "blablanie" i nie każ mi porównywać z Kodar (nie wycieraj sobie kolejny raz gęby Użytkownikiem) .
Sam widzisz jak się Kodar odzywia,więc marny dałeś przykład  Sad       
Bez urazy Alinko  , bo bardzo Ciebie lubię  :)ale sama widzisz,że Adam wycierać gębe Uzytkownikami bardzo lubi  Confused   
Edyta,dzieki,ze mnie lubisz. Smile
Ciebie tez lubie i nie mam urazy ani do ciebie ani do nikogo tutaj na forum.

Adama,uwazam za b.spokojnego,z wielka kultura osobista i szacunkiem do innych ludzi  i checia niesienia pomocy innym,czlowieka.
Bardzo lubie czytac jego posty,bo emanuuje z nich dobroc,milosc i cierpliwosc do rzeczy i ludzi Razz  Very Happy
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: PRAWDA O SOI - szkodliwe białko roślinne
« Odpowiedz #29 : 2008-09-08, 12:07:51 »

...Bardzo lubie czytac jego posty,bo emanuuje z nich dobroc,milosc i cierpliwosc do rzeczy i ludzi Razz  Very Happy...

Wow!!! To juz wyznanie milosne!!! Shocked Cool Razz
Adam Ty to masz dobrze.  Razz Razz Razz

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: PRAWDA O SOI - szkodliwe białko roślinne
« Odpowiedz #30 : 2008-09-08, 12:10:24 »



Adama,uwazam za b.spokojnego,z wielka kultura osobista i szacunkiem do innych ludzi  i checia niesienia pomocy innym,czlowieka.
Bardzo lubie czytac jego posty,bo emanuuje z nich dobroc,milosc i cierpliwosc do rzeczy i ludzi Razz  Very Happy

Napisze wprost ; niejeden z netu (szczególnie) o takim "rysie psychologicznym" okazał się potem pedofilem itp.  Surprised  Sad Razz  Cool
Tacy są najgorsi,bo tak naprawdę ,to niewiadomo czego można się po nich spodziwać.
I niech mi nikt nie pisze ,że przesadzam,bo niejeden raz taka własnie okazała się rzeczywistość.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: PRAWDA O SOI - szkodliwe białko roślinne
« Odpowiedz #31 : 2008-09-08, 12:21:09 »

Szczególnie jak dzieci siedzą w necie,to trzeba je ostrzec przed takimi "milusińskimi"  Idea  Smile
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: PRAWDA O SOI - szkodliwe białko roślinne
« Odpowiedz #32 : 2008-09-08, 16:59:11 »



Adama,uwazam za b.spokojnego,z wielka kultura osobista i szacunkiem do innych ludzi  i checia niesienia pomocy innym,czlowieka.
Bardzo lubie czytac jego posty,bo emanuuje z nich dobroc,milosc i cierpliwosc do rzeczy i ludzi Razz  Very Happy

Napisze wprost ; niejeden z netu (szczególnie) o takim "rysie psychologicznym" okazał się potem pedofilem itp.  Surprised  Sad Razz  Cool
Tacy są najgorsi,bo tak naprawdę ,to niewiadomo czego można się po nich spodziwać.
I niech mi nikt nie pisze ,że przesadzam,bo niejeden raz taka własnie okazała się rzeczywistość.
............oj,Edyto,to naprawde  przestaje byc smieszne. Mr. Green
Nie moje zadanie oceniac jest ciebie,tylko dziwie sie skad u ciebie tyle zajadlosci???? Shocked
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: PRAWDA O SOI - szkodliwe białko roślinne
« Odpowiedz #33 : 2008-09-08, 17:08:02 »

Nie moje zadanie oceniac jest ciebie,tylko dziwie sie skad u ciebie tyle zajadlosci???? Shocked
To nie zajadłość, to typowe zagrywki trolla Wink
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: PRAWDA O SOI - szkodliwe białko roślinne
« Odpowiedz #34 : 2008-09-08, 17:37:29 »

............oj,Edyto,to naprawde  przestaje byc smieszne. Mr. Green
Nie moje zadanie oceniac jest ciebie,tylko dziwie sie skad u ciebie tyle zajadlosci???? Shocked...

Moim zdaniem do kazdego nalezy miec "modyfikowane podejscie"
To w jaki sposob pisze Edyta moze byc w pierwszej chwili po przeczytaniu
szokujace dla kogos zupelnie nieobeznanego z "forumowiczami" i z "tematami",
jednak kazda "nowa osoba" ktora nie ma "rozumu"
na poziomie "idioty" natychmiast bez problemu polapie sie,
ze sa to specyficzne "przekomazania" ludzi ktorzy sie dobrze znaja i lubia. Cool

Tak wiec nie mozna z takich "przesilen" robic "problemu" Cool

Zupelnie inaczej sprawa by wygladala gdyby "takie teksty" z nienacka
wyszly z pod klawiatury Adama lub Daniela. Cool
Konfrontacja "takiego stylu" z wczesniejszymi postami "Tych Zawodnikow"
powalilaby "na kolana" Razz kazdego czytajacego. Razz Razz Razz

Jedny slowem przestancie "gwalcic" Edyte Cool Razz




 
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: PRAWDA O SOI - szkodliwe białko roślinne
« Odpowiedz #35 : 2008-09-08, 17:38:34 »

Nie moje zadanie oceniac jest ciebie,tylko dziwie sie skad u ciebie tyle zajadlosci???? Shocked

No to sie nie dziw ,bo już Ci piszę  Smile Nie jadam soi i to pewnie czyni mnie drapieżnikiem,a sama wiesz jak się zachowują drapieżniki,a jak się zachowują "krowy na pastwisku"   Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: PRAWDA O SOI - szkodliwe białko roślinne
« Odpowiedz #36 : 2008-09-08, 17:45:44 »



Jedny slowem przestancie "gwalcic" Edyte Cool Razz


Dziękuje Ci "przyjacielu",ze sie za mną ująłeś,bo zaczynają tu na mnie pluć jadem i ja sie już tutej czuje "zaszczuta" ,no i "poczebuje" wsparcia,tzn. dobrego słowa .
Ponadto sa tutej różnej maści trole,którzy sie nie znają na różnych rzeczach i pełno w nich tylko zawiści i zajadłości  Sad
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: PRAWDA O SOI - szkodliwe białko roślinne
« Odpowiedz #37 : 2008-09-08, 17:58:23 »



Zupelnie inaczej sprawa by wygladala gdyby "takie teksty" z nienacka
wyszly z pod klawiatury Adama lub Daniela. Cool


Nie mów,bo Daniel nie jest całkiem taki "pluszowy miś" ,ale też nie jest "piłą motorową"   Cool   
Myslę,ze Adam też nie pokazał tutaj całego "swojego lica" ,tylko conajwyżej "jednączwartą" swoich mozliwości  Razz      (zaznaczam ,że teraz robię za kobrę indyjską  Cool )
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: PRAWDA O SOI - szkodliwe białko roślinne
« Odpowiedz #38 : 2014-10-22, 18:30:47 »

Spotkaliście się Państwo z informacją, że soja jest dodawana do parówek?

"Gdzie się da".
Stan na 10.2014, tym razem jako aromat.


O efektach np.wzdęcia dziś już było?

Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: PRAWDA O SOI - szkodliwe białko roślinne
« Odpowiedz #39 : 2014-10-23, 09:05:04 »

Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 [2] 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 20 zapytaniami.