forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 20:36:35

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
659881 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Niech optymalni wiedzą pierwsi...
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Niech optymalni wiedzą pierwsi...  (Przeczytany 10690 razy)
kristan
Go


Email
Niech optymalni wiedzą pierwsi...
« : 2006-06-28, 16:51:43 »

Sprawa nie dot.tym razem żywienia i zdaję sobie sprawe, ze Sz.Admin /Toan/ moze natychmiast zlikwidować ten wątek, chociaż przeczytać warto. Nowośc z USA - TABLETKI  SILNIKOWE  MPG- CAPS. W kraju jeszcze tego nie ma, ale może być i to b. szybko.
Wiecej:  www.pigulasilnikowa.biz   oraz   www. pigulasilnikowa.myffi.biz     
NIE ZWLEKAJ - CZAS TO PIENIĄDZ!!!
Panie Tomku proszę wybaczyć , wiem , to nie ta strona , ale optymalni moga i w tym temacie byc pierwsi.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Niech optymalni wiedzą pierwsi...
« Odpowiedz #1 : 2006-06-28, 18:10:31 »

 Cool - oby tylko działało!.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Niech optymalni wiedzą pierwsi...
« Odpowiedz #2 : 2006-06-28, 19:04:52 »

Działa i to bardzo dobrze.Kolega w USA jezdzi juz ponad dwa m-ce.Chwali sobie oszczedności z tego tytułu. Syn w Irlandii,ujeżdża skorpio od m-ca. Zauważył ,że auto ma większego "kopa".Na niecałe trzy m-ce działalności firmy FFi złożone przezemnie zamówienie na duży pakiet otrzymało nr ponad 157 tys.Chciałbym u siebie miec chocby znikomy procent tej wartości. Ponadto okres oczekiwania na przesyłke to 4-6 tygodni , przeprosinami,że nie moga wcześniej z uwagi na ogromne zapotrzebowanie.Otrzymalem równiez informacje,że już rozpoczeto budowę drugiej fabryki.Bede chyba pierwszym w kraju, który zasili swojego pontiaca pigułkami MPG_CAPS-powiadomie natychmiast wszystkich zainteresowanych.
Sprzedaż "idzie" w systemie MULTI  LEWEL  MARKETING /temat troche mi obcy,ale szybko "łapie".
Ponadto, kolega,który w USA zajmuje sie tym profesjonalnie przyjeżdza do kraju w sierpniu /przez Irlandie/ w celu przeprowadzenia szkolen na terenie kraju.
Strona www jest w tłumaczeniu na j.polski--prosze o troche cierpliwości - po ang jest pełna.
Co należy zrobic:
Otóż nalezy wymyślić sobie nazwe swojej strony np "oszczednajazda" i podać ją przy rejestracji wpłacając kartą-czekiem ok 50 $.PO zarejestrowaniu otrzymuje sie juz swoją strone i mozliwosc bezposredniego zakupu produktu. A dalej... cóz albo budowa systemu Multi Lewel Marketing albo sprzedaz indywidualna-lepszy MLM. 
Codziennie otrzymuje jakieś wieści, więc bede się z Panstwem dzielił.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Niech optymalni wiedzą pierwsi...
« Odpowiedz #3 : 2006-07-03, 19:00:11 »

Może Optymalny płci męskiej lub żeńskiej miałby ochotę na wypoczynek prowadzony przez Innego Optymalnego(7 lat na ŻO):
http://www.splywy.pl/galeria/index.php?cat=16
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Niech optymalni wiedzą pierwsi...
« Odpowiedz #4 : 2006-07-15, 09:36:02 »

No i świeto w rodzinie-pierwszy czek z firmy FFI dla syna w Irlandii dotarł wczoraj.Nie jest to oszałamiająca kwota,ale najważniejsze ,że system MLM działa i pobudza do działania.
Pod moją www/jest juz pełne tłumaczenie/też robi się coraz gęściej-a warto się "załapać" teraz bo to wierzchołek tej sieci w Polsce.
Pigułki MPG-CAPS winienem otrzymać niebawem,wiec napisze cos wiecej po przejechaniu odpowiedniej ilości km.
A jest napisane,że optymalni wiedzą jak działać,by nie mozolić sie na próżno i robić pożyteczne rzeczy z korzyścia dla nich samych i innych/w tym przypadku ochrona środowiska i portfela/
Zachecam i pozdrawiam.
Zapisane
martini
Go


Email
Odp: Niech optymalni wiedzą pierwsi...
« Odpowiedz #5 : 2006-07-18, 18:33:07 »

MLM'y w Polsce nie są zbyt lubiane ale ja zostalem wprowadzony do sieci przez kanadyjczyka Marka. Na początku przedewszystkim bylem sceptycznie nastawiony bo uzywalem magnetyzerów i ceramizerów z allegro które tylko w slowach dzialaly. Ale się przejechalem na swoim sceptycyzmie. Marek powiedzial weź spróbuj nie musisz narazie wchodzic. Ja powiedzialem Marek ja i tak zeby w coś wejść musze to wypróbowac na wlasnej "skórze". No i wyslal mi okolo 30 tabletek na próbe. Wrzucilem pierwszą dawke podwójną do Volvo V40 1999r. (w gazie)  jeździlem dwa razy drożej , ale musialem spróbowac i ... już po pierwszym tankowaniu  oszczędność  okolo 14% z obliczen, potem wrzucilem jedną na pelny bak i mialem zaledwie 9% ale to i tak więcej niż po testach magnetyzerów i ceramizerów na moim aucie. Potem wrzucilem jeszcze raz jedną i jechalem w trasę do Wroclawia i zasuwalem trasą a4 prawie 170-180km/h i spalanie na benzynie powinienem miec okolo 11-12L/100km, ale nie bylem w szoku na trasie przy takiej prędkosci uzyskalem 13% oszczędnosci. Ale po czwartym tankowaniu (dużo jeźdze i w krótkim czasie) i jeździe tylko w mieście ale jeździlem faktycznie pilnując się ekonomicznie mialem aż 18-19%, wierze ze po uzyciu jeszcze przy przeglądzie MPG-Extreme to spalanie powinno się jeszcze zmniejszyc. Jestem w sieci już 2 miesiące i jest super mam 8 osób w sieci w sumie samych znajomych ale super się rozkręca mam dwie firmy transportowe zaprzyjaźnione które są w trakcie testów na ciężkich maszynach i tirach. Myślę ze ten MLM ma wielkie szanse w Polsce. Jesteśmy praktycznie grupą kilku osób które zostaly wprowadzone przez chyba inne osoby z różnych krajów. więcej info na mojej stronie polskiej www.ffi.com.pl. lub na gg 5456532
Pozdrawiam martini.
Do Kristana:
Bardzo bym chcial się z Toba zapoznac bo jesteś praktycznie drugą osobą którą zlapalem w internecie i któr jest w sieci FFI już myslalem ze jestem monopolistą
Pozdrawiam MARTINI   martini@ffi.com.pl
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Niech optymalni wiedzą pierwsi...
« Odpowiedz #6 : 2006-07-19, 10:58:01 »

No i fajnie jest- miło się z Tobą pogada na ten temat i jak mówią w jednosci siła.
Już łączę się z Tobą - a jak jesteś jeszcze optymalnym to rozmowom nie bedzie końca.
Do usłyszenia na łączach skype-a.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Niech optymalni wiedzą pierwsi...
« Odpowiedz #7 : 2006-07-27, 19:06:49 »

Komunikat:
Pragnę poinformować ,że 8 sierpnia przylatują do kraju wykładowcy- sponsorzy,z USA i Irlandii, którzy przeprowadzą szereg spotkan i wykładów na terenie kraju. Najważniejszym tematem będą prezentacje produktów MPG-CAPS, MPG-BOOST, MPG-EXTREEME oraz szkolenia i wykłady n/t marketingu i możliwościach współpracy z firmą FFI
Zainteresowanych prosimy o kontakt: tel.  0-12 3984466
--0 0353 872 309 230  lub  001 860 518 4768
Zapisane
martini
Go


Email
Odp: Niech optymalni wiedzą pierwsi...
« Odpowiedz #8 : 2006-08-07, 16:09:23 »

Witam wszystkich. Jeżeli ktoś już jest zainteresowany samym produktem czyli MPG-CAPS to zapraszam na stronę http://www.allegro.pl/item118944622_mpg_caps_oszczednosc_7_14_i_wiecej.html jest to aukcja gdzie można zakupic na próbę nawet jedną sztukę tych tebletek. Jeżeli chcecie się przekonac że to działa to zapraszam. Jak w stanach mówią "Put to the tank and magic begin", czyli wrzuć do baku, magia się zacznie.
Pozdrawiam wszystkich optymalnych.
Moja strona http://www.ffi.com.pl a więcej pytań na gg 5456532 lub tel. 665384724
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Niech optymalni wiedzą pierwsi...
« Odpowiedz #9 : 2006-08-16, 13:54:08 »

No i długo nie musiałem czekac- dzis pierwszy czek został wysłany na mój adres. Teraz moze być tylko lepiej. Chciałem go podać w linku , ale, albo nie potrafię , albo sie nie da , bo wydruk ukazuje sie po zalogowaniu na mojej  www.pigulasilnikowa.myffi.biz.
Zapraszam wszystkich do współpracy - NAPRAWDE WARTO !!!!
Zapisane
cicero12
Go


Email
Odp: Niech optymalni wiedzą pierwsi...
« Odpowiedz #10 : 2006-08-21, 23:07:44 »

A NA CZYM MIAŁABY POLEGAĆ TA WSPÓŁPRACA?
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Niech optymalni wiedzą pierwsi...
« Odpowiedz #11 : 2006-08-22, 10:34:23 »

W zasadzie na budowaniu struktury Multi Lewel Marketing pod konkretny produkt jakim jest pigułka MPG-CAPs. W dziale "Możliwości" jest opisane na jakiej zasadzie to wszystko działa i jakie i kiedy osiągniesz profity. W zasadzie większość systemów marketingowych działa podobnie z tą jednak różnicą że ten MLM i jego produkt dopiero wchodzi na nasz rynek i rynki światowe. A to oznacza dużą kasę dla tych "pierwszych". A jak dużą, to zależy tylko i wyłącznie od twojej kreatywności , kontaktów biznesowych i "siły przebicia".
Długo również nie należy sie zastanawiać, bo zanim sie zdecydujesz mozesz już być "setnym" lub wielotysięcznym.
Podaję Ci więc po raz kolejny "wędke", która brzmi  www.pigulasilnikowa.biz  lub  www.pigulasilnikowa.myffi.biz  ....i do dzieła !!!
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 19 zapytaniami.